Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16681 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16682 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megint mit tolunk gyerekek? Agresszív támadásépítés, tűpontos passzok, folytogató letámadás az ellenfél 16osánál, a stúdióban a ziccerek visszajátszása miatt nem látjuk a következő ziccert, Jorginho 30-40 méteres, hajszálpontos keresztlabdákat osztogat és vezérként viselkedik a pályán, Mount sorra lövi a gólokat és folyamatosan helyzeteket alakít ki .... Sience fiction kategória. Meghaltam?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16683 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Zsiru helyett Abrahamet kellett volna nevezni sztem, nehogy elmenjen az önbizalma. De egyébként pofás kis kezdő!
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#16684 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

https://livesport.ws/en/football" onclick="window.open(this.href);return false;

Ez is egy nagyon fasza gyűjtő.. amit viszont jegyezzetek meg, a streamek sokszor csak 10-15 perccel kezdés előtt jelennek meg az oldalakon

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16685 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Köszönöm, elmentettem!
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#16686 Hozzászólás Szerző: focimark »

Bubi írta:
kolozsibence írta:
Bubi írta:Linkeljetek légyszíves valami jó stream gyűjtőt a meccshez, sajnos a céges gépen nincs meg egyik sem amit lementettem :/
https://www.totalsportek.com/category/football
https://footybite.com/livescore/
Lehet, hogy hülye vagyok, de az elsőn csak 1 db linket látok, az is böngészős, a másikon egyet se találtam. Acestreames linkre lenne szükségem.
http://www.rojadirecta.me

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16687 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kolozsibence írta:
Bubi írta:Linkeljetek légyszíves valami jó stream gyűjtőt a meccshez, sajnos a céges gépen nincs meg egyik sem amit lementettem :/
https://www.totalsportek.com/category/football
https://footybite.com/livescore/
Lehet, hogy hülye vagyok, de az elsőn csak 1 db linket látok, az is böngészős, a másikon egyet se találtam. Acestreames linkre lenne szükségem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16688 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Bubi írta:Linkeljetek légyszíves valami jó stream gyűjtőt a meccshez, sajnos a céges gépen nincs meg egyik sem amit lementettem :/
https://www.totalsportek.com/category/football
https://footybite.com/livescore/

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16689 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Linkeljetek légyszíves valami jó stream gyűjtőt a meccshez, sajnos a céges gépen nincs meg egyik sem amit lementettem :/
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#16690 Hozzászólás Szerző: Crap »

Egészen máig nem volt időm írni a Pool elleni meccsről, pedig ám az nagyon ott volt. Azt hiszem azóta mindenki leírt mindent igazából. Amit nem láttam csak és kiemelném még az a letámadás elleni hozzáállásunk. Úgy imádtam, hogy nem volt kőbe vésve, hogy kis passzokkal kell kihozni a labdát. Ha feltolta a Pool a teljes csapatot, akkor előreíveltük és a középpályán megnyertük a labdát. Ha nem jöttek teljesen előre, akkor kis passzokkal kihoztuk. Mou , Conte , Sarri mindegyiknek megvolt a saját maga kőbe vésett taktikája erre, de a Pool ellen mintha ezek össze lettek volna gyúrva és alkalmazkodva a helyzethez azt választották amivel a legtöbb eséllyel tudunk egyből támadni. Ennek köszönhetően rengeteg labda maradt nálunk és sokkal többet tudtunk támadni. Kalapemelés újra Lampardnak !

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#16691 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Frank Lampard's advice to Tammy:
"I’ve told him not to worry. ‘I’ve missed penalties before, anyone can miss, but what I want to see is the confidence of a young player to step up."

Sok helyen láttam már nagyon okos embereket a 9-es szám átkát emlegetni. Nettó faszság, ilyen lélekbeni támogatás mellett pláne. Épp ideje volt az ilyen hozzáállásnak.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1439
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16692 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Frank Lampard N'Golo Kantéról:
"A hosszabbításban a 105. perc után odajött hozzám és ezt mondta: 'Kész vége, meghaltak a lábaim.' Néhány perccel később 45 métert sprintelt, hogy visszaszerezze a labdát."

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16693 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Kibaszott büszke voltam a csapatra, mindent felülmultak a fiuk. Mindenki jol játszott. Jorginho komolyan jobb Lamps alatt, mint Sarrrinál bármikor, rombol végig az ember. A labdabirtoklás is kevesebb volt nálunk, mégis baromi élvezhető játékot játszottunk.

Van a csapatunk Kantéval és nélküle, elképesztő az ember. Hogy hozta ki a labdákat te jo ég...

A tizikkel sose szabad foglalkozni, szerencsejáték. Frankfurt ellen nekünk jött mák, most nem.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#16694 Hozzászólás Szerző: béla »

Szabadrúgás lövőnek sem utolsó

Ez a legjobb videó róla a youtube-on. Brutális a gyerek.

https://youtu.be/9wVFd_Rz36Y" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#16695 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

fst200 írta:
akit Azpi helyett szeretne majd játszani Lamps , róla mit tudni azonkívül hogy sérült ? milyen képességű játékos?
Reece James :D az akadémia növendéke, végigjárta a szamárlétrát, de nem volt annyira Hypeolva mint néhányan már 16 évesen. Tavaly kölcsönben a Wigannél játszott, ahol 19 éves kölcsönjátékos létére csapatkapitány lett illetve az év játékosa díjat is bezsebelte. Kifejezetten erős, lendületes, jók a beadásai, ígéretes, valamint védekező középpályás pozícióban is megállja a helyét

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#16696 Hozzászólás Szerző: béla »

fst200 írta:
James Lee írta:Elképesztően nagy élmény volt és nagy ívben teszek rá, hogy végül nem nálunk landolt a kupa. Bár kissé csalódott vagyok, mivel nem érdemeltük meg a vereséget (bár szvsz a pool is szépen játszott), tisztán látszik, hogy hosszútávon itt rivális fejecskék fognak potyogni. Remélem kap elegendő időt Lamps, hogy révbe érjenek az elképzelései. Teljesen nyilvánvaló, hogy őszintén bízik a fiatalokban is és bátorítja őket, ez a játékstílus pedig egyszerűen utcalány jó. Már csak a jobb helyzetkihasználást kellene előcibálni, valamint illene figyelni a lesekre, mert az viszont nagyon amatőr volt tegnap. Szvsz a védelem is nagyságrendekkel jobban működött mint a MU ellen, Zouma sokkal magabiztosabb volt, Tomori is szépen játszott. Bár Azpi továbbra is úgy fordul mint a csuklós busz és nem egyszer léptek le mellőle mint utcalány a díványról.
Kante egyszerűen szenzációs volt, de ez az egész középpályára igaz. Csak valaki tanítsa meg Jorginho-t cipőt kötni.
A fiatalok pedig be fognak érni, látszik a morál és a hajtás, bár Mount passzolhatna picit többet is. Tammy ziccerét pedig már bent láttam. A büntetője után szívszorító volt látni, ahogy a többiek vigasztalják, de ezen a szinten ilyen büntető nem fér bele. Erőtlenül, lassan, középre, pláne ötödikként... Ez a megyeiben is megbosszulja magát. Mindenesetre a jobbik eset, hogy ez Lukakuhoz hasonlóan nem a nagy mellénynek köszönhetően alakult így, egyszerűen már a rúgás előtt látszott, hogy rettenetesen izgul.

Szóval utcalány jó volt, ha sikerül kikalapálni a hibákat, rutint szereznek a fiatalok és felépülnek a sérültek... Aztak mi lesz itt.

A partjelző hölgyeményt én is szívesen megvizsgálnám, de hát még csak nem is a testvérem... fuj.
akit Azpi helyett szeretne majd játszani Lamps , róla mit tudni azonkívül hogy sérült ? milyen képességű játékos?
Kiválóan ad be, cb,fulback,wingback és cdm poszton is megállja a helyét. Egy igazi tank, brutal adottságai vannak. A félelmem vele kapcsolatban, hogy a méreteinek köszönhetően nem olyan nagyon fürge.

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#16697 Hozzászólás Szerző: almos »

Ahogy tegnap Kante játszott, azt öröm volt nézni. Imádom a kis néger fejét. :D
LAMPARD#8

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16698 Hozzászólás Szerző: fst200 »

James Lee írta:Elképesztően nagy élmény volt és nagy ívben teszek rá, hogy végül nem nálunk landolt a kupa. Bár kissé csalódott vagyok, mivel nem érdemeltük meg a vereséget (bár szvsz a pool is szépen játszott), tisztán látszik, hogy hosszútávon itt rivális fejecskék fognak potyogni. Remélem kap elegendő időt Lamps, hogy révbe érjenek az elképzelései. Teljesen nyilvánvaló, hogy őszintén bízik a fiatalokban is és bátorítja őket, ez a játékstílus pedig egyszerűen utcalány jó. Már csak a jobb helyzetkihasználást kellene előcibálni, valamint illene figyelni a lesekre, mert az viszont nagyon amatőr volt tegnap. Szvsz a védelem is nagyságrendekkel jobban működött mint a MU ellen, Zouma sokkal magabiztosabb volt, Tomori is szépen játszott. Bár Azpi továbbra is úgy fordul mint a csuklós busz és nem egyszer léptek le mellőle mint utcalány a díványról.
Kante egyszerűen szenzációs volt, de ez az egész középpályára igaz. Csak valaki tanítsa meg Jorginho-t cipőt kötni.
A fiatalok pedig be fognak érni, látszik a morál és a hajtás, bár Mount passzolhatna picit többet is. Tammy ziccerét pedig már bent láttam. A büntetője után szívszorító volt látni, ahogy a többiek vigasztalják, de ezen a szinten ilyen büntető nem fér bele. Erőtlenül, lassan, középre, pláne ötödikként... Ez a megyeiben is megbosszulja magát. Mindenesetre a jobbik eset, hogy ez Lukakuhoz hasonlóan nem a nagy mellénynek köszönhetően alakult így, egyszerűen már a rúgás előtt látszott, hogy rettenetesen izgul.

Szóval utcalány jó volt, ha sikerül kikalapálni a hibákat, rutint szereznek a fiatalok és felépülnek a sérültek... Aztak mi lesz itt.

A partjelző hölgyeményt én is szívesen megvizsgálnám, de hát még csak nem is a testvérem... fuj.
akit Azpi helyett szeretne majd játszani Lamps , róla mit tudni azonkívül hogy sérült ? milyen képességű játékos?

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1565
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#16699 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Elképesztően nagy élmény volt és nagy ívben teszek rá, hogy végül nem nálunk landolt a kupa. Bár kissé csalódott vagyok, mivel nem érdemeltük meg a vereséget (bár szvsz a pool is szépen játszott), tisztán látszik, hogy hosszútávon itt rivális fejecskék fognak potyogni. Remélem kap elegendő időt Lamps, hogy révbe érjenek az elképzelései. Teljesen nyilvánvaló, hogy őszintén bízik a fiatalokban is és bátorítja őket, ez a játékstílus pedig egyszerűen utcalány jó. Már csak a jobb helyzetkihasználást kellene előcibálni, valamint illene figyelni a lesekre, mert az viszont nagyon amatőr volt tegnap. Szvsz a védelem is nagyságrendekkel jobban működött mint a MU ellen, Zouma sokkal magabiztosabb volt, Tomori is szépen játszott. Bár Azpi továbbra is úgy fordul mint a csuklós busz és nem egyszer léptek le mellőle mint utcalány a díványról.
Kante egyszerűen szenzációs volt, de ez az egész középpályára igaz. Csak valaki tanítsa meg Jorginho-t cipőt kötni.
A fiatalok pedig be fognak érni, látszik a morál és a hajtás, bár Mount passzolhatna picit többet is. Tammy ziccerét pedig már bent láttam. A büntetője után szívszorító volt látni, ahogy a többiek vigasztalják, de ezen a szinten ilyen büntető nem fér bele. Erőtlenül, lassan, középre, pláne ötödikként... Ez a megyeiben is megbosszulja magát. Mindenesetre a jobbik eset, hogy ez Lukakuhoz hasonlóan nem a nagy mellénynek köszönhetően alakult így, egyszerűen már a rúgás előtt látszott, hogy rettenetesen izgul.

Szóval utcalány jó volt, ha sikerül kikalapálni a hibákat, rutint szereznek a fiatalok és felépülnek a sérültek... Aztak mi lesz itt.

A partjelző hölgyeményt én is szívesen megvizsgálnám, de hát még csak nem is a testvérem... fuj.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16700 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hideg fejjel (de nem kialudva :mrgreen:), minden egyes ilyen vereség után csak jobban szeretem ezt a csapatot :) Bár rohadtul fáj, mert nagyon megérdemelte volna Frankie, de remélem a szezon végén megfordul a szerencsefaktor és nem mi fogjuk húzni a rövidebbet. A játékosainkat elemezve és a keretünket elnézve, nagyon jó látni, hogy vannak ígéretes fiatal játékosaink akiket be lehet építeni. Csak a tegnapi csapatból Pedron és Zsirun kívül mindenki 30 alatti. Félelmetes belegondolni, hogy mennyi olyan jó játékosunk van, akik köré lehet építeni egy csapatot és CHO meg RLC még vissza sem tért! Aki szerint nagyon elkeserítő a jelen, az téved, abszolút bíztató jelek vannak afelé, hogy újra top csapat legyen belőlünk! Az pedig külön öröm, hogy az agyonszopkodott hiperszuper pool tökeit megtudtuk szorongatni, sőt szerintem közelebb voltunk a győzelemhez :)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése