Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3361 Hozzászólás Szerző: Izland »

edeskeves írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 17:49
Izland írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 17:40
edeskeves írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 17:38

Enzot meg Caicedot lehuzod, de gondolom Mudryk meggyozott azzzal az egy passzaval, hogy tovabbra is a kezdodben van :D kivancsi lennek Mudryk statjaira is, miota itt van tamado letere van 1 golja amit egy felkeszulesi meccsen lott :D
Enzonak hány gólja, és gólpassza van úgy, hogy minden meccsen kezdő?
A 2 jatekosnak miota ugyanaz a feladata? Amugy goljuk szerintem ugyanannyi, azzal a kulonbseggel, hogy Enzo legalabb tetmeccsen lotte :D

Komolyra forditva, a ket jatekos teljesitmenye kozt eleg nagy a kulonbseg, nem veletlen, hogy Mudryk senkinel nem kezdo hosszabb tavon. Egyik legnagyobb flop akit igazoltunk ar/ertek aranyban es paran meg mindig top-elit stb tehetsegkent tartjak szamon :D a testcseleit te meg en ugyanugy leolvasnank mert olyan egyertelmuek, mint a haz.

Nkunku serulese alatt megmutathatna, hogy szamolni kell vele, de szerintem meg Noni is elotte lesz, ha felepul.
Bocsi de az Enzo témához te hoztad Mudrykot. Miről beszélsz? :lol:
Egyébként nem egy flop listán van előkelő helyen Enzo is. Csak nézzük a puszta számokat. Január végén jött, azóta minden meccsen kezdő, és szinte minden meccset végig játszik. Hány meccset nyertünk vele? 2-3?

Korábban megkaptam itt valakitől, hogy Enzo nem vkp. Na most hogyha Mudryknak a feladata, hogy gólokat lőjön, és gólpasszokat adjon, Enzo pedig nem vkp, de nem is az a feladata, mint Mudryknak, akkor könyörgöm árulja el valaki, hogy mi került ezen a gyereken ~120millióba. Milyen feladatra vettük?

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3362 Hozzászólás Szerző: Szabi »

edeskeves írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 17:38
Szabi írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 17:31 Fernandezről ma hol maradnak a semmitmondó statjai? :D Előző két meccsen szörnyen rossz volt, vissza kell tenni a dupla 6-osba, ha tetszik neki, ha nem. Csatár mögött borzalmasan lassúnak tűnik ebben a gyors bajnokságban, nem való oda. Palmer viszont az első kettő gyengébb meccse után ma ígéretesen szállt be.

Caicedo Kanté rosszabb napjait idézi eddig nekem, nem kár érte, ha padon marad.

Egy ilyen kezdő lenne a legideálisabb a Fulham ellen:

Gallagher-Fernandez
Sterling-Palmer-Mudryk
Jackson
Enzot meg Caicedot lehuzod, de gondolom Mudryk meggyozott azzzal az egy passzaval, hogy tovabbra is a kezdodben van :D kivancsi lennek Mudryk statjaira is, miota itt van tamado letere van 1 golja amit egy felkeszulesi meccsen lott :D
Írtam ilyet, hogy meggyőzött? :D A "továbbra is kezdőben van" elég erős kijelentés, tekintve, hogy most fordult elő másodszor vele, mióta ideigazolt, hogy zsinórban két meccsen kezd. Lehet több gólja lenne, ha ő is annyi közeli szabadrúgást meg tizenegyest lőhetett volna, mint amennyiből az - elvileg klasszis - argentinnak egyet sem sikerült gólra váltania. Gondolom az is tetszett, örültél neki, szimpatikus cselekedetnek találtad, ahogy a Bournemouth ellen időt húzva, duzzogva botorkált le a gyepről 0-0-nál.

