Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#16741 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Jól játszunk :) Pedro egészen beérett. Sose hittem volna, de passzol :)

Ha lenne egy értelmes csatárunk, egész jó lenne a csapatunk.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16742 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Megint annyi helyzet... erre fogunk ráfázni... :cry:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16743 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megint baszott szép, érett a játékunk, de nem akar összejönni a gól.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16744 Hozzászólás Szerző: Dante »

Úgy néz ki idén ilyen kapufás-szerencsétlen sorsra vagyunk ítélve, pedig megint tetszetős a játékunk. És egyelőre okosabb is, kevésbé agresszív presszinggel, remek kiugratásokkal, mélységi passzokkal.

Christensen és Zouma is koncentráltabb, de látszik rajtuk, hogy megviselte őket az előző meccs.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16745 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta:...azt mondani, hogy nem volt probléma a védelmünkkel...
Nem akarom folytatni, mert 90%ban egyetértünk, egyedül erre reagálnék; Nem írtam, hogy nem volt probléma vele. Azt írtam, hogy a védelemmel volt a legkevesebb probléma, és ez csak Zoumának volt köszönhető.

Egyébként a franciánk is remekül játszott hazájában mielött hozzánk igazolt. Nekem is egyértelmű, hogy Van Dijk a világelitből is kimagaslik, nem hogy Zoumához képest, de részben egyetértek egy előttem szólóval: Benne van Zoumában az a minőség, kérdés, hogy ki fog-e még jönni.

Szerk: Újra átolvasva az első részt már látom, hogy nem hasonlítottad csak a hollandot méltattad.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16746 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:
Szabi írta: Extraklasszis teljesítménynek nehéz egy olyan félidényt titulálni, amikor a kiesés ellen küzdött a gárda. Egy védőről beszélünk, amelyik csapatrész az ő közreműködésével nyelte a gólokat. De legyen, megadom extraklasszisnak. Igaz a 13. helyen álltunk mikor kidőlt, de ez kit érdekel. Callum Wilson is extraklasszis ezek alapján, mikor 4 gólokat lövöldöz a B'mouth-ban.
Akkor Van Dijk sem nyújthatott klasszis teljesítményt azért önmagában mert a Southampton játékosa volt? Ők is kaptak gólokat, bőven. Megadhatod nyugodtan, mert abban az időszakban a csapat legjobbja volt. Aki ezt nem ismeri el, az vagy nem látta, vagy elfelejtette. Nem véletlen az a szimpátia részemről amiről beszélsz. Olyat rakott le abban az időszakban az asztalra, amit már nagyon régóta nem láttam nem csak nálunk, hanem máshol sem. Nem csak a saját posztját látta el tökéletesen, hanem a jobbszélt is megoldotta amíg Ivanovics épp töketlenkedett valahol a középpályán. Abban az időszakban egyedül a védelmünkkel nem volt komoly gond, minden más szekció katasztrófálisan teljesített.

Jössz itt a csapat statisztikáival amikor egy emberről beszélünk. Zoumáról mutass valamit arról az időszakról..
Jövök a csapatstatisztikákkal ismét, van Dijk-kal első teljes szezonjában 6. helyen végzett a Southampton, 3 ponttal maradtak le a BL-ről és csak 4 csapat kapott náluk kevesebb gólt (mi Zouma-val, majd nélküle 12-vel többet szedtünk be). Ha nem is rajta múlt ez teljes egészében, de azért a nyoma ott van, hogy egy későbbi világklasszis védőt tudhattak a soraikban, aki egyébként már a Celtic-ben is kimagaslott. Mielőtt eligazolt a 17/18-as szezon közben, masszív középcsapat voltak, nélküle pedig az utolsó fordulóban dőlt csak el, hogy éppen hogy, de bennmaradnak. Na hát ha valahol, ott tökéletes látszik, hogy kit vesztettek el. A hollanddal egyébként is okafogyott összehasonlítani Zouma-t (tudom, hogy nem tetted, de valahogy mégis VvD a példa), kvalitásokban, lábon vagy épp fejjel ég és föld a két ember és ezt mondom úgy, hogy Zouma-t se tartom rossz védőnek, de a világ legjobbjához értelmetlen bármilyen téren is kontextusba emelni.

