Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#21781 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

Conte felaldozta a mait az uj wenger szerzodes oltaran, hosszutavra tervez a Don.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#21782 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Jaj srácok hagyjuk már ezt az FA kupát. A vesztesek kupája volt mindig is. Teljesen értéktelen. Lehet jönni a múltjával, meg stb, de a Cheslea a bajnok, ennek meg had örüljenek az Arsenal játékosok. Legalább lesz medáljuk a falra otthon.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21783 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem történt tragédia, a legfontosabb trófea a miénk lett. A bíró tényleg egy végbéli fasz volt, az 1. gól 2 méteres les + kezezés, de könyörgöm, sárgával a zsebemben nem dobom fel magam a 16oson belül basszameg. Olyan geciszarul játszottunk, mint a Pool meg a 5senal elleni őszi meccseinken, így nem lehet lehozni egy meccset. Remélem pár embernek ez volt az utolsó meccse Chelsea mezben (biztos nem így lesz, de azért reménykedek). Ez van, remélem nem kell aug. 31.ig várni az új igazolások megérkezéséig, mert kelleni fog 4-5 ember.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#21784 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

két pozitívum azért van így is:
1. bőven van hova erősödni, a kerékkötők ma a legnagyobb nyilvánosság előtt is leírták magukat ideje takarodni pár embernek
2. reméljük ezután wenger tovább nyekereg az arsenalnál :D

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#21785 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

az 4rsenalnal megadhatnák a lehetőséget, hogy a bíró emelje magasba a trófeát és csak utána a játékosok.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#21786 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

fasznak öntik tele a pályát mindenki csak esik-kel.....

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#21787 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Gyerekek, egy ilyen meccs alapján ne ostorozzuk már a csapatot! Lehozták utcahosszal az idei szezont. A meccs legelején kaptunk egy abszolút vitatható gólt, a szarzi szélsői pedig rendkívül gyorsak, kontrából megfutják nemegyszer. Nem a legjobb meccsünk a szezonban, de ne felejtsük el, hogy már emberhátrányban is vagyunk. Erősítésre is szükség lesz, de szerintem egy rossz meccs után nem ezt érdemli az idei csapat (még a Mikelre hajazó Matic sem...)

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#21788 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Pethy írta:
GereZsolt írta:Ebben a naptári évben nem láttam a csapatot ennyire köpedékül játszani. Szószerint, minden egyes ember egy szarrakás, Hazardnak jó passza nem volt a meccsen, Matic egy szánalmas félkegyelmű geci aki nem tudom mi az anyjáért játszik egy angol bajnok csapatban, Kante idei legszarabb produkciója, Moses egy barom, Pedro azt hozta amiért itt utálják. A védelem is no comment ahogy van.

Ezt megkoronázza ez a fasszopó bíró és el is basztam 2 órát az életemből erre a förmedvényre.
Ez egy dominó sor, amit az 5. percben a kopasz geci eldöntött. Alakulhatott volna ez a meccs normális körülmények között is. Idén többször túl tudtunk nőni az ilyeneken, most sajnos egyelőre úgy néz ki nem.
Egyértelmű h félkegyelmű ez a bíró is, de az nem az ő hibája, hogy kollektíven mindenki okádék ebben a csapatban ma. Az olyan konstans jól teljesítő emberek is mint Azpi és Kante.
Vagy arról, hogy maticot a 7. percben le kellett volna takarítani a pályáról és azonnali hatállyal belefojtani a Temzébe. És még sorolható az összes egyéni fos teljesítmény. Ez az Arsenal egy nevetségesen szar csapat és taknyosra szopattak minket, úgy hogy Sanchez semmit nem csinált az egész meccsen azt az egy lövését leszámítva.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára GereZsolt 2017. május 27., szombat 20:22-kor.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#21789 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Azpi mi a utcalány anyját nézett Özilen ennél a helyzetnél? Miért nem takarodott és futott rá??????

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Aktuális meccsek

#21790 Hozzászólás Szerző: Pethy »

GereZsolt írta:Ebben a naptári évben nem láttam a csapatot ennyire köpedékül játszani. Szószerint, minden egyes ember egy szarrakás, Hazardnak jó passza nem volt a meccsen, Matic egy szánalmas félkegyelmű geci aki nem tudom mi az anyjáért játszik egy angol bajnok csapatban, Kante idei legszarabb produkciója, Moses egy barom, Pedro azt hozta amiért itt utálják. A védelem is no comment ahogy van.

Ezt megkoronázza ez a fasszopó bíró és el is basztam 2 órát az életemből erre a förmedvényre.
Ez egy dominó sor, amit az 5. percben a kopasz geci eldöntött. Alakulhatott volna ez a meccs normális körülmények között is. Idén többször túl tudtunk nőni az ilyeneken, most sajnos egyelőre úgy néz ki nem.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21791 Hozzászólás Szerző: kazomester »

adrian1989 írta:lehet rosszul tudom, de a labda elrúgásért nem jár sárga lap mert akkor Monreal is mehetett volna zuhizni.
Coqulein (vagy ki) lőtte el, ő meg is kapta a sárgát.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#21792 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

1 dologra jó ez a meccs Conte rájöhet, hogy ide bizony nagy erősítés kell, mert ha a riválisok beerősítenek akkor jövőre még a top 4-ből is ki lehet csúszni.
Sanchez hátulról becsúszik és nem talál labdát csak lábat de az is csak szabad nincs lap. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára adrian1989 2017. május 27., szombat 20:17-kor.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#21793 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Ebben a naptári évben nem láttam a csapatot ennyire köpedékül játszani. Szószerint, minden egyes ember egy szarrakás, Hazardnak jó passza nem volt a meccsen, Matic egy szánalmas félkegyelmű geci aki nem tudom mi az anyjáért játszik egy angol bajnok csapatban, Kante idei legszarabb produkciója, Moses egy barom, Pedro azt hozta amiért itt utálják. A védelem is no comment ahogy van.

Ezt megkoronázza ez a fasszopó bíró és el is basztam 2 órát az életemből erre a förmedvényre.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#21794 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

lehet rosszul tudom, de a labda elrúgásért nem jár sárga lap mert akkor Monreal is mehetett volna zuhizni.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#21795 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

SSSSZAAAAARRRRRR COOOSSSTAAAAAAA :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#21796 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Járt

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#21797 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Azért a bírónál is megvannak a prioritások, Hazardot hátulról elkaszálják, le se fújja, itt meg műesésért sárgalap...

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1045
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#21798 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

dacultras írta:
andrewm93 írta:Ez egy fasz
Moses?
A bíró. Persze, eldobta magát, de második sárgát ilyenre nagyon ritkán adnak, ennyire csúnyán belenyúlni a meccsbe, jár a gratula. Ha a Barca meccsein is minden dobás után adnának sárgát nagyon kíváncsi lennék hányan maradnának a végére a pályán. FA kupa döntőn ilyen balfasznak lenni nem semmi performansz...

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#21799 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

dacultras írta:
andrewm93 írta:Ez egy fasz
Moses?
Szerintem pont ő jött volna le amúgy... Barom, még mindig a Barcába akar menni úgy látszik.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#21800 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

mindjárt rasszizmus vádjával kantét is kiállítja clattenburg öccse

Válasz küldése