Caicedónak idő kell, azon a poszton jelenleg vannak nála jobb opciók, akik nagyobb hasznára vannak a csapatnak.
6+8+5+4+1+1+2+1

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#3363 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Izland írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 17:40
edeskeves írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 17:38
Szabi írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 17:31 Fernandezről ma hol maradnak a semmitmondó statjai? :D Előző két meccsen szörnyen rossz volt, vissza kell tenni a dupla 6-osba, ha tetszik neki, ha nem. Csatár mögött borzalmasan lassúnak tűnik ebben a gyors bajnokságban, nem való oda. Palmer viszont az első kettő gyengébb meccse után ma ígéretesen szállt be.

Caicedo Kanté rosszabb napjait idézi eddig nekem, nem kár érte, ha padon marad.

Egy ilyen kezdő lenne a legideálisabb a Fulham ellen:

Gallagher-Fernandez
Sterling-Palmer-Mudryk
Jackson
Enzot meg Caicedot lehuzod, de gondolom Mudryk meggyozott azzzal az egy passzaval, hogy tovabbra is a kezdodben van :D kivancsi lennek Mudryk statjaira is, miota itt van tamado letere van 1 golja amit egy felkeszulesi meccsen lott :D
Enzonak hány gólja, és gólpassza van úgy, hogy minden meccsen kezdő?
A 2 jatekosnak miota ugyanaz a feladata? Amugy goljuk szerintem ugyanannyi, azzal a kulonbseggel, hogy Enzo legalabb tetmeccsen lotte :D

Komolyra forditva, a ket jatekos teljesitmenye kozt eleg nagy a kulonbseg, nem veletlen, hogy Mudryk senkinel nem kezdo hosszabb tavon. Egyik legnagyobb flop akit igazoltunk ar/ertek aranyban es paran meg mindig top-elit stb tehetsegkent tartjak szamon :D a testcseleit te meg en ugyanugy leolvasnank mert olyan egyertelmuek, mint a haz.

Nkunku serulese alatt megmutathatna, hogy szamolni kell vele, de szerintem meg Noni is elotte lesz, ha felepul.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#3364 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Poch was serenaded to chants from the away end of “you’re getting sacked in the morning”.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3365 Hozzászólás Szerző: Izland »

edeskeves írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 17:38
Szabi írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 17:31 Fernandezről ma hol maradnak a semmitmondó statjai? :D Előző két meccsen szörnyen rossz volt, vissza kell tenni a dupla 6-osba, ha tetszik neki, ha nem. Csatár mögött borzalmasan lassúnak tűnik ebben a gyors bajnokságban, nem való oda. Palmer viszont az első kettő gyengébb meccse után ma ígéretesen szállt be.

Caicedo Kanté rosszabb napjait idézi eddig nekem, nem kár érte, ha padon marad.

Egy ilyen kezdő lenne a legideálisabb a Fulham ellen:

Gallagher-Fernandez
Sterling-Palmer-Mudryk
Jackson
Enzot meg Caicedot lehuzod, de gondolom Mudryk meggyozott azzzal az egy passzaval, hogy tovabbra is a kezdodben van :D kivancsi lennek Mudryk statjaira is, miota itt van tamado letere van 1 golja amit egy felkeszulesi meccsen lott :D
Enzonak hány gólja, és gólpassza van úgy, hogy minden meccsen kezdő?

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3366 Hozzászólás Szerző: Izland »

Szabi írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 17:31 Fernandezről ma hol maradnak a semmitmondó statjai? :D Előző két meccsen szörnyen rossz volt, vissza kell tenni a dupla 6-osba, ha tetszik neki, ha nem. Csatár mögött borzalmasan lassúnak tűnik ebben a gyors bajnokságban, nem való oda. Palmer viszont az első kettő gyengébb meccse után ma ígéretesen szállt be.

Caicedo Kanté rosszabb napjait idézi eddig nekem, nem kár érte, ha padon marad.

Egy ilyen kezdő lenne a legideálisabb a Fulham ellen:

Gallagher-Fernandez
Sterling-Palmer-Mudryk
Jackson
+1 Chili pedig mehetne a kezdőbe. Bár így, hogy Gusto eltiltva lesz, végre Chili kezdő lesz.
Bár én lassan megnézném milyen a játékunk Enzo nélkül, mert ebben az évben ki lett cserélve szinte körülötte már a csapat. Jót tenne neki egy kis pihenő talán.

edeskeves
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#3367 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Szabi írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 17:31 Fernandezről ma hol maradnak a semmitmondó statjai? :D Előző két meccsen szörnyen rossz volt, vissza kell tenni a dupla 6-osba, ha tetszik neki, ha nem. Csatár mögött borzalmasan lassúnak tűnik ebben a gyors bajnokságban, nem való oda. Palmer viszont az első kettő gyengébb meccse után ma ígéretesen szállt be.

Caicedo Kanté rosszabb napjait idézi eddig nekem, nem kár érte, ha padon marad.

Egy ilyen kezdő lenne a legideálisabb a Fulham ellen:

Gallagher-Fernandez
Sterling-Palmer-Mudryk
Jackson
Enzot meg Caicedot lehuzod, de gondolom Mudryk meggyozott azzzal az egy passzaval, hogy tovabbra is a kezdodben van :D kivancsi lennek Mudryk statjaira is, miota itt van tamado letere van 1 golja amit egy felkeszulesi meccsen lott :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3368 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szabi írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 17:31 Fernandezről ma hol maradnak a semmitmondó statjai? :D Előző két meccsen szörnyen rossz volt, vissza kell tenni a dupla 6-osba, ha tetszik neki, ha nem. Csatár mögött borzalmasan lassúnak tűnik ebben a gyors bajnokságban, nem való oda. Palmer viszont az első kettő gyengébb meccse után ma ígéretesen szállt be.

Egy ilyen kezdő lenne a legideálisabb a Fulham ellen:

Gallagher-Fernandez
Sterling-Palmer-Mudryk
Jackson
Hatosba meg adogatta a hosszú keresztlabdákat aminek annyi értelme volt, hogy gyorsan oldalt tudtunk váltani, cserébe mint VKP teljesen átlagos.

Szerintem jobb CMként, egy jó rendszerben, megfelelő társakkal ott fog kijönni belőle a klasszis. Én Gallaghert tolnám vissza hatosba Caicedoval, az angolból sokkal jobb VKP lehetne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3369 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Fernandezről ma hol maradnak a semmitmondó statjai? :D Előző két meccsen szörnyen rossz volt, vissza kell tenni a dupla 6-osba, ha tetszik neki, ha nem. Csatár mögött borzalmasan lassúnak tűnik ebben a gyors bajnokságban, nem való oda. Palmer viszont az első kettő gyengébb meccse után ma ígéretesen szállt be.

Caicedo Kanté rosszabb napjait idézi eddig nekem, nem kár érte, ha padon marad.

Egy ilyen kezdő lenne a legideálisabb a Fulham ellen:

Gallagher-Fernandez
Sterling-Palmer-Mudryk
Jackson
6+8+5+4+1+1+2+1

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#3370 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nem tudom mi lesz velunk skacok, de erre mar nincsenek szavak. A kieses elkeruleseert fogunk kuzdeni egeaz szezonban...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3371 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Crap írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 17:06 1 hónap és tőlem repülhet Poch. Mentálisan a csapat mindenhol van csak a meccsen nincs ott. Meg olyan rutinos játékosok is teljesen máshol vannak fejben mint Silva és Sterling, eközben a két kiválasztott Csk közül egyik állandóan sérült a másikat meg padoztatja es a kibaszott Gallagher a Csk , Silva helyett (és semmi bajom gallagherrel egyebkent)

Mindegy 6 meccs 5 pont és ebből 3 a kibaszott Luton ellen. Ezt pedig itt hagyom:
Kép

Ez vállalhatatlan akármilyen szép is a játék. A játékosok 80% top játékos ez látszik a képességeken. Az edző viszont...
Én is erre hajlok, de annyiban meg kell védenem, hogy nem rúghatja be a ziccereket helyettük. Ennek a meccsnek egy sima 3-0nak kellett volna lennie és akkor mindenki arról beszélne, hogy milyen szép játékkal sikerült nyerni.

Nem tudom mi ez a szarság ami már amúgy egy tucatnyi edzőn és csatáron fut át, hogy nem vagyunk képesek belőni a helyzeteinket. Szerintem óriási, felfoghatatlan és kezelhetetlen mértékű lehet a nyomás rajtuk ami minden kihagyott helyzetnél csak nő és akkora hagyománya van ennek már nálunk, hogy edzőtől, tulajtól és kerettől függetlenül képes ez a dolog öröklődni és egyszerűen nem akar átszakadni a gát.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#3372 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Chelsea in Premier League 2023:

◉ 13 defeats
◉ 9 draws
◉ 5 wins

hihetetlen úgy, hogy 2 éve BL-t nyertünk és 2 éve novemberig még bajnokicímért harcoltunk

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3373 Hozzászólás Szerző: Izland »

Bubi írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 17:08
Izland írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 16:56
Bubi írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 16:45

Vagy eladod őket és hozol helyettük olyat aki tudja azt amit ők és nem sérülékenyek, vagy hozol mögéjük kisebb, tehetséges játékosokat. Az biztos, hogy nem fog érkezni James mellé egy Hakimi és Nkunkunak se lesz 100milliós posztriválisa.
Az, hogy a 2 legjobb játékosunk egyben a legsérülékenyebb is eredményezi azt, hogy ott tartunk ahol.
Kicsit bátor dolog volt 1 db 30milliós Jacksonnal nekiindulni a PL-nek, miközben minden eddiginél erősebb a többi csapat is. Brojában sem látom azt, amit itt sokan, hogy ő lehetne a megmentőnk.
Az a baj, hogy Nkunkuról senki sem tudta, hogy sérülékeny. Igazából még most is korai ezt ráaggatni. James a kapitányunk, még azt is bevállaltuk érte, hogy Mount lelép, ő a vízionált jövőnk középpontja. Számolunk vele és nem évi 20 meccsre. Elég nehéz ez a helyzet, nincs rá jó megoldás. Szerintem Jackson és Gusto is remek igazolások voltak, de nem tudják azt hozni mint James és Nkunku, ezért én nem is hibáztatom őket.

Van baj bőven, de a legnagyobb az a helyzetkihasználásunk. Ma is kihagytunk vagy 3-4 olyan helyzezet amiből kettőt minimum be kellene lőni és az is abszolút chelsea, hogy Sanchez hoz egy olyan meccset mint Cech fénykorában aztán beenged egy ilyen potyát. Gusto is jól játszott aztán jött ez az eltúlzott belépő.

Nem volt jó a Villa, de jobb semmiképp sem.
Egyetértek azzal, amit Gustoról írsz. Nekem tetszik a játéka.
Viszont Jackson nálam az a játékos, aki a 80. percben bejön, hogy váltson egy Lewat/Haalandot. Nem top csapat kezdő csatára még.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6935
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3374 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

edeskeves írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 16:55 Pochettino nem lesz sokaig itt a projektjevel, van egy olyan erzesem. Xabi Alonso remelem mar a listan van :D
Ide valamire való edző nem fog jönni, ha pochot is kibasszuk.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3375 Hozzászólás Szerző: Izland »

Crap írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 17:06 1 hónap és tőlem repülhet Poch. Mentálisan a csapat mindenhol van csak a meccsen nincs ott. Meg olyan rutinos játékosok is teljesen máshol vannak fejben mint Silva és Sterling, eközben a két kiválasztott Csk közül egyik állandóan sérült a másikat meg padoztatja es a kibaszott Gallagher a Csk , Silva helyett (és semmi bajom gallagherrel egyebkent)

