Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14421 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Jorgi feje priceless volt Gilmour behozatalánál...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14422 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

dacultras írta:Willian közben megrúgta pályafutása legtöbb gólját, és még vége sincs az idénynek :D
legutóbbi 7 meccs 6 gól. kell az új szerződés neki
Azon kevesek koze tartozok akik vedtek ebben a szezonban, persze van par rossz meccse, de azert en nem tudom szidni ebben a szezonban. Szerintem vegul marad megegy evre a rutinja miatt.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14423 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pulisic minden meccsen gol v golpassz v tizi. Jelenleg nem kerdes hogy Giroud vagy Abraham a jobb valasztas elore, Tammynak ossze kell kapnia magat gyorsan, mert a virus ota es miota Lampard inkabb neki adja meg a lehetoseget, mint Batsnak Giroud eleg jo es golokat is szerez.
James ma se tul meggyozo viszont. Barkley adott egy golpasszt de meg mindig hasznosabbnak tartom cserekent beallva. Remelem innnen azert behuzzuk a 3 pontot nagyon kell a MU miatt.

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14424 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Willian közben megrúgta pályafutása legtöbb gólját, és még vége sincs az idénynek :D
legutóbbi 7 meccs 6 gól. kell az új szerződés neki

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14425 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nagyon okos gól Zsirnya :wink:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#14426 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Bubi írta:Tudom, hogy sokat pihentek a vírus alatt, de a tegnapi azóta a sokadik meccsünk 3 naponta. Fejben és fizikálisan is nehéz őket ilyen rövid közökkel felkészíteni.
Az a baj, hogy itt mar nem tul rovid/rossz felkeszulesrol van szo, hanem kvalitasbeli hianyossagokrol.

Tegnap Alonsorol mar kifejtettem a velemenyemet, de pl amig ilyen emberek, mint Christensen egyaltalan a padra leulhetnek, addig ez a vedelem nem fog fejlodni. Minden meccsen legalabb egy kapott gol az ember, tegnap ez csak azert nem jott, mert az elso negyedben 0-0-nal a szar felszabaditasa utani labdabol, amit az ellenfel termeszetesen begyujtott, Antonio akkor meg nem tudott betalalni.
211! NEW RECORD!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14427 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tudom, hogy sokat pihentek a vírus alatt, de a tegnapi azóta a sokadik meccsünk 3 naponta. Fejben és fizikálisan is nehéz őket ilyen rövid közökkel felkészíteni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#14428 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Traxver írta:
kazomester írta:https://twitter.com/i/status/1278441636792500226 Szabadidejében biztos capoeirazni tanul :roll:
Mi volt rajta? Mert már időközben eltávolitották
Amikor Rudi megijedt a labdától és kivágta szögletre.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14429 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Dante írta:
James Lee írta:Dehogy lobbizok, isten ments :D csak meglátásom szerint egy ilyen, kapussal szemben támasztható szerintem alapvető elvárást, hogy mozduljon ki a beívelt labdára, még ő is hozza. Természetesen jobb kapusnak tartom Kepát, de ebben nagyon gyenge és úgy látszik, nem fejlődött. Hozhattam volna ellenpéldaként cecht vagy kurtit is, de nem ugyanaz a szint.
Courtois is lyukaskezű volt, főleg ahhoz képest, hogy több, mint 200 cm elég kevésszer tudta lehúzni a beadott labdákat. A gond az, hogy egyénileg hulladék az egész védelem, Kante és Kovacic akik tudnak ember ellen védekezni. A mai gólokban mind a négy védőnk benne volt, ugyanúgy szendvedtek, mint a szezon nagy részében. Többször leírtam, hogy a csapat jelenlegi kiskirálya, Rüdiger ideális esetben 3. belső védő lehetne.
(...)
Teljesen igazad van.

Néhány dolgot még hozzáfűznék az előttem szólókhoz. A védők közül Alonsot és Rüdigert jobban elővenném, mint a másik két uraságot. Nem azt mondom, hogy őket egyáltalán nem (bevallom, Azpit annyira nem is figyeltem), de Chris a második gólnál való hibáján kívül többször stabilan helytállt. Azt kéne rendbe tennie magában, hogy elég részéről egy apró figyelmetlenség és kész is a baj. Szépen elkönyvelte, hogy Antonio fetreng mögötte és többet nem is nézett hátra. Ha van egy kis esze, ebből az egyébként elég kemény leckéből majd tanul. Azért vagyok megbocsátóbb vele szemben, mert az utóbbi időben nyújtott teljesítménye bizakodásra ad okot, de a mentális felkészültséggel bőven foglalkozni kell még. Rüdigert és Alonsot nem minősíteném, ugyanakkor megmondom őszintén, mindig meglepődök, mikor 4 védős felállásnál Alonsot látom a bal oldalon. Az az ember egyszerűen alkalmatlan oda és ez a felállás sem alkalmas a széleken való folyamatos felfutásokra. De nem szeretnék ismételni senkit.

Ami viszont nagyon szembetűnő volt már a meccs alatt is, hogy nem csak hátul, hanem elől is vannak problémák. Tammy hanyatlása nem tudom minek tudható be, de őszintén bízom benne, hogy ismét magára talál. Vele kapcsolatban azt tartom a legnagyobb problémának, hogy elég magasra tette a lécet a szezon elején/közepén, és többen már Drogbát emlegettek vele kapcsolatban, ami szerintem nettó hülyeség és elhamarkodott dolog volt. Magasról utcalány nagyot lehet esni. Úgyhogy szerintem érdemes vele kapcsolatban még türelmesnek lenni, de azt ki kell mondani, hogy mostanában Zsiru jobban muzsikál. Nem árt, ha ő kezd és a fizikumával elfárasztja a védőket, aztán jöhet Tammy a gyorsaságával. Persze ehhez is foglalkozni kell fejben pár dologgal.
Amit még további problémának tartok, hogy oké, hogy erőltetjük a beadásokat, de a kifejelt/laposan kipasszolt felszabadításokra egyszer sem volt érkező a 16-os vonalában. Teljesen üres volt az a terület, WHU játékos sem volt arrafelé egyszer sem. Nagyon hiányzik ebből a formációból egy CAM, aki szvsz az ilyen helyzetekben onnan simán rá tudá durrantani, de legalább meg tudná játszani.

Egyébként nem tudtam a pletykákról Kepával kapcsolatban, de nem tartanám hülyeségnek.

+1: Sovány vigasz, de legalább nem láttam tegnap beleszarást. Folyamatos volt a hajtás, ami az elmúlt pár év tapasztalatai után kifejezetten üdítő dolog és még így is klasszisokkal szimpatikusabb ez a csapat, mint akár a második mou éra kerete (igen, a PL győztes csapatra gondolok, az utána következő botrányok során többen elvágták magukat nálam).

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14430 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Traxver írta:
kazomester írta:https://twitter.com/i/status/1278441636792500226 Szabadidejében biztos capoeirazni tanul :roll:
Mi volt rajta? Mert már időközben eltávolitották
Kommentekből ítélve, Rüdigerrel kapcsolatban valami. Egyébként még mindig nem tudom felfogni, hogy a harmadik gólnál mit szeretett volna Rüdiger? Az egy dolog, hogy ha már a lesvonalat elcseszte és keresztbe is pontatlanul indult el, akkor annyi agya már lehetett volna, hogy a tiszta ballábas Yarmolenko több mint valószínű nem fog a jobb lábára cselezni, erre ez a vakegér várja a jobb lábára a cselet és mire átdobja magának balosra, addigra késve érkezik oda és már blokkolni sem tudja a lövést. Egyébként Christensen mellett sem mennék el, tegnap lehetett látni, hogy miért is nem való ő CB-nek. Puhány, vékony és nem bír el egy izmosabb támadóval. Antonio az összes felívelt labdát lekezelte és mindig egy lépéssel Christensen előtt járt. Illetve nem is tudott mást csinálni, mivel meg sem tudta mozdítani Antoniot, lepattogott róla a dán gyöngyszemünk. Valszeg Zouma feltudta volna vele venni a versenyt fizikailag, de lényegtelen, mert ő sem top CB.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#14431 Hozzászólás Szerző: Traxver »

kazomester írta:https://twitter.com/i/status/1278441636792500226 Szabadidejében biztos capoeirazni tanul :roll:
Mi volt rajta? Mert már időközben eltávolitották

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#14432 Hozzászólás Szerző: kazomester »

https://twitter.com/i/status/1278441636792500226 Szabadidejében biztos capoeirazni tanul :roll:

Frankie1986
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2012. július 20., péntek 22:17
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#14433 Hozzászólás Szerző: Frankie1986 »

Az a legborzasztóbb az Egészben ennek a West Ham-nek egész szezonban nem volt értékelhető momentuma mégis elvitték előlünk a 6 pontot. Ez nem védelem. Rüdigernek hiába vannak felvillanásai ha nem jobb egy közepes képességű védőtől. Írta Valaki,hogy 3.-ik számú védőnek tökéletes,de a Csapatunkban nincsenek 2-en előtte sőt Lampardnál valószínűleg nem véletlen egy sem. Így pedig nettó hátrányból indulunk egy Mu de még egy Leicester ellen is. :( :( :(

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14434 Hozzászólás Szerző: broduer »

A mai meccs tanulságai:
:arrow: Alonso nem használható 4 védős rendszerben továbbra sem. 3 védőnél szárnyvédőként világklasszis, de ha nem ebben gondolkodunk kár ezt a kapcsolatot tovább erőltetni. Bár más kérdés, hogy akkor ki játsszon a széleken jelenleg, mert Emerson még nála is rosszabb, James meg formánkívül játszik.
:arrow: Rüdiger egy közepes és kimagasló szezon után hoz egy vállalhatatlant. Jó kérdés mi legyen vele, melyik az igazi arca. Tomori mellőzését (nem a sérülés miattit) nem értem. Amikor játszott nem emlékszem rá, hogy bármi probléma lett volna vele. Minden esetre kell 1, de inkább 2 új CB.
:arrow: Kanté régi-új posztjának megtalálása üdvözítő
:arrow: sajnálom Lampardot, mert szerintem erről most nem ő tehet. Kiket tegyen a védelembe, hogy ne ez legyen a vége? Egyébként jól cserélt és meccselt szerintem.
:arrow: Pulisic minden képzeletet felülmúlóan tehetséges. Ha így folytatja elérhet Hazard szintjére. Szerintem ő a szezon egyik nagy meglepetése.
:arrow: Abraham kimúlt idénre. 0 az ember, nettó hátrány. Játszon Giroud a szezonban még, a fontos meccseken, aztán ősztől (téltől) majd tiszta lappal, új szezonnal próbálkozhat Tammy.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14435 Hozzászólás Szerző: Pityee »

mikel12 írta:Rudiger kiszorithatatlan, pedig a serulese utan egyaltalan nem tudja hozni azt a formajat, amit elotte. Alonso egy hanyadek, kell Chilwell, de egy KH is minimum. Hulyet csinaltak belolunk, egyszeruen nem tudunk vedekezni. Csak azt nem ertem, hogy a City ellen ugy ahogy mukodott, a Leicester ellen is, es akkor ilyen vereb csapattol meg tele a gatya es nem tudunk semmit levedekezni.

Ma csak Pulisic es Willian volt valamire hasznalhato, a tobbiektol ez meltatlan volt.

Azt nem ertettem, hogy Giroud behozalataval egyertelmuen eroltettuk a beadasokat, es ennek ellenere nem hoztuk be Jamest, aki a csapatbol egyedul kepes a jo beadasokra.

Remelem ez jo ralatast mutatott a vezetosegnek, hogy nem elsosorban Havertz-en kene gondolkodni, hanem egy normalis kozephatveden, aki konstans tud jo teljesitmenyt nyujtani, nem csak egy-egy meccseken. Siman verhetoek lettek volna, es feljottunk volna a harmadik helyre. Ez van, hetvegen nyerni kell.

Szerk.: Egyszer ereztem azt, hogy jol mukodik a vedelem iden, amikor par meccsig Zouma-Tomori paros jatszott. Ha jol emlekszem utana epult fel Rudika, es o bontotta ezt meg, pedig a francia es az angol jol megertettek egymast kozepen. Lehet kar volt erte.
Nem fogja a másik kiesőjelölt Watford sem könnyen adni a bőrét. Sőt biztos vagyok, hogy befognak tömörülni sündisznóállásba és 11 emberrel fognak védekezni. Azt pedig tudjuk, hogy az idei szezonban mire vagyunk képesek egy betömörült csapat ellen... sajnos van egy olyan érzésem, hogy egy nagy esélyt dobtunk el a BL hellyel kapcsolatban...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14436 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Rudiger kiszorithatatlan, pedig a serulese utan egyaltalan nem tudja hozni azt a formajat, amit elotte. Alonso egy hanyadek, kell Chilwell, de egy KH is minimum. Hulyet csinaltak belolunk, egyszeruen nem tudunk vedekezni. Csak azt nem ertem, hogy a City ellen ugy ahogy mukodott, a Leicester ellen is, es akkor ilyen vereb csapattol meg tele a gatya es nem tudunk semmit levedekezni.

Ma csak Pulisic es Willian volt valamire hasznalhato, a tobbiektol ez meltatlan volt.

Azt nem ertettem, hogy Giroud behozalataval egyertelmuen eroltettuk a beadasokat, es ennek ellenere nem hoztuk be Jamest, aki a csapatbol egyedul kepes a jo beadasokra.

Remelem ez jo ralatast mutatott a vezetosegnek, hogy nem elsosorban Havertz-en kene gondolkodni, hanem egy normalis kozephatveden, aki konstans tud jo teljesitmenyt nyujtani, nem csak egy-egy meccseken. Siman verhetoek lettek volna, es feljottunk volna a harmadik helyre. Ez van, hetvegen nyerni kell.

Szerk.: Egyszer ereztem azt, hogy jol mukodik a vedelem iden, amikor par meccsig Zouma-Tomori paros jatszott. Ha jol emlekszem utana epult fel Rudika, es o bontotta ezt meg, pedig a francia es az angol jol megertettek egymast kozepen. Lehet kar volt erte.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#14437 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Egyetértek Danteval, a mai védősort egy az egyben lehetne kukázni. Csak egy klasszis kht is nehéz mozdítani, nemhogy kettőt. Ráadásul a bal oldalra is kell min 1 fazon.

A védelem lecserélése mellett azonban égető szükség van a stàbban is egy szakira ezen a területen, mert a pontrúgások után mostmár a helyezkedés sem megy. Yarmolenko csóri a saját 16osuktól indult meg és minden emberünk közte es a kapu közt hibázott valakivel szemben.

Amit nem értek még, hogy Lamps a Leicester meccs után lenyilatkozza, hogy sz*rok voltunk és màzlival nyertünk, erre kb felküldi a második félidős teamet a WHU ellen...

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14438 Hozzászólás Szerző: Dante »

James Lee írta:Dehogy lobbizok, isten ments :D csak meglátásom szerint egy ilyen, kapussal szemben támasztható szerintem alapvető elvárást, hogy mozduljon ki a beívelt labdára, még ő is hozza. Természetesen jobb kapusnak tartom Kepát, de ebben nagyon gyenge és úgy látszik, nem fejlődött. Hozhattam volna ellenpéldaként cecht vagy kurtit is, de nem ugyanaz a szint.
Courtois is lyukaskezű volt, főleg ahhoz képest, hogy több, mint 200 cm elég kevésszer tudta lehúzni a beadott labdákat. A gond az, hogy egyénileg hulladék az egész védelem, Kante és Kovacic akik tudnak ember ellen védekezni. A mai gólokban mind a négy védőnk benne volt, ugyanúgy szendvedtek, mint a szezon nagy részében. Többször leírtam, hogy a csapat jelenlegi kiskirálya, Rüdiger ideális esetben 3. belső védő lehetne.
Tehát nem Kepa-ban látom elsősorban a hiba forrását, de tény, hogyha lehetőség lenne, akkor elcserélném Onana-ra, vagy Henderson-ra. (előbbivel kapcsolatban a legfrissebb pletyka, hogy Kepa két éves kölcsönbe megy Valencia-ba, Cilessen az Ajax-hoz és Onana hozzánk.)


Ami a meccset illeti: nem lehet egy nyár alatt újjáépíteni a csapatot, láthattuk ma is, hogy van, hogy egy ziccert sem tudnak a támadók összehozni, egyéni villanások vezettek mindkét gólunkhoz. Abraham-nek gyakorlatilag nem passzolnak, Giroud viszont kapott egy olyan labdát amit muszáj belőni egy ilyen meccsen. Jövőre lehet foglalkozni a védelemmel, mert pillanatnyilag ez a legjobb sor és marha gyenge. (sajnos James elég rosszul játszott azokban a percekben, mikor esélyt kapott, Tomori már a szünet előtt is jegelve volt, Emerson még rosszabb, mint Alonso és Zouma sem jelent előrelépést a két kezdő CB-hez képest)
Az egyetlen pozitívum ami a védelmet illeti, az Kante visszakerülése a pivotba, azon a poszton a világ egyik legjobb játékosa. Csak 1,5 év lett elpazarolva a karrierjéből.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14439 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként 3/3 kapuralövés gól. Kepa megint magas szintet képviselt...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1648
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#14440 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Remélem ez a meccs megmutatta, hogy egy balhátvédet mindenképp de egy középhátvéd se ártana...

Válasz küldése