Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#361 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Olyan forma mint Havertz, nem látszik rajta semmi. Az, hogy nem vigyorog csak azért, hogy megfeleljen másoknak az nekem szimpatikus. Alázatos, tudja, hol a helye, nincs szüksége arra, hogy Lampardhoz hasonlítgassák. Valszeg nem is erőssége a kommunikáció.

Ha akkora Manchester drukker lenne akkor nem igazol el, ott is kapott lehetőséget és mondhatta volna azt, hogy küzd a helyéért. Amúgy nemrég nyilatkozta, hogy mennyire boldog hogy itt játszhat és el is hiszem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3591
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#362 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bubi írta: 2024. április 4., csütörtök 23:42
BlueBlood1993 írta: 2024. április 4., csütörtök 23:32
Bubi írta: 2024. április 4., csütörtök 23:24 Ez nem Chelsea FC hanem Cole Palmer FC. Van 10 játékos akiknek az a dolga, hogy eljuttassa a labdát Palmerhez aki nem csak egy tehetséges fiatal, perpillanat a világ egyik legjobb játékosa.

Nincs semmilyen előrelépés, továbbra sem tudjuk csapatként uralni a játékot. Minden helyzetünk Palmertől indul, SENKI mástól.

Palmer 21 gól és 12 gólpassz EDDIG ha jól számolok.
One man show. Amúgy tök érdekes hogy annyira esetlennek tűnik nekem néha amikor a labda nála van, olyan furán vezeti de mégis ragad hozzá.

Hátán cipeli a csapatot, nemtom sztem Hazard óta nem láttam ilyen teljesítményt de őszintén ha a játék minden elemét figyelembe vesszük nálam veri. Elképesztően erős mentálisan, pont emiatt a belga felé nőhet. Ha sikerül valahogy a csürhèt felhúzni mellette akkor egy klublegenda születésének lehetünk szemtanúi, ellenkező esetben egy újabb Mount sztori lesz a vége és ezúttal nem is lehetnènk rá dühösek.
Szvsz innen max akkor szabadul ha azt úgy akarjuk. Hány éves szerződése van?7-8? 180-200 milla lehet kb a reális ára, onnan lehet kezdeni a licitet.

Amúgy ja, igazi klasszis, a játék minden elemében kiemelkedik. Látni kell az egyértelmű erősségein felül ahogy visszasprintel a 98. percben védekezni, szerel, kéri a labdát és fel is viszi. Alázat terén fényéveket ver Hazardra, de eredményességben is.

Szerintem ő sehol se lenne perpillanat szívesebben mint a chelseaben. Felépítettük kb 3 hónap alatt és a csapat legnagyobb sztárja, nem hiszem, hogy őt most még annyira érdekelné a BL.

Szerintem nem vagyok elfogult ha azt mondom, hogy belőle még aranylabdás is lehet ha tudja hozni a számait és miért ne tudná ugyan ezt hozni egy erősebb csapatban jövőre? Amúgy is, kb a gólpasszai 1/3ból lesz gól mert a társak elbasszák.
A próféta szóljon belőled, én látom magam előtt ahogy a Real-PSG-City (Pep sűrű elnezesek közepette) hármas házal nála nyáron egy zsák pènzzel.

Illetve ezt a BL dolgot nem értem, miért pazarolna el akar 1-2 évet is a karrierjèből kupamentes csapatra? Az elitben szeretne játszani mert elit. Ráadásul pont az általad említett aranylabdát is csak úgy tudná megnyerni.

Mindettől függetlenül reálisan hiszem hogy lehet olyan nyarat produkálni ami után eszébe sem jut távozni, de én nem vagyok ennyire nyugodt annak tekintetében hogy a jelen felállást ne unná meg iszonyat hamar és ne lenne esszenciális a maradasaban az hogy lerakjunk egy olyan csapatot és foleg edzőt mellé amire jó szívvel rá tud bólintani.

Sindu
Hozzászólások: 761
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#363 Hozzászólás Szerző: Sindu »

flatley09 írta: 2024. április 4., csütörtök 23:33 Ezt az embert - Palmert - soha nem akarom más csapatban látni.

