Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#29801 Hozzászólás Szerző: undertow »

Murdock írta:Cudicini,meg alaposan bennevolt mindkét gólban sztem.Na majd szept. 17-én megmutatjuk,hogy milyen a jól felkészített,nem 50% Chelsea!!!
ezt fejtsd mar ki bovebben.
az elsonel nem o volt az, aki a pool 16osatol hagyta riiset vinni a labdat es engedte loni. senki nem tamadta a norvegot. terry meg annyit besegitett, hogy beallt a loves ele es igy legalabb nem is lathatta carlo, hogy merre tart a labda...
a masodikat meg te se gondolhatod komolyan. egy ket meterrol jol helyezett fejest lehetetlen vedeni. inkabb az a kerdes: miert allhatott crouch olyan uresen a kapu elott? miert nem volt vegig a nyakan terry?

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

védők

#29802 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

Clarmont írta:Szerintem Terry nem erezte magat biztonsagban ugy, hogy Ferreira volt mellette. Majdnem idegrohamot kaptam, hogy mit keres a baloldalon, mikor van egy Bridge. Egyertelmuen demoralizalonak tartottam Ferreira munkajat. Mindket gol egyertelmu vedekezesi hiba, rossz helyezkedesek kovetkezmenye. Carlot vedenem annyiban, hogy takarasbol jott a labda, es nagyon kemenyen meglepte.
Fuuu, de rohadtul utalom a Liverpoolt, jobban mint barmelyik csapatot.
Essien tenyleg zsenialis.
Essien nagyon jó volt, de én eddig is utáltam az L'poolt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :!: :!: :!: :!: :!:

Clarmont
Hozzászólások: 438
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 12:47
Kapcsolat:

#29803 Hozzászólás Szerző: Clarmont »

Szerintem Terry nem erezte magat biztonsagban ugy, hogy Ferreira volt mellette. Majdnem idegrohamot kaptam, hogy mit keres a baloldalon, mikor van egy Bridge. Egyertelmuen demoralizalonak tartottam Ferreira munkajat. Mindket gol egyertelmu vedekezesi hiba, rossz helyezkedesek kovetkezmenye. Carlot vedenem annyiban, hogy takarasbol jott a labda, es nagyon kemenyen meglepte.
Fuuu, de rohadtul utalom a Liverpoolt, jobban mint barmelyik csapatot.
Essien tenyleg zsenialis.

Avatar
1.Kapus
Hozzászólások: 437
Csatlakozott: 2006. július 23., vasárnap 20:36
Tartózkodási hely: Gyula
Kapcsolat:

Aktuális meccsek

#29804 Hozzászólás Szerző: 1.Kapus »

Gullit írta:Sajna kikaptunk de még nincs összeálva a csapat az elején a meccsnek lehetett látni hogy a védök tehetetlenkedve rugták elöre a labdát mer még nincsenek formába. De viszon a Liverpool már jácott egy csomo meccset mi meg 3 at. Az a 3 is barátságos volt ők meg már jácotak tétmeccset a B.L. selejtezőt. Hát ez a külömbség!
Igen, ezt Mourinho is mondta az L'pool már játsszott tét meccset, hál'isten mi még nem! És ezzel nem dől össze a világ!

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29805 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

Igen-igen, valóban, a Chelseasek legjobbja sztem is Essien volt... Mmostmár bebizonyította, hogy Ő lehet az új Makelele, sőt, ha így folytatja, jobb is lehet nála... a tegnapi meccsen megérte azt a 2huszonvalahány millát... Ferreira helyére gyorsan menjen vki, vagy inkább oda igazoljunk, mert elég ... béna. Akkor inkább jöjjön Cole, és max Bridge, vagy Cole kimegy jobb oldalra, de ez nagyon nem jó megoldás... Kellett nekünk kölcsönadni Johnsont, még ő is jobban teljesített volna ezen a meccsen ferreiránál...

szpecnaz
Hozzászólások: 2750
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 20:57
Tartózkodási hely: Budapest

#29806 Hozzászólás Szerző: szpecnaz »

Essien zseniális volt....semmi durvaság, viszont kőkemény volt, nem ismert elveszett labdát, zseniális volt....ezt a játékstílust imádom...Essiennek a legnagyobb dicsérete ToreAndre-tól jött....ToreAndre tavaly egész évben szídta viszont tegnap megjegyezte mellettem hogy nagyon jól játszik.. :D ....Robben most viszont nem volt önző és ami tetszett az az hogy végre harcolt a labdáért....ilyet eddig nem sűrűn láttam tőle....Ferreira-ról mindent elmondott Bubi...motiválatlan, semmi hajtás...amikor akemra ráközelít már azt várom hogy elcsöppen a nyála olyan méla...

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#29807 Hozzászólás Szerző: mourinho »

Drogba írta:
szpecnaz írta:
Drogba írta:egy szóval nem mondtam, h küldjünk el akárkit is, csak azt mondom, h JMnak szar a taktikája, változtasson!
MIndenki kiismerte már, talán egy WBA ellen bejön ez, de egy POol, MU vagy Arsenal ellen, pláne a BLben!
Del Hornot kár volt elküldeni, még nincs nála jobb a posztján a csapatban
lesz itt nyerő taktika, Mourinho is tudja hogy változtatni kell....csak nem kell azt várni hogy azért mert mi vagyunk a Chelsea meg jött 1-2 sztár már 5-0-ra fogunk nyerni...
ugyan kérlek! Nekem Ballack sem hiányzott meg nagyon Seva sem!
4-4-2ben 2 új védővel, nevet nem mondok! Lampard Guddy, Cole, Robben Crespo Drogba szerintem így se lettünk volna rosszabbak, mint amit majd ezzel a Chelseavel fogunk elérni!
Tény,h jobban kéne játszani, mert minőségileg javult a csapat, de védelme Del Horno elküldésével, és A COle esetleges NEM érkezésével csak rosszabb lett, persze, ha GAllas játszatna középen és COle is jönne mindjárt más lenne a helyzet... de amíg a támadójáték Lampard ívelgetésében kimerül...amúgy Robben is rossz volt, nem mutatott 2 jó passzt leszámítva, vagyis az egyik csak látványos volt, semmit sem
Hát szerintem meg egy Crespo ha kap egy olyan labdát Lampard-tól mint most sheva le se tudja venni így vagy ha leveszi mellé lövi vagy bele lövi a kapusba, mert a tavalyt látva egy meccsen ő 10 ből 8 at kihagy.

Én is egyetértek asszem Zirko mondta, hogy sokkal jobban készültek erre a meccsre a pool már nyomott egy BL selejtező tétmeccset ne felejtsük el és a Chelsea pedig még csak 3 edzőmeccset.

Nekünk nem tegnapra kellett összeszedni magunkat hanem Vasárnapra és ezt mind a játékosok mind mourinho tudja. Shevchenko szerintem nagyon jó lesz és én Ballackban is bízom. Jah és nekem Kalou is nagyon teszett ma

Avatar
Gullit
Hozzászólások: 241
Csatlakozott: 2006. augusztus 8., kedd 21:11
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Gullit Zola
Tartózkodási hely: Szálka

hy

#29808 Hozzászólás Szerző: Gullit »

Sajna kikaptunk de még nincs összeálva a csapat az elején a meccsnek lehetett látni hogy a védök tehetetlenkedve rugták elöre a labdát mer még nincsenek formába. De viszon a Liverpool már jácott egy csomo meccset mi meg 3 at. Az a 3 is barátságos volt ők meg már jácotak tétmeccset a B.L. selejtezőt. Hát ez a külömbség!

Gyeszti
Hozzászólások: 559
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:27
Tartózkodási hely: Győr

#29809 Hozzászólás Szerző: Gyeszti »

Ne röhögtessetek már azzal, hogy nem volt összeszokott a csapat! A kezdőben össze-vissza két új ember volt, a többiek tavaly egész évben együtt játszottak, és nem sok mindent mutattak. OK, aláírom, hogy a cserék újak voltak, bár Bridge-re ez sem igaz.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#29810 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nekem az a véleményem, hogy egyértelműen fáradtak a játékosok, és még nincs összeszokva a csapat..
Amit néha csináltak, hogy össze vissza pattogott a labda, mert egymásra rugták, poén..figyeljétek meg, 2-3 meccs, és más lesz a játék képe.

Terry nem volt valami fantasztikus.

Ferreirárol viszont írnék pár sort:
Ő egy nagyon megbízható, több poszton is bevethető védő, de régóta látom, hhogy úgy játszik, mintha ingyen játszana!Mintha motiválatlan lenne.Leszar mindent, nem fur a labdáért, elpattan tőle, majdnem öngolt rug...Ilyeneket utoljára Huthtol láttam, de ő legalább küzdöött, futott.
Bridge nagyon nem volt jó, d e várjuk ki a végét, minden esetre én örülnék Cole-nak.
Ferreira helyére meg kell vki, ez így nem mehet...Vagy Gallas, vagy Carvalho menjen jobbra, mert ez így nem frankó. nem véletlen miguel volt kezdő a vb.

Drogba?Hm..Sokkal jobban jártunk volna ha Kalou kezd helyette.

J.Cole ha itt van, én merem azt mondani, hogy nyerünk!
Ő az az ember aki tudja pörgetni a meccset, nagyon golveszélyes, gyors!Hiányzott a csapatból, látszott.

Kalou nem játszott valami jól, még nem épült be, nagyon bizonyítani akar.

Mikael keveset játszott, de amíg bent volt, megbízható volt.
Nem is tudom melyik legendához hasonlították, de valami cselgéphez...Hát ő nem egy cselgép!

Lamps unalmas, szürke...

Essien káprázatos, magabiztos, határozott, mint mindig.

Sheva nagyon meglepett!Remekül helyezkedett, istenkirálygyönyörűfull jól vette le a labdákat, jókat passzolt, volt egy nagyon szép lövése, fejese, gólt is lőtt. Nagyon tetszett ahogy a többiek elkezdték puszilgatni (semmi baj az identitásommal, a cerka lankadt maradt) úgy látszik befogadták:)

Robben harcolt, de nem naagyon volt lehetősége elfutni, vagy cselezgetni, ha volt is, elszúrta.

Joe, gyógyulj meg gyorsan!

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#29811 Hozzászólás Szerző: kdako »

JoeCole írta:
CFCBoy írta:
szpecnaz írta:Hmmm..kikaptunk...ennyi...sokat nem mutattunk, bár néha voltak nagyon jó egyérintős játék..Robben végre küzdött...Ferreira tény hogy béna, de ez van...Essien zseniális volt...és miylen igaza van itt egyeseknek...mivel kikaptunk így küldjük el a fél csapatot rúgjuk ki az edzőt....mert ez így van rendjén..:)
Remélem ez a vesztett meccs még jobban feltüzeli a játékosokat!!! muszáj, mert akkor pápá bajnoki cím...
Nem kell izgulni... összefogják magukat szedni, csak kell egy pici idő. Új játékosok, új rendszer. Még Ballack és Lamps is összkapja magát.
Lehet, hogy az új mez zavarta őket... :lol: :lol:

Nekem nagyon nem tetszett a mia teljesítmény, ennél ezerszer több kell. Del Horno nem hiányzott, de Duff és Crespo igen. Kiderült, hogy nincs alternatíva, ha Drogba szarul játszik, márpedig kb. minden 3. meccsén ez van. Kalou inkább szélsőnek jó, Seva nagyon egyedül volt ma. Robben a szokásos, sajnos, Lamps és Ballack is formán kívül. Make nagyon hiányzott. Carlo talán benne volt az első gólban, de amúgy jól védett.

Az első pár fordulóban nem topcsapatok ellen játszunk, de ők is minket akarnak majd megverni (emlékezettek a Boro elleni taqvalyi meccsre), szóval fel kell kötni a gatyát. Jó lenne októberre veretlenül fordulni, bár piszok nehéz lesz.
GO BLUES!

Avatar
JoeCole
Hozzászólások: 245
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 17:15
Tartózkodási hely: Miskolc/Szeged

#29812 Hozzászólás Szerző: JoeCole »

CFCBoy írta:
szpecnaz írta:Hmmm..kikaptunk...ennyi...sokat nem mutattunk, bár néha voltak nagyon jó egyérintős játék..Robben végre küzdött...Ferreira tény hogy béna, de ez van...Essien zseniális volt...és miylen igaza van itt egyeseknek...mivel kikaptunk így küldjük el a fél csapatot rúgjuk ki az edzőt....mert ez így van rendjén..:)
Remélem ez a vesztett meccs még jobban feltüzeli a játékosokat!!! muszáj, mert akkor pápá bajnoki cím...
Nem kell izgulni... összefogják magukat szedni, csak kell egy pici idő. Új játékosok, új rendszer. Még Ballack és Lamps is összkapja magát.

Avatar
CFCBoy
Hozzászólások: 704
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 14:49
Kedvenc játékos: Lamps Mikel Iva Josh
Kedvenc exjátékos: Duff Make Guddy
Tartózkodási hely: Rákoscsaba

#29813 Hozzászólás Szerző: CFCBoy »

szpecnaz írta:Hmmm..kikaptunk...ennyi...sokat nem mutattunk, bár néha voltak nagyon jó egyérintős játék..Robben végre küzdött...Ferreira tény hogy béna, de ez van...Essien zseniális volt...és miylen igaza van itt egyeseknek...mivel kikaptunk így küldjük el a fél csapatot rúgjuk ki az edzőt....mert ez így van rendjén..:)
Remélem ez a vesztett meccs még jobban feltüzeli a játékosokat!!! muszáj, mert akkor pápá bajnoki cím...

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#29814 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

Én akkor néztem egyet, mikor Mouri Geremit hozta le Ferreira helyet... Sokkal megbízhatóbb, magabiztosabb volt Geremi míg játszott, szinte mindig lekapcsolta Mark Gonzalezt. Jobb volt PF-nál, az biztos!

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2295
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

#29815 Hozzászólás Szerző: Anti »

Én is véleményt mondanék. Elhangzott egy pár keményebb hsz. is. Figyelembe kell azt is venni, hogy az újak még nem olvadtak be a csapatba (talán Shevát kivéve). Nincs még felpörögve a csapat, és a motiváció is hiánycikk volt. Elég sok pontatlan passz volt, és az előre íveléssel is gondok voltak.

Cudicini nagyon benne volt az első gólban. Bár szerintem alapjába véve jól védett, (a másik gólt inkább Ferreirára, és Terryre sóznám). Geremi többet ért az 1. félidőben PF-nél, és alapból Bridge-nek kellett volna bal szélen kezdeni (véleményem szerint jobb mint Del Horno).

Ballackról nem mondok semmit, mert nem játszott túl sokat, de Kalou kb annyi idő alatt többet mutatott. Lampard ma is elég szürke volt. Essiennek jót tett a VB is, felpörgött rajta, tetszett ma nekem,(a múlt éven szinte mindenki fikázta, de szépen fejlődik). Robbent szerintem nem kellett volna Diarrára lecserélni. Én akkor hurrogtam egy kicsit. Drogba azon a beadásos kapura lövésen kívül szinte semmit nem csinált. A másik pozitív játékos egyértelműen Sheva volt. Gyönyörű gól, szép kapura taró labdák, a 2. félidőben a rossz passzok, és a Pool szűrőinek köszönhetően már alig kapott labdát.

Nagyon hiányzott J. Cole. Összességébe véve számomra nem volt valami meggyőző a játék. A 2. félidő első 10-15 percét eltekintve. Reméljük a legjobbakat, és hogy ez a meccs nem nyomja rá a bélyegét a PL kezdésre.
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#29816 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Nem csak a mai meccs alapján mondom.A vb-n gyenge volt,a felkészülési meccseken gyenge volt,ma "lesérült",előtte pedig semmit nem csinált.Ahhoz képest,hogy ő a nagy Ballack ez nem túl sok.Lampard pedig nem élete mérkőzésén van túl,de még mindíg jobb volt mint Ballack az összes eddigi Chelseas meccsén együtt.

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29817 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Murdock írta:Nem azt mondtam,hogy miattuk kaptunk gólt,de a híres Ballacknak két jó passza nem nagyon volt,és nem nagyon vettem észre hogy nagyon veszélyes lenne a kapura.Drogba meg a kapott labdáinak a nagyrészét elszórakozta.Kalou még mindíg jobb volt nála.Bridge jobb megoldás,mint Del Horno volt,vagy lett volna.Robben meg alíg kapott labdát,de nem volt rossz.SWP-t meg sohasem szerettem,és nem tudom hogy miért hoztuk,Duff jobb volt,de JM az edző,ő tudja hogy kit miért hoz,lehet hogy ha többet fog játszani bebizonyítja hogy van itt helye.
Egy meccs alapján nem mondhatsz ilyet Ballackról.
Ha a mai meccset nézzük Lampard mit keres a Chelseaben???
A szar szabadrúgásai meg szögeletei mellet között egy volt jó! Vagyis inkább 2/3 és 1,5 között...
Del Horno jobb volt...

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#29818 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Nem azt mondtam,hogy miattuk kaptunk gólt,de a híres Ballacknak két jó passza nem nagyon volt,és nem nagyon vettem észre hogy nagyon veszélyes lenne a kapura.Drogba meg a kapott labdáinak a nagyrészét elszórakozta.Kalou még mindíg jobb volt nála.Bridge jobb megoldás,mint Del Horno volt,vagy lett volna.Robben meg alíg kapott labdát,de nem volt rossz.SWP-t meg sohasem szerettem,és nem tudom hogy miért hoztuk,Duff jobb volt,de JM az edző,ő tudja hogy kit miért hoz,lehet hogy ha többet fog játszani bebizonyítja hogy van itt helye.

Avatar
Murdock
Hozzászólások: 258
Csatlakozott: 2006. február 28., kedd 18:41
Tartózkodási hely: Nagykanizsa
Kapcsolat:

#29819 Hozzászólás Szerző: Murdock »

Igazad van szpecnaz!Nem fogunk azonnal 5-0-ra nyerni,és nem kell elküdeni az edző és a fél csapatot.Jó lesz ez.Sheva igen is hogy hiányzott,Gallas meg nem jó középhátvéd (legalábbis Terry és Carvalho melett),szélen sokkal hasznosabb,és én őt játszatnám Ferreira helyén.Csak az a gond,hogy Gallas úr játsza a sértődöttet,hogy miaz hogy nem játszhat középen.Del Horno meg jó hogy elment,nem volt Chelsea szintű.Bridge sokkal jobb.

Drogba
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 18:02

#29820 Hozzászólás Szerző: Drogba »

Murdock írta:Nem tudom,hogy miért szidjátok most ennyire Mourinhot!!Neki köszönhetjük azt,hogy a klub újra top csapat (és persze Abranak).Ez a meccs nem volt a klubb legjobb meccse nagyon finoman fogalmazva,de ez nem JM hibája!!Ez a meccs Cudicinin,Ferreirán,Ballackon,Drogbán és Terryn (kivételesen) ment el.Az meg hogy nem jó a védelmünk nevetséges.Sztem nekünk van a legjobb védelmünk,és nem is lesz ezzel gond,ha készen lesz a csapat.A kezdet nem lesz egyszerű,biztos hogy elbukunk pár pontot,de attól még jó lesz a csapat.Előbb utóbb meg úgyis belátja mindenki,JM is hogy Ballack nem ide való!!Essien amúgy tényleg nagyon jól játszott.
Nem Drogba, meg nem Ballack miatt kaptuk a gólt, szal hülyeséget ne beszélj! Ballack meg alig játszott, nem kell mindnekinek fikáznia...
SWP szted mit csinált v Robben??? Mikel még Ballacknal is kevesebbet játszott, de biztos őt is lehet minősíteni ennyiből:)
Na és Kalou???? Bridge?? Ő se elég magabiztos...

Válasz küldése