Emlékszem rá természetesen mit melózott a szerb helyett is, de mikor hármasával kaptuk a gólokat azt mondani, hogy nem volt probléma a védelmünkkel, hát elég erős... Ivanovic volt a gócpont, de direkt visszakerestem, mikor nem játszott pár meccsen sérülés miatt, akkor is volt, hogy zsinórban három (!) bajnokit elbuktunk Stoke meg West Ham-ek ellen. A többi szekció borzalmas volt Hazard-ral az élen, ettől nálam még nem lesz különb a védelem vagy a középpályás védekezés, ami Hazard góljaihoz hasonlóan szintén nem létezett.
Bubi írta:Nem "mondom ezt úgy". Ezt te látod bele. Zouma csak egy igéret egyelőre, ahogy Christensen. A különbség az, hogy Zouma egyszer már megmutatta mi van benne, amíg Chrisnek maximum egy olyan időszaka volt amikor nem lógott ki lefelé. Még egy különbség: Chris egyszerűen csak összezuhant a nyomás alatt amíg Zoumának egy térdszalagszakadás tett keresztbe. Ha nem lett volna a sérülése valszeg nem is lenne téma ez az egész, vagy csak azért mert elvitte volna valamelyik topcsapat.
Én nem látok bele semmit, csupán a szóhasználatodból ez jött le. Ígéret mind a kettő, ebben egyetértünk, viszont egyikük sem az a kategória már, aki most kelt ki a tojásból, ergo elvárná az ember, hogy megannyi meccsel a háta mögött bizonyítson. A térdszalagszakadással pedig örökké nem lehet takarózni, Rüdigernek is volt egy 2016-ban, mégse beszél róla már senki, pedig neki anno még nehezebb is volt bekerülnie a csapatba, mivel a mostani helyzettel ellentétben akadt azért konkurencia, nem egyből az ölébe hullott a kezdő spot. Chris-ről is idővel derült ki, hogy nem bírja a nyomást, teljesen más egy underdog középcsapatban alapembernek lenni, mint egy topcsapatban megbirkózni a felelősséget, Bakayoko szerintem egy elég jó példa erre.

A "mi lett volna ha" rész pedig fölösleges ide, reménykedjünk benne, hogy tényleg a legjobb védőnk lesz, mást nem is nagyon tehetünk, mert ha ő se válik be, keserves évünk lehet.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16747 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Aki csak a tegnapi meccs alapján ítéli meg Zoumát, az eléggé vakon van. Ha Rüdiger párjaként fog játszani és jobban tehermentesítve lesz, akkor fog csak igazán kiteljesedni. A csávó egy nagyon komoly sérülés után tornázta vissza magát erre a szintre, úgyh páran lehetnének vele kissé türelmesebbek. Láttuk már őt, amikor top formában volt, nem túlzás azt mondani, hogy akkoriban Van Dijk szinten tolta. Ha nem is tudja ugyanazt a teljesítményt hozni, csak a felét mint akkor, már akkor is egy fantasztikus védőt kapunk a személyében.

Aki pedig továbbra is kételkedik benne, annak ajánlom ezt a videót:
https://www.youtube.com/watch?v=duVAeb16WRg" onclick="window.open(this.href);return false;
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16748 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

