Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15481 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta:Willian előtt le a kalappal mostanába, mintha beleköltözött volna valaki a bőrébe, jó passzai vannak, jó cselek, megoldások és még az utolsó percekbe is hajt.
Ma én is nagyon kellemeset csalódtam benne. Külön öröm volt, hogy nem kellett nézni az unásig ismert jobbra csel-bead kombót. A gólpassz szintén gyönyörű volt.
Az viszont kissé zavar, hogy Puli és CHO egyaránt képes nem tisztán lövőhelyzetből rádurrantani, miközben nem egyszer jobb helyzetben vannak mások.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#15482 Hozzászólás Szerző: Bandi »

3 pont, clean sheet, Kante 90 perc gond nélkül, mi kell még? :mrgreen:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15483 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Simaliba 8) Egyébként sokszor már nekem volt fájó nézni, ahogy James megkajálta Zahát :mrgreen: Willian előtt le a kalappal mostanába, mintha beleköltözött volna valaki a bőrébe, jó passzai vannak, jó cselek, megoldások és még az utolsó percekbe is hajt.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2019. november 9., szombat 16:28-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15484 Hozzászólás Szerző: Dante »

Én is pihentetném Mount-ot, ez a Kova-Kanté páros simán megoldaná a 4231 pivotját, így CHO válthatná Mason-t, aki egyébként érthető, hogy fáradtan is kezd, marha sokat dolgozik, érdemes megfigyelni az ellenfér térfelén mennyit kergeti a labdás embert és sokszor meg is szerzi a labdát. Az end product-ja viszont valóban visszaesett, nem hinném, hogy a szerencse műve volt az év eleji forma, inkább a nagy terhelés miatt ilyen az utóbbi 1-1,5 hónapban.

A James-Zaha párharc valóban nagyon élvezetes, jó látni, hogy James nem csak gyors, de mellé erős is és elől-hátul megoldja a rá háruló feladatot.

Már csak egy gólt kéne bepasszírozni, a hosszabbításban majdnem megvolt, remélem sikerül átmenteni a lendületet.




Zaha-t teljesen kikészítette James. :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15485 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:Akárhogy is nézem, Mount teljesítménye az utolsó meccseken eléggé látványosan visszaesett. Vagy lehet túl magasra tette a lécet, nem tudom. CHO mellett ő is néha megérdemelné szerintem a padozást.
Willian az oka, tutira. Amióta beverekedte magát a kezdőbe a fele labda rajta megy keresztül, előtte minden labda Mountot kereste. Willian baszott jól játszik, viszont vele nagyon asszimmetrikusak vagyunk, inkább játszik támadó középpályást mint szélsőt. Nagyon sokat visszajár labdákért és szervezi a játékot, sohasem érkezik, nem hozható gólhelyzetbe. Tammy romlását is a számlájára írom (amellett, hogy Willian szerintem perpill magához képest ég és föld) Mivel nincs egy jobboldali szélső "csatár"unk aki fixen széthúzná a védelmet, megosztaná a figyelmet így kb az összes védő Tammy körül lebzsel.

Amúgy Pulisic meglepően jól bánik a labdával. Eddig kb arra várt, hogy baloldalt játszassák.

Béla: Míg Willian padozott egyedül Mount szervezte a játékot, elég jól. Nem értem miért gondolod, hogy alapvetően ötlettelen lenne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#15486 Hozzászólás Szerző: béla »

Pityee írta:Akárhogy is nézem, Mount teljesítménye az utolsó meccseken eléggé látványosan visszaesett. Vagy lehet túl magasra tette a lécet, nem tudom. CHO mellett ő is néha megérdemelné szerintem a padozást.
Fásultnak tűnik. Amúgy sem az a nagyon kreatív fajta, de most elég látványosan nem tud mit kezdeni

Reece meg elég fasza

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15487 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Gaba írta:Srácok! Valaki tud egy oldalt,ahol vissza lehet majd nézni a meccset?
Szabi írta:
James Lee írta:Ha már itt tartunk, neten ismétlést van valahol lehetőség nézni? Tudtok ilyen oldalról?
Én nyáron itt néztem meg a felkészülési meccseinket, ha épp más dolgom akadt. Elég hamar felteszik a meccseket és nem kell letölteni semmit, rögtön nézhető, spoiler nélkül. Ha ilyen ismétlésre gondoltál.

https://hdmatches.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15488 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Srácok! Valaki tud egy oldalt,ahol vissza lehet majd nézni a meccset?

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15489 Hozzászólás Szerző: Dante »

Reméljük kifizetődik a csapat fölénye, nagyon magabiztosan játszanak eddig a srácok. Dean ellen így is nehéz meccs lesz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15490 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Akárhogy is nézem, Mount teljesítménye az utolsó meccseken eléggé látványosan visszaesett. Vagy lehet túl magasra tette a lécet, nem tudom. CHO mellett ő is néha megérdemelné szerintem a padozást.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#15491 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Pityee írta:Jól számolom, hogy ha kikapunk Valenciában és az Ajax nyer a Lille ellen, akkor az utolsó meccsen egy megbeszélt döntetlennel kiejthetnek minket? :roll:
Igen, nekem is ez jutott eszembe, ezért nem szabad kikapni semmiképp Valencia-ban.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15492 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Jól számolom, hogy ha kikapunk Valenciában és az Ajax nyer a Lille ellen, akkor az utolsó meccsen egy megbeszélt döntetlennel kiejthetnek minket? :roll:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 983
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#15493 Hozzászólás Szerző: Crap »