Mindegy 6 meccs 5 pont és ebből 3 a kibaszott Luton ellen. Ezt pedig itt hagyom:
Kép

Ez vállalhatatlan akármilyen szép is a játék. A játékosok 80% top játékos ez látszik a képességeken. Az edző viszont...
Ha 1 hónap múlva nem is, de decemberre menni fog. Amilyen sorsolásunk kezdődik 3 hét múlva, és onnantól az tart decemberig, minden túlzás nélkül a legjobb forgatókönyv a 17. helyezés. Kb. nem lesz nyerhető meccsünk.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3376 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Izland írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 16:56
Bubi írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 16:45
Izland írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 16:39

Abban is egyetérthetünk, hogy James és Nkunku is olyan szinten sérülékeny, hogy sajnos nem lenne szabad tőlük várni a pontokat.
Vagy eladod őket és hozol helyettük olyat aki tudja azt amit ők és nem sérülékenyek, vagy hozol mögéjük kisebb, tehetséges játékosokat. Az biztos, hogy nem fog érkezni James mellé egy Hakimi és Nkunkunak se lesz 100milliós posztriválisa.
Az, hogy a 2 legjobb játékosunk egyben a legsérülékenyebb is eredményezi azt, hogy ott tartunk ahol.
Kicsit bátor dolog volt 1 db 30milliós Jacksonnal nekiindulni a PL-nek, miközben minden eddiginél erősebb a többi csapat is. Brojában sem látom azt, amit itt sokan, hogy ő lehetne a megmentőnk.
Az a baj, hogy Nkunkuról senki sem tudta, hogy sérülékeny. Igazából még most is korai ezt ráaggatni. James a kapitányunk, még azt is bevállaltuk érte, hogy Mount lelép, ő a vízionált jövőnk középpontja. Számolunk vele és nem évi 20 meccsre. Elég nehéz ez a helyzet, nincs rá jó megoldás. Szerintem Jackson és Gusto is remek igazolások voltak, de nem tudják azt hozni mint James és Nkunku, ezért én nem is hibáztatom őket.

Van baj bőven, de a legnagyobb az a helyzetkihasználásunk. Ma is kihagytunk vagy 3-4 olyan helyzezet amiből kettőt minimum be kellene lőni és az is abszolút chelsea, hogy Sanchez hoz egy olyan meccset mint Cech fénykorában aztán beenged egy ilyen potyát. Gusto is jól játszott aztán jött ez az eltúlzott belépő.

Nem volt jó a Villa, de jobb semmiképp sem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#3377 Hozzászólás Szerző: Crap »

1 hónap és tőlem repülhet Poch. Mentálisan a csapat mindenhol van csak a meccsen nincs ott. Meg olyan rutinos játékosok is teljesen máshol vannak fejben mint Silva és Sterling, eközben a két kiválasztott Csk közül egyik állandóan sérült a másikat meg padoztatja es a kibaszott Gallagher a Csk , Silva helyett (és semmi bajom gallagherrel egyebkent)

Mindegy 6 meccs 5 pont és ebből 3 a kibaszott Luton ellen. Ezt pedig itt hagyom:
Kép

Ez vállalhatatlan akármilyen szép is a játék. A játékosok 80% top játékos ez látszik a képességeken. Az edző viszont...

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3378 Hozzászólás Szerző: Izland »

Traxver írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 17:04 engem nem is a vereség bosszant hanem az, hogy 300 perce ne mtudunk gólt rúgni
+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#3379 Hozzászólás Szerző: Traxver »

engem nem is a vereség bosszant hanem az, hogy 300 perce ne mtudunk gólt rúgni

Avatar
Izland
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3380 Hozzászólás Szerző: Izland »

Drogbert írta: 2023. szeptember 24., vasárnap 16:59 Szerdan a Brighton ellen :x mennyit kapunk vajon??
Sokat nem hiszem. Úgyis 11/8 játékos védekező Pochettinonál.

Válasz küldése