Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
fst200
Hozzászólások: 903
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#23081 Hozzászólás Szerző: fst200 »

adrian1989 írta:
Spring írta:Srácok én vagyok az egyetlen, aki bármikor elfogadnà Sanchezt Hazard helyett? Mindketten remek játékosok, de Thorgannak még sokat kell fejlődnie
Eden helyett biztos nem.
Thorgan pedig nem a mi játékosunk.
Sanchezzel elég brutális lenne a támadószekció (Sanchez Costa Hazard) :D .
Jaja,és ilyesmi támadó hármasban kéne gondolkozni jövőre ha egyszer BL győzelem a cél

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#23082 Hozzászólás Szerző: Bandi »

adrian1989 írta:
Spring írta:Srácok én vagyok az egyetlen, aki bármikor elfogadnà Sanchezt Hazard helyett? Mindketten remek játékosok, de Thorgannak még sokat kell fejlődnie
Eden helyett biztos nem.
Thorgan pedig nem a mi játékosunk.
Sanchezzel elég brutális lenne a támadószekció (Sanchez Costa Hazard) :D .
Gondolom poénnak szánta, bár az időzítés nem a legjobb, mert Sanchez szórja a gólokat, Eden viszont nem sok mindent mutatott az elmúlt 4-5 meccsen.

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#23083 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Spring írta:Srácok én vagyok az egyetlen, aki bármikor elfogadnà Sanchezt Hazard helyett? Mindketten remek játékosok, de Thorgannak még sokat kell fejlődnie
Eden helyett biztos nem.
Thorgan pedig nem a mi játékosunk.
Sanchezzel elég brutális lenne a támadószekció (Sanchez Costa Hazard) :D .

Spring
Hozzászólások: 3098
Csatlakozott: 2008. június 21., szombat 11:23
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#23084 Hozzászólás Szerző: Spring »

Srácok én vagyok az egyetlen, aki bármikor elfogadnà Sanchezt Hazard helyett? Mindketten remek játékosok, de Thorgannak még sokat kell fejlődnie
UEFA CHAMPIONS LEAGUE AND FA CUP WINNERS 2012

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23085 Hozzászólás Szerző: Bubi »

GereZsolt írta:
Bubi írta:Matic labdabiztosnak nevezhető, és nem nulla az összjátéka ahhoz képest, hogy VKP nem pedig BTB. Nem nagy eresztés a srác sajnos, reméljük RLC átveszi a helyét.
Az hogy hátrafordul és elrúgja ott valakinek, legjobb esetben a legközelebb állóhoz megy egy oldalpassz az miért labdabiztos, ennyit egy 15 éves ifi is tud hozni?
A kiemelt részt én a saját véleményem hozományának tekintem, mivel a tag képtelen előrejátékra, így egy használhatatlan kolonc.
Úgy néz ki egy haszontalan szerbnek mindig kell lennie a kezdőnkben teljesen ok nélkül, legalább már megfeleződött a számuk.
Az a baj, hogy ő szerintem inkább VKP, most BTBt játszik, folyamatosan együtt kell élnie a támadásokkal és mivel lassú, sokszor nem ér vissza időben, tehát rontja a védekezésének hatékonyságát a dolog, ahogy egyébként ez Kanténál is megfigyelhető. Ezen a meccsen hibáztatni nem lehet amiért nem passzolt annyit előre, annyit tudtak csinálni, hogy körbekörbe passzolgatnak, mivel a Hull beparkolt a busszal. Egy talpalatnyi hely nem volt helyzetet kialakítani, jobbhijján bekúrták középre.

Nade nem akarom valójában védeni mert én sem vagyok vele elégedett teljesen, mostanság Kantéval sem. Ehhez a taktikához kell két szuper BTB középpályás, Matic és Kanté is inkább a védekezésben jók, előre nem valami hasznosak.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
royston
Hozzászólások: 344
Csatlakozott: 2014. április 30., szerda 19:14
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Dunaújváros

Re: Aktuális meccsek

#23086 Hozzászólás Szerző: royston »

Fabregas egy beadása többet ért mint Pedro összes az első félidőben.Már csak ezért is játszania kéne ,arról nem is beszélve hogy előre mennyivel veszélyesebbek lennénk.Matic jól indult a szezonban amúgy de mostanában megint kb értékelhetetlen...
Volt és lesz jobb meccsünk is a szezonban,lényeg a 3 pont
KEEP CALM and FOLLOW CHELSEA

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#23087 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

GereZsolt írta:Durva a srác. Magas, de nem tud fejelni (Kante simán elverné fejjel), akkora mint a ház, de minden egyes pályánlévő ember elnyomja. Tetű lassú a játék minden elemét figyelembe véve. Kapura nem veszélyes. Előrejátékban egy 0. Összjátékban 0, DE cserébe legalább rohadt gyáva. Őszintén elmondhatná valaki, hogy melyik attribútuma az, ami Cesc elé rakja a sorban Conténál, komolyan, bármit elfogadok, azon kívül hogy kell a védekezéshez, mert ez egy marhaság, a srác semmire nem jó se hátul, se elől.
Biztos jobban beszéli az olaszt! :lol:
Ősszel, amikor felhoztam, hogy Fabre jobban védekezik, le lettem hurrogva "Fabre mögött rések maradnak" címen. Örülök, hogy egyre többen belátják, hogy a szerb mögött az UY Scuti is elférne.

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#23088 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

Bubi írta:Matic labdabiztosnak nevezhető, és nem nulla az összjátéka ahhoz képest, hogy VKP nem pedig BTB. Nem nagy eresztés a srác sajnos, reméljük RLC átveszi a helyét.
Az hogy hátrafordul és elrúgja ott valakinek, legjobb esetben a legközelebb állóhoz megy egy oldalpassz az miért labdabiztos, ennyit egy 15 éves ifi is tud hozni?
A kiemelt részt én a saját véleményem hozományának tekintem, mivel a tag képtelen előrejátékra, így egy használhatatlan kolonc.
Úgy néz ki egy haszontalan szerbnek mindig kell lennie a kezdőnkben teljesen ok nélkül, legalább már megfeleződött a számuk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23089 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Matic labdabiztosnak nevezhető, és nem nulla az összjátéka ahhoz képest, hogy VKP nem pedig BTB. Nem nagy eresztés a srác sajnos, reméljük RLC átveszi a helyét.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
GereZsolt
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009. március 11., szerda 0:37
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccsek

#23090 Hozzászólás Szerző: GereZsolt »

laczze írta:Én alapvetően eddig Matic mellett álltam, de hogy a Hull ellen is ilyen analfabéta játekkal nyomja az kiritikán aluli. Ekkora ember aztán úgy mozog/ütköz mint egy porcelánbaba. Plusz hátrapassz mindenek elött ha kell 20 m es... kezd felbaszni engem is. És akkor még itt a Spíler ahol azt hiszik a Hal játszik... :D
Durva a srác. Magas, de nem tud fejelni (Kante simán elverné fejjel), akkora mint a ház, de minden egyes pályánlévő ember elnyomja. Tetű lassú a játék minden elemét figyelembe véve. Kapura nem veszélyes. Előrejátékban egy 0. Összjátékban 0, DE cserébe legalább rohadt gyáva. Őszintén elmondhatná valaki, hogy melyik attribútuma az, ami Cesc elé rakja a sorban Conténál, komolyan, bármit elfogadok, azon kívül hogy kell a védekezéshez, mert ez egy marhaság, a srác semmire nem jó se hátul, se elől.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#23091 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Bandi írta:Hazard kicsit felpöröghetne a rangadók előtt, mert az elmúlt pár meccsen nem sokat mutatott. Reméljük felrázza Conte...
Meccsek óta nagyon szar, valamit kezdeni kéne vele, mert jól indult a szezonja.
Maticról elszóltam magam, első félidőben jónak láttam, de a másodikban hozta a formáját. :D
Cesc-nek meg marhára kéne már talalni valami helyet a kezdőbe, mert mihelyst beáll szintekkel ugrik felfelé a játékunk... Egy ilyen embert padoztatni bűn...

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23092 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

Cesc 20 perc alatt adott egy gólpasszt meg kb még egyet Costának, csak kihagyta. Az ilyen meccseken simán kezdenie kéne.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23093 Hozzászólás Szerző: kazomester »

laczze írta:Én alapvetően eddig Matic mellett álltam, de hogy a Hull ellen is ilyen analfabéta játekkal nyomja az kiritikán aluli. Ekkora ember aztán úgy mozog/ütköz mint egy porcelánbaba. Plusz hátrapassz mindenek elött ha kell 20 m es... kezd felbaszni engem is. És akkor még itt a Spíler ahol azt hiszik a Hal játszik... :D
Jobb később, mint soha :wink:

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#23094 Hozzászólás Szerző: laczze »

Én alapvetően eddig Matic mellett álltam, de hogy a Hull ellen is ilyen analfabéta játekkal nyomja az kiritikán aluli. Ekkora ember aztán úgy mozog/ütköz mint egy porcelánbaba. Plusz hátrapassz mindenek elött ha kell 20 m es... kezd felbaszni engem is. És akkor még itt a Spíler ahol azt hiszik a Hal játszik... :D
Drogba,Lampard,Terry <3

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#23095 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Bandi írta:Hazard kicsit felpöröghetne a rangadók előtt, mert az elmúlt pár meccsen nem sokat mutatott. Reméljük felrázza Conte...
Kante is mostanában sok hibával játszik, sok a szabálytalan szerelés.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#23096 Hozzászólás Szerző: laczze »

Végre meghúzta a szélek cseréit... kellett, jó lesz ez!
Drogba,Lampard,Terry <3

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#23097 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Hazard kicsit felpöröghetne a rangadók előtt, mert az elmúlt pár meccsen nem sokat mutatott. Reméljük felrázza Conte...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4599
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23098 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Az 1. félidőben se volt vmi nagy játékunk, de most egyenesen kruva gyengék vagyunk. Nem lesz így jó :roll:

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23099 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Eden kapja rendesen a faultokat....

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#23100 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Ennyit arról, hogy Matic milyen jó ma. Két veszélyes Hull távoli lövés volt, mindkettő az ő területéről. Ő pedig közelében sem volt egyik embernek sem.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Válasz küldése