Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#25961 Hozzászólás Szerző: Oziris »

twopac írta:nem birtam sírás nélkül nézni ahogy a pool szurkolók örülnek!4 év 3 elbukott elödöntőez már vicc milyen szerencsétlenek vagyunk!szerintem ez a meccs carcalho sérülése miatt ment el!mivel essiennek kellet közép védőt jáccania amit jól meg is oldott de hiányzott még egy támadó szellemű jűtékos ami essien lett volna,nem volt középpályánk!a biró eléggé drogba ellen fújt,de egyedül édes kevés volt elől,bár berughatta volna azt a nagy helyzetét!elmult 2 év legszarabb napja volt ez nekem áá else hiszem
Nem a védelemmel volt a baj,hanem a támadó játékkal,h megint teniszeztünk(ivelgetünk ide -oda) a foci helyett!
Chelsea FOREVER!!!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#25962 Hozzászólás Szerző: twopac »

nem birtam sírás nélkül nézni ahogy a pool szurkolók örülnek!4 év 3 elbukott elödöntőez már vicc milyen szerencsétlenek vagyunk!szerintem ez a meccs carcalho sérülése miatt ment el!mivel essiennek kellet közép védőt jáccania amit jól meg is oldott de hiányzott még egy támadó szellemű jűtékos ami essien lett volna,nem volt középpályánk!a biró eléggé drogba ellen fújt,de egyedül édes kevés volt elől,bár berughatta volna azt a nagy helyzetét!elmult 2 év legszarabb napja volt ez nekem áá else hiszem
mindörökké chelsea!!

Avatar
szabocsaba
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006. szeptember 10., vasárnap 20:35
Tartózkodási hely: Budapest

#25963 Hozzászólás Szerző: szabocsaba »

JM jó edző, de egy percig sem sírnák, ha kibasznák!

Ilyen kerettel még Verebes mágus is bajnok lenne!!!!
Gondolkozz, mielőtt leírsz valamit!
Thx Guus!

Avatar
szabocsaba
Hozzászólások: 89
Csatlakozott: 2006. szeptember 10., vasárnap 20:35
Tartózkodási hely: Budapest

#25964 Hozzászólás Szerző: szabocsaba »

bilhacica írta:2 éve zokogtam, most gratulálok a L'poolnak. Öszintén szolva nem érdemeltünk volna továbbjutást. Az eddigi Bl "menetelésünk" is gyenge volt nagyon. épphogy átmentünk egy egy fordulon. Ha jol megfigyelitek amugy igazi ellenfele a Chesleanek egész évben a shielden volt év elején az elbuktuk, a ligakupában az arsenal huszon egy két éves srácokbol állt és amugy is Drogban mullott, a Blben az első komoly ellenfél ellen kiestünk és a bajnokságot meg nem hogy nagyok kis nyomik ellen szorakoztuk el... maradt az FA kupa ha ott sem nyerünk EGYETLEN EGY meccset SEM tudtunk megnyerin ahol azt kellett volna megmutatni hogy mi vunk a világ egyik legnagyobb csapata...
Az egészet természetesen a keretre fogom és a sérüléskre... A keret alatt azt értem hogy egy csatárunk van Drogba meg támado középpályásunk Lampard. Még Essien aki kivette részét a golokbol, de neki nem, ez a feladata.
ÖSSZEGZÉS: nem tunk nagy csapattá felnőni... nincs olyan támado ill csapat játékunk ami kellene a hosszu távu sikerhez csak egyéni Superman ek vannak... Remélem José észhez tér és a nyáron összerakja végre rendesen a csapatot...
(amugy nevetség a l'pool amien szarnak tünik baszki megint a fináléba nevetséges........)
Teljes mértékben igazad van!!!
A szezon már az első meccsen el lett baszva, azzal hogy teljesen más felfogásban futbaloztunk, mint az előző 2 évben (amikor bajnokok lettünk)! Nyertes csapaton ne változtass!!!
Csak azért értünk el ennyit is, mert nagyon jó a keret (ezzel simán kellett volna 2-3 kupát nyerni) Hány nyögvenyelős meccsünk volt idén? És a MU-nak? Kinek jobb a kerete? Nézzük meg a cserepedokat!!!
A Pool-ban egy Crouch sztár tud lenni, mert azt játszák, amit kell!!!
Nálunk szarul játszanak a világsztárok!!!
Crouch jobb mint Seva? Jobb mint Ballack? Kalou? Lampard? Nem, nem, nem, nem, nem!!!
És mégis....
A Pool (és a MU) egy NYERTES csapat (nézzük a hozzáállásukat, és nézzük a miénket a newcastle ellen) mi meg egy ................
Gondolkozz, mielőtt leírsz valamit!
Thx Guus!

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#25965 Hozzászólás Szerző: Oziris »

bilhacica írta:2 éve zokogtam, most gratulálok a L'poolnak. Öszintén szolva nem érdemeltünk volna továbbjutást. Az eddigi Bl "menetelésünk" is gyenge volt nagyon. épphogy átmentünk egy egy fordulon. Ha jol megfigyelitek amugy igazi ellenfele a Chesleanek egész évben a shielden volt év elején az elbuktuk, a ligakupában az arsenal huszon egy két éves srácokbol állt és amugy is Drogban mullott, a Blben az első komoly ellenfél ellen kiestünk és a bajnokságot meg nem hogy nagyok kis nyomik ellen szorakoztuk el... maradt az FA kupa ha ott sem nyerünk EGYETLEN EGY meccset SEM tudtunk megnyerin ahol azt kellett volna megmutatni hogy mi vunk a világ egyik legnagyobb csapata...
Az egészet természetesen a keretre fogom és a sérüléskre... A keret alatt azt értem hogy egy csatárunk van Drogba meg támado középpályásunk Lampard. Még Essien aki kivette részét a golokbol, de neki nem, ez a feladata.
ÖSSZEGZÉS: nem tunk nagy csapattá felnőni... nincs olyan támado ill csapat játékunk ami kellene a hosszu távu sikerhez csak egyéni Superman ek vannak... Remélem José észhez tér és a nyáron összerakja végre rendesen a csapatot...
(amugy nevetség a l'pool amien szarnak tünik baszki megint a fináléba nevetséges........)
Van egy olyan sanda gyanum,hogy ezek után Josének nem lesz nyara!Vagyis nem itt!Ezt egyértelműen eltaktikázta,már a 60.perc körül rég le kellett volna vinni Joeyt és Kalout is,mert nagy 0ák voltak!Ez van bebuktuk!
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#25966 Hozzászólás Szerző: Megyó »

mourinho írta:a pool is szar volt. de annyira tudtam ,hogy robben kihagyja. egyszeruen flegma. (nem szabad buntetot rugatni vele).
amikor odaállt tudtam kihagyja... gyerek még, nincs benne a felelőség érzet...

Avatar
márió15
Hozzászólások: 107
Csatlakozott: 2006. december 30., szombat 17:16

#25967 Hozzászólás Szerző: márió15 »

Ezt a kudarcot én José nyakába varrom a 11es párbaj miatt...1.Geremi a 2X15 perc hosszabbítás második félidejében állt be bemelegedni nem tudott,15 perc játék után én nem az elsők közt rúgattam volna....2.Robben...ő is kevesebb mint fél órát játszott nagyon bemelegedni ő sem tudott José mégis velük számolt először...jójó mondhatjátok h mer a többi "nagyot" későbbre hagyta ahol már szinte 100%-ig biztosnak kell lennie h akivel rúgatja az teljes mértékig képes rá h berúgja...de egy ilyen csapat ellen mint a pool nem szabad ennyire "eltaktikázni" egy ilyen lehetőséget!!!visszatérve Robben-re MOST!!!jött vissza sérülésből nembiztos h a legmegfelelőbb dolog vele rúgatni az első 11esünket...am.mind a 2kihagyott 11es pocsék volt...ennek ellenére nem hibáztatom se Robbent se Geremit ők megpróbálták!!!ja és nem is az szól belőlem h José miatt vesztettük el és menjen innen a pi..ába,sőőőt...de valljuk be nem ez volt a leegjobb döntés h pont ezzel a két játékossal számolt az elsők között.Am nagyon elkeserítő volt az a látvány ahogy a vörösök megint örülhettek,de valljuk be ez a Chelsea nem annyira rutinos 11es párbajban mint mondjuk a pool.Nagyon elvok keseredve :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára márió15 2007. május 1., kedd 23:27-kor.

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#25968 Hozzászólás Szerző: Megyó »

2 éve zokogtam, most gratulálok a L'poolnak. Öszintén szolva nem érdemeltünk volna továbbjutást. Az eddigi Bl "menetelésünk" is gyenge volt nagyon. épphogy átmentünk egy egy fordulon. Ha jol megfigyelitek amugy igazi ellenfele a Chesleanek egész évben a shielden volt év elején az elbuktuk, a ligakupában az arsenal huszon egy két éves srácokbol állt és amugy is Drogban mullott, a Blben az első komoly ellenfél ellen kiestünk és a bajnokságot meg nem hogy nagyok kis nyomik ellen szorakoztuk el... maradt az FA kupa ha ott sem nyerünk EGYETLEN EGY meccset SEM tudtunk megnyerin ahol azt kellett volna megmutatni hogy mi vunk a világ egyik legnagyobb csapata...
Az egészet természetesen a keretre fogom és a sérüléskre... A keret alatt azt értem hogy egy csatárunk van Drogba meg támado középpályásunk Lampard. Még Essien aki kivette részét a golokbol, de neki nem, ez a feladata.
ÖSSZEGZÉS: nem tunk nagy csapattá felnőni... nincs olyan támado ill csapat játékunk ami kellene a hosszu távu sikerhez csak egyéni Superman ek vannak... Remélem José észhez tér és a nyáron összerakja végre rendesen a csapatot...
(amugy nevetség a l'pool amien szarnak tünik baszki megint a fináléba nevetséges........)

viksasuva
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2007. január 6., szombat 17:36
Tartózkodási hely: Budapest

#25969 Hozzászólás Szerző: viksasuva »

:( :cry: :( :cry: :( :cry: :(

Avatar
mourinho
Hozzászólások: 2009
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 13:20
Tartózkodási hely: Budapest

#25970 Hozzászólás Szerző: mourinho »

a pool is szar volt. de annyira tudtam ,hogy robben kihagyja. egyszeruen flegma. (nem szabad buntetot rugatni vele).

Avatar
Oziris
Hozzászólások: 1463
Csatlakozott: 2006. január 7., szombat 5:40
Kedvenc játékos: Makelele
Kedvenc exjátékos: Vialli
Tartózkodási hely: Szekszárd

#25971 Hozzászólás Szerző: Oziris »

Megérdemeltük,aki nem mer az nem nyer!
De legalább ment adta volna meg a biró a hülye kuyt gól,így 11esekkel kikapni áhhhhhh!
Tele van a ...-om soha semilyen csapat nem nyert még 11esekkel,akiknek drukkoltam!Utáloooom
Chelsea FOREVER!!!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#25972 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Saját magunkat vertük meg megint... Pontrúgások kb. időhúzással értek csak fel, előrejáték 0. :( :( :( :( :( :(

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#25973 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ezt is elbuktuk... szörnyű, iszonyatos, kimondhatatlanul fájó... siralmas, keserves, borzasztó...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

LooseR
Hozzászólások: 105
Csatlakozott: 2006. július 31., hétfő 13:33

#25974 Hozzászólás Szerző: LooseR »

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry::cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Avatar
findex
Hozzászólások: 1123
Csatlakozott: 2006. december 11., hétfő 20:30
Tartózkodási hely: Győr

#25975 Hozzászólás Szerző: findex »

kiestünk...!vége
4 nap alatt 2címet buktunk el...(Bl,Pl)
Carefree, wherever we may be

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#25976 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Idáig fajult: tizenegyesek! Úristen...
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#25977 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ez az, ami nagyon nem kellett volna. Hosszabbítás. Ez valahol szörnyű, mert nem igaz, hogy egy nyamvadt, sz@r gólt nem tudunk bepasszírozni. Pedig nem, láthatjuk. Nem tudunk egy labdát megtartani elöl. Kalou teljesen eltűnt a második félidőre, Drogba küzd, de egyedül nagyon kevés, ezért kell mellé Seva. JC is elég gyengécske, nem sok mindent tud hozzátenni a játékhoz. PF támadásban rikta gyenge, mindemellett Cechnek többször kellett bravúrral hárítani, és egyszer még a szerencse és a kapufa is kellett. Essien nagyot játszik.
Gyerünk, gyerünk, gyerünk! csak 1 kell! 1 gól! Lehet megpattanós, hatalmas vagy akármilyen, csak legyen!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#25978 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Hát, amitől tartottam, bejött, vezetést szerzett a Pool, amire nem tudtunk válaszolni. Az elején túlzottan is beálltunk védekezni, a kapu előtt nem sok vizet zavartunk, a rögzített helyzetek pedig ismét nem az erősségünk: gólt kaptunk. A vége felé már voltak helyzetféléink, de komoly gólhelyzetet Drogba teremtett, de lövése pont Reinába tartott, aztán Mikel előtt is lehetett volna valami, de azt ő elszórakozta. A bíró engedi az erősebb játékot, nem sokat fúj bele a meccsbe, alapjában jól viszi a mérkőzést.
A támadójátékunkon valamit javítani kell, mert - főleg így - gólt kell szerezni, és most már lehetőleg egyet sem kapni.
Ja, és PF kicsit sokat tekereg a kapu előtt, és nem mindig ér vissza. Eddig ezt a Pool kihasználatlanul hagyta, de a szünetben Benítez biztosan felhívja rá a figyelmet. A.Cole pedig rengeteget szövegel, ami nem jó, JC pedig többször hibázott. Remélem összekapja magát a csapat, ennél több kell... nem hiányzik a hosszabbítás!
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
tibi71
Hozzászólások: 1410
Csatlakozott: 2005. december 20., kedd 8:23

#25979 Hozzászólás Szerző: tibi71 »

szerintem tovább megyünk ! drogba,joe és mikel egész jól nyomják ! benne van a gól a csapatba ! robben mindenképp jó opció !

Avatar
Robi90
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2007. április 28., szombat 17:50

#25980 Hozzászólás Szerző: Robi90 »

1-0
erre nagyon nem figyelt senki. Mindenki beadásra számított :( Innentől még nehezebb lesz

Válasz küldése