Szabi írta:Veltman kezezése amúgy csak szerintem véleményes kicsikét? Gyorsan és tőle nem túl távolról jött CHO jövése, valamennyire le volt szorítva a keze, de nem teljesen (utolsó pillanatban felkapta kicsit, ami a vesztét okozta), ergo adható büntető, viszont láttam én már elég sok esetben olyat, hogy ilyenért nem fújnak 11-est.
Veltman a sárgáján kívül a második tizenegyest hozta össze. Ha így nézzük a kettő együtt már bőven meg ért még egy sárgát.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#15494 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Szabi írta:Veltman kezezése amúgy csak szerintem véleményes kicsikét? Gyorsan és tőle nem túl távolról jött CHO jövése, valamennyire le volt szorítva a keze, de nem teljesen (utolsó pillanatban felkapta kicsit, ami a vesztét okozta), ergo adható büntető, viszont láttam én már elég sok esetben olyat, hogy ilyenért nem fújnak 11-est.
Ez az hogy nem teljesen volt leszorítva. Ettől a szezontól szigorúbban veszik a kezezéseket, ha tényleg nincs teljesen a testhez szorítva akkor meg lehet adni. Kérdés hogy ki mennyire ért ezzel egyet, de most ez a szabály, megadható volt szerintem, én inkább sárgát nem adnék az ilyenekre (vagy azt reklamálásért kapta? Akkora volt a káosz hogy nem teljesen fogtam fel hogy mi van :mrgreen: )

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15495 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Veltman kezezése amúgy csak szerintem véleményes kicsikét? Gyorsan és tőle nem túl távolról jött CHO jövése, valamennyire le volt szorítva a keze, de nem teljesen (utolsó pillanatban felkapta kicsit, ami a vesztét okozta), ergo adható büntető, viszont láttam én már elég sok esetben olyat, hogy ilyenért nem fújnak 11-est.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#15496 Hozzászólás Szerző: Bandi »

béla írta:
focimark írta:Nagyon necces lesz ez így, nyerni kell a Valencia ellenit, mert ha nem, akkor mehet a matekozás, hogy az Ajax Valencia meccsen mi lenne jó nekünk. Megkellett volna nyerni ezt ma.
Ha ikszelünk Valenciában, akkor a Valenciának vernie kell idegenben az Ajaxot. Ha ezt meg is teszik, akkor nagyobb gk-val, vagy több gólt lőve kéne ezt megtenniük, mint amennyivel mi ütjük a Lille-t.
Ha így lesz akkor az Ajax kiesik szóval tök mindegy a gólkülönbség. Nem szabad kikapni Valenciában ez a lényeg és akkor a Lille legyőzésével meglesz a továbbjutás.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#15497 Hozzászólás Szerző: béla »

focimark írta:Nagyon necces lesz ez így, nyerni kell a Valencia ellenit, mert ha nem, akkor mehet a matekozás, hogy az Ajax Valencia meccsen mi lenne jó nekünk. Megkellett volna nyerni ezt ma.
Ha ikszelünk Valenciában, akkor a Valenciának vernie kell idegenben az Ajaxot. Ha ezt meg is teszik, akkor nagyobb gk-val, vagy több gólt lőve kéne ezt megtenniük, mint amennyivel mi ütjük a Lille-t.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15498 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bubi írta:Attttya gatya. 2 öngól, 2 piroslap, egy 11es, egy meg.nem adott gól és egyenlítés 1-4es állásról. Sience fiction

Amúgy én nem láttam, hogy azpi kezét érintette volna a labda. Abraham kezét találta el de az le volt szorítva..
Hajdú B eléggé vakon volt, Pulisic-et és Mount-ot többször keverte, a meg nem adott gólnál meg ahogy mondtad, Abraham kezezett. Mind1, hogy le volt szorítva (amúgy nem teljjesen), már nagyon szigorúan veszik.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15499 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:
Bubi írta:Attttya gatya. 2 öngól, 2 piroslap, egy 11es, egy meg.nem adott gól és egyenlítés 1-4es állásról. Sience fiction

Amúgy én nem láttam, hogy azpi kezét érintette volna a labda. Abraham kezét találta el de az le volt szorítva..
2 tizenegyes volt. :)
Az pedig mindegy, hogy milyen helyzetben avatkozik be a támadó kézzel, kifelé szabadrúgás, tehát teljesen jogosan vonták vissza a gólt.
Ja kettő? Fasz szabály. Ha.nincs ott a keze akkor a combjáról pattan vissza.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15500 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Attttya gatya. 2 öngól, 2 piroslap, egy 11es, egy meg.nem adott gól és egyenlítés 1-4es állásról. Sience fiction

Amúgy én nem láttam, hogy azpi kezét érintette volna a labda. Abraham kezét találta el de az le volt szorítva..
2 tizenegyes volt. :)
Az pedig mindegy, hogy milyen helyzetben avatkozik be a támadó kézzel, kifelé szabadrúgás, tehát teljesen jogosan vonták vissza a gólt.

Válasz küldése