Viszont a meccs utáni nyilatkozatát elnézve nem tudom mit gondoljak. Vagy nem gyengén ki van a fasza vagy pedig csak símán semmi kötődés a csapathoz. A riporter szebbnél szebb kommentekkel látta el...hogy Lampard rekordját állította be, ő a szezon igazolása, st, stb...de mégy egy mosolyt sem csalt az arcára.
Sztem ne gondold túl. Egyrészt vszeg tényleg ki volt a f@sza a meccs után, joggal. Másrészt a csávót vszeg alapból hidegen hagyják a dicséretek. Azért is tud ennyire higgadt maradni nyomás alatt, mert ennyire leszarja a külvilágot. Gólörömöknél is sokszor csitítja az ellenfél közönségét, ahelyett, hogy örülne, para a csávó nagyon :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sindu 2024. április 4., csütörtök 23:48-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#364 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Most goal contributions by U23 players across Europe's top five leagues:

𝐂𝐨𝐥𝐞 𝐏𝐚𝐥𝐦𝐞𝐫 - 𝟐𝟒
Erling Haaland - 23
Bukayo Saka - 21
Phil Foden - 21
Jude Bellingham - 21

Haalandtól 2 gólra van a góllövőlistán

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#365 Hozzászólás Szerző: Bubi »

BlueBlood1993 írta: 2024. április 4., csütörtök 23:32
Bubi írta: 2024. április 4., csütörtök 23:24 Ez nem Chelsea FC hanem Cole Palmer FC. Van 10 játékos akiknek az a dolga, hogy eljuttassa a labdát Palmerhez aki nem csak egy tehetséges fiatal, perpillanat a világ egyik legjobb játékosa.

Nincs semmilyen előrelépés, továbbra sem tudjuk csapatként uralni a játékot. Minden helyzetünk Palmertől indul, SENKI mástól.

Palmer 21 gól és 12 gólpassz EDDIG ha jól számolok.
One man show. Amúgy tök érdekes hogy annyira esetlennek tűnik nekem néha amikor a labda nála van, olyan furán vezeti de mégis ragad hozzá.

Hátán cipeli a csapatot, nemtom sztem Hazard óta nem láttam ilyen teljesítményt de őszintén ha a játék minden elemét figyelembe vesszük nálam veri. Elképesztően erős mentálisan, pont emiatt a belga felé nőhet. Ha sikerül valahogy a csürhèt felhúzni mellette akkor egy klublegenda születésének lehetünk szemtanúi, ellenkező esetben egy újabb Mount sztori lesz a vége és ezúttal nem is lehetnènk rá dühösek.
Szvsz innen max akkor szabadul ha azt úgy akarjuk. Hány éves szerződése van?7-8? 180-200 milla lehet kb a reális ára, onnan lehet kezdeni a licitet.

Amúgy ja, igazi klasszis, a játék minden elemében kiemelkedik. Látni kell az egyértelmű erősségein felül ahogy visszasprintel a 98. percben védekezni, szerel, kéri a labdát és fel is viszi. Alázat terén fényéveket ver Hazardra, de eredményességben is.

Szerintem ő sehol se lenne perpillanat szívesebben mint a chelseaben. Felépítettük kb 3 hónap alatt és a csapat legnagyobb sztárja, nem hiszem, hogy őt most még annyira érdekelné a BL.

Szerintem nem vagyok elfogult ha azt mondom, hogy belőle még aranylabdás is lehet ha tudja hozni a számait és miért ne tudná ugyan ezt hozni egy erősebb csapatban jövőre? Amúgy is, kb a gólpasszai 1/3ból lesz gól mert a társak elbasszák.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3591
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#366 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

flatley09 írta: 2024. április 4., csütörtök 23:33 Ezt az embert - Palmert - soha nem akarom más csapatban látni.

Viszont a meccs utáni nyilatkozatát elnézve nem tudom mit gondoljak. Vagy nem gyengén ki van a fasza vagy pedig csak símán semmi kötődés a csapathoz. A riporter szebbnél szebb kommentekkel látta el...hogy Lampard rekordját állította be, ő a szezon igazolása, st, stb...de mégy egy mosolyt sem csalt az arcára.
Egyzrészt, bármelyik is a helyzet, mindkettőt megértem. Caicedo-val meg Badi-val nekem is ki lenne a faszom...meg a csapathoz sem kötődhet annyira, hisz nem rég érkezett, meg a kamerába is mondta, hogy manchester szurkoló volt mindig is.
Csak azért ilyen teljesítmény után szar ilyen lelketlen magatartással szembesülni.

Amúgy egy kérdés...meccs közben már ki volt írva, hogy Garnacho a meccs embere. Ilyen esetben, ezt megváltoztatják?:D Mert ha Cole nem kapja meg akkor nem létezik igazság a földön
Most őszintén: lehet rá haragudni? Mire lenne képes egy Liverpoollal (vagy ha Pep nem engedte volna el)?

Sürgősen biztosítani kell róla hogy nemn csak hogy köré épül a csapat, de mindent megtesznek hogy a selejtet kiszórják és kompetens edzőt hozzanak. Ha őt elveszítjük, lehuzhatjuk a rolót. A nyár feladata lesz a megtartása, ha sikerül akkor én küldök egy képzeletbeli hatalmas pacsit a vezetősègnek.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#367 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Most mondanám hogy ez lehet a fordulópont a szezonban, de látom magam előtt ahogy hétvégén kikapunk a Sheffield-től :D mindenesetre élvezzük ki, sok örömünk úgyse nagyon volt az elmúlt pár évben.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#368 Hozzászólás Szerző: kazomester »

BlueBlood1993 írta: 2024. április 4., csütörtök 23:32 One man show. Amúgy tök érdekes hogy annyira esetlennek tűnik nekem néha amikor a labda nála van, olyan furán vezeti de mégis ragad hozzá.

Hátán cipeli a csapatot, nemtom sztem Hazard óta nem láttam ilyen teljesítményt de őszintén ha a játék minden elemét figyelembe vesszük nálam veri. Elképesztően erős mentálisan, pont emiatt a belga felé nőhet. Ha sikerül valahogy a csürhèt felhúzni mellette akkor egy klublegenda születésének lehetünk szemtanúi, ellenkező esetben egy újabb Mount sztori lesz a vége és ezúttal nem is lehetnènk rá dühösek.
Azért, mert 189 cm, nem tud annyira agilis lenni, mint egy Messi/Hazard vagy akár csak egy Vinicius. A Hazard féle összehasonlítással azért én várnék még, de kétségtelenül a keret legjobbja idén.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3591
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#369 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

kecske01 írta: 2024. április 4., csütörtök 23:31 Poch hogy örült :D pedig sok köze nem volt ehhez
*Semmi köze nem volt ehhez.

1. Lassú cserèk
2. Rossz lecserèlt ember (Badi)
3. Újabb jókora előny sima eldobása.
4. Második félidő első szűk 10 percében ismét az öltözőben maradtunk és csoda volt hogy akkor nem varrtak be egyet.
5. Kèptelen volt feltörni a meggájör és a nyuggerek közük visszahívott Evans felé vèdelmet (és utána az ifista srácot sem), egyéni 1v1 és ostoba Dalot szabálytalanság kellett az egyenlítéshez.
6. Nem hozta le már az első félidőben egyből az ecuadori csődtengert.

Az egyetlen jó megmozdulása az volt hogy Palmert jelölte a kezdőbe, taps taps :lol:

Avatar
flatley09
Hozzászólások: 848
Csatlakozott: 2008. március 9., vasárnap 17:21
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#370 Hozzászólás Szerző: flatley09 »

Ezt az embert - Palmert - soha nem akarom más csapatban látni.

Viszont a meccs utáni nyilatkozatát elnézve nem tudom mit gondoljak. Vagy nem gyengén ki van a fasza vagy pedig csak símán semmi kötődés a csapathoz. A riporter szebbnél szebb kommentekkel látta el...hogy Lampard rekordját állította be, ő a szezon igazolása, st, stb...de mégy egy mosolyt sem csalt az arcára.
Egyzrészt, bármelyik is a helyzet, mindkettőt megértem. Caicedo-val meg Badi-val nekem is ki lenne a faszom...meg a csapathoz sem kötődhet annyira, hisz nem rég érkezett, meg a kamerába is mondta, hogy manchester szurkoló volt mindig is.
Csak azért ilyen teljesítmény után szar ilyen lelketlen magatartással szembesülni.

Amúgy egy kérdés...meccs közben már ki volt írva, hogy Garnacho a meccs embere. Ilyen esetben, ezt megváltoztatják?:D Mert ha Cole nem kapja meg akkor nem létezik igazság a földön

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3591
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#371 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Bubi írta: 2024. április 4., csütörtök 23:24 Ez nem Chelsea FC hanem Cole Palmer FC. Van 10 játékos akiknek az a dolga, hogy eljuttassa a labdát Palmerhez aki nem csak egy tehetséges fiatal, perpillanat a világ egyik legjobb játékosa.

Nincs semmilyen előrelépés, továbbra sem tudjuk csapatként uralni a játékot. Minden helyzetünk Palmertől indul, SENKI mástól.

Palmer 21 gól és 12 gólpassz EDDIG ha jól számolok.
One man show. Amúgy tök érdekes hogy annyira esetlennek tűnik nekem néha amikor a labda nála van, olyan furán vezeti de mégis ragad hozzá.

Hátán cipeli a csapatot, nemtom sztem Hazard óta nem láttam ilyen teljesítményt de őszintén ha a játék minden elemét figyelembe vesszük nálam veri. Elképesztően erős mentálisan, pont emiatt a belga felé nőhet. Ha sikerül valahogy a csürhèt felhúzni mellette akkor egy klublegenda születésének lehetünk szemtanúi, ellenkező esetben egy újabb Mount sztori lesz a vége és ezúttal nem is lehetnènk rá dühösek.

paliczandras
Hozzászólások: 464
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#372 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Egyébként vesztett pontok alapján 7. Helyen allnank de már itt nem lehet semmire alapozni, vasárnap simán lebetlizunk ezután is a tök utolsó sheffield el.

Ettől függetlenül a United veres, főleg így mindig jót tesz a lelkemnek.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#373 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Poch hogy örült :D pedig sok köze nem volt ehhez

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#374 Hozzászólás Szerző: Pityee »

vigh92 írta: 2024. április 4., csütörtök 23:27 Hogy tud a MU-nak folyamatosan ilyen hányadék, patkány csapata lenni!?? Elképesztő ellenszenves, sunyi banda, Bruno-val az élen. 🤮
Megvájört ki ne felejtsd. Pofazhat barmennyita a bironak, lapot nem fog kapni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#375 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Hogy tud a MU-nak folyamatosan ilyen hányadék, patkány csapata lenni!?? Elképesztő ellenszenves, sunyi banda, Bruno-val az élen. 🤮

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3591
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#376 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Sindu írta: 2024. április 4., csütörtök 23:20
Sindu írta: 2024. április 4., csütörtök 21:55
Sindu írta: 2024. április 4., csütörtök 21:38 Még kettőt rúgni kell, és elhiszem. Négyet talán nem nyel be a védelmünk, de 3 kapott gól bármikor bennünk van :mrgreen:
:lol: :lol:
meg kellett volna rakni
Haha ezeket csak most nézem, made my day :D

Hát ez óriási volt tényleg nem találok szavakat, de Madueke is nemtom hányadjára hoz óriási lendületet. Egy pechje a srácnak hogy Palmer van a posztján, de amúgy imádom Nonit is.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#377 Hozzászólás Szerző: Apinho »

zs198 írta: 2024. április 4., csütörtök 23:24
Apinho írta: 2024. április 4., csütörtök 23:07
broduer írta: 2024. április 4., csütörtök 23:03

Nem szoktad még meg az elmúlt 2 évben a folyamatos szégyent? Én igen...
Nincs annyi szabi a világon hogy másnap ne menjek be :D
Holnap röhögj a képébe hangosan!!!!!!! :mrgreen:
Végre emberhez méltón, emelt fővel mehetek be. :D

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3591
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#378 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Anti írta: 2024. április 4., csütörtök 23:20
BlueBlood1993 írta: 2024. április 4., csütörtök 22:55
Anti írta: 2024. április 4., csütörtök 22:50 Gyerekek, 2:0 nál csak 11 odds volt a MU győzelemre. Fel kellett volna tennem házat, asszonyt...
Anti az asszonnyal mást csinálj végre ismèt mert az utóbbi időben katasztrófa amit produkálunk. Neked is jó, neki is jó, nekünk is jó lenne, win-win-win :lol:
Bazdmeg az asszony magához nyúlt álmában??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nem tudom mi volt ott, de az úr áldja meg Antinèt :lol:

Jó ég mi végjáték volt ez, rohadtul nem nézett ki ebben mèg egy egyenlítés sem. Mondanám hogy az edzőnk jön egy sörrel Palmernek, de ez kevés. Nem ennek a senkiházinak az érdeme volt a fordítás, itt megint olyan egyéni villanások voltak ami miatt ki KELL baszni legkésőbb nyáron mert ez a keret minimum top4 esélyes de őszintén ha befoltozzuk a hiányposztokat védekező KP, csatár, balhátvéd) akkor a bajnoki cím is reális lenne.

Let's fkin go, istenem de jól esett végre a lelkemnek egy CFC meccs, hát ilyen is rég volt.

zs198
Hozzászólások: 568
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#379 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Apinho írta: 2024. április 4., csütörtök 23:07
broduer írta: 2024. április 4., csütörtök 23:03
Apinho írta: 2024. április 4., csütörtök 23:00 Na holnap megint az összes más csapatoknak szurkoló kollégák céltáblája leszek. Az MU szurkolóktól meg mit kapok, te jó ég :roll:
Nem szoktad még meg az elmúlt 2 évben a folyamatos szégyent? Én igen...
Nincs annyi szabi a világon hogy másnap ne menjek be :D
Holnap röhögj a képébe hangosan!!!!!!! :mrgreen:
GO BLUES

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#380 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Palmer elképesztő, kevés játékost vagyok képes kedvelni a jelenlegi keretben, de ő top 3. Nélküle hol a faszomban lennénk... :roll: Ettől meg Poch remélem legkésőbb szezon végén eltakarodik. Ránézni sem bírok kb.

Válasz küldése