Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13821 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Remélem idén nem fognak ki rajtunk! Gyerünk tovább!

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13822 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Nos ez Kanté is Ziyech összeszokatlanságából jött.. nem baj, gyerünk, többet kell rúgni!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#13823 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dante írta: Nem Mendy kritikájaként írtam, csak megjegyeztem, hogy nem jól emlékszik edeskeves. Attól hogy az a Ligakupa volt, még mindig statisztika, tétmeccs.
Én sem kötekedésnek szántam, csak kiegészítettem amit írtál. Srry, ha félreérthető voltam :wink:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13824 Hozzászólás Szerző: Dante »

AwayRoller írta:Igen, a ligakupában. Ott is sokatmondó, hogy miután Chilwell helyére jött Emerson, akkor bomlott meg a védelem és cummantottuk be a gólt. Tehát nem lehet fullban Mendy-t méltatni, de amikor épkézláb védelem állt előtte, lehozta kapott gól nélkül.

A lényeg, hogy mostmár hátul kezd stabil lenni a helyzet, így előre is bátrabban építkezhetünk. Valamint néha be lehet dobni 1-1 emberkét (Rüdi, Azpi) akik képesek értelmes szintet hozni, tehermentesítve az alap 4-est. Én egy nagyon jelentéktelen meccsen majd megpróbálnám Kepát is, hogy ne amortizáljuk fullba le a piaci értékét és valaki vigye el.
Nem Mendy kritikájaként írtam, csak megjegyeztem, hogy nem jól emlékszik edeskeves. Attól hogy az a Ligakupa volt, még mindig statisztika, tétmeccs.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13825 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta:
Dante írta:
edeskeves írta:Mendyvel meg amugy sem kaptunk golt sehol :P
Az első meccsén Lamela rúgott neki gólt.
Igen, a ligakupában. Ott is sokatmondó, hogy miután Chilwell helyére jött Emerson, akkor bomlott meg a védelem és cummantottuk be a gólt. Tehát nem lehet fullban Mendy-t méltatni, de amikor épkézláb védelem állt előtte, lehozta kapott gól nélkül.

A lényeg, hogy mostmár hátul kezd stabil lenni a helyzet, így előre is bátrabban építkezhetünk. Valamint néha be lehet dobni 1-1 emberkét (Rüdi, Azpi) akik képesek értelmes szintet hozni, tehermentesítve az alap 4-est. Én egy nagyon jelentéktelen meccsen majd megpróbálnám Kepát is, hogy ne amortizáljuk fullba le a piaci értékét és valaki vigye el.
Nem emlekeztem ra igazatok van. Szerintem minel tobbet egyutt kell jatszani ennek a negyesnek, (bar Azpit meg boven elneznem parszor) hogy a leheto legjobban osszeszokjanak a szezon masodik felere es minel tovabb jussunk a BL-ben es a bajnoksagban is ott legyunk az elejen. Ha sikerulne vegleg osszekapni a vedekezest es nem csak fellangolas ez, akkor szerintem a tamadokkal nem lesz gond ami a gollovest illeti, foleg ha Pulisic se 2-3 hetig lenne bevetheto es mire formaba lendulne ujra leserul.
Tammy is meglovi a goljait, Werner munkaja brutal es vannak goljai is mar, meg ha tizikbol is. Havertz kellene, hogy minel elobb felvegye a ritmust vele nem vagyok elegedett, de ahogy olvastam a Leverkusennel is volt egy gyenge fel eve aztan viszont robbantott egy nagyot.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#13826 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Dante írta:
edeskeves írta:Mendyvel meg amugy sem kaptunk golt sehol :P
Az első meccsén Lamela rúgott neki gólt.
Igen, a ligakupában. Ott is sokatmondó, hogy miután Chilwell helyére jött Emerson, akkor bomlott meg a védelem és cummantottuk be a gólt. Tehát nem lehet fullban Mendy-t méltatni, de amikor épkézláb védelem állt előtte, lehozta kapott gól nélkül.

A lényeg, hogy mostmár hátul kezd stabil lenni a helyzet, így előre is bátrabban építkezhetünk. Valamint néha be lehet dobni 1-1 emberkét (Rüdi, Azpi) akik képesek értelmes szintet hozni, tehermentesítve az alap 4-est. Én egy nagyon jelentéktelen meccsen majd megpróbálnám Kepát is, hogy ne amortizáljuk fullba le a piaci értékét és valaki vigye el.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13827 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta:Mendyvel meg amugy sem kaptunk golt sehol :P
Az első meccsén Lamela rúgott neki gólt.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13828 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

paliczandras írta:Fun fact. Mi vagyunk az egyetlen csapat, aki még nem kapott gólt a BL-ben. :D
Mendyvel meg amugy sem kaptunk golt sehol :P
Mondjuk nagyon kellett Silva es Chilwell is hogy javuljon a vedelem, de Mendy hozza a bravurokat amikor kell, kellemes meglepetes igy az ismeretlenbol.

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#13829 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Fun fact. Mi vagyunk az egyetlen csapat, aki még nem kapott gólt a BL-ben. :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13830 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kepa-nak nagyon hosszu szerzödése van és elég komoly fizetése. Sajna kb senki nem fog fizetni érte jelenleg és megadni a fizetését pláne. Valahogy kölcsönbe lehetne eltolni egy kis csapatnak de oda is csak úgy ha fizetjük fizuja nagy részét. Hátha ott hoz valami értelmes teljesitményt és rájön hogy ide kevés oda meg jo lesz és enged a pénzéből.

