Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#1 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Sindu írta: 2024. április 21., vasárnap 18:57
AwayRoller írta: 2024. április 21., vasárnap 16:24
koni0725 írta: 2024. április 21., vasárnap 12:48 Az a baj, hogy lehet itt bárki az edző, lehet akármilyen keretünk, addig, amíg a pancser Jackson lesz a kezdő csatárunk, semmit nem fogunk nyerni...
És nem az edző dönti el, hogy ki a kezdő csatár?
Ha lenne csatár Jacksonon kívül a keretben, az sokat könnyítene a dolgon. Első félévben volt, Broja, az is milyen jól működött. Kár, hogy elengedtük.
Egyetértek, azonban ha nincs versenyképes csatár a keretben (ami Poch-on kívül mindenki számára nyilvánvaló) akkor az edző felelőssége kitalálni egy csatár nélküli taktikát.
211! NEW RECORD!

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#2 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Osimhen vagy Toney tegnap egyet lehet bevert volna :D

Sindu
Hozzászólások: 759
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3 Hozzászólás Szerző: Sindu »

AwayRoller írta: 2024. április 21., vasárnap 16:24
koni0725 írta: 2024. április 21., vasárnap 12:48 Az a baj, hogy lehet itt bárki az edző, lehet akármilyen keretünk, addig, amíg a pancser Jackson lesz a kezdő csatárunk, semmit nem fogunk nyerni...
És nem az edző dönti el, hogy ki a kezdő csatár?
Ha lenne csatár Jacksonon kívül a keretben, az sokat könnyítene a dolgon. Első félévben volt, Broja, az is milyen jól működött. Kár, hogy elengedtük.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#4 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

AwayRoller írta: 2024. április 21., vasárnap 16:24
koni0725 írta: 2024. április 21., vasárnap 12:48 Az a baj, hogy lehet itt bárki az edző, lehet akármilyen keretünk, addig, amíg a pancser Jackson lesz a kezdő csatárunk, semmit nem fogunk nyerni...
És nem az edző dönti el, hogy ki a kezdő csatár?
Ja, eszem ágában sincs Poch-ot mentegetni. A két probléma összefügg.
211! NEW RECORD!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#5 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

koni0725 írta: 2024. április 21., vasárnap 12:48 Az a baj, hogy lehet itt bárki az edző, lehet akármilyen keretünk, addig, amíg a pancser Jackson lesz a kezdő csatárunk, semmit nem fogunk nyerni...
És nem az edző dönti el, hogy ki a kezdő csatár?

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#6 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Az a baj, hogy lehet itt bárki az edző, lehet akármilyen keretünk, addig, amíg a pancser Jackson lesz a kezdő csatárunk, semmit nem fogunk nyerni...
211! NEW RECORD!

Avatar
Izland
Hozzászólások: 474
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#7 Hozzászólás Szerző: Izland »

broduer írta: 2024. április 21., vasárnap 1:03 Nem néztem a meccset (Boelhy óta szívesebben megyek el egy kéktúrára mint nézem az Fa Cup elődöntőt), de azért egy City elleni vereség nem számonkérhető Pochon szerintem.Más kérdés, hogy az idei szezonban semmit nem fejldtünk. A vak is látja, hogy eredménytől és utódtól függetlenül meneszteni kell Pochettinot. Visszafejlődik a csapat.

Ha a kövi szezont is az argentín kezdi Boelhy aranyba önti a "legszakmaimatlabb kókler ever" szobrát.
Ajánlom, hogy nézd meg a meccset. Nem nagyon láttam még ilyen Cityt az elmúlt évekből.
Jobban megszorongatott minket a Burnley vagy a Sheffield..

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1696
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#8 Hozzászólás Szerző: broduer »

Nem néztem a meccset (Boelhy óta szívesebben megyek el egy kéktúrára mint nézem az Fa Cup elődöntőt), de azért egy City elleni vereség nem számonkérhető Pochon szerintem.Más kérdés, hogy az idei szezonban semmit nem fejldtünk. A vak is látja, hogy eredménytől és utódtól függetlenül meneszteni kell Pochettinot. Visszafejlődik a csapat.

Ha a kövi szezont is az argentín kezdi Boelhy aranyba önti a "legszakmaimatlabb kókler ever" szobrát.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#9 Hozzászólás Szerző: Pityee »

fst200 írta: 2024. április 20., szombat 21:11
kecske01 írta: 2024. április 20., szombat 21:06 Thiago Silva was crying at full time, meanwhile Noni Madueke was laughing in the background with Grealish.

