Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15081 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kepa beast modeba kapcsolt :D egyébként kis túlzással Gilmour megjátssza azt amit Jorgi.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#15082 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Traxver írta:Kepa esdig többet védett mint az egész szezonban :lol:
és mindezt 5 másodperc alattXD

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#15083 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Kepa esdig többet védett mint az egész szezonban :lol:

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#15084 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Ez a Gilmour gyerek egész ügyes. Jól játszik eddig.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15085 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta:Az első gólt ugye beadásból kaptuk, a támadó kovacicot fejelete le siman. Fizikailag nagyon gyenge amugy is a középpályánk, nem akarok bezzeg régenezni, de anno azért egy ballack, essien, lampard triot nem tudtak igy elnyomni, marmint most csak a fizikai kontaktokat nézve (meg persze sehogy sem). Tényleg elférne az erőd a kp-ra. RLC talán megoldás lenne, de ő is csak egyedül van, meg hát többet sérült mint egészséges, lehet neki lassan lefő a kávé.
:arrow: SMS
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#15086 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Az első gólt ugye beadásból kaptuk, a támadó kovacicot fejelete le siman. Fizikailag nagyon gyenge amugy is a középpályánk, nem akarok bezzeg régenezni, de anno azért egy ballack, essien, lampard triot nem tudtak igy elnyomni, marmint most csak a fizikai kontaktokat nézve (meg persze sehogy sem). Tényleg elférne az erőd a kp-ra. RLC talán megoldás lenne, de ő is csak egyedül van, meg hát többet sérült mint egészséges, lehet neki lassan lefő a kávé.
A második gól meg egy nagy vicc volt, az ÖTÖSÖN bellül beguritott labda 3 ellenfél lába alatt ment el, amíg megtalálta azt, aki berúgta. Ilyen a világon nincs.
Kell egy klasszik CB, eddig nem voltam benne biztos, de se chris, se tomori se zouma nem képes a feladatok elvégzésére. Rüdiger talán feltud nőni a feladathoz.

Mindenképpen a védelmet kéne rendberakni, de Frank látványosan leszarja. Ebből lehetnek késöbb gondok, mert Kepara van most minden ráhúzva(megjegyzem, nem oknélkül), de most hogy Caballero véd, aki nagyon jól teszi a dolgát, simán kapjuk a gólokat továbbra is.

Kell egy CB, egy szélső védő, egy csatár Tammy mellé6mögé, meg én a KP-ra is igazolnék valami vaddisznót. Ezek nélkül neki se menjünk jövőre a BL-nek, mert ugyan az lesz mint idén.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6919
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15087 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Remelem valami nagyon tartalekos csapattal allunk ki kedden a pool ellen.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15088 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Botond9797 írta:Nekem szemet szúr, hogy Lamps állandóan a támadó játékot kritizálja, a pontatlan helyzetkihasználást okolja minden vereségünk után. Persze teszi ezt jogosan, a mai meccset is lezárhattuk volna a félidőre, de nem értem, hogy a védelmet miért menti fel állandóan. Pedig ott vnnak nagyobb gondok szerintem, a támadók jelenleg a B-csapat emberei, CHO, Pulisic, Tammy trióval pofásabb lenne a támadó alakzat, ráadásul jön Zyech és továbbra is inkább előre merülnek fel nevek pletykaszinten. Ezt a 10 meccset kihúzzuk és jövőre alighanem egy egészen más támadóalakzattal vágunk neki az idénynek. Az viszont hosszabb távon is probléma, ha képtelenek vagyunk pontrúgásokat levédekezni, mentális ötperces rövidzárlatokkal meccsbe hozzuk az ellenfelet, se Christensen, se Zouma nem Chelsea-szintű védők, Tomori egyszer 4-5 év múlva talán az lehet, Rüdiger pedig épp súrolja a szintet alulról. James védekezésben még rendre hibázik, lemarad, Alonso kb hátravont csatárt játszik, Azpinak pedig nincs posztja. A hátsó alakzatot kellene rendbe vágni, minimum 3 új emberrel (2 kh, 1 balhátvéd), a sallangtól elbúcsúzni, mert nem lenne bűn 2-t rúgni a Bor'mouth-nak, ha kimaradnak a helyzetek, ha a védelem képes lenne lehozni egy clean sheet-et az idei szezon egyik legimpotensebb csapata ellen.
Mert nem foglalkozik azzal, hogy gólt kapunk, ill. nem az a legfontosabb neki, hogy ne kapjunk gólt, inkább az, hogy többet lőjünk az ellenfélnél. Ez nekem nagyon szimpatikus, épp az ellenkezője Mourinho felfogásának.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15089 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