Mendy ha tartja ezt a jo formát ugyse fog többet védeni Kepa. Majd azon kell gondolkodni mellé/mögé milyen kapust lehet majd igazolni, Cabba is hamarosan visszavonul.

Tegnap megint jo volt hogy nem kaptunk gólt és Werner megdöglik a pályán, oriási kedvenc lesz, főleg ha egyszer lesznek ujra nézők.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13831 Hozzászólás Szerző: Pityee »

10 éve fordult elő utóljára, hogy zsinórban 5 meccsen ne kapjon gólt a csapat.

Akkor Benjani (Blackburn Rovers) szakította meg a sorozatot.

The Mendy effect! 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13832 Hozzászólás Szerző: Dante »

Eddig szkeptikus voltam Mendy képességeivel kapcsolatban, de most már nekem is egyértelmű hogy jó kapus.
A jó eredmények nagyobb részt az előtte játszó emberek koncentrált, fegyelmezett játékának köszönhető, nincsenek kapu előtt eladott labdák, sokkal magabiztosabbak a játékosok, ezért eltűntek az egyéni hibák. Viszont amikor beáll egy ilyen deadwood, mint Emerson és egyből kinyílik a védelem oldala, akkor csak Mendy bravúrjában lehet bízni és hozza is - mint pl az imént.
(Chilwell után hatalmas a kontraszt közte és Emerson között. Nagy nulla az olasz brazil, ugyanúgy, mint a másik)

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#13833 Hozzászólás Szerző: almos »

Nem gondoltam volna, hogy Kepa és Mendy kicserélésével ennyivel stabilabb lesz a védelmünk (na meg persze Silva + Chilwell is felvette a ritmust), de úgy néz ki, hogy nem szar ez a védelem, csak kellett egy épkézláb kapus. Kiváncsi vagyok 20-30 millióért el tudjuk-e sózni valakinek a spanyolt. Mindenesetre kezd összeállni a csapat, Zijes hatalmas! :D
LAMPARD#8

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13834 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta:
Dízel írta:Csak azért érzitek durvának, mert már volt 1 sárgája. Alap esetben sima sárgát kapott volna csak, de mivel ez a 2. ezért megszívta.
Jorghit meg remélem a 11esektől elfelejtjük örökre, így kell lőni. :P
Nálam alapból sem lenne sárga. Nyilván nem volt test mellé szorítva a kéz, de nem volt semmi szándékosság benne, ráadásul megint olyan volt hogy a lábáról pattant oda a labda. Tehet arról hogy pont így pattant? Nagyon rossz ez a szabály, remélem megváltoztatják.
Alapból sosem értettem, hogy lehet egy ligás védő olyan buta, hogy feltartott karokkal próbál blokkolni egy lövést. Alap dolog, hogy a lövés pillanatában, hátra van szorítva a kéz.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 993
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#13835 Hozzászólás Szerző: Crap »

Bandi írta:
Dízel írta:Csak azért érzitek durvának, mert már volt 1 sárgája. Alap esetben sima sárgát kapott volna csak, de mivel ez a 2. ezért megszívta.
Jorghit meg remélem a 11esektől elfelejtjük örökre, így kell lőni. :P
Nálam alapból sem lenne sárga. Nyilván nem volt test mellé szorítva a kéz, de nem volt semmi szándékosság benne, ráadásul megint olyan volt hogy a lábáról pattant oda a labda. Tehet arról hogy pont így pattant? Nagyon rossz ez a szabály, remélem megváltoztatják.
Én úgy gondolom, hogy a sárga azért járt, mert már a lövés megkezdése előtt, úgy akarta fedezni a területet a lövő játékos elől, mint egy kézi labda kapus.

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13836 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Dízel írta:Csak azért érzitek durvának, mert már volt 1 sárgája. Alap esetben sima sárgát kapott volna csak, de mivel ez a 2. ezért megszívta.
Jorghit meg remélem a 11esektől elfelejtjük örökre, így kell lőni. :P
Nálam alapból sem lenne sárga. Nyilván nem volt test mellé szorítva a kéz, de nem volt semmi szándékosság benne, ráadásul megint olyan volt hogy a lábáról pattant oda a labda. Tehet arról hogy pont így pattant? Nagyon rossz ez a szabály, remélem megváltoztatják.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13837 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta:Csak azért érzitek durvának, mert már volt 1 sárgája. Alap esetben sima sárgát kapott volna csak, de mivel ez a 2. ezért megszívta.
Jorghit meg remélem a 11esektől elfelejtjük örökre, így kell lőni. :P
Ígyvan, inkább az első tiziért volt erős a sárga. Egyébként meg úgy látszik ennél a bírónál ez normális, hiszen a mi játékosainknak is úgy szórta a lapokat mint a cukrot.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#13838 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Csak azért érzitek durvának, mert már volt 1 sárgája. Alap esetben sima sárgát kapott volna csak, de mivel ez a 2. ezért megszívta.
Jorghit meg remélem a 11esektől elfelejtjük örökre, így kell lőni. :P

Bandi
Hozzászólások: 2726
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13839 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Ez az új kezezés szabály nagyon elcseszett. Másodszor kedvez nekünk az utóbbi meccseken, de ha ellenünk fújnának be egy ilyet biztos agyvérzést kapnék. Ráadásul sárga is, nem értem....

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13840 Hozzászólás Szerző: Dante »

Örülök az emberelőnynek, de szigorúnak tartom az ítéletet. Az más, hogy ez egy Barca-nak, MU-nak teljesen egyértelmű ítélet.
Sajnálom Dalbert-et.

Werner pedig gyakorolhatja a büntetőket.

Válasz küldése