En egyetertek Bubival. Zouma abban a szezonban a serulese elott a PL egyik, ha nem a legjobb vedoje volt. Higfos meccse volt tegnap az igaz, de meg mindig sokkal tobbet latok en is benne, mint Christensenben. A dan ugymond sosem volt kimagaslo vedo, de meg megbizhato sem. Oruljunk, ha hozza az atlagot jo esetben, de extrara semmikepp se szamitsunk nala. Az meg, hogy szogleteknel teljesen hasznalhatatlan vedo letere, az nonszensz. Szerintem neki az a szerep illene, amit tavaly toltott be, tokeletesen ellatta. De mikor Contetol teljes bizalmat kapott, szamtalan golt kaptunk rola. En inkabb a franciat jatszatnam, hogy jojjon bele, mert mar lattuk, hogy mit tud, es ki is johet belole.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16749 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: Extraklasszis teljesítménynek nehéz egy olyan félidényt titulálni, amikor a kiesés ellen küzdött a gárda. Egy védőről beszélünk, amelyik csapatrész az ő közreműködésével nyelte a gólokat. De legyen, megadom extraklasszisnak. Igaz a 13. helyen álltunk mikor kidőlt, de ez kit érdekel. Callum Wilson is extraklasszis ezek alapján, mikor 4 gólokat lövöldöz a B'mouth-ban.
Akkor Van Dijk sem nyújthatott klasszis teljesítményt azért önmagában mert a Southampton játékosa volt? Ők is kaptak gólokat, bőven. Megadhatod nyugodtan, mert abban az időszakban a csapat legjobbja volt. Aki ezt nem ismeri el, az vagy nem látta, vagy elfelejtette. Nem véletlen az a szimpátia részemről amiről beszélsz. Olyat rakott le abban az időszakban az asztalra, amit már nagyon régóta nem láttam nem csak nálunk, hanem máshol sem. Nem csak a saját posztját látta el tökéletesen, hanem a jobbszélt is megoldotta amíg Ivanovics épp töketlenkedett valahol a középpályán. Abban az időszakban egyedül a védelmünkkel nem volt komoly gond, minden más szekció katasztrófálisan teljesített.

Jössz itt a csapat statisztikáival amikor egy emberről beszélünk. Zoumáról mutass valamit arról az időszakról..
Szabi írta:Ezt én még mindig egy baromságnak tartom ne haragudj, úgy mondod ezt, mintha Zouma legalább egy Terry státuszú védő lenne, aki a magabiztosság és a karizma mintapéldánya, akinek kijár, hogy felsőbb rendűnek és jobb kvalitásúnak érezhesse magát, mint a társa. A mai meccs alapján pont rá illett a gyenge és tapasztalatlan jelző. Rüdiger és Kanté mellett pedig a játékosok többségének komfortosabb érzés lenne játszani, ezzel a dán is így van valószínűleg, szívesebb játszana velük, mint a franciával. Nem említettem egy szóval se, hogy rá fogtad, a vizes lepedőt viszont valóban ráhúztad azzal, hogy vele egy kontextusban megemlítetted.

Kevesek emlékeznek rá, de Christensen is volt anno kiváló Conte három védős rendszerében egy pár hónap erejéig, mégse él meg belőle, mivel a sérülése (a kezdőbeli pozíciója elvesztése) óta több a rossz meccse, mint a jó.

Ha összeszoknak, ennél nyilván jobbak lesznek, a kérdés az, hogy lesznek-e elég jók.
Nem "mondom ezt úgy". Ezt te látod bele. Zouma csak egy igéret egyelőre, ahogy Christensen. A különbség az, hogy Zouma egyszer már megmutatta mi van benne, amíg Chrisnek maximum egy olyan időszaka volt amikor nem lógott ki lefelé. Még egy különbség: Chris egyszerűen csak összezuhant a nyomás alatt amíg Zoumának egy térdszalagszakadás tett keresztbe. Ha nem lett volna a sérülése valszeg nem is lenne téma ez az egész, vagy csak azért mert elvitte volna valamelyik topcsapat.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16750 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kazomester írta:
béla írta:Inkább úgy mondanám, hogy nem feltétlenül lesz csalódás egy 6. hely, de ettől függetlenül menni kell a top4-ért, egyértelműen az lesz a cél.
Ki hogy áll hozzá, ők, mint sportemberek biztos a legnagyobb célokat tartják szem előtt, én, mint külső szemlélő a magam olvasatában a 6. helyet látom reálisnak. Menni kell előre, csinálni kell, aztán meglátjuk.
Figyi induljunk ki abból, hogy ennél szerencsétlenebb meccsünk szerintem már nem lehet :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16751 Hozzászólás Szerző: kazomester »

béla írta:
kazomester írta:Rudi, James, Kante, Ruben és CHO visszatérése azért majd javíthat az összképen. Voltak bíztató jelek, idén elején vagyunk még, enynire azért nem lesz rossz a későbbiekben, de a 6. helynél nagyon ne számoljunk előrébb.
Inkább úgy mondanám, hogy nem feltétlenül lesz csalódás egy 6. hely, de ettől függetlenül menni kell a top4-ért, egyértelműen az lesz a cél.
Ki hogy áll hozzá, ők, mint sportemberek biztos a legnagyobb célokat tartják szem előtt, én, mint külső szemlélő a magam olvasatában a 6. helyet látom reálisnak. Menni kell előre, csinálni kell, aztán meglátjuk.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#16752 Hozzászólás Szerző: béla »

kazomester írta:Rudi, James, Kante, Ruben és CHO visszatérése azért majd javíthat az összképen. Voltak bíztató jelek, idén elején vagyunk még, enynire azért nem lesz rossz a későbbiekben, de a 6. helynél nagyon ne számoljunk előrébb.
Inkább úgy mondanám, hogy nem feltétlenül lesz csalódás egy 6. hely, de ettől függetlenül menni kell a top4-ért, egyértelműen az lesz a cél. Aztán jövőre 200 milliót rá kell tolni 3-4 játékosra, ha lesz elérhető minőség a piacon (ha Tammy is kuka lesz, akkor egy csatár, egy szélső, egy CB).
Mellettük a fiatalok maradhatnak, talán a védelemben sok a Zouma-Kriszti-Tomori hármas, közülük a két legjobbat itt lehet tartani, a harmadikért meg akár kaphatunk is 20-30 milliót. Ugyanígy sok lehet majd a Mount-Barkley-RLC hármas is, ha a két fiatal beválik, akkor John Cena is mehetne akár (azt csak zárójelben mondom, hogy Jorginhoért se lenne nagy kár, ha találnánk rá vevőt, illetve a helyére valakit)
Gyorsan rendbe lehet rakni ezt a keretet prá jó igazolással, csak rá kell áldozni a pénzt...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16753 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Tényleg nem volt szerencsénk végig, de voltak bíztató jelek már most. Én még ennyit se vártam elsőre (most nem az eredményre gondolok), de végig jobbak voltunk játékban mint az MU, ahol kb minden sorban van egy 70-110 millios ember (vagy több is), nálunk meg egy se. A sérültjeinkről nem is beszélve.

Láttam a héten a pool, a city és az MU meccsét is és ez a united azért elég messze van tőlük. Az arsenalt is volt szerencsém végig szenvedni, őket még nem lehet minősíteni, nem a legjobbak játszottak.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16754 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Megyó írta:Abraham nagyon jó adottságú testileg, kiváncsi vagyok mire viszi az egy év alatt.
Abraham kicsit szertelen még, de én örülnék, ha a legtöbb lehetőséget ő kapná kezdőként a szezon során. Hajlamos huzamosabb ideig eltűnni mezőnyben, az összjátékban is gyenge még, illetve ami nekem szembetűnő volt, hogy a légi párbajokban is rendre elnyomják, nem elég agresszív, nincs meg a testi ereje. A Norwich és Sheffield elleni meccseken mindenképp őt kezdetném majd, kellene, hogy kicsit berúgja az ajtót.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16755 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:
Szabi írta:
Bubi írta:Zouma nagyon gyangusz ma, de lesz ez jobb is. Nen lehet könnyű a tudat, hogy christensen a társa.
Ilyen érvet, agyam eldobom...Csak egyszer írnál úgy véleményt, hogy nem szimpátiából teszed. Minden írásodból lejön, hogy zsigerből gyűlölöd a dán-horvát kettőst. Még ilyenkor is valahogy rá kell húznod a vizes lepedőt, mikor a mellette játszó ember, a nagy szuperkedvenced (aki ugyanúgy még semmit se bizonyított Chelsea-mezben, csak 86 ezer évvel ezelőtt, mikor éppen nem estünk ki, akkor volt a legjobb védőnk) egymaga állította földbe a csapatot. Nekem semmi bajom nincs vele egyébként, jó védőnek tartom, de kicsit azért túlzás, ahogyan itt néhányan beszélnek róla.
Valakivel keversz. Egyáltalán nem utálom Christ, viszont nálam leszerepelt. Kapott elég időt, semmit se javúlt. Nen is szoktam róla írni, nem tudom miről beszélsz. És amúgy Zouma igen is letett az asztapra egy extraklasszis teljesítményt kék mezben, megmutatta mi van benne. Ezért és a térdsérülése miatt megérdemli a türelmet.

Bem tudom mi a számodra érthetetlen abban az érven, hogy nehezebb magabiztosnak lenned egy olyan formációban ahol egy tapasztalatlan és egy gyenge társsal kell együtt játszanod egy UTD ellen, ráadásul össze ae szoktatok, nem volt idő rá. Nyilván másképp teljesített volna ő is ha kanté és rüdi a párja.

És mégegyszer: nem erre fogtam, csupán annyit irtam hogy ez is közrejátszhatott... Értelmezz
Extraklasszis teljesítménynek nehéz egy olyan félidényt titulálni, amikor a kiesés ellen küzdött a gárda. Egy védőről beszélünk, amelyik csapatrész az ő közreműködésével nyelte a gólokat. De legyen, megadom extraklasszisnak. Igaz a 13. helyen álltunk mikor kidőlt, de ez kit érdekel. Callum Wilson is extraklasszis ezek alapján, mikor 4 gólokat lövöldöz a B'mouth-ban.

Ezt én még mindig egy baromságnak tartom ne haragudj, úgy mondod ezt, mintha Zouma legalább egy Terry státuszú védő lenne, aki a magabiztosság és a karizma mintapéldánya, akinek kijár, hogy felsőbb rendűnek és jobb kvalitásúnak érezhesse magát, mint a társa. A mai meccs alapján pont rá illett a gyenge és tapasztalatlan jelző. Rüdiger és Kanté mellett pedig a játékosok többségének komfortosabb érzés lenne játszani, ezzel a dán is így van valószínűleg, szívesebb játszana velük, mint a franciával. Nem említettem egy szóval se, hogy rá fogtad, a vizes lepedőt viszont valóban ráhúztad azzal, hogy vele egy kontextusban megemlítetted.

Kevesek emlékeznek rá, de Christensen is volt anno kiváló Conte három védős rendszerében egy pár hónap erejéig, mégse él meg belőle, mivel a sérülése (a kezdőbeli pozíciója elvesztése) óta több a rossz meccse, mint a jó.

Ha összeszoknak, ennél nyilván jobbak lesznek, a kérdés az, hogy lesznek-e elég jók.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#16756 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Abraham nagyon jó adottságú testileg, kiváncsi vagyok mire viszi az egy év alatt. Mindent egybevetve örülök, hogy nem azok kezdenek, akik miatt a legkevesebb kérdést kapná Lampard, hanem akikben a jövőt látja.
Emerson jó volt, Barkley, mint írtam, a régi Chelseare emlékeztetett. Kovat nem értem, hogy miért nem tud jobb lenni. Úgy értem, benne sokkal több van. Jorginho nem játszik rosszul, vele az a baj, hogy az kevés, amit tud, nem a hozzáállása.
Ha Alonso nem balhátvéd, akkor Azpi nem jobbhátvéd... Rüdigerrel vélhetően a védekezés egyből szintet lép majd.

Nem tudom Kanté visszatérésével ki fog majd kiszorulni, de nálam Jorginho nem kezdő. Barkley, Kova és Kanté az. Ruben pedig fix 12. ember.

Ja, és mindig ezt toljátok, ha vesztünk még veszekedtek is kreált dolgokon, személyeskedés, stb. Ne basztassátok már egymást, ugyanazért vagyunk itt mind. Kitartottunk a csapat mellett a legszabb idényekben is, bízzunk benne, hogy jobb idők jönnek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16757 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta:
Bubi írta:Zouma nagyon gyangusz ma, de lesz ez jobb is. Nen lehet könnyű a tudat, hogy christensen a társa.
Ilyen érvet, agyam eldobom...Csak egyszer írnál úgy véleményt, hogy nem szimpátiából teszed. Minden írásodból lejön, hogy zsigerből gyűlölöd a dán-horvát kettőst. Még ilyenkor is valahogy rá kell húznod a vizes lepedőt, mikor a mellette játszó ember, a nagy szuperkedvenced (aki ugyanúgy még semmit se bizonyított Chelsea-mezben, csak 86 ezer évvel ezelőtt, mikor éppen nem estünk ki, akkor volt a legjobb védőnk) egymaga állította földbe a csapatot. Nekem semmi bajom nincs vele egyébként, jó védőnek tartom, de kicsit azért túlzás, ahogyan itt néhányan beszélnek róla.
Valakivel keversz. Egyáltalán nem utálom Christ, viszont nálam leszerepelt. Kapott elég időt, semmit se javúlt. Nen is szoktam róla írni, nem tudom miről beszélsz. És amúgy Zouma igen is letett az asztapra egy extraklasszis teljesítményt kék mezben, megmutatta mi van benne. Ezért és a térdsérülése miatt megérdemli a türelmet.

Bem tudom mi a számodra érthetetlen abban az érven, hogy nehezebb magabiztosnak lenned egy olyan formációban ahol egy tapasztalatlan és egy gyenge társsal kell együtt játszanod egy UTD ellen, ráadásul össze ae szoktatok, nem volt idő rá. Nyilván másképp teljesített volna ő is ha kanté és rüdi a párja.

És mégegyszer: nem erre fogtam, csupán annyit irtam hogy ez is közrejátszhatott... Értelmezz
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16758 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyértelmű, hogy Lampard In, aki mást mond az vagy hülye, vagy nem nézte a mai meccset. Ez a meccs komolyan mondom megmutatott mindent amit lehet utálni a futbalban, ha nem a saját szememmel látom, akkor nem hiszem el. Fifában szokott ilyen meccs lenni, hogy az egyik játszik, körbelövi a kaput, mindent kihagy, a másiknak meg minden kapuralövése gól. Kész vicc, kabaré. Arról nem is beszélve, hogy a bírói teljesítmény is durván a hazai pálya felé lejtett. Na de nem akarok ilyen korán kezdeni a bírózást, úgyh a védelmünkön meg a helyzetkihasználáson van mit csiszolni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16759 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Szerintem Zouma-ra egy 10-15 meccs után térjünk vissza..Azért mert ma hibázott,nem egy kalap szar...Lesz ő ennél sokkal jobb is!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16760 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Zouma nagyon gyangusz ma, de lesz ez jobb is. Nen lehet könnyű a tudat, hogy christensen a társa.
Ilyen érvet, agyam eldobom...Csak egyszer írnál úgy véleményt, hogy nem szimpátiából teszed. Minden írásodból lejön, hogy zsigerből gyűlölöd a dán-horvát kettőst. Még ilyenkor is valahogy rá kell húznod a vizes lepedőt, mikor a mellette játszó ember, a nagy szuperkedvenced (aki ugyanúgy még semmit se bizonyított Chelsea-mezben, csak 86 ezer évvel ezelőtt, mikor éppen nem estünk ki, akkor volt a legjobb védőnk) egymaga állította földbe a csapatot. Nekem semmi bajom nincs vele egyébként, jó védőnek tartom, de kicsit azért túlzás, ahogyan itt néhányan beszélnek róla.
6+8+5+4+1+1+2+1

Válasz küldése