Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#8781 Hozzászólás Szerző: broduer »

Szabi írta: 2022. február 19., szombat 17:50 Lehet nem leszek népszerű a véleményemmel, de én nem hullajtanék könnyeket, ha a három lejáró védőnk közül Chris menne a nyáron. Itt is mit művelt Zaha helyzeténél... Nem csak emiatt, de semmi kiemelkedőt nem látok benne azon kívül, hogy mondjuk jól passzol. Utóbbi hónapokban sem mutat semmi olyan extrát, ami miatt foggal-körömmel ragaszkodni kéne hozzá. Full átlagos, szürke meccsei vannak, ritkán emelkedik ki felfelé.
Nyilván nem egy Silva-féle világklasszis, de ami mellette szól az a kora, és, hogy az elmúlt 1-2 évben folyamatosan stabil. Nyilván nem pótolhatatlan, de ha Azpi (és főleg Rüdi) mellett ő is megy, akkor az már komoly gondban lehetnénk, a minőségi pótlást illetően.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#8782 Hozzászólás Szerző: focimark »

Szabi írta: 2022. február 19., szombat 17:50 Lehet nem leszek népszerű a véleményemmel, de én nem hullajtanék könnyeket, ha a három lejáró védőnk közül Chris menne a nyáron. Itt is mit művelt Zaha helyzeténél... Nem csak emiatt, de semmi kiemelkedőt nem látok benne azon kívül, hogy mondjuk jól passzol. Utóbbi hónapokban sem mutat semmi olyan extrát, ami miatt foggal-körömmel ragaszkodni kéne hozzá. Full átlagos, szürke meccsei vannak, ritkán emelkedik ki felfelé.
Ma jobbhátvédet játszik, szerintem nem annyira meglepő, ha nem játszik top formában, kb sosem játszott azon a poszton.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8783 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Lehet nem leszek népszerű a véleményemmel, de én nem hullajtanék könnyeket, ha a három lejáró védőnk közül Chris menne a nyáron. Itt is mit művelt Zaha helyzeténél... Nem csak emiatt, de semmi kiemelkedőt nem látok benne azon kívül, hogy mondjuk jól passzol. Utóbbi hónapokban sem mutat semmi olyan extrát, ami miatt foggal-körömmel ragaszkodni kéne hozzá. Full átlagos, szürke meccsei vannak, ritkán emelkedik ki felfelé.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6931
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#8784 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Durva belegondolni, hogy mennyivel másabb lehetett volna ez a szezon ha a 2 legfontosabb játékosunk nem dől ki..

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8785 Hozzászólás Szerző: Szabi »

broduer írta: 2022. február 19., szombat 17:38 Nekem továbbra is rejtély egyébként Werner mellőzése. Sokkal potensebb és lendületesebb a támadójátékunk, ha pályán van. Oké, ritka nagy balfék, és fixen elront pár nagyobb helyzetet, de Pulinál és CHO-nál mindenképpen hasznosabb. A két tagnak jó ha van együtt 2 gólja idén...
Bár valóban vesztett Werner a sebességéből, lendületéből és talán a motivációjából is, de az számomra is rejtély, hogy úgy alapvetően miért van mellőzve ennyire. Ha jól rémlik Tuchel tegnap azt nyilatkozta, hogy megfázasból jön vissza és a mai keretbe kerülése kérdéses volt, de ezt most én is általánosságban értem.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#8786 Hozzászólás Szerző: broduer »

Nekem továbbra is rejtély egyébként Werner mellőzése. Sokkal potensebb és lendületesebb a támadójátékunk, ha pályán van. Oké, ritka nagy balfék, és fixen elront pár nagyobb helyzetet, de Pulinál és CHO-nál mindenképpen hasznosabb. A két tagnak jó ha van együtt 2 gólja idén...

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8787 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Az agyatlan Pulisic legalább néha megver 1v1-ben embereket, a nyomorék CHO erre sem képes. Hála az égnek ma nincs keretben sérülés miatt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8788 Hozzászólás Szerző: Dante »

broduer írta: 2022. február 19., szombat 17:21
Apinho írta: 2022. február 19., szombat 17:18 Puli, Puli, ez se a te meccsed eddig, persze később még lehet.
Én kimondottan utálom az amerikait, de objektívan nézve, a legnagyobb gond a döntéshozatali képessége. Rendre rosszul dönt, ezzel rengeteg lehetőséget elpazarolva.
Egy buta gyökér akiből sosem lesz épkézláb játékos. Semmi meglepő nincs a mai játékán, ha meglátja hogy valahol előtte két ember áll, akkor tuti beléjük vezeti a labdát.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#8789 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Ismét nulla elképzelés, nézhetetlen fos, csak az egyéni, helyezkedési hibákban (Kanté helyzete) vagy egy váratlan megoldásban bízhatunk a gólszerzést illetően.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#8790 Hozzászólás Szerző: broduer »

Apinho írta: 2022. február 19., szombat 17:18 Puli, Puli, ez se a te meccsed eddig, persze később még lehet.
Én kimondottan utálom az amerikait, de objektívan nézve, a legnagyobb gond a döntéshozatali képessége. Rendre rosszul dönt, ezzel rengeteg lehetőséget elpazarolva.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#8791 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Puli, Puli, ez se a te meccsed eddig, persze később még lehet.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#8792 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Abra végig vitte a játékot. Nyugodtan hátra dőlhet a hintaszékben és pipázgathat.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#8793 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Izgalmas hetvegen vagyok tul, ket szulinapi party, klub vb es super bowl, soha rosszabbat. ( ettol szebb mar csak akkor lehetett volna, ha a Ravens sikerert is drukkolhattam volna)

Gratulalok a csapatnak a trofeaert, szivesen irnam, hogy elvezetes volt, de siralmas volt. A mutatott jatek borzaszto, viszont a gyozelmet nem kell magyarazni. Szamomra a legszivmelegentobb Abramovich a trofeaval. Abban a pillanatban benne van az elmult 19 ev, az osszes szomorusag es boldogsag. Megerdemeltuk, megerdemelte. Mindent megnyertunk!

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#8794 Hozzászólás Szerző: Dízel »

AwayRoller írta: 2022. február 13., vasárnap 16:54 Nyögve megvertünk egy csapatot, amelyiknek az összértéke Lukaku+Havertz és amelynél egy-két kivétellel az összes PL csapat komolyabb kerettel rendelkezik. Oké, fényes, meg trófea meg minden, de nem éppen erre kéne recskázni elalvás előtt :roll:
Akkor nézd meg a srácokat instan meg twitteren mit és hogyan ünnepelnek.
Értem, hogy nem egy nagy nívó, de amikor majd megnézik Havertz-et meg bruno fernandest ki nyert több mindent, akkor lehet pillogni.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#8795 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Nyögve megvertünk egy csapatot, amelyiknek az összértéke Lukaku+Havertz és amelynél egy-két kivétellel az összes PL csapat komolyabb kerettel rendelkezik. Oké, fényes, meg trófea meg minden, de nem éppen erre kéne recskázni elalvás előtt :roll:

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#8796 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Remelem most mar eleg volt a rinyalasbol es latjak a jatekosok es mindenki mas, hogy ez egy olyan klub ahol nem arrol beszelnek, hogy trofeakat lehet itt gyujteni, hanem meg is szerzik azokat.
Lesznek meg hullamvolgyek, de ha csapatkent jatszunk es mindenki szivet lelket belerakja akkor jonnek az eredmenyek. Mondjuk ezt a kupat epp csak felgozzel huztak be a sracok, nincs nagy csapategyseg, de ha osszeall a keret akkor nem tudom meg mire lehetunk kepesek. Remelem ez eljut az agyukig es realizaljak hol vannak.

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Aktuális meccsek

#8797 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Bandi írta: 2022. február 13., vasárnap 7:52 Cesar Azpilicueta:

"I expected the Palmeiras players to come around the penalty taker. I already told Kai he was going to shoot. I just tried to release the pressure from him, be more calm. With three minutes to go, it's an important moment. It worked!"

Először én is azt hittem hogy Azpi lövi mert elég sokáig ő állt ott a labdával, aztán amikor már mindenki kiment a 16–oson kívülre, akkor adta át a labdát Havertz-nek.
Úgy voltam a Terry-ék után következő Chelsea generációval, hogy képtelenek felnőni arra a szintre (mentálisan, és eredményességben sem); erre olyan BL tavaszt produkáltak, amelyre még nem volt példa...(és behúzták az összes többi "nemzetközi" kupát is. Azpi pedig mentálisan is extra)... (y)

Avatar
s-h-i-n-e.com
Hozzászólások: 1225
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 23:30
Kedvenc játékos: shine
Kedvenc exjátékos: GZ25
Tartózkodási hely: www.youtube.com/AndyShineMusic

Re: Aktuális meccsek

#8798 Hozzászólás Szerző: s-h-i-n-e.com »

Futball Manager üzemmód: ...a szélsőinket egytől-egyik eladnám... :D (vagy inkább nevezzük szélen vergődő, túlárazott játékosoknak)
Lukaku talán jobban érvényesülne, ha Raphinha, Saint-Maximin, Nkunku, Richarlison vagy Аdаmа Tгаоге tömné labdákkal...
https://www.youtube.com/watch?v=FBs_cNWIwDM

fst200
Hozzászólások: 907
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#8799 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Bandi írta: 2022. február 13., vasárnap 7:52 Cesar Azpilicueta:

"I expected the Palmeiras players to come around the penalty taker. I already told Kai he was going to shoot. I just tried to release the pressure from him, be more calm. With three minutes to go, it's an important moment. It worked!"

Először én is azt hittem hogy Azpi lövi mert elég sokáig ő állt ott a labdával, aztán amikor már mindenki kiment a 16–oson kívülre, akkor adta át a labdát Havertz-nek.
Igazi vezér volt abban a pillanatban is

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#8800 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Cesar Azpilicueta:

"I expected the Palmeiras players to come around the penalty taker. I already told Kai he was going to shoot. I just tried to release the pressure from him, be more calm. With three minutes to go, it's an important moment. It worked!"

Először én is azt hittem hogy Azpi lövi mert elég sokáig ő állt ott a labdával, aztán amikor már mindenki kiment a 16–oson kívülre, akkor adta át a labdát Havertz-nek.

Válasz küldése