Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15101 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Nem tudom miért erőltette Lamps kétszer is a toti elleni 3-5 felállást, főleg hogy nem Alonso játszik, pedig neki az nagyon fekszik, nah de szerencsére gyorsan kapcsolt és jól cserélt, gratulálok a csapatnak, Odoi egyetlen jó megmozdulasa az volt amikor eladta a saját tizenhatosunknal a labdát és majdnem gólt kaptunk, mert ebből kontraztunk és lett meg a vezetés :)

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15102 Hozzászólás Szerző: James Lee »

focimark írta:2. Felidoben meg szinte minden megoldasa bejott, az a baj, hogy szerintem mindegy ki itt a csatar, ugyse fog tetszeni sokaknak, amig nem hoz 50 golos szezonokat, Costat is sokan szidtak folyton.
Erről szó sem volt. Tammy a jelenlegi keretből az egyik kedvenc játékosom, mivel elképesztő amit művel ennyi idősen, az első PL szezonjában. Annyit bátorkodtam megjegyezni, hogy a korábbi teljesítményéből, amit a hajtás, a rendkívüli mezőnymunka, a marha jó helyezkedés és a higgadt befejezés jellemzett, egyre kevesebbet látni. Az első félidő is ilyen volt, nagyon sokszor sétálgatott, vagy érkezett későn. Nyilván ez egy rosszabb időszak, túl kell rajta lépni, reméljük a második félidőben mutatott teljesítménye azt jelenti, hogy visszatér a formája. Megérdemelné, szeretjük Tammyt. :) Ettől függetlenül igenis kell mellé egy normális alternatíva (akár rivális), Zsiru lelép, Bats pedig botrány, bármennyire is gondolhatta azt az ember eleinte, mennyire stabil csere tud lenni sokszor.

Ha már szóba került, Costa szerintem egy ritka nagy kretén volt. Bár nem vitatom el tőle, hogy két bajnoki címhez elengedhetetlenek voltak a góljai és ezért köszönettel tartozunk neki, mindig is rühelltem a busman természete és az utálatossága, hisztijei miatt.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15103 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ilyen szedett-vedett csapatunk rég volt és igy is nyertünk :D. Védelem szanaszét, Azpi balon, Tomori jobbon, aztán Lamptey jön a semmiböl. Az arsenal nem érdemelt győzelmet, és ök Pépét hoznak be, 80 millios embert, röhej.

Továbbra is gyülölöm a Giroud, Pedro, Alonso féle embereket, kispadra se lehet őket leültetni, fél évet se voltak képesek lejátszani. Várom a januárt és kell legalább 2-3 igazolás hogy legyen értelmes kispadunk is.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#15104 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Akirol eddig nem nagyon esett szo de mindenkeppen szeretnem megemliteni az Willian. Bevallom, nem a szivem csucske, de ha kellett, akkor hatrafutott vedekezni es a meccs vegen is legalabb ket olyan sprintet vagott le (az egyikbol lett Tammy golja) amelyek megerdemelmek egy virtualis kalapemelest :!:
211! NEW RECORD!

Crap
Hozzászólások: 982
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#15105 Hozzászólás Szerző: Crap »

Nagyon jó volt ez a második félidő. Bíró meg minden szempontból az Ajax elleni meccs jutott eszembe. Ott mentünk ennyire előre meg akartunk ennyire. Lampard amennyire elszúrta az elején, úgy eszméletlen zseniálisan nyúlt bele a meccsbe. Ahogy bemert hozni egy tényleges jobbszélsőt az akadémiáról, meg ahogy CHO-val már egy harmadik formáció váltást csináltunk, mind nagyon ott volt.

Bírónak rohadt nehéz meccs lehetett ez és egyértelműen nem akart belenyúlni a meccsbe. 11-es nem volt szerintem (még a 16-on kívül rántották le) viszont egyértelmű sárga és akkor a David Luiz Lite már nem játszott volna a 2. félidőben. Többször adhatott volna 2. sárgát több játékosnak is.

Kicsit off. de a spíleres szakik, még mindig kritikán aluliak. Elfogultak, semmit pluszt nem tudnak mondani, bármelyik kocsmából viszont hallod azokat amit ők mondanak és ezeket még el is lehetne nézni tőlük, ha legalább szórakoztatóak lennének, de még ez se jön össze. A digis csapat leírhatatlanul profibb.

Abrahamnak nagyon kellet már ez a gól és teljesen megérdemelte. DL persze most extra motivált és koncentrált volt mellette az évi egy jó meccse ezzel meg is volt.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#15106 Hozzászólás Szerző: focimark »

James Lee írta:
focimark írta:
Pityee írta:Aki szerint nem kell ide csatár és elég Tammy, az eléggé vakon van.
Erdekes, hogy megint Tammy van eloveve, de nem tudom hogy kene ugy goltlonie, hogy 2-3 jatekos fogja folyton es ivelgetik ra a labdat? Inkabb kreativ jatekosok kellenenek. Cesc milyen jol jonne ilyenkor.
Nem csak ezt gondolom problémának. Korábban nagyon szembetűnő volt Tammy aktív mezőnymunkája, ha mások nem hozták helyzetbe, megoldotta magának. Sokkal passzívabbnak érzem és nem egy passzról maradt le, ahol az égvilágon senki sem fogta.
2. Felidoben meg szinte minden megoldasa bejott, az a baj, hogy szerintem mindegy ki itt a csatar, ugyse fog tetszeni sokaknak, amig nem hoz 50 golos szezonokat, Costat is sokan szidtak folyton.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15107 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Azt még hozzáfűzném, hogy szvsz Lamptey is nagyon jól szállt be, Tammy kiugratása külön gyönyörű volt :mrgreen:

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15108 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Micsoda győzelem! A sírból jöttünk vissza. Én beismerem, már megint a vereséget láttam. És a végén újra azt hajtást, amikor az Ajax ellen jöttünk vissza. Most már csak otthon kéne elverni a kis csapatokat, mint bu*i a f@szát!

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15109 Hozzászólás Szerző: James Lee »

A bíró összevissza fújkálásán kívül szvsz Lamps és Jorginho nyerte meg nekünk a meccset. Nagyon jól sültek el a formációváltások és az összes csere is.
Jorgi esetében pedig külön öröm volt nézni, ahogy mindenkit lebasz maga körül :lol:

Összességében az első fél óra maga volt a katasztrófa, onnantól kezdve viszont szerintem egyértelműen érdemeltünk legalább egy x-et. CHO pedig végre észrevette a másik 10 embert maga körül, köszönöm istenem.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15110 Hozzászólás Szerző: Apinho »

rolandcfcfan írta:Sziasztok!
Sajnos nem tudtam élőben megnézni a meccset.
Tud valaki olyan oldalt, ahol meg lehet nézni/letölteni legalább HD minőségben a meccset? Ncore-om van, de annak kelleni szokott egy nap.
http://www.sport-video.org.ua/index.html" onclick="window.open(this.href);return false; Kb. egy órát azért várni kell.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15111 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

RobMayth írta:Nem hittem volna!A bírónak egy pacsi mert jorghit ki kellett volna szórni 1:0-nál
Ha visszarántások Genduzi vagy mit tudom én hogy kell írni ő sem kapott minden visszarántásáért sárga lapot.
A gol előtt Laca visszarántotta Jorginhot neki is a 2. lett volna ő sem kapta meg.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15112 Hozzászólás Szerző: Pityee »

RobMayth írta:Nem hittem volna!A bírónak egy pacsi mert jorghit ki kellett volna szórni 1:0-nál
Bíró ide és oda is pont ugyanannyit tévedett, nem jár neki semmi, max egy tasli.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

rolandcfcfan
Hozzászólások: 302
Csatlakozott: 2008. december 30., kedd 13:58
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15113 Hozzászólás Szerző: rolandcfcfan »

Sziasztok!
Sajnos nem tudtam élőben megnézni a meccset.
Tud valaki olyan oldalt, ahol meg lehet nézni/letölteni legalább HD minőségben a meccset? Ncore-om van, de annak kelleni szokott egy nap.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15114 Hozzászólás Szerző: Apinho »

RobMayth írta:Nem hittem volna!A bírónak egy pacsi mert jorghit ki kellett volna szórni 1:0-nál
Visszaadta amit a lerántásnál nem adott meg

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Aktuális meccsek

#15115 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

Nem hittem volna!A bírónak egy pacsi mert jorghit ki kellett volna szórni 1:0-nál

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15116 Hozzászólás Szerző: Apinho »

M E G F O R D Í T O T T U K!!!!!!!!!! Jeeeeeaaaah!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6708
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15117 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gooooooooooooolll
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2019. december 29., vasárnap 17:51-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15118 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Fura egy bíró ez...
Mindenesetre megérdemeltük, a krvaanyját.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15119 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Na ezt köszönjük meg a bírónak.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15120 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Laca is kaphatta volna visszarántásért!

Válasz küldése