Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#20981 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Én most ezt nézem:
http://buffstreamz.com/watch/soccer.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20982 Hozzászólás Szerző: Bubi »

HD | Acestream 720p,520p NBCSCN | English
acestream://1c3610cb82c94a5ea6f55cdc0d42360498701d2b" onclick="window.open(this.href);return false;
acestream://3bd6e52af0130eb7e92b192dfe8422424fced70e" onclick="window.open(this.href);return false;
acestream://7d581192da8ef1a7f7463011c8fe554a954230af" onclick="window.open(this.href);return false;
acestream://0c3d98e39e1182d3a93f9c397cedc81030cc7859" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20983 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

béla írta:Azért azt nem értem,hogy Morata kapcsán hivatkozol mindenre(új bajnokságban kell játszania szegénynek; nem is balfasz, mert a Stoke-ot a kihagyott helyzeteivel együtt is vertük ),a nyilvánvalóan tölteléknek idehozott,szezon elejét,alapozást kihagyó, eddig alig játszó Drinkwatert pedig kb szapulod, hogy mekkora fostartály(semmivel nem szarabb,mint az általad szintén védett Bakayoko BTW).
Moratanal a szamok nem hazudnak szerintem. Ha szerinted ez keves az a te velemenyed, az en velemenyem az, hogy egyaltalan nem rossz. Azt is hozzatettem, hogy engem is felkurt azon a ket meccsen, de balfasznak OSSZESSEGEBEN nem neveznem. Van mit csiszolni rajta, de 10 gol ~ fel tavnal az 10 gol.
Drinkwaterrel mar mondtam hogy az en meglatasom vele kapcsolatban nem az, hogy nincs formaban mert szerinted akkor gyorsabban futna, nem totyogna, gyorsabban gondolkozna es ugy osszessegeben csinalna valamit? Szerintem alapbol egy gyenge jatekos, kozepcsapatba valo es nem egy bajnokeselyes csapatba.
Bakayokorol szinten azt mondtam, hogy jelenleg nem szint, de nala fel lehet fedezni dolgokat, ami arra utal, hogy nem egy total haszontalan ember, aki jelenleg nincs formaban es szerintem az onbizalmat is elvesztette. Drink nem uj ebben a bajnoksagban. Gondolom nem veletlenul probalja inkabb ot epitgetni Conte is, mivel tobbet jatszatja. Mellesleg jelenleg ezek kozul tudunk valasztani, Baka a jobb szerintem.

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#20984 Hozzászólás Szerző: béla »

Azért azt nem értem,hogy Morata kapcsán hivatkozol mindenre(új bajnokságban kell játszania szegénynek; nem is balfasz, mert a Stoke-ot a kihagyott helyzeteivel együtt is vertük ),a nyilvánvalóan tölteléknek idehozott,szezon elejét,alapozást kihagyó, eddig alig játszó Drinkwatert pedig kb szapulod, hogy mekkora fostartály(semmivel nem szarabb,mint az általad szintén védett Bakayoko BTW).

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20985 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:
edeskeves írta: Ha azt hozza amit lehetett tole varni es ezert igazoltuk le, akkor meg nagyobb a baj..
Oszinten Moratatol osszessegeben hany golt vartal? Lott a bajnoksagban eddig 10-et friss igazolaskent, a szezon vegere 20 korul lesz szerintem. Teljesen korrekt elso szezon lennemas bajnoksagbol erkezve.
Remelem a 2 meccs utan amin 3-3 ziccert elhibazott nem indul el az a tipikus folyamat, hogy innentol kezdve minden mozdulata ki lesz elemezve es kulon topicot kell nyitni majd neki...
Idore van szuksege es ha labbal is eredmenyes lesz akkor lesz egy nagyon jo centerunk ismet.
Nyugi engem is felhuzott a Stoke meg Arsenal ellen, de lehiggadva es kicsit jobban belegondolva biztos vagyok benne, hogy a stab kulon figyelmet fordit a befejezeseire es fejlodni fog hamarosan.

Ami Bakayokot illeti legalabb annyi felfedezheto benne, hogy vanbenne lendulet, magas es jol fejel, parharcokban kamatoztatni tudja a testi erejet es rombol. Drinkwater ezek kozul egyik sem. Baka tobb labdat ad el, de altalaban nem is beszari 5 meteres passzokban gondolkozik ugy, hogy elotte 10 percet totyogott a labdaval :D Jelenleg Bakayoko a sz.r meccsei miatt full onbizalomhianyos, de nala lehet latni, hogy vannak olyan erenyei amit a jovoben esetleg ki tudunk hasznalni.
Miért mit vártál? Hogy majd Drinkwater visz a hátán a középpályát vagy mi? Őszintén én azt sem gondoltam, hogy ennyiszer pályára kerül majd, mint eddig. De mind ezt azért tehette mert sajnos a kpn Kantén kívül senki nem hozza a tőle elvártat, igen még Fabregas sem, mert neki is sokkal gyengébben megy ebben a rendszerben. Morata meg okés lőtt eddig 10gólt mindent egybe véve de lassan nem egy meccs megy el a gyenge helyzetkihasználásán és az instáját elnézve, talán többet foglalkozhatna a befejezéseinek gyakorlásával,, mint a feleségével való nyalakodással és az állandó szelfik gyártásával.
Tehat akkor tobb, mint 30millioert ha veszunk valakit vele szemben nem lehet semmilyen elvarasunk, hogy esetleg legyen valami olyan tulajdonsaga ami miatt az aktualis angol bajnokcsapatban jatszik?
En azt varom, hogy olyan jatekosokat igazoljunk akik tudnak segiteni versenyhelyzetet teremteni es hozza tudnak tenni, ha beteszik oket es megkapjak a lehetoseget. Rajta meg az sem latszik, mint pl Musondan vagy Michyn, hogy ha gorcsosen is de bizonyitani akarnak. Az ilyen igazolasok csak azert mert angol szerintem penzkidobas es tok ertelmetlen. Nem gondolom, hogy forman kivul van vagy ilyesmi, mert maga a karaktere arra enged kovetkeztetni, hogy o egy ilyen kaliberu jatekos.

Moratanak 10 golja csak a bajnoksagban van, amivel eleg jol all. De az ido majd radcafol, mert nem fog mindent elpuskazni labbal 20 korul lesz a szezon vegen ebben biztos vagyok, ami uj jatekoskent eleg jo.
Hany meccs ment el a helyzetkihasznalasan? Arsenal oke, de pl hozta a MU-t cserebe. Stoke ellen kihagyott megint 3-at de nyertunk 5-0ra semmit nem szamitott.
Az meg hogy a szabadidejet a felesegevel tolti ne legyen mar bun meg indok a hibaira konyorgom, nem edzesidoben csinalja...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20986 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta: Ha azt hozza amit lehetett tole varni es ezert igazoltuk le, akkor meg nagyobb a baj..
Oszinten Moratatol osszessegeben hany golt vartal? Lott a bajnoksagban eddig 10-et friss igazolaskent, a szezon vegere 20 korul lesz szerintem. Teljesen korrekt elso szezon lennemas bajnoksagbol erkezve.
Remelem a 2 meccs utan amin 3-3 ziccert elhibazott nem indul el az a tipikus folyamat, hogy innentol kezdve minden mozdulata ki lesz elemezve es kulon topicot kell nyitni majd neki...
Idore van szuksege es ha labbal is eredmenyes lesz akkor lesz egy nagyon jo centerunk ismet.
Nyugi engem is felhuzott a Stoke meg Arsenal ellen, de lehiggadva es kicsit jobban belegondolva biztos vagyok benne, hogy a stab kulon figyelmet fordit a befejezeseire es fejlodni fog hamarosan.

Ami Bakayokot illeti legalabb annyi felfedezheto benne, hogy vanbenne lendulet, magas es jol fejel, parharcokban kamatoztatni tudja a testi erejet es rombol. Drinkwater ezek kozul egyik sem. Baka tobb labdat ad el, de altalaban nem is beszari 5 meteres passzokban gondolkozik ugy, hogy elotte 10 percet totyogott a labdaval :D Jelenleg Bakayoko a sz.r meccsei miatt full onbizalomhianyos, de nala lehet latni, hogy vannak olyan erenyei amit a jovoben esetleg ki tudunk hasznalni.
Miért mit vártál? Hogy majd Drinkwater visz a hátán a középpályát vagy mi? Őszintén én azt sem gondoltam, hogy ennyiszer pályára kerül majd, mint eddig. De mind ezt azért tehette mert sajnos a kpn Kantén kívül senki nem hozza a tőle elvártat, igen még Fabregas sem, mert neki is sokkal gyengébben megy ebben a rendszerben. Morata meg okés lőtt eddig 10gólt mindent egybe véve de lassan nem egy meccs megy el a gyenge helyzetkihasználásán és az instáját elnézve, talán többet foglalkozhatna a befejezéseinek gyakorlásával,, mint a feleségével való nyalakodással és az állandó szelfik gyártásával.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
béla
Hozzászólások: 5486
Csatlakozott: 2011. január 11., kedd 20:36
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely

Re: Aktuális meccsek

#20987 Hozzászólás Szerző: béla »

cech19960320 írta:
edeskeves írta:Jelenleg Bakayoko a sz.r meccsei miatt full onbizalomhianyos, de nala lehet latni, hogy vannak olyan erenyei amit a jovoben esetleg ki tudunk hasznalni.

Mint például az össze vissza rohangálás ész nélkül, védekezés esetén szar helyezkedés, indokolatlan posztelhagyásokkal stb? nagyszerű...
Plusz botosabb, mint én.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#20988 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

edeskeves írta:
cech19960320 írta:
edeskeves írta:Jelenleg Bakayoko a sz.r meccsei miatt full onbizalomhianyos, de nala lehet latni, hogy vannak olyan erenyei amit a jovoben esetleg ki tudunk hasznalni.

Mint például az össze vissza rohangálás ész nélkül, védekezés esetén szar helyezkedés, indokolatlan posztelhagyásokkal stb? nagyszerű...
Az erenyek szo nem a hibai felsorolasat jelenti. Ezekben szerinted nem fog fejlodni? Tudod hany eves?
Fel szezonnal tartunk jelenleg es egy mas futballkulturabol erkezo fiatal jatekosrol van szo. Turelem.
Jelen pillanatban a kezdo kozelebe se tennem, fel kell epiteni, mert egy jo alap van amire lehet tamaszkodni, amiket te felsoroltal azok taktikai dolgok, amiket fejben kell helyretenni.
Én pont az alapot nem érzem jónak nála, ami miatt sztem ő pénzkidobás volt (és 2 éven belül megy is tovább)... de ne legyen igazam..

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20989 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

cech19960320 írta:
edeskeves írta:Jelenleg Bakayoko a sz.r meccsei miatt full onbizalomhianyos, de nala lehet latni, hogy vannak olyan erenyei amit a jovoben esetleg ki tudunk hasznalni.

Mint például az össze vissza rohangálás ész nélkül, védekezés esetén szar helyezkedés, indokolatlan posztelhagyásokkal stb? nagyszerű...
Az erenyek szo nem a hibai felsorolasat jelenti. Ezekben szerinted nem fog fejlodni? Tudod hany eves?
Fel szezonnal tartunk jelenleg es egy mas futballkulturabol erkezo fiatal jatekosrol van szo. Turelem.
Jelen pillanatban a kezdo kozelebe se tennem, fel kell epiteni, mert egy jo alap van amire lehet tamaszkodni, amiket te felsoroltal azok taktikai dolgok, amiket fejben kell helyretenni.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#20990 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

edeskeves írta:Jelenleg Bakayoko a sz.r meccsei miatt full onbizalomhianyos, de nala lehet latni, hogy vannak olyan erenyei amit a jovoben esetleg ki tudunk hasznalni.

Mint például az össze vissza rohangálás ész nélkül, védekezés esetén szar helyezkedés, indokolatlan posztelhagyásokkal stb? nagyszerű...

