Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#13921 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta:De egy pozitívum, hogy a mai meccs után legalább van még egy indok Christensen mellőzésére. Egy nulla az az ember.
Az gondolom nem számít, hogy a piros lapja előtt két góltól is megmentett minket, és ha úgy vesszük a piros lapjával valószínűleg egy harmadiktól is. Ráadásul az egyiket gyakorlatilag a gólvonalról tolta ki. A piros lapja miatt jogosan érheti kritika, az előtte lévő játékára viszont azt gondolom, nem lehetett panasz.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13922 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:Nem tudom hogy jött most elő Lampard, nem volt lehetősége többet kihozni a meccsböl. A Pool perpillanat a világ legjobb csapata. Azért nem a Bayernt mondom mert a fél csapat csak kölcsön szerepelt náluk vagy eligazolt. H
Nem lehet mit kezdeni azzal hogy Mané ugyan úgy támad le a 90. percben mint az elsőben. 5 tüdeje van minden támadójuknak... Csak szerencsével lehet őket megverni, de akkor is csak úgy ha szar napjuk van.

Nem mérvadó ez a mai. Aki azt gondolta hogy majd ma ledomináljuk őket mert van egy Werner meg egy Havertz a kezdőben, az ne haragudjon de szimplán hülye.

Évek kellenek még mire a szintjükön lehetünk és ennek a feltétele az hogy ne cserélgessük az edzőket úgy mint az alsógatyát.
Ugyanmár, felesleges ez a pool felszopkodás. A mai meccsen a piroslapig bőven kiegyenlített volt a meccs, sőt sztem nekünk volt a nagyobb helyzetünk Werner lövésénél. Ha Kepa nem balheréskedik kitudja mi lett volna még így is emberhátrányban. Egy nyomorult gólt tudtak maguktól begyötörni, ettől nem fogok magam alá vizelni. Lamps sara a félidei csere és a kezdő összeállítása volt, kb ennyi. Nálam a félidei cserénél Havertz helyett Jorginho vagy Mount jött volna le. De egy pozitívum, hogy a mai meccs után legalább van még egy indok Christensen mellőzésére. Egy nulla az az ember.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13923 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Havertz gyakorlatilag semmit nem csinált. Nem hibáztatom, mert kevés labdát kapott, de azzal a kevéssel nem alkotott, szemben pl wernerrel. Egyébként én sem őt hoztam volna le, de teljesen megértem, hogy így döntött.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13924 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Még a hiba ellenére is, ha nincs kepa öngólja, és zsorzsi belövi, akkor egy megérdemelt sima 1-1 lehetett volna. Kár érte, nem indult rosszul, bár látszott hogy a pool azonnal lecsap a lagapróbb hibára is.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13925 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én ettől a meccstől nem vártam még kb semmit. Második félidőben ha Giroud játszik akkor a komplett tavalyi csapat játszott a pool ellen.

Kepa-t, Alonsot el kell felejteni. Chilwellnek muszáj felépülnie és bírnia a szezont. Mendy pedig ha csak egy középszar kapus már beljebb vagyunk.

Ezt a kibaszott Thiagot kellett volna elhoznunk..

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13926 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Legalabb harom meccsig nem latjuk ezt a rohadekot. Remelem ezutan is az lesz a tema, hogy Tomori menjen kolcson vagy Rudiger tavozzon vegleg. Vicc az egesz..

Amugy az elso felido nem volt veszes, komoly helyzetet nem alakitott ki a Liverpool, csak mikor Kepa tul szamolta magat, ellenben nekunk volt egy par veszelyes megindulasunk..

Errol a meccsrol megint nem lehet erdemben velemenyt nyilvanitani, mert a dan fiu elbaszta az egeszet. Azt meg senki ne varja, hogy tiz emberrel a Pool ellen majd pontot szerzunk vagy esetleg nyerunk. Jorginho mondjuk belohette volna a buntetot..

Szerk.: Mane meg is erositi amit irtam:

Sadio Mane: "It was a tough game, especially in the first half, we found it difficult to create chances but in the second half, they got a red card and we finally created chances and scored two goals."

