Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Atápai
Hozzászólások: 102
Csatlakozott: 2016. augusztus 8., hétfő 19:32
Kedvenc játékos: TERRY
Kedvenc exjátékos: LAMPARD

Re: Aktuális meccsek

#22861 Hozzászólás Szerző: Atápai »

xnél mi van? hossz-tizi, új meccs?

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#22862 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Lassan begyulladnak a szemeim. Több év Matity után egy igazi középpályás van azon a poszton :cry:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22863 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nagyon szarok vagyunk gyerekek. Zouma árnyéka önmagának, Hazardot nem viccelek, 30 percembe került megtalálnom... Chalobah teljesen szürke és átlagos.. Loftus mérnem játszik?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#22864 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Amazing24 írta:
Bandi írta:
Amazing24 írta:Pedro LB poszton egy vicc, nem ertem Conte ezt hogy gondolhatja komolyan.
Eddig amikor ott kapott lehetőséget, mindig jól játszott, valószínűleg így gondolja. Amúgy meg nem hiszem hogy különösebb baj lenne vele, Zouma pontatlanságai és mondjuk Hazard semmittevése sokkal feltűnőbb szerintem.
Jaja, Zouman sajnos nagyon latszik a kihagyas. En speciel megcserelnem Pedro es Willian posztjat, Willian klasszis lehetne azon a poszton, Pedro pedig elol barmikor villanhat egyet.
Williant most hagynám ott, ahol van, ma egész jó, Hazard és Zouma viszont tényleg elég aggasztóak. Fabregas pedig ma is magic, de Chalobah is jól tolja.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#22865 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Bandi írta:
Amazing24 írta:Pedro LB poszton egy vicc, nem ertem Conte ezt hogy gondolhatja komolyan.
Eddig amikor ott kapott lehetőséget, mindig jól játszott, valószínűleg így gondolja. Amúgy meg nem hiszem hogy különösebb baj lenne vele, Zouma pontatlanságai és mondjuk Hazard semmittevése sokkal feltűnőbb szerintem.
Jaja, Zouman sajnos nagyon latszik a kihagyas. En speciel megcserelnem Pedro es Willian posztjat, Willian klasszis lehetne azon a poszton, Pedro pedig elol barmikor villanhat egyet.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#22866 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Amazing24 írta:Pedro LB poszton egy vicc, nem ertem Conte ezt hogy gondolhatja komolyan.
Eddig amikor ott kapott lehetőséget, mindig jól játszott, valószínűleg így gondolja. Amúgy meg nem hiszem hogy különösebb baj lenne vele, Zouma pontatlanságai és mondjuk Hazard semmittevése sokkal feltűnőbb szerintem.

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22867 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

A Burnley elleni pontatlanságot sikerült mára is átmentenie a srácoknak.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kolozsibence 2017. február 18., szombat 20:00-kor.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#22868 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Pedro LB poszton egy vicc, nem ertem Conte ezt hogy gondolhatja komolyan.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22869 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

kazomester írta:Nagyon rég éreztem magam ilyen rosszul meccs közben, végtelenül izzadtságszagú és nyögvenyelős volt a játékunk. A cserékért és a formációváltásért viszont piros pont a mesternek, legalább időben megpróbálta. Most 2 hét szünet a kezdőknek (ugye FA kupa meccs jön), reélem sok fiatal kap majd lehetőséget a Wolves ellen. 2 hét múlva pedig revansot kell venni az 1. meccsen történtek miatt.

Szerintem nem volt ez annyira vészes, főleg ilyen körülmények között. A kapuig eljutottunk, de a lövések lecsúsztak, a beadások nem sikerültek, van ilyen.

Ha a City nem nyer holnap akkor 10 pont tiszta előnyünk lesz a másidik helyezett előtt, megint eggyel előre léptünk és egy fordulóval kevesebb. Kövi forduló Swansea otthon, na ott nincs kifogás, nyerni kell.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22870 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nagyon rég éreztem magam ilyen rosszul meccs közben, végtelenül izzadtságszagú és nyögvenyelős volt a játékunk. A cserékért és a formációváltásért viszont piros pont a mesternek, legalább időben megpróbálta. Most 2 hét szünet a kezdőknek (ugye FA kupa meccs jön), reélem sok fiatal kap majd lehetőséget a Wolves ellen. 2 hét múlva pedig revansot kell venni az 1. meccsen történtek miatt.

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22871 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

Apinho írta:
Bubi írta:Régen láttam ilyen gyenge, kiszámítható játékot tőlünk.. Kb a 35. perctől kezdve csak felívelgetünk Costának úgy, hogy állandóan két ember fogta szorosan... Alig volt fejpárbaj amit megnyertünk volna, rendszerint náluk kötöttek ki a magas labdák. A Burnley nagyon szervezetten védekezett, le a kalappal, de ettöl függetlenül is kínos, hogy ennyire nem tudtunk velük mit kezdeni.

Megint szerencsénk van, hogy a Sp*rs kikapott, 8 pont az előnyünk ha jól láttam. Remélem Maticot padra rakja, ha fontos Kanté mellé még egy jól védekező ember, akkor rakja be Akét vagy Chalobah-t ha már Fabregas tabu...
Nem, 10
Ha a City nyer holnap, akkor 8.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#22872 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Bubi írta:Régen láttam ilyen gyenge, kiszámítható játékot tőlünk.. Kb a 35. perctől kezdve csak felívelgetünk Costának úgy, hogy állandóan két ember fogta szorosan... Alig volt fejpárbaj amit megnyertünk volna, rendszerint náluk kötöttek ki a magas labdák. A Burnley nagyon szervezetten védekezett, le a kalappal, de ettöl függetlenül is kínos, hogy ennyire nem tudtunk velük mit kezdeni.

Megint szerencsénk van, hogy a Sp*rs kikapott, 8 pont az előnyünk ha jól láttam. Remélem Maticot padra rakja, ha fontos Kanté mellé még egy jól védekező ember, akkor rakja be Akét vagy Chalobah-t ha már Fabregas tabu...
Nem, 10

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22873 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hát ez ultra gyenge volt... talán az idei top3 fos teljesítményben benne van.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22874 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Régen láttam ilyen gyenge, kiszámítható játékot tőlünk.. Kb a 35. perctől kezdve csak felívelgetünk Costának úgy, hogy állandóan két ember fogta szorosan... Alig volt fejpárbaj amit megnyertünk volna, rendszerint náluk kötöttek ki a magas labdák. A Burnley nagyon szervezetten védekezett, le a kalappal, de ettöl függetlenül is kínos, hogy ennyire nem tudtunk velük mit kezdeni.

Megint szerencsénk van, hogy a Sp*rs kikapott, 8 pont az előnyünk ha jól láttam. Remélem Maticot padra rakja, ha fontos Kanté mellé még egy jól védekező ember, akkor rakja be Akét vagy Chalobah-t ha már Fabregas tabu...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#22875 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ez gyötrelmes volt, de nem katasztrófa az az 1pont. El kell felejteni gyorsan, szarházi burnleysek minden beadást kifejeltek, mondjuk alonso iveléseit nem volt nehéz :D de igazabol nem tudom, hogy lehetett volna ezeknek gólt rúgni. Visszazártak azonnal, hogy nem volt naluk a labda. Nem vennék elő most tőlünk senkit, de aki kicsit gyengébb volt az alonso, costa, matic.
Tudom ez már klisé, de Kanté fantasztikus. Szerintem még így is kevés figyelmet kap, sajnos a posztja miatt, ami nem a legnépszerűbb gondolom azért.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22876 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Amazing24 írta:Szerintem itt a problema, hogy nem megfelelo taktikaval jottunk. Eleve ezert nem ertettem Matic kezdeteset. Contenak be kene latni, hogy nem minden csapat ellenn mukodik a 3-4-3

Nem tudom milyen meccset néztél. Nem volt semmi gond a jàtékkal. Szakadt a havas eső, göcsörtös a pálya, nem tudtuk szépen egyérintőzve focizni. Brady rúgott egy utcalány nagy szabadrúgásgólt, ez van. Nem lehet minden meccset megnyerni, így is vezetünk utcahosszal. Ha a City nem nyer akkor még nőtt is az előnyünk.

Egyetlen aggasztó dolog az Costa, nagyon gyenge mostanában, meccsek óta már. Talán érdemes lenne betenni Batsmant a következő meccsre.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22877 Hozzászólás Szerző: laczze »

Annyira nem is akartak nyerni... :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22878 Hozzászólás Szerző: kazomester »

El kell ismerni, a Burnley gyönyörűen megölte a játékot a 2. félidőben. Az utolsó 20 percben 1 db helyzetünk nem volt...

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#22879 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Amazing24 írta:Szerintem itt a problema, hogy nem megfelelo taktikaval jottunk. Eleve ezert nem ertettem Matic kezdeteset. Contenak be kene latni, hogy nem minden csapat ellenn mukodik a 3-4-3
Elég jól működött a meccs elején, csak aztán a Burnley a gólja után vérszemet kapott sajnos. Plusz azért Fabregas behozatala sem változtatott sokat a helyzeten, nem volt lehetőségünk azóta sem. Egyszerűen az a helyzet hogy a Burnley hazai pályán valahogy mindig összekapja magát és nem nagyon lehet őket legyőzni.

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#22880 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Szerintem itt a problema, hogy nem megfelelo taktikaval jottunk. Eleve ezert nem ertettem Matic kezdeteset. Contenak be kene latni, hogy nem minden csapat ellenn mukodik a 3-4-3

Válasz küldése