Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#16661 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Abraham nagyon jó adottságú testileg, kiváncsi vagyok mire viszi az egy év alatt. Mindent egybevetve örülök, hogy nem azok kezdenek, akik miatt a legkevesebb kérdést kapná Lampard, hanem akikben a jövőt látja.
Emerson jó volt, Barkley, mint írtam, a régi Chelseare emlékeztetett. Kovat nem értem, hogy miért nem tud jobb lenni. Úgy értem, benne sokkal több van. Jorginho nem játszik rosszul, vele az a baj, hogy az kevés, amit tud, nem a hozzáállása.
Ha Alonso nem balhátvéd, akkor Azpi nem jobbhátvéd... Rüdigerrel vélhetően a védekezés egyből szintet lép majd.

Nem tudom Kanté visszatérésével ki fog majd kiszorulni, de nálam Jorginho nem kezdő. Barkley, Kova és Kanté az. Ruben pedig fix 12. ember.

Ja, és mindig ezt toljátok, ha vesztünk még veszekedtek is kreált dolgokon, személyeskedés, stb. Ne basztassátok már egymást, ugyanazért vagyunk itt mind. Kitartottunk a csapat mellett a legszabb idényekben is, bízzunk benne, hogy jobb idők jönnek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16662 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta:
Bubi írta:Zouma nagyon gyangusz ma, de lesz ez jobb is. Nen lehet könnyű a tudat, hogy christensen a társa.
Ilyen érvet, agyam eldobom...Csak egyszer írnál úgy véleményt, hogy nem szimpátiából teszed. Minden írásodból lejön, hogy zsigerből gyűlölöd a dán-horvát kettőst. Még ilyenkor is valahogy rá kell húznod a vizes lepedőt, mikor a mellette játszó ember, a nagy szuperkedvenced (aki ugyanúgy még semmit se bizonyított Chelsea-mezben, csak 86 ezer évvel ezelőtt, mikor éppen nem estünk ki, akkor volt a legjobb védőnk) egymaga állította földbe a csapatot. Nekem semmi bajom nincs vele egyébként, jó védőnek tartom, de kicsit azért túlzás, ahogyan itt néhányan beszélnek róla.
Valakivel keversz. Egyáltalán nem utálom Christ, viszont nálam leszerepelt. Kapott elég időt, semmit se javúlt. Nen is szoktam róla írni, nem tudom miről beszélsz. És amúgy Zouma igen is letett az asztapra egy extraklasszis teljesítményt kék mezben, megmutatta mi van benne. Ezért és a térdsérülése miatt megérdemli a türelmet.

Bem tudom mi a számodra érthetetlen abban az érven, hogy nehezebb magabiztosnak lenned egy olyan formációban ahol egy tapasztalatlan és egy gyenge társsal kell együtt játszanod egy UTD ellen, ráadásul össze ae szoktatok, nem volt idő rá. Nyilván másképp teljesített volna ő is ha kanté és rüdi a párja.

