Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
focimark
Hozzászólások: 4003
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#16741 Hozzászólás Szerző: focimark »

Második félidőben kaptunk 3 gólt, azért ez nem túl biztató. Mondjuk az egyiket Zappacostarol, aki remélhetőleg búcsúmeccsét játszotta ma.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#16742 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

AwayRoller írta:4-1-4-1 Chrissel vkpban. Épp miatta kaptuk az utolsót :roll:
Mondjuk az hogy őt is kipróbálta szűrőben, az nem sokat jelent. De ahogy nézem ő is lassú ehhez a játékhoz oda

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#16743 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

4-1-4-1 Chrissel vkpban. Épp miatta kaptuk az utolsót :roll:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16744 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bats most beszenvedte, de csak a felkészülés során is volt már hasonló szituáció, meg se fordul a fejében, hogy felnézzen, lepasszolja... Kár hogy ilyen buta a focihoz. Három csatárunk van, valószínűleg rendszeresen váltják majd egymást, kizárva minden esélyt, hogy legalább egy belerázódjon. Valakinek viszont szállítani kell a gólokat, mert Hazard távozásával 25 gól/gólpassz mínuszban vagyunk.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#16745 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

érdekesség, Azpi Zoumának adta a karszalagot lecseréléskor :D Marcos, Kepa, Pedro a pályán van

és most épp Chris szűr

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#16746 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Dante írta:Ideális esetben az idei lesz az az év, amikor Luiz kikerül a kezdőből. Érthető, hogy Rüdiger hiányában ő is a kezdő tagja, kell a tapasztalat, szervező a védelemben, de igazából egyikben sem jó, amikor kifog egy rosszabb napot, mint a mai egyértelműen a keret leggyengébbje.

Zouma viszont hatarozott, erőszakos. Tomorival, Rüdigerrel az oldalán egész masszív védelem is összeállhatna.
Mondjuk pont Zouma maradt le a kapott gólunkról.
Luiznak szgem az utolsó éve itt nálunk.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16747 Hozzászólás Szerző: Dante »

Ideális esetben az idei lesz az az év, amikor Luiz kikerül a kezdőből. Érthető, hogy Rüdiger hiányában ő is a kezdő tagja, kell a tapasztalat, szervező a védelemben, de igazából egyikben sem jó, amikor kifog egy rosszabb napot, mint a mai egyértelműen a keret leggyengébbje.

Zouma viszont hatarozott, erőszakos. Tomorival, Rüdigerrel az oldalán egész masszív védelem is összeállhatna.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#16748 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kazomester írta:Vki aki tudta nézni eddig a meccseket, leírná röviden, hogy milyen a játékunk? Sajnos 1 félidőnyit tudtam eddig csak nézni :(
még csapongó. De jellemző a letámadás, gyors támadásvezetés, létszámfölény kialakítása és a sok mozgás.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16749 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Vki aki tudta nézni eddig a meccseket, leírná röviden, hogy milyen a játékunk? Sajnos 1 félidőnyit tudtam eddig csak nézni :(

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4003
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#16750 Hozzászólás Szerző: focimark »

Wow. Nem is tudom eldonteni, hogy a passz vagy a befejezés a szebb. :o

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#16751 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Na a faszláb XD tuti véletlen volt XD imádom :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#16752 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Barkleynak tavaly is jól ment vagy két hónapot, utána eltűnt ... Az Emerson-Luiz duó rengeteg labdát szór el és hozza a társakat kellemetlen szituba. Sajna a MU ellen kb ez a kezdő várható. Jó látni viszont, hogy egy magasan presszingelő csapattal is tudunk végre kezdeni valamit.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16753 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Jó lesz ez a Pulisic gyerkőc 8) Frankie pedig reméljük játékost farag Barkleyből.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16754 Hozzászólás Szerző: Dante »

Remélhetőleg a 10-es poszttal nem lesznek gondok, sokan úgy gondolták, hogy égető lenne az erősítés, de Barkley és Mount is nagyon meggyőző eddig, Ruben felépülésével lehet majd gondolkozni, hogy ki padozzon.

