Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#22821 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

cech19960320 írta:
nemtudom írta:bravó EKE
ez inkább Azpié volt... mindenki szépen lesreállította. csak azpi lógott be. és ez nála nem az első eset.
azért nem csak szemmel kellene fognia az emberét 2 méterről a hollandnak sem

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#22822 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

nemtudom írta:bravó EKE
ez inkább Azpié volt... mindenki szépen lesreállította. csak azpi lógott be. és ez nála nem az első eset.

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22823 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Baszki Kane ez micsoda fejes volt.. Nem semmi a pali.

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#22824 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

bravó EKE

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#22825 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

dankodavid írta:
AwayRoller írta:Ez mióta nem piros?
Nem volt obvious goalscoring opportunity.
De elvileg a bírónak pártatlannak kéne lennie és figyelmen kívül hagyni, hogy Pedro számára 2 m sem obvious opp...

dankodavid
Hozzászólások: 6897
Csatlakozott: 2008. november 12., szerda 10:46
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22826 Hozzászólás Szerző: dankodavid »

AwayRoller írta:Ez mióta nem piros?
Nem volt obvious goalscoring opportunity.
"Nem fejtem ki, ha érdekel, nézz utána."

Avatar
Norbertoo
Hozzászólások: 1882
Csatlakozott: 2008. november 11., kedd 23:46
Kedvenc játékos: Timo Werner
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard
Tartózkodási hely: Dánia

Re: Aktuális meccsek

#22827 Hozzászólás Szerző: Norbertoo »

rafanadal írta:Aké szerelés, Batshuayi sarkazás, Willian szabadrúgás gól. A padról bekerült emberek eddig nem teljesítenek rosszul.
Szeretném, ha végre bebizonyosodna, hogy nem csak 12-13 emberrel lehet végigcsinálni a szezont, hanem simán be lehet dobni Batsmant, RLC-t, Akét vagy aár Kenedyt is.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#22828 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Aké szerelés, Batshuayi sarkazás, Willian szabadrúgás gól. A padról bekerült emberek eddig nem teljesítenek rosszul.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#22829 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ez mióta nem piros?

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#22830 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

nemtudom írta:http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/ ... AA_IDF.jpg

a pali azt mondja "nem számít a kezezés ha természetes a kéztartás"
:lol: :lol:
akkor aki szerint ez a normális testtartás az álljon így 8 órában.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22831 Hozzászólás Szerző: kazomester »

nemtudom írta:http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/ ... AA_IDF.jpg

a pali azt mondja "nem számít a kezezés ha természetes a kéztartás"
:lol: :lol:
Ez már szokásossá vált mostnaában, minden meccsünkön van egy sorsdöntő kezezés, amit nem fújnak be a bírók. AMúgy jó kép, ez a 3 ember együtt nem tesz ki 1 normális játékost :lol:

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#22832 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/ ... AA_IDF.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

a pali azt mondja "nem számít a kezezés ha természetes a kéztartás"
:lol: :lol:

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#22833 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

Amazing24 írta:
kazomester írta:Bízom Conte-ban, hogy a mai volt az utolsó csepp a pohárban és ma láttuk utoljára kezdeni a 2 jómadarat. Tudom, hogy fosik, de meg kell lépnie. Ha 2 napig nem alszik megint, mint a 4rsenal elleni zakó után, akkor legyen úgy. De ez nem mehet tovább így.
Biztos, hogy a 2 jo madar vegig viszi a szezont sajnos. Matic es Conte elso perctol szerelmesek egymasba es sajnos tartok tole, hogy jovore sem latjuk kevesebbet a szerbet, mikozben egy Fabregas ucsorog a padon. En nagyon csipem amugy Maticsot, nagyon orultem amikor visszajott es 1,5 szezonig remekul is jatszott. De a tavalyi szezontol egy hanyadek. Bayern,Real, Atleti, es hasonlo csapatoknal csak a gyepet nyirhatna, mig nalunk allando kezdo. Ezert is tartanak elottunk az emlitett csapatok. Costarol meg ne is beszeljunk, egy tokos edzo mar reg lerakta volna az ifikhez. Javulnunk kell, es megujulnunk. Bizok maximalisan Conteba, de mostanaban o sem remekel. Egesz egyszeruen be kell huzni a bajnoksagot minden aron.
szerintem ha jött volna Nainggolan akkor Matic már másik csapatban töketlenkedne.
amúgy szerintem sok múlik azon, hogy kiket sikerül megszerezni, mert Vidal Bakayoko Nainggolan hármasból mind kiszorítaná Maticot a kezdőből.
Costa-t meg tavaly José sem mert kitenni a keretből.Hiddink alatt meg már tűrhetően játszott.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#22834 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

