Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#26121 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Na, csak kezdünk már visszakanyarodni ugyanoda, ahol tavaly ilyenkor jártunk. Lampard kitűnő, kiváló játékos. Tényleg. Nem is erről van szó, szerintem ezt nem kérdőjelezte meg senki sem közülünk. Itt arról van szó, hogy néha látványosan szenved a pályán. A 06/07-es szezon előtt is az volt a fő kérdés, hogy ha Lamps gyengébb, akkor leültessük-e a kispadra, vagy sem. Mert középpályán el vagyunk látva bőven játékosokkal. Azt meg sosem tudhatjuk, hogy egy játékos pályája milyen ívet ír le, vannak sokan, akik sokadvirágzásukat élik - akár a PL-ben is, és ehhez nem feltétlen kell csapatot váltani.

Szóval szerintem most is ugyanaz a kérdés: leülhet e a klub ennyire emblematikus figurája, irányítója a padra, ha gyengén teljesít, mert az jót tenne neki (pihenhet egy-két meccset, plussz motivációt adhat), vagy ettől csak rosszabb lenne minden, mert a csapatnak hiányozna, ráadásnak csak további formahanyatláshoz és önbizalomhiányhoz vezetne.
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#26122 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Etelkozi írta:És mi ezt a szintet várnánk el tőle meccsről meccsre.
Lehetséges, hogy már nem fog annyira jól játszani soha.
itt a lényeg
mivel az Ő karrierje viszonylag szép ívet irt (ír) le ezért vszinü már nem fog aranylabda 2. helyezett formában játszani többet.
de Srácok, aszem Lampardra "kár" is fecsérelni a szot mivel Ő jol játszik és kész. a tavalyi szezonba hiába küldte fel a labdát senki nem tudta Drogban kivül megjátszani ezért nem volt olyan látványos. a kapura rugásai (az a sok) meg azért maradt el mert ahelyet az istenverte ballack helyet is Ő védekezett na meg Makelele sem volt mindig mellette és Essien sem tudott a meccsek nagy résszén mellette állni.
jol ismert tény, ha egy kreativ szervező KP védekezésre kényszerül nem tud annyi energiát a támadásba rakni.

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#26123 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

Inkább velünk van a baj, mint Lamparddal.
Ezt pedig úgy értem, hogy Frank 2004 ősze óta (sőt a 2004-es EB-n az EB egyik legjobb játékosa volt!!!), 2006 teléig rendkívül magasra tette a mércét, valószínűleg élete legjobb játékát nyújtotta akkoriban.
Az egyik legjobb játékos, és az egyik legjobban játszó játékos volt világon. 27-29 évesen, ami teljesen normális.

És mi ezt a szintet várnánk el tőle meccsről meccsre.
Lehetséges, hogy már nem fog annyira jól játszani soha.

De ahogy a statisztika is alátámasztja, a tavalyi 21 gól - 20 gólpassz azért óriási teljesítmény.

Mindezek mellett fenntartom, hogy azért oyan "bamba" egy kicsit, halovány, életlen. De ez csak biztos a pre-season eleje miatt van.

És megint összehoz 20 gólt, meg 20 gólpasszt, és lesz majd egy olyan fotóm május közepén, amikor Frank és JT magasba tartják a BL trófeát!!! 8)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

#26124 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nem szídja senki. Keveset tünik fől egy meccsen, de ha az ő feladatában kitűnik a mezőnyből, az már bajt jelent, ha nem látjuk sokat, akkor jól játszik!

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#26125 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

undertow írta:essiennel egyutt o adta a legtobb sikerest passzt es nekik volt a legtobb sikeres szerelesuk. ha lamps gyenge akkor mit mondasz a tobbiekrol? :)
a legtobb assist is magasan az ove. nem passzol, ne viccelj :)
golt lo, robotol, vedekezik, szervez...

nem a legjobb szezonja volt, teny, de igy se nevezhetjuk rossznak. ezek a szamok azert magukert beszelnek...
Én csak annyit mondok, hogy ő ennél jobban tud játszani, és nem a számokkal van a baj, hanem azzal amit látok. Nem mindent mondanak el a számok. ;)

Bauer
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2007. május 6., vasárnap 12:55

#26126 Hozzászólás Szerző: Bauer »

Szánalmas. Megint Lampardot szidják egyesek...
Szánalmas...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26127 Hozzászólás Szerző: undertow »

essiennel egyutt o adta a legtobb sikerest passzt es nekik volt a legtobb sikeres szerelesuk. ha lamps gyenge akkor mit mondasz a tobbiekrol? :)
a legtobb assist is magasan az ove. nem passzol, ne viccelj :)
golt lo, robotol, vedekezik, szervez...

nem a legjobb szezonja volt, teny, de igy se nevezhetjuk rossznak. ezek a szamok azert magukert beszelnek...

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#26128 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

undertow írta: lo ket golt, vedekezik es ez is keves? :lol:
Tudtam hogy ezt fogod mondani. :D Persze hogy nem kevés, csak ezen kivül nem csinált semmit, nem adott nagy passzokat, csak alibizett. Így gondoltam. :D

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26129 Hozzászólás Szerző: undertow »

Zsoca87 írta:
undertow írta:mennyi is volt?
21 gol es 20 assist?
ennel rosszabb szezonja ne legyen lampsnek :)
Nem a statisztikával van baj, hanem a mutatott játékkal. Van h egy meccsen lő két gólt, de mást nem csinál, legfeljebb kiveszi a részét a védekezésből. És ez a baj, az ő játékának gyengülése miatt esett vissza a támadójátékunk színvonala.
lo ket golt, vedekezik es ez is keves? :lol:

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#26130 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

trueblue16 írta:köszi undertower
Undertower!!:D:D Ez tetszik!
Only one Di Matteo!

trueblue16

#26131 Hozzászólás Szerző: trueblue16 »

köszi undertower

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#26132 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

undertow írta:mennyi is volt?
21 gol es 20 assist?
ennel rosszabb szezonja ne legyen lampsnek :)
Nem a statisztikával van baj, hanem a mutatott játékkal. Van h egy meccsen lő két gólt, de mást nem csinál, legfeljebb kiveszi a részét a védekezésből. És ez a baj, az ő játékának gyengülése miatt esett vissza a támadójátékunk színvonala. Vannak jó labdái (20 assist) csak egy meccsre ezekből kevesebb jut.

Még1x mondom, nagyon jó és fontos játékos, de ő tud még ennél is jobb lenni!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#26133 Hozzászólás Szerző: undertow »

mennyi is volt?
21 gol es 20 assist?
ennel rosszabb szezonja ne legyen lampsnek :)

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#26134 Hozzászólás Szerző: Megyó »

Zsoca87 írta:Én eddig azt hittem, hogy a VB utáni fáradtság volt az oka a tavalyi rossz szezonnak, a 2006 tavaszi szezont meg simán rossz formának értékeltem, de úgy tűnik másról van szó... :( Csak nem tom' miről.
^ <-- erről, ez egy játékos pályafutásának az íve. persze kicsit ívesebb csak olyan karaktert nem találtam :)
most még nem hibázik csak már nem is tud olyan dolgokat tenni... a 30 mindenkit megüt...
ezért is tiltakoztam első perctől kezdve ilyen játékosok megvétele ellen.
mind1 ez van. én azért msot kivételesen bizakodo vagyok a jövövel kapcsolatba, meg amugy is mi veszteni valonk van? ez az év ha elmegy kupák nélkül és a játékunk is csak citrom díjat kap majd akkor jövöre majd vagy uj edzőnk lesz vagy uj igazolások... más szisztéma szerint... a mi öregeinkre nem hoznak még öregebbeket hanem fiatal "idomithato" játékosokat. majd megláttjuk mi lesz.

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#26135 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Én eddig azt hittem, hogy a VB utáni fáradtság volt az oka a tavalyi rossz szezonnak, a 2006 tavaszi szezont meg simán rossz formának értékeltem, de úgy tűnik másról van szó... :( Csak nem tom' miről.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#26136 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

2006 januárja óta ilyen. 16 gól tavaly ide vagy oda...
Only one Di Matteo!

Etelkozi
Hozzászólások: 1302
Csatlakozott: 2005. december 27., kedd 16:36

#26137 Hozzászólás Szerző: Etelkozi »

bilhacica írta:
Etelkozi írta: ??? Lamps mikor szedi végre össze magát????.
a többire nem irok, de légy vele türelmes. az elmult évek legjobb Chelsea játékosa. hosszu évek ota számon van tartva a legnagyobbak között, rengeteg rekordot megdöntött és több éve játszik már szinte megszakitás nélkül. Robben hozzá képest nyaral a SB en. Terry mellett Ő a mi vezérünk, amig nem kezdett el játszani ilyen jol Drogba meg Essien odáig csak benne bizhattunk szal ezt a jo szokásunkat tartsuk meg ezután is. ha valaki akkor Ő megérdemli a magasztalást/marasztalást.
Bocs, bocs, bocs..
Magam is így gondolom. Lampard a kedvencem, az is marad...
Talán éppen ezért vagyok vele kritikusabb, mint kellene.
De nagyon bambán játszott tegnap is. Ez van, na!!

Eszembe sincs bántani.

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#26138 Hozzászólás Szerző: kdako »

Képek:

itt

meg itt
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kdako 2007. július 18., szerda 13:46-kor.
GO BLUES!

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#26139 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

Remélem marad Hutchie a balvédő!:) Jobb volt, mint PF!:)
Én ezt tartanám jónak, jelenlegi körülmények között:
Cech - Johnson, Terry, Carv, Hutchie - Makelele - Essien, Lampard - SWP, Coley/Robben - Drogba
Only one Di Matteo!

Avatar
Megyó
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3266
Csatlakozott: 2006. április 28., péntek 20:09
Kedvenc exjátékos: Jesper Gronkjaer
Tartózkodási hely: Budapest

#26140 Hozzászólás Szerző: Megyó »

ZenZo írta:ha valaki sz@r formában lesz év közben, akkor irány a pad)
álmodj királylány! :D ha ennek ellentetje egyértelmüen a kezdőbe jutást eredményezné akkor Diarra az egész 2. félévet végig játszotta volna és Mikel is kezdő lenne mindig 8)
de persze csak furkálodni akartam pofátlanul szal nem tartom kizártnak ha még 4-5 évig ballack nem találja meg a jo formáját akkor előbb utobb kiszorul majd a kezőből és csak a meccsek utolso 80-85 percére fog majd beállni Mikel helyett :)

Válasz küldése