Tammy-gólért szurkolok, jót tenne az idegeinek, minél hosszabb a gólcsendet, annál inkább görcsös lehet a játéka, nem volna rossz egy magabiztos csatár így a szezon kezdetéhez közeledve.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4003
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#16755 Hozzászólás Szerző: focimark »

edeskeves írta:Pulisic mi extra :shock:
Barkley mekkora labdát adott :o eddig nagyon jó, remélem kitart egész szezonra a formája.
Szoboszlai is elég jól játszik, talán felfigyelnek rá nálunk is, ha eddig nem tették.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#16756 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pulisic mi extra :shock:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16757 Hozzászólás Szerző: Bubi »

broduer írta:
Bubi írta:
Igaz amit írsz, de jobb ha senki nem vár csodát. Ha elmerülünk a képzeletünkben és már-már elhisszük, hogy Lampard Pulisicből kihozza az új Hazardot, Odoi idén beérik és húzóember lesz, Ruben meg megoldja az egész középpályás impotenciánkat, Abraham pedig elkezdi hányni a gólokat akkor nagy seggreűlés lesz decemberben és jönnek majd a Lampard Outok.

Ez lenne a Te mondandód lényege is, de én a remény csíráját is kiölném inkább már most mindenkiből. Kutyából nem lesz szalonna a fiataljainkból pedig nem lesz klasszis húzóember egy szezon alatt.
Egyrészt ha remény nélkül ülök le megnézni egy szezont, annak nincsen értelme. Azért nézem, hogy szórakozzam, és szerintem alapvető a minimális pozitív érzés egy meccs előtt. Ha nincs remény bennem, akkor inkább nem nézem a meccseinket idén. A Leicester remek példa arra, hogy vannak csodák. Jó persze olyan szezon is 100 évente egyszer van, de akkor is előfordulhat bármi. Nálam az idei évre a reális elvárás egy 4. 5. 6. helyezés, adott körülményektől függően (értsd. pl. ha a MU ott folytatja, ahol tavaly, akkor illene megelőzni őket), egy hazai kupadöntő lehetőleg győzelemmel és a Bl kieséses szakaszának elérése. Minden más extra, és ebben az extrában találkozik nálam a remény a realitással.
Amolyan kötelező rosszként élem meg ezt a szezont. Beépítjük a következő nagy generáció alappilléreit. Eredmények tekintetében nem reménykedek, nem lepődnék meg akkor sem, ha csak a 11-13. helyen végeznénk. Abban viszont bízhatunk mindannyian, hogy látni fogunk egy szép, fokozatos, folyamatos fejlődést az odoi, RLC, Zouma, James és társain. Plussz abban reménykedek, hogy a fiatalok is helyén tudják majd kezelni az idei esetleges rossz eredményeket és nem szürkülnek, savanyodnak bele a keretbe.

Reálisnak én is az 5-6. helyet gondolom, a BL pozíció pedig felérne egy győzelemmel idén.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1696
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#16758 Hozzászólás Szerző: broduer »

Bubi írta:
Igaz amit írsz, de jobb ha senki nem vár csodát. Ha elmerülünk a képzeletünkben és már-már elhisszük, hogy Lampard Pulisicből kihozza az új Hazardot, Odoi idén beérik és húzóember lesz, Ruben meg megoldja az egész középpályás impotenciánkat, Abraham pedig elkezdi hányni a gólokat akkor nagy seggreűlés lesz decemberben és jönnek majd a Lampard Outok.

Ez lenne a Te mondandód lényege is, de én a remény csíráját is kiölném inkább már most mindenkiből. Kutyából nem lesz szalonna a fiataljainkból pedig nem lesz klasszis húzóember egy szezon alatt.
Egyrészt ha remény nélkül ülök le megnézni egy szezont, annak nincsen értelme. Azért nézem, hogy szórakozzam, és szerintem alapvető a minimális pozitív érzés egy meccs előtt. Ha nincs remény bennem, akkor inkább nem nézem a meccseinket idén. A Leicester remek példa arra, hogy vannak csodák. Jó persze olyan szezon is 100 évente egyszer van, de akkor is előfordulhat bármi. Nálam az idei évre a reális elvárás egy 4. 5. 6. helyezés, adott körülményektől függően (értsd. pl. ha a MU ott folytatja, ahol tavaly, akkor illene megelőzni őket), egy hazai kupadöntő lehetőleg győzelemmel és a Bl kieséses szakaszának elérése. Minden más extra, és ebben az extrában találkozik nálam a remény a realitással.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#16759 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

broduer írta:
adrian1989 írta: ezekkel a játékosokkal akik visszajöttek kölcsönből nem vagyunk kisegítve, de biztos szárnyakat kap majd Kenedy, Batshuayi, Kovacic most hogy már végleg a mi játékosunk biztos előveszi a góllövő és assist adó cipőjét.
szerintem már tavaly is a mi keretünk volt az Arsenallal karöltve a leggyengébb keret a top6-ból, de mellettük szólt, hogy volt 2 jó csatáruk, mi viszont nagyon nagyon meggyengültünk és hiába Lampard klub iránti szeretete varázspálcája neki sincs, hogy a kutyatütükből egy csapásra top játékosokat faragjon (pedig milyen jó lenne, akkor tényleg nem kéne igazolni).
szerintem ez egy rohadt nehéz és szenvedő szezon lesz, de nem Lampard hanem a board és a játékosok miatt.
Nem bántásból írom, de sokszor te voltál a leghangosabb támogatója a kölcsönben lévő fiataljaink beépítésének. Akik elvileg ha teljesítményt nem is tudnak túl jót nyújtani, legalább szerethetővé teszik a csapatot. A lényeg, hogy alapvetően persze igaz amit írsz, mert én is úgy gondolom, hogy sok játékosnak nincs helye itt (köztük az általad gyakran favorizált Batshuayi), de azért egy felkészülési meccs sosem lehet mérvadó. Majd 6-7 tét meccs után már könnyebben meglehet bélyegezni előre a szezonunkat. De azért én még türelemre intenék mindenkit. A másik meg, hogy Lampard személyét illetően nem kérdés a maximális pozitivizmus. Az edzői képessége illetve az eredményekben betöltött felelőssége nálam szintén inkább a jövő zenéje.
Peace
igen, de úgyfest tévedtem többet képzeltem bele ezekbe a játékosokba.
Batshuayi semmivel nem rosszabb mint a jelenlegi csatáraink vagy volt csatáraink(Morata, Higuain), de sajnos az is kevés főleg ha csak a riválisok csatárait vagy a BL-ben szereplő csapatok csatárait nézem.
Akikből itt top játékos lehet az Zouma és Mount a többiek sajnos sosem lesznek többek az átlagos középszereknél, de úgyfest ez az új arculata a csapatnak, mert látszólag nem törekednek arra, hogy minőségi top játékosok jöjjenek mert az ugye drága.
amúgy ezeknek a játékosoknak, pont, hogy felkészülési meccseken is összekéne törniük magukat, hogy bizonyítsák, hogy itt a helyük ehelyett megy a lazsálás megint.
Lampard egy intelligens ember akiből top manager lehet, mi csak reménykedhetünk abban, hogy ez nálunk fog megtörténni (sajnos ismerjük a board-ot,de talán most más lesz).
emsanya írta:Nem normális aki egy felkészülés legkeményebb időszakában eredményt vár el. Mindeki tudja hogy ilyenkor a legnehezebb játszani, pláne egy japánban. Az edzőknek ez teljesen érdektelen ebben az időszakban.
én eredményt nem várok el, de az 1. félidőt tudtam nézni és az nézhetetlen volt nem nagyon tudok kiemelni semmit és senkit, de biztos velem van a baj, hogy kicsit reménykedtem abba, hogy pár játékos összeszedi magát és megmutatja Lampard-nak, hogy igenis neki itt a helye ehelyett ment a f.szvakarás.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#16760 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nem normális aki egy felkészülés legkeményebb időszakában eredményt vár el. Mindeki tudja hogy ilyenkor a legnehezebb játszani, pláne egy japánban. Az edzőknek ez teljesen érdektelen ebben az időszakban.

Válasz küldése