A csapat
Silva utsó esélye volt a kupára, Madueke pedig tudja hogy semmi sincs veszve ,mivel a tulajok már előre felvázolták neki a terveket a következő 25 évre :D :D :D
Három ember jött ki megtapsolni a szurkolókat. Silva, Cucu és Chilly. A többiek besunnyogtak, szégyenszemre. A csúcs egyébként az volt, mikor kaptunk utsó percbe egy szabit. Vártuk, hogy na majd most hátha jön a dráma. Erre ez a hülyegyerek Mudryk odaáll és kilövi a labdát a stadionból a faszba. Megye 1be jobb centert adtak volna szerintem. Erre semmi megbánás, legyintett egyet és lefosta magasról. Komoly gondok vannak a csapattal, az biztos. Nem viselkedtek egyàltalán csapatként. A szurkolóink előtt viszont le a kalappal, utsó percig ment a szurkolás. Sztem gólnál hangrobbanás lett volna, dehát Jackson mesterünk tett róla, hogy kihagyja a kihagyhatatlant is.Több tűz volt a szurkolókba sajnos, mint a játékosokba. Pedig ahogy írták előttem pár kommenttel lejjebb ez egy nagyon verhető City volt. Semmivel se játszottak jobban mint mi. Csak hát ők így is nyertek, ennyi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

fst200
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#10 Hozzászólás Szerző: fst200 »

kecske01 írta: 2024. április 20., szombat 21:06 Thiago Silva was crying at full time, meanwhile Noni Madueke was laughing in the background with Grealish.

A csapat
Silva utsó esélye volt a kupára, Madueke pedig tudja hogy semmi sincs veszve ,mivel a tulajok már előre felvázolták neki a terveket a következő 25 évre :D :D :D

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#11 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

kecske01 írta: 2024. április 20., szombat 20:46
AwayRoller írta: 2024. április 20., szombat 20:23
kecske01 írta: 2024. április 20., szombat 20:20
Lentebb már leírtam. Be kell rúgni a helyzeteket ilyen egyszerű. Ő nem lőheti be a támadók helyett. Ezekkel a dolgokkal senki nem foglalkozna most, ha bementek volna a ziccerek.
Akkor most még mindig Potter vagy Lamps lenne az edzőnk
Nem értem most ezt :D
Potter volt Bolyhosék pet-projectje. Ha mindig is bementek volna a ziccerek, akkor ő ülne most is a padon
kecske01 írta: 2024. április 20., szombat 21:06 Thiago Silva was crying at full time, meanwhile Noni Madueke was laughing in the background with Grealish.

A csapat
Zseniális. A másik "szerethető" 2 bites...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AwayRoller 2024. április 20., szombat 21:11-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#12 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Thiago Silva was crying at full time, meanwhile Noni Madueke was laughing in the background with Grealish.

A csapat

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2024. április 20., szombat 20:34 Az a baj Kecske, hogy általában egy csapat se rúgja be a helyzeteit nagy százalékban. Sok gólhoz rengeteg helyzet kell és minőségi helyzetek. Ma egy beszari, alárendelt csapat voltunk, pedig tudtuk, hogy fáradtak és valszeg motiválatlanok lesznek.

Nem a srácok motivációjával volt a gond, szar volt a taktika és nem váltottunk.
Nem volt egy nagy a taktika, de bőven meg voltak a helyzetek. Azért ma mégis csak a city volt az ellenfél. De hátha kibasszák így

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6920
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

AwayRoller írta: 2024. április 20., szombat 20:23
kecske01 írta: 2024. április 20., szombat 20:20
BlueBlood1993 írta: 2024. április 20., szombat 20:18

Igen és mit tett hozzá? Mert elvette ezeket:

1. Gallagher LW
2. Nem hozta le Jacksont (bemehetett volna Mudryk korábban) amikor látszott hogy ha reggelig tart se rúg gólt.
3. Nem hozta le Caicedot amikor egyrészt szar volt megint másrészt kellett volna offenzív ember.
4. Megint nem cserélt a 80. percig.
5. Megint full leült a játékunk a második félidőre az első 5 percet kivéve.
6. Megint megvárta hogy gólt kapjunk ès egy hullafáradt city ellen sem mert agresszíven játszani a beszari gyökèr.
7. Megint képtelen volt reagálni a kapott gólra pedig volt 15-20 perce de a labda nem volt nálunk.
7. Megint nem láttam semmi olyan taktikai húzást, ami egy picit is emlékeztetett volna arra hogy ő egy edző igazából és nem egy darab szar.

Soroljam mèg?
Lentebb már leírtam. Be kell rúgni a helyzeteket ilyen egyszerű. Ő nem lőheti be a támadók helyett. Ezekkel a dolgokkal senki nem foglalkozna most, ha bementek volna a ziccerek.
Akkor most még mindig Potter vagy Lamps lenne az edzőnk
Nem értem most ezt :D

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#15 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

En reg lattam ennyire impotens City-t, konkretan olyan erzese volt az embernek, hogy csak kotelessegbol vannak a palyan, igy az elso 15-20 perc utan elhittem, hogy lehet keresnivalonk.

Szamomra amit senki nem tud megmagyarazni, hogy kb az 50. perctol folyamatosan felenk nott a hulla faradt City, es Poch erre semmit nem reagalt.

