Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13821 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Remelem 5 oerc es meghuzza a Tammy-Giroud cseret. Ha Barkleyt hozza full vakon van.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#13822 Hozzászólás Szerző: broduer »

Giroud Tammy csere kéne. A francia ebben a legjobb. Bengáli védők lebírkózása + kis helyen labdák lekészítése.

david368
Hozzászólások: 152
Csatlakozott: 2011. október 2., vasárnap 15:04
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Joe Cole

Re: Aktuális meccsek

#13823 Hozzászólás Szerző: david368 »

Ez utcalány gyenge

fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13824 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Gyerünk sracook

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13825 Hozzászólás Szerző: Szabi »

James szögletei erősen Williant idézik...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13826 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Egy legenda születése.... Imádom a gyereket, eszébe nem jutott ünnepelni, egyből lendítette a karját a többieknek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13827 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Kante hasznalhatatlan igy. Kene egy vaddiszno vkp.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13828 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
Dante írta: Miért játszik Alonso? Miért játszunk ennyi támadóval ilyen offenzív focit? Egy éve dolgozik ez a stáb ezekkel az emberekkel és nem sikerült megoldást találni a rossz egyéni védekezésre. Kanté box-to-box-ot játszok, Jorginho nem ért semmihez mégis rendre szerepet kap, csk is volt.

Nem csak Lampard felelőssége, de ő hozza meg a végső döntést. Egy Pool ellen miért nem lehet 5-6 védővel kiállni, hogy nem égjünk hazai pályán egymás után sokadjára?

Ma egyéni hibák miatt állunk vesztésre, de a statisztika is megmutatja, hogy sokkal mélyebben keresendő a hiba - a rossz felkészülés, menedzsment, taktika.

Egyébként csak azért károgok, mert nem akarom végignézni Lampard bukását. Én mindig amellett szólok, hogy idő, türelem kell, de nehéz elmenni a rekordvereségek mellett szó nélkül. Már az is előrelépés lenne, ha néha jól lenne felmérve, hogy egy adott meccsen mire lehet esélyünk, 3 pont, vagy bőven jó a döntetlen. Ez utóbbi még sosem történt meg.
Alonso azért kezd mert csak Emerson az alternatívája. Az offenzív foci számomra felüdülés az utóbbi 10 év bunkerfocija után, még ha döcög is a gépezet. Eg csapat ellen sem állítja be a buszt, az Lampard és én ezért szeretem.

Nincs megoldás az egyéni hibákra kereten belül. Hiába a 220 milla ha csak 1 olyan védő érkezik aki biztos hogy erősítés lesz, mert a 35 éves Silvától nem szabad csodát várni. Még kéne legalább egy center bekk.
Azpi is játszott màr számtalanszor balbekket. Ezt a szinten amit Alonso hoz, vígan hozná még mindig. Számomra érthetetlen a padoztatása.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13829 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:És Kovacicot lekapja, nehogy véletlenül gyorsan átvigyük középen a labdát...
Nem mindegy, hogy ki nem védekezik a középpályán? Az az érzésem, hogy Lampard nem is akar védekezni. Jó lesz majd a BL-ben egy hasonló félidő után egyszerre látni Pulisic-et, CHO-t, Havertz-et, Mount-ot, Ziyech-t, meg a három csatárt együtt látni.

Azpinak hány meccse van balhátvédként? Miért játszunk két wingback-kel, ha ennyire sebezhető a védelem? Ha lassú Alonso, akkor kell biztosító ember mögé. Vagy még jobb, játszom helyette Azpi fullback-ként.

Ha meg a védelem a leggyengébb, miért vettünk 2 támadó kp-t 120 millióért? Lampard prioritásai igencsak megkérdőjelezhetők. És én ezt egész nyáron írtam, nem csak most jutott eszembe. CB és normális kapus kellett volna, meg egy magas CDM, akit védekezni is tud, mert nincs kp-s védekezésünk.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2020. szeptember 26., szombat 19:44-kor.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13830 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta: Miért játszik Alonso? Miért játszunk ennyi támadóval ilyen offenzív focit? Egy éve dolgozik ez a stáb ezekkel az emberekkel és nem sikerült megoldást találni a rossz egyéni védekezésre. Kanté box-to-box-ot játszok, Jorginho nem ért semmihez mégis rendre szerepet kap, csk is volt.

Nem csak Lampard felelőssége, de ő hozza meg a végső döntést. Egy Pool ellen miért nem lehet 5-6 védővel kiállni, hogy nem égjünk hazai pályán egymás után sokadjára?

Ma egyéni hibák miatt állunk vesztésre, de a statisztika is megmutatja, hogy sokkal mélyebben keresendő a hiba - a rossz felkészülés, menedzsment, taktika.

Egyébként csak azért károgok, mert nem akarom végignézni Lampard bukását. Én mindig amellett szólok, hogy idő, türelem kell, de nehéz elmenni a rekordvereségek mellett szó nélkül. Már az is előrelépés lenne, ha néha jól lenne felmérve, hogy egy adott meccsen mire lehet esélyünk, 3 pont, vagy bőven jó a döntetlen. Ez utóbbi még sosem történt meg.
Alonso azért kezd mert csak Emerson az alternatívája. Az offenzív foci számomra felüdülés az utóbbi 10 év bunkerfocija után, még ha döcög is a gépezet. Eg csapat ellen sem állítja be a buszt, az Lampard és én ezért szeretem.

Nincs megoldás az egyéni hibákra kereten belül. Hiába a 220 milla ha csak 1 olyan védő érkezik aki biztos hogy erősítés lesz, mert a 35 éves Silvától nem szabad csodát várni. Még kéne legalább egy center bekk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13831 Hozzászólás Szerző: Szabi »

És Kovacicot lekapja, nehogy véletlenül gyorsan átvigyük középen a labdát...
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#13832 Hozzászólás Szerző: broduer »

Na Alonso< Azpi... de ehhez tényleg szükség volt erre a 3-0-ra?

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13833 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem tudom nézni a meccset mer szülinapi bulin vagyok. De eredményeken mikor ránéztem az eredményekre majdnem kiesett a szemem. Mi a szent szar ez? Illetve mi miatt padozik masszívan Azpi és Alonso meg mi miatt kezd mindig?
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13834 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:
Dante írta:Ez a meccs kuka, 9-ből 3 pont. Ha Lampard nem változtat gyökeresen a hozzáállásán nem lesz itt nyárra. Ennél sokkal jobb a keret.
Mindhárom gól egyéni hibából született. Nem tehet róla, hogy Alonso rossz helyre fejeli a labdát úgy hogy szabadon áll, arról sem hogy Caballero nem ér le egy simán fogható lövésre.

Silva hibájáról sem tehet. A 3. gólt a sokknak tudom be, padlót fogtunk.
Miért játszik Alonso? Miért játszunk ennyi támadóval ilyen offenzív focit? Egy éve dolgozik ez a stáb ezekkel az emberekkel és nem sikerült megoldást találni a rossz egyéni védekezésre. Kanté box-to-box-ot játszok, Jorginho nem ért semmihez mégis rendre szerepet kap, csk is volt.

Nem csak Lampard felelőssége, de ő hozza meg a végső döntést. Egy Pool ellen miért nem lehet 5-6 védővel kiállni, hogy nem égjünk hazai pályán egymás után sokadjára?

Ma egyéni hibák miatt állunk vesztésre, de a statisztika is megmutatja, hogy sokkal mélyebben keresendő a hiba - a rossz felkészülés, menedzsment, taktika.

Egyébként csak azért károgok, mert nem akarom végignézni Lampard bukását. Én mindig amellett szólok, hogy idő, türelem kell, de nehéz elmenni a rekordvereségek mellett szó nélkül. Már az is előrelépés lenne, ha néha jól lenne felmérve, hogy egy adott meccsen mire lehet esélyünk, 3 pont, vagy bőven jó a döntetlen. Ez utóbbi még sosem történt meg.

dacultras
Hozzászólások: 769
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13835 Hozzászólás Szerző: dacultras »

védelem nulla az oké, de elől ott vannak a sztár igazolások s 1 gólt sem tudunk össze kaparni legalább egy most feljutó csapat ellen :?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#13836 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ha Alonso kifut a gyepre a második félidőben, akkor nagyot csalódok Lampsban. Látszik az arcán, hogy robban fel a haragtól, és elég jól építkezünk, kb semmi nem indokolja ezt a 3 gólos szopót... na de ilyen a foci

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13837 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Lampard ki lesz rugva, ha nem tudja osszekapni a vedekezest meg ebben az evben.
James egy nulla, most gondolom majd megkapom, hogy kipeceztem magamnak, se vedekezesben, se a hires beadasaibol nem valosul meg semmi, kivancsi lennek vagy lettem volna Lampard mit szol hozza, ha anno kivagjak a kezdobol csapatkapitanykent egy ilyen ember helyett.
3 meccs 3 pont, ismerjuk Abrat nem fogja a kezet a szivere tenni amikor donteni kell..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13838 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Nem tudom mit várunk mikor a két szélsővénők egyike sem tud védekezni, Azpit is megmagyarázhatná már Lampard, hogy mivel érdemelte ki azt, hogy masszívan kikerült a kezdőből, mert nagyon érdekelne.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13839 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:Ez a meccs kuka, 9-ből 3 pont. Ha Lampard nem változtat gyökeresen a hozzáállásán nem lesz itt nyárra. Ennél sokkal jobb a keret.
Mindhárom gól egyéni hibából született. Nem tehet róla, hogy Alonso rossz helyre fejeli a labdát úgy hogy szabadon áll, arról sem hogy Caballero nem ér le egy simán fogható lövésre.

Silva hibájáról sem tehet. A 3. gólt a sokknak tudom be, padlót fogtunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1649
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#13840 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Ez a kikúrt oldal is működik mindig kivéve, ha meccs van.

Válasz küldése