Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15141 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

paliczandras írta:Nem nagyon lehet erre mit a meccsre mit mondani.

De azokat akik szidják Lampardot nem nagyon értem. Van egy amúgy sem világverő kerete, erre az összes értelmes játékos lesérül, és még ehhez képest sem játszottunk ma rosszul. Ha nem az a fogalmatlan Batshuayi van bent még nyerhettünk is volna. Komolyan nem értem aki a faszit még védi. Mostanában még kapott is lehetőséget de nincs jó megmozdulása, százas ziccereket hagy ki.
Giroud beállt és egy sarkazással többet tett hozzá, mint ez a nagy nulla. Komolyan még fizetni is megérni érte csak valaki vigye már innen.
Megvalaszoltad a kommented masodik feleben, hogy miert vettem elo Lampardot. Elvileg o az edzo tehat o teszi a kezdobe vagy hozza be cserekent nem?

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#15142 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Nem nagyon lehet erre mit a meccsre mit mondani.

De azokat akik szidják Lampardot nem nagyon értem. Van egy amúgy sem világverő kerete, erre az összes értelmes játékos lesérül, és még ehhez képest sem játszottunk ma rosszul. Ha nem az a fogalmatlan Batshuayi van bent még nyerhettünk is volna. Komolyan nem értem aki a faszit még védi. Mostanában még kapott is lehetőséget de nincs jó megmozdulása, százas ziccereket hagy ki.
Giroud beállt és egy sarkazással többet tett hozzá, mint ez a nagy nulla. Komolyan még fizetni is megérni érte csak valaki vigye már innen.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15143 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Botond9797 írta:
Dante írta:Aki a Var-t szidja, az elég hamar felejt. Ebben a szezonban rengetegszer kedvezett nekünk a Var rendeltetésszerű használata. Az, hogy a döntéshozók inkompetensek nem a hasznos technológia hibája.

Ha már hiba..: nem tudom Lampard mikor fogja megtanulni, hogy Bridge-en játszott rangadón alulteljesít a csapat. Ősz óta az összes hazai rangadóra busz taktikával kellett volna kimenni, mert amit csinál a csapat az öngyilkosság. Elég nagy luxus az összes csapatnak odaadni a 3 pontot akik a BL helyért küzdenek.
A Var-kérdésnél sokkal siralmasabb pl az, hogy egy Batshuayi nálunk kezdő csatár lehet egy egész idény vegkimenetelet döntően befolyásoló bajnoki rangadon, es ha már képtelenek vagyunk csatárt igazolni, miért nem a legalabb mezőnyben hasznos Giroud kezd, akinek a puszta jelenléte a pályán többet ér, mint Batshuayi összes labdaerintese.
Pedig en ennel intelligensebb es hozzaertobbnek gondolom Lampardot es egyaltalan nem tudom felfogni, hogy miert a belgat erolteti allandoan. Ha ezutan a mai utan se valtozik a velemenye sajnos akkor valami baj lehet nala. Tavol alljon tolem, hogy bantsam es tudom, hogy palyakezdo de boven mennek azert el pontok az o dontesein is, erthetetlen sokszor Mount eroltetese is, de ezerszer inkabb ot nezem mint Batst. Sikerult jol leadni azt a keves kis elonyunket szerintem marciusban mar olyan 6. hely korul boklaszunk majd, meg szerencse hogy vegul nem volt igaz, hogy Ziyech csak akkor jon ha lesz BL.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#15144 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Akik szerint a második les volt, láttátok a visszajátszást, ahol a beadással együtt mutatták? Mert én semmi ilyet nem láttam. És ezek után hiszem, ha látom.

BTW, Anthony Taylor és Chris Kavanagh (VAR) is Manchasterben született...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zanyád 2020. február 18., kedd 0:20-kor.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15145 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

kazomester írta:Na, hát ez egy igazi shitshow volt. Maguire nem kiállítását leszámítva sztem (sajnos) jogos ítéletek születtek, ami minket illet. Szégyen, hogy 2020ban ilyen támadósoirral kell felállnunk, iszoynatos nagy szégyen.
Fred ralokte Azpit nrm tudom mar kire, az hogy nem tunt fel neked sem? Ha nincs a lokes Azpi nem tamasztja meg ket kezzel. Szerintem meg a kommentatotok szerint is shol en neztem s leheto legrosszabb dontes volt. Ennel mar csak Lampard dontese volt a rosszabb Bats-Giroud eseteben.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15146 Hozzászólás Szerző: Apinho »

kazomester írta:Na, hát ez egy igazi shitshow volt. Maguire nem kiállítását leszámítva sztem (sajnos) jogos ítéletek születtek, ami minket illet. Szégyen, hogy 2020ban ilyen támadósoirral kell felállnunk, iszoynatos nagy szégyen.
Sajnos kódolva volt. Mikor megláttam a kezdőt, azt hittem egy 4-ed osztályú csapat elleni kezdőjét látom. Nem tudom ki miért hiányzott. Pedig ennek ellenére még jól is kezdtünk. A balszerencsés szituációkból pedig eszméletlen szarul jövünk ki.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15147 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na, hát ez egy igazi shitshow volt. Maguire nem kiállítását leszámítva sztem (sajnos) jogos ítéletek születtek, ami minket illet. Szégyen, hogy 2020ban ilyen támadósoirral kell felállnunk, iszoynatos nagy szégyen.

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#15148 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Na, Övrebö megtalálta kihívóját, a Barca elleni meccs óta nem éreztem még soha ennyire a korrupciót a bírói döntéseken. Egyszerűen nincs kifogás. VAR mellett is védhetetlen döntéseket hoztak.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15149 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:Aki a Var-t szidja, az elég hamar felejt. Ebben a szezonban rengetegszer kedvezett nekünk a Var rendeltetésszerű használata. Az, hogy a döntéshozók inkompetensek nem a hasznos technológia hibája.

Ha már hiba..: nem tudom Lampard mikor fogja megtanulni, hogy Bridge-en játszott rangadón alulteljesít a csapat. Ősz óta az összes hazai rangadóra busz taktikával kellett volna kimenni, mert amit csinál a csapat az öngyilkosság. Elég nagy luxus az összes csapatnak odaadni a 3 pontot akik a BL helyért küzdenek.

A szezon eleji és a mostani meccsen is jobbak voltunk. Valami hihetetlen mákjuk van ellenünk.

Lássuk csak: egy pontrúgás a 16os széléröl, egy jogos piroslap, két elvett gól amiből az egyik szabályos.

Engem így bíró csak egy volt aki felbaszott, a sors iróniája hogy az is egy kopasz köcsög volt: övrebö
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#15150 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Dante írta:Aki a Var-t szidja, az elég hamar felejt. Ebben a szezonban rengetegszer kedvezett nekünk a Var rendeltetésszerű használata. Az, hogy a döntéshozók inkompetensek nem a hasznos technológia hibája.

Ha már hiba..: nem tudom Lampard mikor fogja megtanulni, hogy Bridge-en játszott rangadón alulteljesít a csapat. Ősz óta az összes hazai rangadóra busz taktikával kellett volna kimenni, mert amit csinál a csapat az öngyilkosság. Elég nagy luxus az összes csapatnak odaadni a 3 pontot akik a BL helyért küzdenek.
A Var-kérdésnél sokkal siralmasabb pl az, hogy egy Batshuayi nálunk kezdő csatár lehet egy egész idény vegkimenetelet döntően befolyásoló bajnoki rangadon, es ha már képtelenek vagyunk csatárt igazolni, miért nem a legalabb mezőnyben hasznos Giroud kezd, akinek a puszta jelenléte a pályán többet ér, mint Batshuayi összes labdaerintese.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#15151 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

almos írta:
vigh92 írta:Ki volt az a szarházi, aki kitalálta ezt a VAR-t?
Teljesen megöli a focit....ez nem fél méteres les, hanem szabad szemmel nem látható helyzet. Ráadásul abból nem tud számottevő előnyt kovácsolni, hogy nagy a cipője..
Szabály szerint ez les. Tök mindegy, hogy 1cm, 1m, vagy 99m a les. Ez egy bántó, de teljesen jogos ítélet volt. Nejem se tetszik, de az ilyet el kell fogadni.
Tényleg? Csak mert nem játszották vissza a pillanatot, amikor el lett rúgva a labda, nagyon gyorsan lerendezték az egészet. Mutattak egy helyzetet, amikor már lesen volt. Ennek az inkompetens és velejéig korrupt bandának semmit sem hiszek el.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#15152 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

almos írta:
vigh92 írta:Ki volt az a szarházi, aki kitalálta ezt a VAR-t?
Teljesen megöli a focit....ez nem fél méteres les, hanem szabad szemmel nem látható helyzet. Ráadásul abból nem tud számottevő előnyt kovácsolni, hogy nagy a cipője..
Szabály szerint ez les. Tök mindegy, hogy 1cm, 1m, vagy 99m a les. Ez egy bántó, de teljesen jogos ítélet volt. Nejem se tetszik, de az ilyet el kell fogadni.
Érdekes módon, több mint 150 éve, csak működött VAR nélkül is. Én értem, hogy ez a szabály, de az semmit nem tesz hozzá, hogy belóg 1 cm-t a könyök vagy a lábujj...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15153 Hozzászólás Szerző: Dante »

Aki a Var-t szidja, az elég hamar felejt. Ebben a szezonban rengetegszer kedvezett nekünk a Var rendeltetésszerű használata. Az, hogy a döntéshozók inkompetensek nem a hasznos technológia hibája.

Ha már hiba..: nem tudom Lampard mikor fogja megtanulni, hogy Bridge-en játszott rangadón alulteljesít a csapat. Ősz óta az összes hazai rangadóra busz taktikával kellett volna kimenni, mert amit csinál a csapat az öngyilkosság. Elég nagy luxus az összes csapatnak odaadni a 3 pontot akik a BL helyért küzdenek.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#15154 Hozzászólás Szerző: almos »

vigh92 írta:Ki volt az a szarházi, aki kitalálta ezt a VAR-t?
Teljesen megöli a focit....ez nem fél méteres les, hanem szabad szemmel nem látható helyzet. Ráadásul abból nem tud számottevő előnyt kovácsolni, hogy nagy a cipője..
Szabály szerint ez les. Tök mindegy, hogy 1cm, 1m, vagy 99m a les. Ez egy bántó, de teljesen jogos ítélet volt. Nejem se tetszik, de az ilyet el kell fogadni.
LAMPARD#8

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#15155 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Ki volt az a szarházi, aki kitalálta ezt a VAR-t?
Teljesen megöli a focit....ez nem fél méteres les, hanem szabad szemmel nem látható helyzet. Ráadásul abból nem tud számottevő előnyt kovácsolni, hogy nagy a cipője..

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#15156 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

MIKOR FOG MÁR BÍRÓ VÉR FOLYNI BASSZA MEG? Nem is mutatták, hogy pont a lövés pillanatában hol állt Giroud, csak a lest. VÉRLÁZÍTÓ

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#15157 Hozzászólás Szerző: almos »

Na ez jó ítélet. Bárcsak ennyire ügyesek lennének, mikor a MU ellen kellene ítélni valamit.
LAMPARD#8

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15158 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Zsiru a francért hordasz 46os cipőt :lol: :lol: hát ez egy vicc komolyan mondom
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9326
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15159 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Végre egy igauságos tiszta ítélet :D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#15160 Hozzászólás Szerző: Traxver »

almos írta:
Bubi írta:Ennyire nem lehetnek szar bírók, ez már inkább korrupció.
Egyszerűen én sem hiszem el, hogy ennyire inkompetensek ülnek a VAR szobában.
Csak nyiltabbá teszik a bajnokságot...

Válasz küldése