Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15141 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kovacic mi a tökömet bámészkodott ott? Ő ragadt be a gólnál...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Aktuális meccsek

#15142 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

Kell igazolni nem vitás!Már télen_!

Avatar
RobMayth
Hozzászólások: 324
Csatlakozott: 2006. február 13., hétfő 15:37

Re: Aktuális meccsek

#15143 Hozzászólás Szerző: RobMayth »

Gyengék vagyunk ma is!

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#15144 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Chris22 írta:15-ös szorzó, hogy ma David Luiz gólt lő, csak szólok :wink:
Ismerve a mostani formáját, ha az öngól is számít, még lehet meg is rakom. 8)
#snake
211! NEW RECORD!

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15145 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

15-ös szorzó, hogy ma David Luiz gólt lő, csak szólok :wink:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15146 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:
emsanya írta:
adrian1989 írta:Akkor jó, már csak a board-on múlik, hogy mit lépnek.
Gyorsan jó igazolások kellenek.
Igen muszáj. Én se vagyok a híve a téli nagy költekezésnek, de nálunk eltolodott ez az egész és top4 szempontjábol most kell 2-3 uj ember.
Szerintem nem is kellene az a nagy költekezés Isco 44m fontért már vihető lenne Ake 40m font, bár nem tudom neki mennyire súlyos a sérülése ez a 2 játékos nem vészes aki drágább az Sancho vagy Zaha az egyikükre szükség lesz már a télen, de ha Giroud és Batshuayi is menne akkor még az árukból jöhetne egy csatár is Jovic vagy Osimhen.
Chilwellt szándékosan nem írtam őt télen szerintem esélytelen megszerezni.
Bárcsak te felelnél ezekért a dolgokért. Ennyi elég lenne.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15147 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:
adrian1989 írta:Akkor jó, már csak a board-on múlik, hogy mit lépnek.
Gyorsan jó igazolások kellenek.
Igen muszáj. Én se vagyok a híve a téli nagy költekezésnek, de nálunk eltolodott ez az egész és top4 szempontjábol most kell 2-3 uj ember.
Szerintem nem is kellene az a nagy költekezés Isco 44m fontért már vihető lenne Ake 40m font, bár nem tudom neki mennyire súlyos a sérülése ez a 2 játékos nem vészes aki drágább az Sancho vagy Zaha az egyikükre szükség lesz már a télen, de ha Giroud és Batshuayi is menne akkor még az árukból jöhetne egy csatár is Jovic vagy Osimhen.
Chilwellt szándékosan nem írtam őt télen szerintem esélytelen megszerezni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15148 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:Akkor jó, már csak a board-on múlik, hogy mit lépnek.
Gyorsan jó igazolások kellenek.
Igen muszáj. Én se vagyok a híve a téli nagy költekezésnek, de nálunk eltolodott ez az egész és top4 szempontjábol most kell 2-3 uj ember.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15149 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Akkor jó, már csak a board-on múlik, hogy mit lépnek.
Gyorsan jó igazolások kellenek.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15150 Hozzászólás Szerző: emsanya »

adrian1989 írta:
emsanya írta:Sajnos ahogy vártam a betömörülö csapatok ellen továbbra se megy. Hétvégén meg idegenben verjük majd az arsenalt, megint simán benne van ez.

Jorginho és Kanté sajnos ilyen meccseken nem tud kreatív lenni, a 16-os körül elvesznek. Se lövés, se jo bepassz, nem tudják megbontani a védelmet. De korábban Lamps is nyilatkozta, hogy kreativ emberre szüksége lesz.

Ezekkel a vereségekkel tovább nő a board felelősége, mit alkot télen. Ha megint limlomokat hoznak és nem adnak tul fölösleges embereken (Giroud, Pedro), akkor tényleg buko a top 4 és sok bevétel kiesés lesz.
Ezért lenne nagy szükség olyan játékosokra akik ezek a csapatok ellen tudnak 1-1 váratlant húzni, Hazard ezeken a meccseken hiányzik a legjobban.
De nem ártana a középpályára egy olyan játékos aki tud távolról lőni.
Ezeket mind elmondta Lampard is valamelyik mostani vereség után(kb pont ugyanigy ahogy te, még Hazard is benne volt). Ő is látja, kéri az erősítést, innen minden azon mulik a Board mit tud alkotni.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15151 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

emsanya írta:Sajnos ahogy vártam a betömörülö csapatok ellen továbbra se megy. Hétvégén meg idegenben verjük majd az arsenalt, megint simán benne van ez.

Jorginho és Kanté sajnos ilyen meccseken nem tud kreatív lenni, a 16-os körül elvesznek. Se lövés, se jo bepassz, nem tudják megbontani a védelmet. De korábban Lamps is nyilatkozta, hogy kreativ emberre szüksége lesz.

Ezekkel a vereségekkel tovább nő a board felelősége, mit alkot télen. Ha megint limlomokat hoznak és nem adnak tul fölösleges embereken (Giroud, Pedro), akkor tényleg buko a top 4 és sok bevétel kiesés lesz.
Ezért lenne nagy szükség olyan játékosokra akik ezek a csapatok ellen tudnak 1-1 váratlant húzni, Hazard ezeken a meccseken hiányzik a legjobban.
De nem ártana a középpályára egy olyan játékos aki tud távolról lőni.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15152 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Alonsonak izom sérülése volt, Jamesnek pedig boka sérülése.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15153 Hozzászólás Szerző: kazomester »

CHO teljesítményével kapcsolatban ami engem igazán aggaszt, hogy Ruben-nek nála is súlyosabb a sérülése... Persze 2 külön emberről van szó, de nem jó ómen.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15154 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Elvileg Alonso összeszedett valamilyen nyavalyát a Sp*rs ellen, azért nem volt még a keretben sem. Ebben az esetben viszont főleg nem látom az 5 védős felállás értelmét ilyen fostalicska csapatok ellen, Emerson botrány, mennyire nem illik ebbe a takikába.
Btw tudja valaki mizu James-el? Nagyon, de nagyon hiányzott ma.

Mount szerintem is nagyon jól szállt be, utána egy darabig volt töke a játékunknak. Puli beállása után is hasonlót éreztem. Ezek mellett, mindent összevetve sajnos igen kiábrándító élmény volt a mai.
Gaba Átigazolási pletykák témában írta:Express | #Chelsea are interested in signing Jadon Sancho in January, but The Blues won’t pay the £100M Borussia Dortmund wants. #CF
Így viszont főleg nem értem, mi ez a skót hozzáállás pl. Sancho árával szemben. Tessék belenyúlni a zsebbe a rohadt életbe már. Nem vagyunk abban a helyzetben, hogy alkudozzunk.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#15155 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sajnos ahogy vártam a betömörülö csapatok ellen továbbra se megy. Hétvégén meg idegenben verjük majd az arsenalt, megint simán benne van ez.

Jorginho és Kanté sajnos ilyen meccseken nem tud kreatív lenni, a 16-os körül elvesznek. Se lövés, se jo bepassz, nem tudják megbontani a védelmet. De korábban Lamps is nyilatkozta, hogy kreativ emberre szüksége lesz.

Ezekkel a vereségekkel tovább nő a board felelősége, mit alkot télen. Ha megint limlomokat hoznak és nem adnak tul fölösleges embereken (Giroud, Pedro), akkor tényleg buko a top 4 és sok bevétel kiesés lesz.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15156 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta:
edeskeves írta: Jorginho. Nem tudom miert volt, hogy mikozben bomba formaban jatszott, egyszercsak kikapta Lamps a kezdobol es meccseken keresztul jegelte. Meg is tort a lendulete ahogy illik es nem azt hozza, mint szezon elejen. Tudjuk Kante mire kepes, de a Jorginho szezon eleji formajatol jelenleg elmarad szerintem.
Volt azért előjele, mielőtt padra tette folyamatosan lecserélgette, szezon elején ez sem volt jellemző. Persze erre lehet magyarázat Kanté felépülése és Kovacic bombaformája.

Szerintem egyébként már azelőtt is kezdett visszaesni, mielőtt leültette. Első kb. három hónapban volt nagyon jó, azóta azért nem az igazi.
Szerintem nem, en az elejen azt hittem, hogy pihentetes celjabol vette ki, de aztan mikor kesobb is kimaradt..
Szezon elejen TOP3 jatekosunk kozott volt, aztan egyszercsak pad es most ott tartunk, hogy tavalyi forma.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15157 Hozzászólás Szerző: Szabi »

edeskeves írta: Jorginho. Nem tudom miert volt, hogy mikozben bomba formaban jatszott, egyszercsak kikapta Lamps a kezdobol es meccseken keresztul jegelte. Meg is tort a lendulete ahogy illik es nem azt hozza, mint szezon elejen. Tudjuk Kante mire kepes, de a Jorginho szezon eleji formajatol jelenleg elmarad szerintem.
Volt azért előjele, mielőtt padra tette folyamatosan lecserélgette, szezon elején ez sem volt jellemző. Persze erre lehet magyarázat Kanté felépülése és Kovacic bombaformája.

Szerintem egyébként már azelőtt is kezdett visszaesni, mielőtt leültette. Első kb. három hónapban volt nagyon jó, azóta azért nem az igazi.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6847
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15158 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Cho nem fogja visszanyerni az önbizalmát, ha csereként 20-30 perceket játszana. Első pl gólig lesz ilyen görcsös, utána beindul.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6260
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15159 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Traxver írta:
Dízel írta:
Szabi írta: CHO-t pedig kölcsön kell adni a Prestonhoz vagy a Hullhoz, hátha észbe kap, hogy amellett, hogy szar, még motiválatlan is és jelenleg ténylegesen a csapat kárára van.
És melyik kiscsapat fogja kiperkálni neki a heti 180.000 angol fontot? Jól rácsesztünk ezzel a nyomorékkal.
Hol van ez Rashfordtól te jó ég. Kiváncsi lennék az edzés munkájára. Itt egy kis izelítő mit is kéne tenni amikor nála a labda. https://www.youtube.com/watch?v=y7pvWpOXb-Q
úgyis kölcsön lehet adni, hogy xy %-át mi álljuk fizujából
Vagy akár közel a teljeset, nekünk a kölcsön abból a szempontból égető lenne, hogy állandó játéklehetőség mellett visszanyerje az önbizalmát, a sebességét és a formáját. Nálunk pedig a számára szükséges játékperceket ilyen csapnivaló produktum mellett nemigen fogja megkapni.

Egy Aston Villa jó lenne neki, van ismeretség (Tammy, Terry), a konkurencia is elég gyenge, mennek a kiesés ellen, ha beverekedné magát és a csapat erőssége lenne, pont nem érdekelné az edzőt, hogy nem a saját játékosuk.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15160 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

CHO ma is hozta azt amivel ebben a szezonban folyamatosan meggyoz. Nulla sajnos, kezdo kozelebe ae valo gratulalok neki a gazdagsaghoz, vegyen belole egy kis alazatot.

Lampard ezt teljesen elszurta szerintem ma. Ebben a felallasban nincs jobb opcio Marcosnal. CHO semmit nem mutatott eddig cserekent, erre Pulisic helyett o kezdett, mire fel gozom sincs.
Idegenben ez a felallas oke, mikor nem szabad kinyilni hatul, de hazai palyan egy 1x helyezett csapat ellen 5 vedovel???

Felallt vedelem ellen semmi de semmi otlete nincs a csapatnak, jo lenne valamit kitalalni.

Kepa a masodik golnal szerintem egy kicsit bealudt es keson jott ki, de tobbszor is elofordult a meccsen, hogy a golvonalon allt, mikor siman ki kellett volna jonni. Mar en is kezdem osztani azt a velemenyt, hogy ebben a szezonban elmarad onmagatol es nem a top kapus szintjet hozza, mintha nem lenne olyan eles.
Rudiger is ezen a meccsen amiket neha lemuvelt, mint egy lefott Zouma.
Mason viszont nagyon jol szallt be, egyeduli pozitivum ma.

Kar ezeKert az elvesztegetett pontokert hazai palyan, lassan vegeter a tundermese es a valodi helyunkre kerulunk, ami igazabol nem is lehetne csalodas, mert ki gondolta volna szezon elejen, hogy dobogo kozelben leszunk telen. Szezon elejen sok volt a jobol es sok minden osszejott.

Jorginho. Nem tudom miert volt, hogy mikozben bomba formaban jatszott, egyszercsak kikapta Lamps a kezdobol es meccseken keresztul jegelte. Meg is tort a lendulete ahogy illik es nem azt hozza, mint szezon elejen. Tudjuk Kante mire kepes, de a Jorginho szezon eleji formajatol jelenleg elmarad szerintem.

Az is elegge szomoru, hogy nem tudunk csatart behozni ilyen helyzetekben, mert mindketto tartalek 0, semmit nem tudnak hozzatenni.
Lenne mit helyretenni ebben a keretben es remelem dolgoznak az ugyon..

Válasz küldése