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20991 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:
edeskeves írta:En azt az egyet szeretnem tudni, hogy akinek eszebejutott Drinkwatert leigazolni azok melyik tulajdonsaga miatt tettek?
Lassu mind fejben mind futasban, semmi kreativitas, totyog, otlettelen, rugotechnika es intelligencia semmi extra.
Mi az a tulajdonsaga ami miatt o egy Chelseaben jatszik? Azt nem er mondani, hogy angol. Ja es elismerem a multkori golja szep volt, de konyorgom az felert egy edzomeccsel, abbol ne induljunk ki.
Szerintem Drinkwater pont azt hozza, amit lehetett tőle várni, semmivel többet, se kevesebbet. Ő ahhoz képest, hogy padra jött, még néha egész normálisan is teljesít. Inkább Bakayoko és Morata azok, akik egyenlőre nem azt hozzák, amiért ide lettek hozva, hiszen ők a kezdőbe érkeztek, de sajnos mostanában Bakayoko és Drinkwater között nem nagyon látni a különbséget és ez szomorú.
Ha azt hozza amit lehetett tole varni es ezert igazoltuk le, akkor meg nagyobb a baj..
Oszinten Moratatol osszessegeben hany golt vartal? Lott a bajnoksagban eddig 10-et friss igazolaskent, a szezon vegere 20 korul lesz szerintem. Teljesen korrekt elso szezon lennemas bajnoksagbol erkezve.
Remelem a 2 meccs utan amin 3-3 ziccert elhibazott nem indul el az a tipikus folyamat, hogy innentol kezdve minden mozdulata ki lesz elemezve es kulon topicot kell nyitni majd neki...
Idore van szuksege es ha labbal is eredmenyes lesz akkor lesz egy nagyon jo centerunk ismet.
Nyugi engem is felhuzott a Stoke meg Arsenal ellen, de lehiggadva es kicsit jobban belegondolva biztos vagyok benne, hogy a stab kulon figyelmet fordit a befejezeseire es fejlodni fog hamarosan.

Ami Bakayokot illeti legalabb annyi felfedezheto benne, hogy vanbenne lendulet, magas es jol fejel, parharcokban kamatoztatni tudja a testi erejet es rombol. Drinkwater ezek kozul egyik sem. Baka tobb labdat ad el, de altalaban nem is beszari 5 meteres passzokban gondolkozik ugy, hogy elotte 10 percet totyogott a labdaval :D Jelenleg Bakayoko a sz.r meccsei miatt full onbizalomhianyos, de nala lehet latni, hogy vannak olyan erenyei amit a jovoben esetleg ki tudunk hasznalni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20992 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta:En azt az egyet szeretnem tudni, hogy akinek eszebejutott Drinkwatert leigazolni azok melyik tulajdonsaga miatt tettek?
Lassu mind fejben mind futasban, semmi kreativitas, totyog, otlettelen, rugotechnika es intelligencia semmi extra.
Mi az a tulajdonsaga ami miatt o egy Chelseaben jatszik? Azt nem er mondani, hogy angol. Ja es elismerem a multkori golja szep volt, de konyorgom az felert egy edzomeccsel, abbol ne induljunk ki.
Szerintem Drinkwater pont azt hozza, amit lehetett tőle várni, semmivel többet, se kevesebbet. Ő ahhoz képest, hogy padra jött, még néha egész normálisan is teljesít. Inkább Bakayoko és Morata azok, akik egyenlőre nem azt hozzák, amiért ide lettek hozva, hiszen ők a kezdőbe érkeztek, de sajnos mostanában Bakayoko és Drinkwater között nem nagyon látni a különbséget és ez szomorú.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#20993 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Én csak próbáltam választ találni a kérdésedre. :D Ez még nem zárja ki azt, hogy egyébként ugyan egy szimpatikus, de totál egysíkú és hasznavehetetlen labdarúgónak gondolom. :D

Valaki belengette múltkor, hogy ő lehet itt az új Meireles. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20994 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta:
edeskeves írta:En azt az egyet szeretnem tudni, hogy akinek eszebejutott Drinkwatert leigazolni azok melyik tulajdonsaga miatt tettek?
Lassu mind fejben mind futasban, semmi kreativitas, totyog, otlettelen, rugotechnika es intelligencia semmi extra.
Mi az a tulajdonsaga ami miatt o egy Chelseaben jatszik? Azt nem er mondani, hogy angol. Ja es elismerem a multkori golja szep volt, de konyorgom az felert egy edzomeccsel, abbol ne induljunk ki.
Itt a válasz, a bajnoki címmel záruló idényük idényük utolsó fordulójából itt a Bridge-n: https://www.youtube.com/watch?v=SwbYGgtls5U" onclick="window.open(this.href);return false;
Ez volt olyan extra? :D ma lattad amit elengedett gyertyat? Az az igazi Danny :lol:
Mindegy Barkleynak hatha legalabb 1 erenye lesz.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#20995 Hozzászólás Szerző: Szabi »

edeskeves írta:En azt az egyet szeretnem tudni, hogy akinek eszebejutott Drinkwatert leigazolni azok melyik tulajdonsaga miatt tettek?
Lassu mind fejben mind futasban, semmi kreativitas, totyog, otlettelen, rugotechnika es intelligencia semmi extra.
Mi az a tulajdonsaga ami miatt o egy Chelseaben jatszik? Azt nem er mondani, hogy angol. Ja es elismerem a multkori golja szep volt, de konyorgom az felert egy edzomeccsel, abbol ne induljunk ki.
Itt a válasz, a bajnoki címmel záruló idényük idényük utolsó fordulójából itt a Bridge-n: https://www.youtube.com/watch?v=SwbYGgtls5U" onclick="window.open(this.href);return false;
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20996 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta:Wenger ezt jól csinálta, idegenben jó volt neki az x, majd otthon felküldi özil, sanchez, lacazette triot támadni. Én is ezt csináltam volna. Ha a támadásra helyezi a hangsúlyt a stamfordon kapott volna párat az tuti, most meg otthon várhat minket teljes harci felszereltségben. Igazából kövi meccsen nekünk kéne bunkerezni gyúrni a kontrákra és gyakorolni a tiziket... Már ha biztosra akarunk menni.
A bajnokin se volt ra szukseg, hogy bunkerezzunk, jobb helyzetkihasznalassal nyerunk, igy se sokon mult.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#20997 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Wenger ezt jól csinálta, idegenben jó volt neki az x, majd otthon felküldi özil, sanchez, lacazette triot támadni. Én is ezt csináltam volna. Ha a támadásra helyezi a hangsúlyt a stamfordon kapott volna párat az tuti, most meg otthon várhat minket teljes harci felszereltségben. Igazából kövi meccsen nekünk kéne bunkerezni gyúrni a kontrákra és gyakorolni a tiziket... Már ha biztosra akarunk menni.

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20998 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

vigh92 írta:
edeskeves írta:
vigh92 írta:Nem tudom mit fog kezdeni magával Morata a Barca ellen....semmi harciasság nincs benne
Nem egyszer harcolta ki maganak a labdakat pl a kapufajanal, tobbszor felrugni birtak csak. Szerintem ez pont nem volt igaz most.
Én a kellő pofátlanságot, "agresszivitást" hiányolom tőle...ne essen el egy kis lökéstől stb. Ezt átvehetné Costa-tól ☺
Most jott egy olyan ligabol, ahol ezeket lefujtak kell meg ido neki, hogy megszokja ezt (is).
Costatol pedig lenne mit tanulnia meg, nem csak ebben jobb egyenlore. O egy top csatar volt, Alvaro pedig meg fejlodo idoszakat eli, eloszor elso szamu csatar ugye. Nem 1-2 meccs kell meg neki, hogy a ziccereinel higgadt tudjon maradni, idovel belejon majd. Jelenleg a legjobb valasztas center poziciora o.
Ma viszont szerintem mezonyben jo munkat vegzett, helyzetbe nem nagyon tudott kerulni, leszamitva a kapufajat, de szerintem az elnezheto, hogy onnan nem sikerult belonie, elotte parade volt.
Turelmesnek kell lennunk, mert jelenleg nincs jobb es amugy is hiszem, hogy idovel labbal is lovi a golokat majd, addig pedig kompenzaljon a fejevel.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#20999 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

edeskeves írta:
vigh92 írta:Nem tudom mit fog kezdeni magával Morata a Barca ellen....semmi harciasság nincs benne
Nem egyszer harcolta ki maganak a labdakat pl a kapufajanal, tobbszor felrugni birtak csak. Szerintem ez pont nem volt igaz most.
Én a kellő pofátlanságot, "agresszivitást" hiányolom tőle...ne essen el egy kis lökéstől stb. Ezt átvehetné Costa-tól ☺

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#21000 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Sikerült (egy újabb) meccset lehozni kapott gól nélkül, ez pozitivum mindkét kupameccsen. A támadójáték gyenge volt, de még lehet javítani mindkét visszavágón, idegengen meg lőni kell gólt az ágyusoknak.
8) 8) 8)

Válasz küldése