Koszi, Christensen, megegyszer!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mikel12 2020. szeptember 20., vasárnap 19:39-kor.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#13927 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

kazomester írta:Amennyire vártam a meccset, annyira akarom most elfelejteni. Nem vagyok elégedett Lampard-dal.
En eddig egy rossz szot nem szoltam Lampardra, de ezt egy kicsit tultaktikazta a felidoben. Jorginho-Azpi cseret vartam a felidoben, erre lehozta a masodik legveszelyesebb jatekosunk, akitol tartott a L'pool is. 4-3-1-1-ben Havertzal es Wernerrel elol tobb keresni valonk lett volna meglatasom szerint.

padi21
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2009. február 1., vasárnap 19:59
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen

Re: Aktuális meccsek

#13928 Hozzászólás Szerző: padi21 »

Jorginhot ki kell b*szni, tök mindegy, hogy kapitányhelyettes, vagy sem, mert ez már több mint nevetséges. Ez az ember egyzsrűen nem futballista, semmi fizikuma, gyorsasága nincs, ráadásul fejben is elképesztő lassú a Premier Legue-hez képest. Lehet ,hogy az évtized eleji hulladék Serie A-ban regista poszton elmacázgatott,de nem véletlen, hogy épeszű topklub nem akarja vinni sehova, Sarri akutális csapatát leszámítva. Egyetlen pro volt a neve mellett, hogy valamiért ezeket a langymeleg fos tizenegyeseit valamiért eddig a kapusok megették, de láthatóan már ezt sem lehet elmondani. Szégyen, hogy ez az balfasz kapitányi karszalagot közelébe kerülhet egyáltalán ennél a klubnál...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13929 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem tudom hogy jött most elő Lampard, nem volt lehetősége többet kihozni a meccsböl. A Pool perpillanat a világ legjobb csapata. Azért nem a Bayernt mondom mert a fél csapat csak kölcsön szerepelt náluk vagy eligazolt. H
Nem lehet mit kezdeni azzal hogy Mané ugyan úgy támad le a 90. percben mint az elsőben. 5 tüdeje van minden támadójuknak... Csak szerencsével lehet őket megverni, de akkor is csak úgy ha szar napjuk van.

Nem mérvadó ez a mai. Aki azt gondolta hogy majd ma ledomináljuk őket mert van egy Werner meg egy Havertz a kezdőben, az ne haragudjon de szimplán hülye.

Évek kellenek még mire a szintjükön lehetünk és ennek a feltétele az hogy ne cserélgessük az edzőket úgy mint az alsógatyát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#13930 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Amennyire vártam a meccset, annyira akarom most elfelejteni. Nem vagyok elégedett Lampard-dal.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13931 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ez a mai egyébként egy laza Werner vs pool meccs.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13932 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Meg kell várni míg Sarri mester kap újra egy csapatot és oda talán elviszi zsorzsit

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#13933 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

Ezen a meccsen a kiállításig nem éreztem, hogy Lampard bármit hibazott volna a csapat és a taktika összeállításában. Elég stabilan, mondhatni pariban voltak a csapatok. Ha ennél offenzívabb vonalakat húztak volna meg, akkor még hamarabb jött volna egy olyan szitu, amiből jött a kiállítás.

Az egyéni döntéshozatalok nem rajta múlnak, az persze igen, hogy ki játszik - az viszont megint nem, hogy ki minősül bevethetőnek.

paliczandras
Hozzászólások: 457
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#13934 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Annyira várható volt, hogy egyszer egy kapus rajön hogy ennél a szokkenos büntető nel csak meg kell várni, hogy elrugja.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#13935 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nehogy véletlenül a legrobbanekonyabb támadónk játszom 10 percet... :|

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13936 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Werner megcsinálja a 11est, adná magát a helyzet, hogy akkor rúgja el ő. Nem, nekünk van egy jorginhonk aki mindenáron elrúgja...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13937 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Akkorát röhögtem :) :) mikor ha nem most hagyja ki :D

Tomi26
Hozzászólások: 277
Csatlakozott: 2012. április 11., szerda 14:12
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Mata-Ballack
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#13938 Hozzászólás Szerző: Tomi26 »

na stop. ne kerdojelezzetek meg lampard donteseit. zsozsinyi a kiraly. captain leader legend

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Aktuális meccsek

#13939 Hozzászólás Szerző: david368 »

Ez a csicska Jorginho miert nincs még kibaszva a keretbol?
11est meg rugja az akinek van némi onbizalma, azt a vak is latja, hogy egyedul Wernernek van.
Nevetseges!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13940 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Undorító ahogy ez a gyerek lövi a büntetőket, totál buzis az egész mozdulat...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése