Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#15321 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Szép nap, 0 pont, utolsó perces gól egy impotens 'Castle ellen, ötlettelen játék és, hogy tökéletes legyen a kép, a jelenlegi talán legnagyobb fegyverünk is megsérült.

Ahogy az várható volt, fiatalok, fiatal edző =>> ingadozó, félkész játék.
Pont ezért égetően fontos lenne 1-2 új, tapasztaltabb ember, olyasvalaki, akiben bízik is az edző, aki az ilyen meccseken a különbséget jelenti. Irreális, hogy a CHO, Mount, Abraham triótól várjuk, hogy mint a szezon elején, meccsről meccsre 3 pontokról döntsenek. Zaha megoldás lehetne.

Ja és távol álljon tőlem az ellenfél bunkerfociját szapulni, de azért egy Saint-Maximin, Joelinton, Almirón támadótrióval felálló csapattól azért szintén elvárható lenne, hogy legalább 1-2x megvillantsanak 90 perc alatt valamit, nagy nulla volt ez a mai 'Castle (ahogy mi is).
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15322 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Néha bekéne hoznia egy 2. csatárt és egy támadókpt egyszerre. Teljesen veszélytelen volt ez a castle, egy helyzetük volt az is egy beadás.
Pedro se lett volna hülyeség az egyik kp. helyett, annál mindenképp értelmesebb csere lett volna, hogy csatárt cserélünk egy szarabb csatárra, aki 6300 éve nem lőtt gólt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15323 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sulytalanok vagyunk ilyen meccseken, kevés a kreativitás. Megint az lesz hogy kedden meg verjük az Arsenalt akik majd probálnak focizni.

Jo lett volna nyerni de a riválisok se nyertek, nyernek, nagy hátrány nem lett.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15324 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Néha bekéne hoznia egy 2. csatárt és egy támadókpt egyszerre. Teljesen veszélytelen volt ez a castle, egy helyzetük volt az is egy beadás.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#15325 Hozzászólás Szerző: Traxver »

8 vereségből kb lehozunk 2-3at stabilan lehetnénk a BL helyen

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6269
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15326 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Erről beszéltem múltkor, ment itt a hurráoptimizmus, mert simán sikerült megverni egy kinyíló Burnley-t. Ha ott se kapjuk meg azt a kamutizit, ugyanúgy szenvedtünk volna, mint ma.

Kanté haszontalan azon a poszton, Jorginho is fölösleges egy ilyen csapat ellen, lassú és körülményes, ráadásul az íveléseivel se megyünk sokra, mert fejjel is esélytelenek vagyunk, kapura lőni sem tud. Kovacic-nak volt egy gyengébb meccse, azóta kikerült a kezdőből, nem igazán tudom mire vélni. Willian is sokat hibázott, Mountot már ecsetelték előttem.

Barkley jól szállt be, bár rühellem az embert, de ha kezdőbe rakja ma is Lampard, lehet sikerül behúzni ezt a meccset is. Próbált szervezni, nem csak tökölődött vele, mint a többiek.

Kepa pedig ha már a beívelésekre nem jön ki, ilyen esetekben gyakrabban mutathatna be bravúrt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#15327 Hozzászólás Szerző: Traxver »

focimark írta:
Traxver írta:mai napig nem értem néha Lampardot...
BArkley-t behozni Kova helyett?
Abrahamot levinni? a taktikánk az, hogy beadjuk oldalról 1-etlen magas emberünk...akkor már inkább Giroud-ot tenném be...
Szerintem Barkley jol jatszott ma is, csak ugy, mint az elmult 2 meccsen. Kova mellozeset viszont nem nagyon ertem, a legjobb jatekosunk a szezonban.
sztem nem álltbe jól, nagyon lassú volt...

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#15328 Hozzászólás Szerző: focimark »

Traxver írta:mai napig nem értem néha Lampardot...
BArkley-t behozni Kova helyett?
Abrahamot levinni? a taktikánk az, hogy beadjuk oldalról 1-etlen magas emberünk...akkor már inkább Giroud-ot tenném be...
Szerintem Barkley jol jatszott ma is, csak ugy, mint az elmult 2 meccsen. Kova mellozeset viszont nem nagyon ertem, a legjobb jatekosunk a szezonban.

Bandi
Hozzászólások: 2725
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#15329 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Szögletarány: 1-10
Gondolom nem kell mondani hogy kinek a javára...

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#15330 Hozzászólás Szerző: Traxver »

mai napig nem értem néha Lampardot...
BArkley-t behozni Kova helyett?
Abrahamot levinni? a taktikánk az, hogy beadjuk oldalról 1-etlen magas emberünk...akkor már inkább Giroud-ot tenném be...

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#15331 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az isten verje meg az ilyen betomorulo kiscsapatokat. Rohadt idegesito. Persze, kikene vedekezni, es egy 0-0 nem akkora blama, de ez akkor is undorito, es nem erdekel hogy regen mi is buszoztunk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15332 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Remek. Rengeteget volt nálunk a labda, rengeteg impotens támadást vezettünk, egy sem volt amire azt tudnám így utólag mondani, hogy na ez szép próbálkozás. Katasztrófálisak vagyunk idén is felállt védelmek ellen. A topcsapatok elleni mutatott játékunk (nem a végeredmények) azért jobbak mert azok nem állnak be ellenünk buszozni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#15333 Hozzászólás Szerző: focimark »

A múltkori felállás sokkal jobb lenne az ilyen meccseken. Kante folyton ott kevergett a támadóharmadban, de sok haszna nem volt, ő nem ebben jó. Mount továbbra is 0, ideje lenne padoznia egy kicsit.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15334 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ha van érdemtelen nyereség... :(
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#15335 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Nem hiszem el, hogy felállt védelem ellen egyszerűen senkik vagyunk...

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1693
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#15336 Hozzászólás Szerző: broduer »

A Digisek pont azt elemezték a szünetben, hogy Kepa egy beszari f*s , aki a vonalon áll, és sosem mozdul ki a labdákra. Ez a gól persze nem az ő hibája, de egy bravúrral ki lehetett volna szedni...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6471
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15337 Hozzászólás Szerző: Dante »

Hát ezért a vereségért nagy kár. Pont azon gondolkoztam, hogy nem érdemeltünk három pontot, de a Castle egyet se.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15338 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ez törvényszerű volt...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15339 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Még mindig kurvára kevesek vagyunk elől, nem értem miért játszik olyan mélyen a két szélsőnk, szélső futókat játszanak. Williantől már megszokhattuk, de Odoi helyezkedhetne előrébb. Többet kéne a pálya közepe fele, magasabban mozogniuk. Nem értem miért Mounttól és Kantétól várjuk, hogy a szélsőktől indult akciókra érkezzenek. Egyiknek sem az erőssége a jó helyezkedés elől, sem a helyzetek értékesítése. Sokkal inkább várnám a két támadó szélsőtől ezt, mint ahogy ez mindenhol jól is működik a világfutballban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15340 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Mentve köszi! Közben Haaland vert egy mesterhármast az első meccsén (Halkan: csereként).

Miért tudja a dortmund megvámolni az összes extraklasszis wonderkidet mielött leigazolná őket egy topklub?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése