Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23821 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bubi írta:Ahhoz hogy valakit "leradirozzanak" ebben a sportágban nem kell sok kapuralövés, tiszta helyzetek, elnyomás a játék minden elemében? Jobbak voltak, elsősorban 2 góllal, de én nem láttam semmit az elöbb leírtakból. Wanyama és dembele tényleg fenomenális, főleg Wanyama. Elég szépen kioltotta Kantét sajnos.
Arra ertettem, ha Kante nem hitte volna azt tobbszor is, hogy at tud robogni rajtuk puszta labdavezetessel, akkor nem jott volna ki ilyen latvanyosan a fizikai kulonbseg. Ezert lett volna jobb Fabregas, aki hasonlo felepitesu, mint Kante, de jatekban intelligensebb es jobban tudja szervezni a jatekot, tudja mikor kell lassitani (labdabirtoklasnal ez fontos), illetve gyorsitani egy gyors pontos elorepasszal, vagy a szokasos pontos inditasokkal. Sokszor jottek abbol a kozeppalyan letszamfolenyben, mert ezen a kritikus poszton elszorta a labdakat. Ha 2-3x beviszem a daraloba es leszerelnek, akkor negyedjere otodjere nem csinalom meg.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23822 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ahhoz hogy valakit "leradirozzanak" ebben a sportágban nem kell sok kapuralövés, tiszta helyzetek, elnyomás a játék minden elemében? Jobbak voltak, elsősorban 2 góllal, de én nem láttam semmit az elöbb leírtakból. Wanyama és dembele tényleg fenomenális, főleg Wanyama. Elég szépen kioltotta Kantét sajnos.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23823 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

En tovabbra is azon a velemenyen vagyok az atgazolasos velemenyekkel kapcsolatban, hogy Kante tegnapi "produkcioja" miatt volt ez ennyire rossz es szembetuno, hogy elnyomtak minket ott.
Egymas utan tobbszor is odapasszolta az ellenfelnek a labdat a sajat terfelunkon is, illetve addig cipelte es tologatta a labdat amig ketten korbevettek es elvettek tole, erthetetlen modon nem vette eszre meg a 3-4. utan sem, hogy jobban jar ha inkabb passzol. (Bar ugye az meg nem nagyon ment neki)
Teljesen erthetetlen modon nem hozta le Conte a felidoben es valtotta volna Fabregas, aki mikor beallt megmutatta, hogy kell jatszani egy ilyen tulzsufolt kozeppalyan. 1-2 erintes es passz tovabb, semmi cipelgetes, tologatas, mert nincs ra ido.

A felreertesek elkerulese vegett, imadom Kantet es az utobbi idok egyik legjobb igazolasa, de ezen a meccsen hihetetlenul rossz napot fogott ki, rossz volt nezni. Sokkal tobb lehetosegunk lett volna tamadni, ha Cesc palyan van, lett volna egy olyan jatekosunk aki tud jatszani ilyen helyzetben is es labdabiztosabb, mint barki mas.
Egyszeruen nem is ertem, hogy miert az utolso 15 percben jott ez a csere.

Egyaltalan nem az a celom, hogy Contet es Kantet is szetsavazzam, mert mindketto imadnivalo, csak ez a hiba a meccsbe kerult most. Legkozelebb tanuljon belole, meg ha nyilvan okosabb is, mint en :)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6774
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#23824 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bubi írta:
fst200 írta: jó ez igaz ,hogy még időben jött ez a pofon, de azért ezen a meccsen sajnos tényleg leradíroztak minket,esélyünk nem volt.
volt egyáltalán kaput eltaláló lövésünk ? első félidő után látszódott egy ez a felállás eredménytelen lesz ,Pedro felesleges volt fent ,és Fabregasra égető szükség volt
nyáron muszáj lesz igazolni, BL re egy Matics Kante kettőssel esélytelenek vagyunk, nem tudom Matics-Kante-Fabregas hármas együtt mit tudna..
Pedroval az élen, Willian jó küzdős játékos, de ha jönne a helyére egy világklasszis akkor lennénk igazán ütőképes csapat.
Nekem mások a fogalmaim a leradírozásról. Nekik is talán 1 komolyabb lövésük volt, nekünk is Costától 1 komolyabb kaput eltaláló lövés, plusz Hazard már a második percben kihagyott egy tiszta helyzetet, aztán Costának volt két nagy elkúrt lövése amit szintén be kellett volna vágni, és Hazardnak a fejese amibe csak a makkját kellett volna beletennie hogy beguruljon, de sajnos a fejével próbálkozott. Féltünk egymástól, ennél jóval többet tud a Sp*rs és mi is. Fejjel sajnos verhetőek vagyunk mert Alonso oldaláról simán beadnak, Azpi pedig fejjel minuszos.
Pedig tény és való, hogy tegnap leradíroztak minket. A Wanyama - Dembele duó átgázolt a mi középpályánkon, ezt mindenki látta szerintem. Főleg erőben lehetett nagy különbségeket észre venni, simán elnyomták a mi játékosainkat.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23825 Hozzászólás Szerző: Bubi »

fst200 írta: jó ez igaz ,hogy még időben jött ez a pofon, de azért ezen a meccsen sajnos tényleg leradíroztak minket,esélyünk nem volt.
volt egyáltalán kaput eltaláló lövésünk ? első félidő után látszódott egy ez a felállás eredménytelen lesz ,Pedro felesleges volt fent ,és Fabregasra égető szükség volt
nyáron muszáj lesz igazolni, BL re egy Matics Kante kettőssel esélytelenek vagyunk, nem tudom Matics-Kante-Fabregas hármas együtt mit tudna..
Pedroval az élen, Willian jó küzdős játékos, de ha jönne a helyére egy világklasszis akkor lennénk igazán ütőképes csapat.
Nekem mások a fogalmaim a leradírozásról. Nekik is talán 1 komolyabb lövésük volt, nekünk is Costától 1 komolyabb kaput eltaláló lövés, plusz Hazard már a második percben kihagyott egy tiszta helyzetet, aztán Costának volt két nagy elkúrt lövése amit szintén be kellett volna vágni, és Hazardnak a fejese amibe csak a makkját kellett volna beletennie hogy beguruljon, de sajnos a fejével próbálkozott. Féltünk egymástól, ennél jóval többet tud a Sp*rs és mi is. Fejjel sajnos verhetőek vagyunk mert Alonso oldaláról simán beadnak, Azpi pedig fejjel minuszos.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#23826 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Szabi írta:Én Maticnál haszontalanabb és termetéhez viszonyítva puhányabb és gyávább játékost még nem láttam. Ez a nyomorult tényleg semmire, de semmire nem jó. Kétméteres létére a fejpárbajokat rendre elveszti (már ha persze fel mer ugrani és nem ijed meg az ellenfelétől), helyezkedni és lőni nem tud, középpályás védekezésben haszna nincs, egész meccsen nagyjából levezetésszerűen kocog, a futball iránti szenvedély legkisebb szikráját se vélem felfedezni az arcán. Pedro vagy Cahill sem a szívem csücske, de róluk legalább némi pozitívum is elmondható bénaságuk ellenszereként. Viszont ez a semmirekellő csak arra ad okot, hogy gyűlöljem.

Ezért reménykedek Kessie vagy Nainggolan érkezésében még a télen, mert semmi pillanat alatt kiszorítanák ezt a bohócot, ha már Conte nem meri meghúzni Cesc vagy Chalobah bevetését a posztján állandó jelleggel.
Kedvencem az volt amikor mar 0-2-nel nyomtunk es eljutott hozza a labda, 10 masodpercen belul 3-szor megtolta 5 centire magatol, majd adott egy fel meteres passzt a legkozelebbi jatekoshoz. Azt hittem a hajamat kitepem.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#23827 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

IsteniDiego írta:Leicester,Hulll,Pool,Arsenal a következő 4 meccsünk a PLben, hamar elfogyhat az az előny, persze akár nőhet is.
Az elso kettot nyerni kell, a Liverpool fele serult, Mane pedig ANK-on lesz, szoval azt is jo lenne nyerni. Az Arsenal sincs nagy formaban most. Legalabb 7 pontot ossze kellene szedni ezekbol, de a 10-12 se lehetetlen.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#23828 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Várható volt hogy egyszer megszakad a sorozat és azért jelenleg ettől a tottenham-től idegenben válllaható egy vereség. Inkább ez mint egy Hull vagy Swansea ellen. A Sp*rs most nagyon egyben van, ha nem is nyernek semmit, azért Pocchettino már rég nyomja velük, jó formában vannak (mondjuk azt továbbra sem értem hogy ilyen Rose meg Alli a válogatottban egy izland ellen miért szarják össze magukat és a nullával egyenlőek, itt meg extrát nyújtanak).

Alakulhatott volna jobban is a meccs, ha azt a néhány helyzetet jobban kihasználjuk, de sok volt a gyenge teljesítmény, túl sok. De tovább kell menni és verni a kicsiket, ez a legfontosabb! És így első évben számomra továbbra is az 1-6-ig a cél a bajnokságban.

fst200
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#23829 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bubi írta:Sokatok szerint nullák voltunk, hát szerintem a Sp*rs se volt jobb leszámítva a két semmiből jött fejesgólt.

Ki volt ez számolva szépen. Alonso oldaláról jött mindkét beadás mivel onnan a legegyszerübb, attól a gyerektől én is simán beadogatnék zavartalanul, középen pedig Azpi volt a gyengepont, fejjel sajnos nulla. Ha jól láttam mindkétszer ő fogta Allit, ő volt a legközelebb de ugrani se tudott. A másodiknál Luiz is hibás volt. Ahelyett hogy helyezkedett volna a beadásra ő egyre inkább előre araszolt...

Én nem látom ilyen gyászosan a helyzetet mint itt sokan. Az első félidő a Spursé, de nem azért mert olyan letaglózó lett volna, ugyan úgy tartottak tőlünk mint mi tőlük. Sokkal gyengébbek voltak mint az uccsó meccs első 30 percében. A második játékrészben egészen a gólig alig értek labdába, asszem 60-40 volt a javunkra a labdabirtoklás és igencsak nyomtunk. Sokkal gyorsabban tudjuk járatni a labdát és földön sokkal veszélyesebbek is voltunk. Sajnos jött az a második találat, onnantól üvöltött a stadion egészen a végéig és már nem hittük el. Pedig ha tovább nyomunk most lehet döntetlen. Egyáltalán nem voltak verhetetlenek, nem hittünk magunkban eléggé.

Sebaj, senki se gondolhatta hogy lenyomjuk a maradék szezont veretlenül, ez még a legjobbkor jött, egyrészt az ébresztő jellege miatt, másrészt mert botlott a Pool is és nem sokat vesztettünk az előnyünkből. Legközelebb tudtommal a Manuval játszik a pool, ott még hullajthatnak pontokat és mégjobban megléphetünk - de persze nekünk is jön a Pool és az Arsenal is februárban.
jó ez igaz ,hogy még időben jött ez a pofon, de azért ezen a meccsen sajnos tényleg leradíroztak minket,esélyünk nem volt.
volt egyáltalán kaput eltaláló lövésünk ? első félidő után látszódott egy ez a felállás eredménytelen lesz ,Pedro felesleges volt fent ,és Fabregasra égető szükség volt
nyáron muszáj lesz igazolni, BL re egy Matics Kante kettőssel esélytelenek vagyunk, nem tudom Matics-Kante-Fabregas hármas együtt mit tudna..
Pedroval az élen, Willian jó küzdős játékos, de ha jönne a helyére egy világklasszis akkor lennénk igazán ütőképes csapat.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#23830 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Szabi írta:Én Maticnál haszontalanabb és termetéhez viszonyítva puhányabb és gyávább játékost még nem láttam. Ez a nyomorult tényleg semmire, de semmire nem jó. Kétméteres létére a fejpárbajokat rendre elveszti (már ha persze fel mer ugrani és nem ijed meg az ellenfelétől), helyezkedni és lőni nem tud, középpályás védekezésben haszna nincs, egész meccsen nagyjából levezetésszerűen kocog, a futball iránti szenvedély legkisebb szikráját se vélem felfedezni az arcán. Pedro vagy Cahill sem a szívem csücske, de róluk legalább némi pozitívum is elmondható bénaságuk ellenszereként. Viszont ez a semmirekellő csak arra ad okot, hogy gyűlöljem.

Ezért reménykedek Kessie vagy Nainggolan érkezésében még a télen, mert semmi pillanat alatt kiszorítanák ezt a bohócot, ha már Conte nem meri meghúzni Cesc vagy Chalobah bevetését a posztján állandó jelleggel.
Tényleg nincs erőssége Maticnak, nem tudok egy jó megmozdulást felidézni ma sem tőle, sőtmitöbb egy előrepasszra sem emlékszek.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#23831 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Én Maticnál haszontalanabb és termetéhez viszonyítva puhányabb és gyávább játékost még nem láttam. Ez a nyomorult tényleg semmire, de semmire nem jó. Kétméteres létére a fejpárbajokat rendre elveszti (már ha persze fel mer ugrani és nem ijed meg az ellenfelétől), helyezkedni és lőni nem tud, középpályás védekezésben haszna nincs, egész meccsen nagyjából levezetésszerűen kocog, a futball iránti szenvedély legkisebb szikráját se vélem felfedezni az arcán. Pedro vagy Cahill sem a szívem csücske, de róluk legalább némi pozitívum is elmondható bénaságuk ellenszereként. Viszont ez a semmirekellő csak arra ad okot, hogy gyűlöljem.

Ezért reménykedek Kessie vagy Nainggolan érkezésében még a télen, mert semmi pillanat alatt kiszorítanák ezt a bohócot, ha már Conte nem meri meghúzni Cesc vagy Chalobah bevetését a posztján állandó jelleggel.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23832 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Legnagyobb gond ma talan Kante jateka volt, mintha valami full amator jatszott volna olyan hibakkal jatszott, nem ezt szoktuk meg tole es ez ki is hatott a jatekunkra.
Pedro is gyenge volt teny es valo, de nala tudjuk, hogy vannak jo es kevesbe jo meccsek is, ingadozik a teljesitmenye.
Felidoben mar meg kellett volna lepni a Pedro-Willian, Kante-Fabregas cseret, igazabol a vak is latta, hogy ok a 2 leggyengebb lancszem ma, nem tudom Conte miert nem huzta meg.

A masik, hogy ha a masodik felido elejen sikerul ott bekotorni egy golt es 1-1, talan mashogy alakul..
Pont ezen a meccsen lett volna szuksegunk a jol passzolo Fabregasra, nagyon sok volt az eladott labda, alig tudtuk birtokolni, Cesc pedig jol tudja diktalni a tempot es nem kapkod.

5 pont meg igy is az elony, benne volt, hogy itt nem nyerunk valljuk be, igy, hogy a pool is bukott meg nem is jottunk ki olyan nagyon rosszul ebbol.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23833 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sokatok szerint nullák voltunk, hát szerintem a Sp*rs se volt jobb leszámítva a két semmiből jött fejesgólt.

Ki volt ez számolva szépen. Alonso oldaláról jött mindkét beadás mivel onnan a legegyszerübb, attól a gyerektől én is simán beadogatnék zavartalanul, középen pedig Azpi volt a gyengepont, fejjel sajnos nulla. Ha jól láttam mindkétszer ő fogta Allit, ő volt a legközelebb de ugrani se tudott. A másodiknál Luiz is hibás volt. Ahelyett hogy helyezkedett volna a beadásra ő egyre inkább előre araszolt...