600 ev utan el kell ismernem es meg kell emlitenem, hogy vegre Batshuayi jol szallt be a meccsbe es ugy jatszott, mint egy PL jatekos es nem ugy mint egy Champo.
Lehet megcsapta a ket agysejtjenek egyiket a szele, hogy mar csak 3. szamu opcio? Mindig szidom es tudjatok a velemenyem rola, de ma egy kicsit kompenzalta az eddigieket, ettol fuggetlenul huzzon innen nyaron :lol:
Alonso 5 vedos rendszerben kiraly, mint korabban is irtam, szerintem nincs megegy ilyen jatekos aki balhatved alapbol, de ha 4 vedos rendszerben berakod egy kalap kaki, de ha mehet elore TOP. Rugotechnikaja elit.
Valahogy sejtettem egyebkent hogy nem tudjuk kihasznalni ezt a szamunkra kedvezo fordulot szokasos Chelsea betegseg.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#15090 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Nekem szemet szúr, hogy Lamps állandóan a támadó játékot kritizálja, a pontatlan helyzetkihasználást okolja minden vereségünk után. Persze teszi ezt jogosan, a mai meccset is lezárhattuk volna a félidőre, de nem értem, hogy a védelmet miért menti fel állandóan. Pedig ott vnnak nagyobb gondok szerintem, a támadók jelenleg a B-csapat emberei, CHO, Pulisic, Tammy trióval pofásabb lenne a támadó alakzat, ráadásul jön Zyech és továbbra is inkább előre merülnek fel nevek pletykaszinten. Ezt a 10 meccset kihúzzuk és jövőre alighanem egy egészen más támadóalakzattal vágunk neki az idénynek. Az viszont hosszabb távon is probléma, ha képtelenek vagyunk pontrúgásokat levédekezni, mentális ötperces rövidzárlatokkal meccsbe hozzuk az ellenfelet, se Christensen, se Zouma nem Chelsea-szintű védők, Tomori egyszer 4-5 év múlva talán az lehet, Rüdiger pedig épp súrolja a szintet alulról. James védekezésben még rendre hibázik, lemarad, Alonso kb hátravont csatárt játszik, Azpinak pedig nincs posztja. A hátsó alakzatot kellene rendbe vágni, minimum 3 új emberrel (2 kh, 1 balhátvéd), a sallangtól elbúcsúzni, mert nem lenne bűn 2-t rúgni a Bor'mouth-nak, ha kimaradnak a helyzetek, ha a védelem képes lenne lehozni egy clean sheet-et az idei szezon egyik legimpotensebb csapata ellen.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#15091 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Dante írta:
andrewm93 írta:
Traxver írta:ha nem lesz meg a BL csak saját magunknak köszönhetjük
Én úgy látom, hogy ebben a csapatban ennyi van. Szezon előtt ez volt a realitás. Elment a legjobb játékosunk, igazolni nem tudtunk augusztusban, és a szélsőink lesérültek, a fiatalok pedig most hogy valakinek mindig elő kéne hozakodni egy jó teljesítménnyel, nem tudnak. Kíváncsi vagyok hány ember jön majd idén nyáron, jelenleg minden posztra elférne egy új játékos.
Milyen fiatalokról beszélünk? Vagy úgy kéne jól teljesíteni, hogy sérülten ülnek a lelátón?
Mount-ra és Abraham-re gondoltam elsősorban. Amilyen kiugróan indultak, mind a ketten nagyon visszaestek. Persze, Tammy mindig összeszedett valami kisebb-nagyobb sérülést, nyilván így nem egyszerű folyamatosan jól teljesíteni. De ettől függetlenül amit írtam szerintem reális, a szezon elején Mount, Tammy, Pulisic, húzták a csapatot előre, James kezdett szintén a csapatba beépülni(aki egyébként szerintem az egyik legstabilabb játékosunk a kezdőben jelenleg), CHO az egyetlen kakukktojás mondjuk, ő amióta visszatért és ismét megsérült volna, gyatra teljesítményt nyújtott. Nem akartam egyikükre sem ráhúzni a jelenlegi szar teljesítményt, vannak náluk tapasztaltabbak is a kezdőben akiktől mondjuk az ember elvárná, hogy egy kicsit jobban teljesítsenek, gondolok itt Christensenre, vagy védekezés szempontból Alonsora. Mindenesetre remélem, hogy valahogyan elérünk a BL selejtezőt érő helyre legalább, és akkor nyáron jobb eséllyel jönnek nagyobb nevek a csapatba, védelembe csont nélkül szükségünk lenne legalább 3 új érkezőre.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#15092 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bandi írta:Amúgy RLC-vel mi a terve Lampard-nak? Mert ha arra vár hogy majd egyik meccsen 3-4 góllal vezetünk és akkor be tudja hozni, akkor azt hiába teszi. Játsszon akkor inkább a tartalékoknál, mert végigücsörögni a meccseket nincs sok értelme...
Ugyanezen agyaltam meccs közben én is, ennek így nem sok értelme, alig lesz olyan meccsünk ahol biztosngáosan be lehet hozni, hogy kapja a perceket. Amúgy hétfőn a tartalékokkal fog játszani.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15093 Hozzászólás Szerző: Pityee »

mikel12 írta:Beszaras, hogy ez az Ake nem kellett nekunk, latva a vedelmunket. :D Giroud lezarhatta volna a meccset, ehelyett 5 pec mulva hatranyban voltunk. Alonso 5 vedos rendszerben mindig is tudott focizni, ha valaki miatt, akkor o miatta erdemes ezt a formaciot jatszani.

United megy holnap az Evertonhoz, aztan fogadjak a Cityt, majd idegenben a Tottenhamhez latogatnak.
Kesz idiotak vagyunk, hogy ezt a meccset nem sikerult behuzni. Mi fogadjuk szinten az Evertont, majd megyunk a Villahoz. Meg barmi lehet, elnezve a Leicester formajat, ok sem dolhetnek hatra, de latva ezt a szorakoztato musort, azert nekik nincs annyi okuk aggodni. Nekunk kikurt meleg lesz a pite, meg mindig abbol elunk, hogy a bajnoksag elejen par meccset nyertunk zsinorban.
Van egy sanda gyanúm, hogy ennyi sérülttel és Jorginho eltiltásával már hazai pályán sem tudjuk megverni az Everton, sőt örülni fogunk ha nem kapunk ki. Ráadásul amilyen bírói támogatást kap mostanában az mu, hamarosan kiesünk a top4ből.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6919
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15094 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

mikel12 írta:Beszaras, hogy ez az Ake nem kellett nekunk, latva a vedelmunket. :D Giroud lezarhatta volna a meccset, ehelyett 5 pec mulva hatranyban voltunk. Alonso 5 vedos rendszerben mindig is tudott focizni, ha valaki miatt, akkor o miatta erdemes ezt a formaciot jatszani.

United megy holnap az Evertonhoz, aztan fogadjak a Cityt, majd idegenben a Tottenhamhez latogatnak.
Kesz idiotak vagyunk, hogy ezt a meccset nem sikerult behuzni. Mi fogadjuk szinten az Evertont, majd megyunk a Villahoz. Meg barmi lehet, elnezve a Leicester formajat, ok sem dolhetnek hatra, de latva ezt a szorakoztato musort, azert nekik nincs annyi okuk aggodni. Nekunk kikurt meleg lesz a pite, meg mindig abbol elunk, hogy a bajnoksag elejen par meccset nyertunk zsinorban.
Semmiről nem kéne beszülnünk ha a 4-5 játékosunk visszatérne sérülésből.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15095 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Beszaras, hogy ez az Ake nem kellett nekunk, latva a vedelmunket. :D Giroud lezarhatta volna a meccset, ehelyett 5 pec mulva hatranyban voltunk. Alonso 5 vedos rendszerben mindig is tudott focizni, ha valaki miatt, akkor o miatta erdemes ezt a formaciot jatszani.

United megy holnap az Evertonhoz, aztan fogadjak a Cityt, majd idegenben a Tottenhamhez latogatnak.
Kesz idiotak vagyunk, hogy ezt a meccset nem sikerult behuzni. Mi fogadjuk szinten az Evertont, majd megyunk a Villahoz. Meg barmi lehet, elnezve a Leicester formajat, ok sem dolhetnek hatra, de latva ezt a szorakoztato musort, azert nekik nincs annyi okuk aggodni. Nekunk kikurt meleg lesz a pite, meg mindig abbol elunk, hogy a bajnoksag elejen par meccset nyertunk zsinorban.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15096 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerencsére még jól is kijöhetünk (már ha próbáljuk pozitívan nézni a dolgokat). A manu az Evertonnal játszik, idegenben, A city hazai pályán valszeg lekeni az Arsenalt, a Sp*rs pedig a Wolvest fogadja, ott is lehetnek meglepetések.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15097 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dante írta:Egyébként Alonso-nak tényleg a csatár mellet van helye, védekezni nem tud, de most jó formában van ami a góllövést illető. Willian és Pedro haszna egyenlő a nullával, de Mount se jobb náluk. Ha Tammy nem épül fel, akkor megnézném Giroud mögött Marcos-t, lehetne ő a mi Müller-ünk.

Amúgy megkockáztatom, hogy az Everton, vagy West Ham támadói és középpályásai egyéni kvalitásokat tekintve jobban, mint a mieink, már aki most rendelkezésre áll.
Ott botrányos lenne. Neki a szárny teremtetett, azon a nagy területen vitézkedik amit a szélső támadó csinál neki, ő ebben jó.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#15098 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Apinho írta:
Traxver írta:ha nem lesz meg a BL csak saját magunknak köszönhetjük
Minek, hogy megint vergődjünk és kapjuk ott is a pofonokat? A BL az a bajnokok ligája, mit keresnénk ott egy 4. hellyel? Majd ha megint PL-t nyerünk. Addig csak építkezzünk, és szerezzenek tapasztalatot a fiatalok inkább az EL-ben.
ebben teljesen igazad van és egyet is értek csak sajnos pénzügyileg nem mindegy melyik sorozatban indulsz.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1673
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#15099 Hozzászólás Szerző: Traxver »

andrewm93 írta:
Traxver írta:ha nem lesz meg a BL csak saját magunknak köszönhetjük
Én úgy látom, hogy ebben a csapatban ennyi van. Szezon előtt ez volt a realitás. Elment a legjobb játékosunk, igazolni nem tudtunk augusztusban, és a szélsőink lesérültek, a fiatalok pedig most hogy valakinek mindig elő kéne hozakodni egy jó teljesítménnyel, nem tudnak. Kíváncsi vagyok hány ember jön majd idén nyáron, jelenleg minden posztra elférne egy új játékos.
persze jogos csak bosszant, hogy nem tudunk oda érni egy BL-re amikor 3 TOP csapatnak se megy idén rendesen.
Én se vártam az év elején TOP 4-et egy jó ősz alapozta meg a BL helyet, amit idén végére elk*runk.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15100 Hozzászólás Szerző: Dante »

andrewm93 írta:
Traxver írta:ha nem lesz meg a BL csak saját magunknak köszönhetjük
Én úgy látom, hogy ebben a csapatban ennyi van. Szezon előtt ez volt a realitás. Elment a legjobb játékosunk, igazolni nem tudtunk augusztusban, és a szélsőink lesérültek, a fiatalok pedig most hogy valakinek mindig elő kéne hozakodni egy jó teljesítménnyel, nem tudnak. Kíváncsi vagyok hány ember jön majd idén nyáron, jelenleg minden posztra elférne egy új játékos.
Milyen fiatalokról beszélünk? Vagy úgy kéne jól teljesíteni, hogy sérülten ülnek a lelátón?

Válasz küldése