És mégegyszer: nem erre fogtam, csupán annyit irtam hogy ez is közrejátszhatott... Értelmezz
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16663 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyértelmű, hogy Lampard In, aki mást mond az vagy hülye, vagy nem nézte a mai meccset. Ez a meccs komolyan mondom megmutatott mindent amit lehet utálni a futbalban, ha nem a saját szememmel látom, akkor nem hiszem el. Fifában szokott ilyen meccs lenni, hogy az egyik játszik, körbelövi a kaput, mindent kihagy, a másiknak meg minden kapuralövése gól. Kész vicc, kabaré. Arról nem is beszélve, hogy a bírói teljesítmény is durván a hazai pálya felé lejtett. Na de nem akarok ilyen korán kezdeni a bírózást, úgyh a védelmünkön meg a helyzetkihasználáson van mit csiszolni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1436
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16664 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Szerintem Zouma-ra egy 10-15 meccs után térjünk vissza..Azért mert ma hibázott,nem egy kalap szar...Lesz ő ennél sokkal jobb is!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6273
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16665 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Bubi írta:Zouma nagyon gyangusz ma, de lesz ez jobb is. Nen lehet könnyű a tudat, hogy christensen a társa.
Ilyen érvet, agyam eldobom...Csak egyszer írnál úgy véleményt, hogy nem szimpátiából teszed. Minden írásodból lejön, hogy zsigerből gyűlölöd a dán-horvát kettőst. Még ilyenkor is valahogy rá kell húznod a vizes lepedőt, mikor a mellette játszó ember, a nagy szuperkedvenced (aki ugyanúgy még semmit se bizonyított Chelsea-mezben, csak 86 ezer évvel ezelőtt, mikor éppen nem estünk ki, akkor volt a legjobb védőnk) egymaga állította földbe a csapatot. Nekem semmi bajom nincs vele egyébként, jó védőnek tartom, de kicsit azért túlzás, ahogyan itt néhányan beszélnek róla.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16666 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Nem gondoltatok komolyan, hogy elso szezonban Lamps top 3as helyezest fog elerni meg egy fa cup-ot behuz... Hazard elment, illetve helyettesitve lett egy 20 eves amerikai sraccal aki a tavaj a dortmundban alig kapott helyet. Utolso nap eladjuk a varosi rivalisunknak a bohocot aki erettseget es sokszor magabiztossagot jelentett a vedelmunk kozepeben. Ez mar 2 fontos jatekos! Kezdo 11be egy Mount aki hosszu tavon ha percekhez jut megfogja mutatni, hogy nagy tehetseg... Serultek Kante aki a vilag legjobb szuroje, Rudi aki a legjobb vedonk, Ruben es CHO. Ez az ideny a csapatepitesrol fog szolni, kb 6ik hely es egy liga vagy esetleg egy FA kupa szerintem. Lampard in :)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16667 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Ekkora viccet... ha ezt a meccset Football Managerben látom, röhögve újratöltöm, mert ekkora marhaság nem létezik, ez az eredmény a legkevésbé sem reprezentálja a meccs képét. Kb. 70 percen keresztül jobbak voltunk, sőt SOKKAL jobbak voltunk. Két ellentámadásnál is földre került két Chelsea játékos, senkit nem érdekelt a bírók közül, még visszajátszást se mutattak róla. Persze, mert az Old Traffordon történt. Remélem, hogy most nagyon elégedettek lesznek a Unitednél, mert ez, amit ma mutattak, egy nagy büdös semmi volt. Ha nem nekik jutott volna ma minden szerencse, akkor simán győzünk.

A Chelseanek peding minden erejével a védelem újraszervezésén kell dolgoznia, mert ma mind a négy gól ajándék potya volt. Zouma jövőbeni szerepét a védelem közepében pedig komolyan felül kell vizsgálni.

Ettől függetlenül nagyon rendben volt a játékunk szerintem. De Geának és Fortunának köszönhetik, hogy nem fordított lett az eredmény.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16668 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Ebben a csapatban meg nincs benne az, hogy hatranybol vissza jojjunk egy meccsbe. Ez csak azert szomoru amugy, mert ezt a gyenge Unitedet mindenki csunyan elfogja verni. Ha egy honap mulva talalkozunk veluk, meggyozodesem, hogy nem kapunk ki. Nem jatszottunk rosszul, foleg az elso felidoben, de a vedelmunk botranyos.

Amugy jo latni, hogy a szerencsenk ugyanaz maradt mint az elozo szezonban. Megint ket kapufa, ket golnal kerdeses volt a vissza tamadas, szerintem Tammyt lerantotta Maguire, meg amikor Zouma foldre kerult, azt 10 birobol 9 megallitja a jatekot..Szomoru nagyon, de lehet, hogy ez a pofon hosszabb tavon ki fog fizetodni.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1696
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#16669 Hozzászólás Szerző: broduer »

Ez a meccs nagyon szerencsétlen volt. Nekik minden kijött, nekünk semmi. Ehhez jött még a rengeteg egyéni hiba és a védelem kollektív gyengélkedése. Emerson és Mount voltak egyedül pozitívak. Chris és Zouma már évek óta szem előtt vannak, ezért gondolom azt, hogy ennél sokkal jobbak már nem lesznek sajnos. Azpi pedig kiöregedett a posztjáról. Kovacic full haszontalan, helyette kell Kantét játszatni. A csatárposzt is erősen kérdőjeles egyelőre. Reméljük Abraham meghozza majd az áttörést. A harcosság és a játék képe egyébként sokszor biztató volt. Összeszorított seggel éljük túl valahogy a szerdai Poolt, utána meglehet nyugodni és lehet majd meccseket nyerni. Aztán ha lesz Rüdi, CHO, Ruben, Kanté, (James?) vihetjük majd valamire.

Avatar
Zsolti
Hozzászólások: 845
Csatlakozott: 2010. május 9., vasárnap 20:10
Kedvenc játékos: Terry Drogba
Kedvenc exjátékos: Robben Zola

Re: Aktuális meccsek

#16670 Hozzászólás Szerző: Zsolti »

Szerintem az eredményt engedjük el ha nem lett volna az a Zouma hiba meg bemegy a két kapufa akkor más lett volna ez a meccs a végén meg nagyon feltoltuk a védelmet várható volt hogy lekontráznak.
Viszont ami tetszett az az első félidős felállás középen robotoltunk Barkley,Mount, Abraham trió nagyon jó lesz elől. Kante is visszatér már és ha még Rüdiger is felépül stabil lesz az a védelem.
Zouma meg remélem letudta erre az idényre a rossz meccsét innentől csak jobb lesz.Biztató a kezdés a fiatalok elég jól kezdtek jó lesz ez.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4608
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16671 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Rudi, James, Kante, Ruben és CHO visszatérése azért majd javíthat az összképen. Voltak bíztató jelek, idén elején vagyunk még, enynire azért nem lesz rossz a későbbiekben, de a 6. helynél nagyon ne számoljunk előrébb.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16672 Hozzászólás Szerző: Dante »

Amúgy az bosszantó csak, hogy a meccs túlnyomó részében jobbak voltunk, balszerencse miatt nem mi szereztük meg a vezetést és akkor teljesen máshogy alakult volna.

Nem a bírón múlt, de az akciógóloknál mind kérdőjeles volt a labdaszerzés, úgy ahogy már évek óta szokott lenni a unitednellen, hol fault, hol kezezés volt, kár hogy a VAR nem segített.

Hosszabb távon megérheti ez a szezon és nyilvan nem lesz ennyire rossz az összes meccsünk - csak az önbizalmat tartsa fel Lamps.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16673 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Bubi írta:
Apinho írta:Már nem keresgélek tovább, sztem meg van a válasz. Sajnos.
Vond le légyszives a konzekvenciát, kiváncsi vagyok.

Nem gondolok arra, hogy Lampard Out!

Crap
Hozzászólások: 994
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#16674 Hozzászólás Szerző: Crap »

Azt hiszem a következő edzéseken a kontrakat fogják gyakorolni a srácok. Második felesben okosan vissza álltak amire nem volt válaszunk. Teljesen megérdemelten nyernek ma sajnos.
Lesz ez még jobb mert azért mi még nagyon távol vagyunk az össze allastol is, de így is hoztunk egy jó felest.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16675 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Apinho írta:Már nem keresgélek tovább, sztem meg van a válasz. Sajnos.
Vond le légyszives a konzekvenciát, kiváncsi vagyok.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16676 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért nem lehet elmenni amellett hogy elég rendesen lejt a hazai pálya a kopasz bíróúr ítéleteinél.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16677 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Már nem keresgélek tovább, sztem meg van a válasz. Sajnos.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#16678 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Az ilyen szitukat nem nézik vissza? Akkor mi a ráknak az a fos var.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16679 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ezt miért nem fújták le? Vicc.. most erezheti emiatt is szarul magát....
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

fst200
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16680 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Jól hallottam hogy a 80 perc körül Mourinhot eltette a közönség?

Válasz küldése