Én nem látom ilyen gyászosan a helyzetet mint itt sokan. Az első félidő a Spursé, de nem azért mert olyan letaglózó lett volna, ugyan úgy tartottak tőlünk mint mi tőlük. Sokkal gyengébbek voltak mint az uccsó meccs első 30 percében. A második játékrészben egészen a gólig alig értek labdába, asszem 60-40 volt a javunkra a labdabirtoklás és igencsak nyomtunk. Sokkal gyorsabban tudjuk járatni a labdát és földön sokkal veszélyesebbek is voltunk. Sajnos jött az a második találat, onnantól üvöltött a stadion egészen a végéig és már nem hittük el. Pedig ha tovább nyomunk most lehet döntetlen. Egyáltalán nem voltak verhetetlenek, nem hittünk magunkban eléggé.

Sebaj, senki se gondolhatta hogy lenyomjuk a maradék szezont veretlenül, ez még a legjobbkor jött, egyrészt az ébresztő jellege miatt, másrészt mert botlott a Pool is és nem sokat vesztettünk az előnyünkből. Legközelebb tudtommal a Manuval játszik a pool, ott még hullajthatnak pontokat és mégjobban megléphetünk - de persze nekünk is jön a Pool és az Arsenal is februárban.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#23834 Hozzászólás Szerző: laczze »

Az is benne lehet, hogy a rekord és a bajnokságban való elhúzás meggyötörte az egész csapatot, rekorddöntési kísérlet és Pool ponthullajtás nélkül lehet más lett volna, de hát ezt teljesen felesleges fejtegetni Phocettino most megette Contét ezen a meccsen, nagy dolod :)
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#23835 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Szerintem nem kell túlmisztifikálni a mai vereséget. Jobb volt a Sp*rs, ennyi, van ilyen.

Januàr van, szeptember vège óta minden meccsünket megnyertük. Rangadót, kötelezőt, hátrányból, simàn, volt minden. Ma egyszerűen szar napot fogott ki Kantè, Moses és Alonso is, eszméletlen gyenge volt Pedro, Hazard enervált.. A Sp*rs meg éles és nagyon motivált.

Pochettino nagyon okosan talált egy rést a játékunkban, gondolom nem kevés videózás árán. Nem véletlen hogy két tök ugyanolyan gólt kaptunk, a jobbról érkező mèlységi beadással nem tudtunk mit kezdeni +1 ember(Alli) esetèn, csak Kane-t fogtuk. A mecs után ezt Conte nyilvàn ki fogja javítani. Ezt leszámítva viszont túl sok fogást nem talàlt a Sp*rs, tragédia nem történt.

Kövi körben MU-Pool és Everton-City meccsek lesznek, ha mi hozzuk Leicesterből a pontokat akkor megint nayon jól járhatunk. Így is szerencsére Kloppék elbalfaszkodtak 2 pontot Sunderlandben, úgyhogy nem jöttek nagyon rànk.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6774
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#23836 Hozzászólás Szerző: Pityee »