En az utolsokig kitartok az edzok mellett, de ez a mai (is) Pochon ment el. Kezdek belefaradni a meccseink nezseben es ebbe a sok kudarcba...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9342
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kikó írta: 2024. április 20., szombat 20:36
Sindu írta: 2024. április 20., szombat 20:29
kecske01 írta: 2024. április 20., szombat 20:20
Lentebb már leírtam. Be kell rúgni a helyzeteket ilyen egyszerű. Ő nem lőheti be a támadók helyett. Ezekkel a dolgokkal senki nem foglalkozna most, ha bementek volna a ziccerek.
Én azt varrom a nyakába, h lehozta Gustót. Megint megbontotta a védelmet, és ki mellett adta be (talán Doku) a city gól előtt a labdát? Disasi. Alkalmatlan az az ember jobb hátvédnek, annyira lassú szerencsétlen.
Nem akarom védeni Cockettinot mert 1 semmirekellő fasz , tombolán se nyerne semmit de Gustot sérülés miatt hozta le valszeg.
Tökmindegy, Doku olyan gyors az első pár méteren, hogy talán csak Hakimi tudná fogni. Gusto is szenvedett.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kikó
Tippverseny győztese 2013/14
Tippverseny győztese 2013/14
Hozzászólások: 444
Csatlakozott: 2009. november 9., hétfő 16:12
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: zola
Tartózkodási hely: Békéssámson

Re: Aktuális meccsek

#17 Hozzászólás Szerző: kikó »

Sindu írta: 2024. április 20., szombat 20:29
kecske01 írta: 2024. április 20., szombat 20:20
BlueBlood1993 írta: 2024. április 20., szombat 20:18

Igen és mit tett hozzá? Mert elvette ezeket:

1. Gallagher LW
2. Nem hozta le Jacksont (bemehetett volna Mudryk korábban) amikor látszott hogy ha reggelig tart se rúg gólt.
3. Nem hozta le Caicedot amikor egyrészt szar volt megint másrészt kellett volna offenzív ember.
4. Megint nem cserélt a 80. percig.
5. Megint full leült a játékunk a második félidőre az első 5 percet kivéve.
6. Megint megvárta hogy gólt kapjunk ès egy hullafáradt city ellen sem mert agresszíven játszani a beszari gyökèr.
7. Megint képtelen volt reagálni a kapott gólra pedig volt 15-20 perce de a labda nem volt nálunk.
7. Megint nem láttam semmi olyan taktikai húzást, ami egy picit is emlékeztetett volna arra hogy ő egy edző igazából és nem egy darab szar.

Soroljam mèg?
Lentebb már leírtam. Be kell rúgni a helyzeteket ilyen egyszerű. Ő nem lőheti be a támadók helyett. Ezekkel a dolgokkal senki nem foglalkozna most, ha bementek volna a ziccerek.
Én azt varrom a nyakába, h lehozta Gustót. Megint megbontotta a védelmet, és ki mellett adta be (talán Doku) a city gól előtt a labdát? Disasi. Alkalmatlan az az ember jobb hátvédnek, annyira lassú szerencsétlen.
Nem akarom védeni Cockettinot mert 1 semmirekellő fasz , tombolán se nyerne semmit de Gustot sérülés miatt hozta le valszeg.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9342
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Az a baj Kecske, hogy általában egy csapat se rúgja be a helyzeteit nagy százalékban. Sok gólhoz rengeteg helyzet kell és minőségi helyzetek. Ma egy beszari, alárendelt csapat voltunk, pedig tudtuk, hogy fáradtak és valszeg motiválatlanok lesznek.

Nem a srácok motivációjával volt a gond, szar volt a taktika és nem váltottunk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3577
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#19 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

AwayRoller írta: 2024. április 20., szombat 20:31
BlueBlood1993 írta: 2024. április 20., szombat 20:26 Oké, ez már nyilvána játékosok sara, de a fenti 7 dolog az edzőjé. Alap, hogy mindent megteszek, ami tőlem telik, hogy nyerjen a csapat. Ha ezekután is mindent kihagynak a támadók, akkor már mosom kezeimet. Na itt nem ez volt a helyzet.
A káosz az ő fegyvere 8) Számított a PL arra, hogy Chilly LW? Nem! Hogy Colwill LB? Nem!
Számított Guardiola arra, hogy Gallagher LW? Nem!
Értünk mindezzel valamit? Hagyjuk :lol:
:lol: :lol:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#20 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

BlueBlood1993 írta: 2024. április 20., szombat 20:26 Oké, ez már nyilvána játékosok sara, de a fenti 7 dolog az edzőjé. Alap, hogy mindent megteszek, ami tőlem telik, hogy nyerjen a csapat. Ha ezekután is mindent kihagynak a támadók, akkor már mosom kezeimet. Na itt nem ez volt a helyzet.
A káosz az ő fegyvere 8) Számított a PL arra, hogy Chilly LW? Nem! Hogy Colwill LB? Nem!
Számított Guardiola arra, hogy Gallagher LW? Nem!
Értünk mindezzel valamit? Hagyjuk :lol:

Válasz küldése