Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#14301 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Nem tudom, Jorgi miért ragaszkodott a második tizenegyeshez.
Werner lőhette volna, ő oda se ment, pedig jó lett volna, ha meglővi az első bajnoki gólját. Havertz dettó.
Azpi legalább kapitányként viselkedett.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14302 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kaupnk mégegy tizit, erre ez a nyomorult geci nem engedi oda abrahamet???

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4816
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#14303 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Tammy gólkirályt csinál Jorginhoból :lol:

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#14304 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Moldván írta:Nem tudom Ti, hogy látjátok de nekem Odoi -1 ember.
Csak írni kellett, azóta jobban játszik. :) :)

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14305 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Moldván írta:
cech19960320 írta:gyomoridegem van az összes utcalány tizenegyesnél emiatt a pöcs miatt...
am kamutizit kaptunk, nem volt kontakt, nagyon megették abraham esését :D
Én is azt néztem, hogy nem ért hozzá a védő.
am nem úgy volt korábban, hogy az ilyen műeséseket majd utólag szankcionálni fogják eltiltással a felvételek alapján?? nagyon el lett ez felejtve, pedig tavaly a fél MÚ nem játszott volna sokat XD

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#14306 Hozzászólás Szerző: Moldván »

cech19960320 írta:gyomoridegem van az összes utcalány tizenegyesnél emiatt a pöcs miatt...
am kamutizit kaptunk, nem volt kontakt, nagyon megették abraham esését :D
Én is azt néztem, hogy nem ért hozzá a védő.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14307 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

gyomoridegem van az összes utcalány tizenegyesnél emiatt a pöcs miatt...
am kamutizit kaptunk, nem volt kontakt, nagyon megették abraham esését :D

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#14308 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Chilwell 1 gol 2 golpassz osszesen a Chelsea szineiben eddig es meg sokan azt mandtak h amiert angol tulsagosan draga...istenem willian szogletei soha a budos eletben nem tudtak megverni az elso embert erre jon chilwell es az osszes beadasa emberre talal...szerintem az 50 milla is keves volt a mai arakat nezve.
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#14309 Hozzászólás Szerző: almos »

Ahh, végre van balhátvédünk! :mrgreen:
LAMPARD#8

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#14310 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Nem tudom Ti, hogy látjátok de nekem Odoi -1 ember.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14311 Hozzászólás Szerző: broduer »

Noha még bármi lehet ezen a meccsen, de valószínűleg ez a mostani a legjobb védőnégyes, ami hosszabb távon nagyon stabillá válhat. Jó az elegy.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14312 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

broduer írta:
edeskeves írta:
broduer írta:Gyorsaság kellene, fel kéne pörgetni az egészet, kényszerítők, megindulások, stb. Jorgit le kell hozni, mert lassítja a játékot. Kova jöhet
Szerintem Jorginho egyaltalan nem rossz ma, volt egy Fabregas-passz Abrahamnak. Akit lehoznek az pont Abraham, Mount a helyere vagy Pulisic es Werner center. Lenne meg plusz egy ember aki kreativ es o legalabb probalkozna tavolrol is.
Havertz vegre eledezik, remelem soha tobbet nem teszi szelre Lampard, mert igy kotetlenul ezerszer jobb. Latni hogy magabiztosabb keri a labdat es a testbeszede is masabb, igy tovabb.
Nem rossz Jorgi, csak lassú és statikus. Kova be tudna futni labdákkal a középpálya mögé, ott meg a 3 támadónknak több lehetősége nyílna. A Mount/Giroud - Abraham csere is jogos lenne.
Persze barmikor neznem Kovacicot helyette es a labdakihozatalait, irtam is meccs elott, hogy ez az egy ami szurja a szemem, csak megjegyeztem, hogy ma nem rossz Jorginho.
Szerintem jobb lenne Werner elol minimum ugy 20 percre aztan ha nem mukodik be Giroud.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#14313 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Chilwell úgy játszik, ahogy az egy topcsapat balhátvédtől elvárható. Silva ma eddig hozza azt, amiért idehozták. Magabiztosság, játékintelligencia. Zouma is jónak tűnik. Az első félidőben Jorgi se lógott ki lefelé, sőt. Werner viszont nagyon nem érzi a tempót, ahogy CHO sem. A második félidőre nálam Mount és Pulisic (ha elbír már 45 percet) futnának ki CHO és Abraham helyett.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14314 Hozzászólás Szerző: broduer »

edeskeves írta:
broduer írta:Gyorsaság kellene, fel kéne pörgetni az egészet, kényszerítők, megindulások, stb. Jorgit le kell hozni, mert lassítja a játékot. Kova jöhet
Szerintem Jorginho egyaltalan nem rossz ma, volt egy Fabregas-passz Abrahamnak. Akit lehoznek az pont Abraham, Mount a helyere vagy Pulisic es Werner center. Lenne meg plusz egy ember aki kreativ es o legalabb probalkozna tavolrol is.
Havertz vegre eledezik, remelem soha tobbet nem teszi szelre Lampard, mert igy kotetlenul ezerszer jobb. Latni hogy magabiztosabb keri a labdat es a testbeszede is masabb, igy tovabb.
Nem rossz Jorgi, csak lassú és statikus. Kova be tudna futni labdákkal a középpálya mögé, ott meg a 3 támadónknak több lehetősége nyílna. A Mount/Giroud - Abraham csere is jogos lenne.

Lacika19
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2015. augusztus 3., hétfő 19:55
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14315 Hozzászólás Szerző: Lacika19 »

Dante írta:Chilwell óriási upgrade a Cole óta vásárolt balhátvédekhez képest.

Ha Jorginho helyett egy igazi cdm lenne, akkor ez lenne a legjobb kezdőnk - szerintem.
Ez a mostani, mint legjobb kezdő? Várható volt ez az ötlettelen játék... Werner egy villámgyors gólgép, mondják róla. De szélen ő nem kreatív játékos. Cho a másik szélén szintén nem kreatív. Tömörülő csapat ellen Giroud is sokkal jobb, mint Abraham, mert rá hiába lövik fel a labdákat, látjuk, hogy nem tud vele mit kezdeni.
Ide Pulisic és Ziyes kellene, továbbá Mount és akár Giroud is. Szóval a teljes támadó szekció cserére szorulna.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14316 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

broduer írta:Gyorsaság kellene, fel kéne pörgetni az egészet, kényszerítők, megindulások, stb. Jorgit le kell hozni, mert lassítja a játékot. Kova jöhet
Szerintem Jorginho egyaltalan nem rossz ma, volt egy Fabregas-passz Abrahamnak. Akit lehoznek az pont Abraham, Mount a helyere vagy Pulisic es Werner center. Lenne meg plusz egy ember aki kreativ es o legalabb probalkozna tavolrol is.
Havertz vegre eledezik, remelem soha tobbet nem teszi szelre Lampard, mert igy kotetlenul ezerszer jobb. Latni hogy magabiztosabb keri a labdat es a testbeszede is masabb, igy tovabb.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#14317 Hozzászólás Szerző: broduer »

Gyorsaság kellene, fel kéne pörgetni az egészet, kényszerítők, megindulások, stb. Jorgit le kell hozni, mert lassítja a játékot. Kova jöhet

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#14318 Hozzászólás Szerző: dacultras »

fel ébredhetnének már...
300 passz már megy, jó lenne már helyzetet is látni esetleg 1 gólt, vagy az már túl nagy kérés? :roll:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#14319 Hozzászólás Szerző: Dante »

Chilwell óriási upgrade a Cole óta vásárolt balhátvédekhez képest.

Ha Jorginho helyett egy igazi cdm lenne, akkor ez lenne a legjobb kezdőnk - szerintem.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#14320 Hozzászólás Szerző: Dízel »

James Lee írta:Egyébként direkt figyeltem Reguilon játékát. Nem szarozik az tény, de nekem az az érzésem, hogy hosszútávon ugyanúgy jártunk volna vele, mint Alonsoval.
Újabb pont Chilwell mellett, a lehető legjobb választás volt az alternatívák közül.
Mondjuk Alonsonak az az egyik nagy hátránya, hogy lassú, Regulion meg pont, hogy nem az a lassú fajta.

Mendynek meg lett mondva, mi hiányzik Kepából és hogy arra van szükség, hogy taroljon, húzza le a beadásokat, bátran jöjjön ki. Biztos vagyok benne, hogy ezeket a tanácsokat megfogadta és ezért volt olyan bátor sokszor.

Zouma szerintem teljesen jó volt tegnap, volt egy helyzet, amikor ha ő nem megy be rombolni, a támadó kicselezve Mendy-t simán begurította volna mellett. Zouma meg beleszállt hátulról és lehetetlen, elérhetetlen helyzetből tisztázott. Ezt biztos vagyok benne, se tomori, se chris és még sztem silva se tudta volna megcsinalni. Érdemes visszanézni.

Emerson szerintem nem volt olyan vészes mint sokan mondják, a gólnál lemaradt tény, de tényleg kiváncsi lettem volna mi van ha Ben van ott.

Válasz küldése