adrian1989 írta:Szóval ha Conte ezt a 3-4-3-t akarja játszatni akkor bele kell nyúlni a zsebbe és venni egy balszélsőt és egy Vidal Nainggolan típust(azért amit a Sp*rs csinált ma Wanyama-val és Dembele-vel, hogy leütközzék a középpályát erre Kante nem alkalmas mert könnyen ellökik Matic meg puhány hozzá).
És jó lenne ha Pedro helyett jönne egy olyan játékos aki minden meccsen tud passzolni, de az is elég lenne ha Willian visszanyerné a tavalyi formáját.
Ezzel a résszel teljesen egyetértek. Nincs mese muszáj hozni, egy daráló gépet a kp-ra (Ninja vagy Vidal, bármelyik elfogadnám), mert a keményebb ellenfelek sajnos ilyen simán átfognak gázolni a Matic-Kanté duón mint ma.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23837 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem bánnám, ha Conte ezek után átgondolná, hoy a nagyobb csapatok ellen milyen felállásban/mentalitásban lépünk pályára (személyekről nem is beszélnék), mert a Pool ellen utcalány nagy gáz lesz, és az Arsenal is hozhat egy olyan formát, mint az előző meccsünkön. :roll:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#23838 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Tudtam, hogy kemény meccs lesz, és hogy dominálni fog a Sp*rs. Mindenhova odaértek, esélyünk se volt. Nyilván mi is szarok voltunk, de megfolytották a támadásainkat már a középpályán. A saját 16osunkon letamadtak már minket. Kanté legrosszabb meccse volt ez kék mezben. Ez kihatott a többiekre is, Costa probalkozott meg hazard is, de ugy lezárt az ellenfél, hogy még beadni se tudtunk, nem még azt elfejelni. Kikapni mindig fáj, de ezt még le lehet nyelni. Számíthattunk rá, mert mi is kibasztunk az első fordulóban a tottenhammel, most ők ezt otthon tették egy olyan rajongó táborral akiket még a Stamford Bridgeben is lehetett hallani. Apropó! Külön bosszantóak a saját szurkolóink némasága, 13 meccs óta veretlenek vagyunk, a Sp*rs otthonában nem igaz nem tudták volna megprobalni lelkesíteni ezt a remek csapatot...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dízel 2017. január 5., csütörtök 10:50-kor.

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Aktuális meccsek

#23839 Hozzászólás Szerző: DrAd »

gyerekek ez olyan volt, mint az év eleje, vagy a tavalyi szezon meccsei, remélem nem megint egy újévi spuri meccs után hal meg a játék és a lelkesedés :/

viszont szép volt a rekord felállítása :)

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#23840 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

leírom a szerény véleményem remélem senkit nem bántok meg vele.
először is a Sp*rs-ön látszik, hogy jól csinálják amit csinálnak, nem engedik el a kulcsjátékosokat, egyben tartja az edző a csapatot és ez látszik nálunk is ezt kéne csinálni csak megkéne találni azokat a játékosokat akikkel ezt hosszú távon meglehet csinálni.
Sajnos Pedro egy büdös nagy gyökér akinek van 1-2 jó meccse majd utána lévő meccsen egy 2 méteres passzot nem tud megcsinálni, szerintem neki nincs helye a kezdőben.
Alonso a másik ilyen játékos aki kis csapatok ellen tudja hozni amit kell, de egy rangadón nagyon kevés.
Matic sajnos se védekezni se támadni nem tud, Fabregas-nak kell játszania még a rangadókon is mert úgy ő is védekezik mint a szerb.
Szóval ha Conte ezt a 4-3-3-t akarja játszatni akkor bele kell nyúlni a zsebbe és venni egy balszélsőt és egy Vidal Nainggolan típust(azért amit a Sp*rs csinált ma Wanyama-val és Dembele-vel, hogy leütközzék a középpályát erre Kante nem alkalmas mert könnyen ellökik Matic meg puhány hozzá).
És jó lenne ha Pedro helyett jönne egy olyan játékos aki minden meccsen tud passzolni, de az is elég lenne ha Willian visszanyerné a tavalyi formáját.
kell igazolni ahhoz, hogy az ilyen meccseket megtudjuk nyerni.
Nagyon várom a Leicester elleni meccset, hogy ez most megtöri a csapatot vagy újra a helyes útra térnek.
És még egy utolsó gondolat, ettől az évtől én semmit nem vártam, csak azt, hogy Conte rakjon össze egy jó csapatot legyen meg az 1-3 hely valamelyike és újra öröm legyen meccset nézni, ebből 2 már megvalósult remélem, hogy nem törik meg a csapat és valahogy Conte-val behúzzuk a bajnoki címet.

Válasz küldése