kazomester írta:Bízom Conte-ban, hogy a mai volt az utolsó csepp a pohárban és ma láttuk utoljára kezdeni a 2 jómadarat. Tudom, hogy fosik, de meg kell lépnie. Ha 2 napig nem alszik megint, mint a 4rsenal elleni zakó után, akkor legyen úgy. De ez nem mehet tovább így.
Biztos, hogy a 2 jo madar vegig viszi a szezont sajnos. Matic es Conte elso perctol szerelmesek egymasba es sajnos tartok tole, hogy jovore sem latjuk kevesebbet a szerbet, mikozben egy Fabregas ucsorog a padon. En nagyon csipem amugy Maticsot, nagyon orultem amikor visszajott es 1,5 szezonig remekul is jatszott. De a tavalyi szezontol egy hanyadek. Bayern,Real, Atleti, es hasonlo csapatoknal csak a gyepet nyirhatna, mig nalunk allando kezdo. Ezert is tartanak elottunk az emlitett csapatok. Costarol meg ne is beszeljunk, egy tokos edzo mar reg lerakta volna az ifikhez. Javulnunk kell, es megujulnunk. Bizok maximalisan Conteba, de mostanaban o sem remekel. Egesz egyszeruen be kell huzni a bajnoksagot minden aron.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#22835 Hozzászólás Szerző: Bandi »

casma írta:Ezen ne múljon, de amikor kikapunk, akkor mindig a bíró a hibás ))
Szarrá vertek ma bennünket. Egész meccsen 0 sikeres passzunk volt a MUTD tizenhatosán belül. Gondolom, a bíró miatt ))
Kinyaljátok Conte fenekét, pedig piszok mázlista a pasi. Jelenleg a Chelsea állománya a legerősebb, és nem volt nemzetközi meccsünk, a riválisok többségének meg volt.
Na erről ennyit, elnézést ha gyengébb ellenfelek ellen megnyert meccsek után nem gyújtok gyertyát.
Azért azt nem jelenteném ki ilyen egyértelműen hogy a mi keretünk a legerősebb, plusz Conte-nak újra fel kellett építeni a játékosokat, miután José porig rombolt mindent tavaly. Mindezek ellenére gyakorlatilag az egész szezonban simán vezettük a tabellát, úgy hogy a bajnokság kezdete előtt szerintem sokan kiegyeztek volna egy BL hellyel. Szóval nem tudom hogy mit vársz el Conte-tól, meg kellett volna nyernünk 6 fordulóval a vége előtt a bajnokságot, akkor lennél elégedett a munkájával?

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22836 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bízom Conte-ban, hogy a mai volt az utolsó csepp a pohárban és ma láttuk utoljára kezdeni a 2 jómadarat. Tudom, hogy fosik, de meg kell lépnie. Ha 2 napig nem alszik megint, mint a 4rsenal elleni zakó után, akkor legyen úgy. De ez nem mehet tovább így.

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#22837 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

mikel12 írta:Csak azt nem tudom, hogy tudtunk ilyen felkeszuletlenul palyara lepni. Ha ezt hozzuk, meg van a bajnoksag. Oke, hogy Alonso az utolso pillanatban megserult, de egy Contenak csak van ra megoldasa, es egyaltalan nem ott ment el a meccs. Csodalkozom nagyon. Amugy ne legyenek illuziok, ez a United kifocizta magat ma, az elkovetkezendo evekben nem fognak igy jatszani.
Én ha jól értettem Alonso nem megsérült hanem megbetegedett. Kiment belemelegíteni, de azt mondták végül, hogy így nincs értelme játszani. Már reggel tudták, hogy nem valószínű a pályára lépése.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#22838 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Zsolti írta:Jövőhét Sp*rs otthon. A bajnokság ott dől el.
Az kupameccs, nem bajnoki.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22839 Hozzászólás Szerző: Pityee »

laczze írta:Jéééé José nem őrjöngött örömében, csoda.
Sőt furcsán feszült képet vágott.
Azért a meccs lefújása után levonulás közben nem felejtett el az mu címerre mutogatni, kis patkány. Erről a mai meccsről sok mindent elmond, hogy az egész meccsen nem volt kapura tartó lövésünk. De amíg Conte nem meri kirakni ezt az impotens Costát a kezdőből, addig ne is nagyon várjunk gólokat. A csapatok előbb-utóbb így ráfognak jönni, hogy elég kivenni a játékból Hazardot és meg is állt a játékunk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22840 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ha nem MU drukker, akkor persze, a vélemény az legyen akármilyen is, itt a helye. Ha viszont manu drukker, akkor van illőbb hely ahova írhatja a véleményét, főleg ha azzal ajnározza azt a csapatot amelyik imént letaposott minket. Szerintem.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése