Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#18561 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Pityee írta:
becus3 írta:
Pityee írta: Lassan kihozod, hogy mindenki más a csapatban vadbarom körülötte, csak Jorginho a penge igaz? :D Szerintem ezzel a véleményeddel, lassan egyedül maradsz mert mr. Alibipasszkirályunk mindenkinek kezdi szúrni a szemét, tegyük hozzá nem véletlenül. Elhiheted, hogy a kopasz lassan pezsgőt bont amiért nem náluk kötött ki. Sőt továbbmegyek, ha Sarri ezt a vonalat fogja tovább vinni, miszerint haveri és pofaalapon fogja összerakni a kezdőt, valamint nem rakja ki a nullán teljesítő játékosokat, akkor nem csak a szurkolók haragját fogja kivívni, hanem a vezetőségét is és elég hama repülni fog. Egyébként sem tudom felfogni, hogy nem szúrja a szemét a vezetőségnek, hogy a két legjobb játékosunkat teljesen kicsinálja. Megszeretnék netán várni, hogy mindkettő lelépjen a francba? Mert akkor nagyon jó úton haladnak. Abramovicsnak személyesen kéne odamenni Sarrihoz és két nyakleves társaságában elmagyarázni, hogy ne csessze el legalább a világszinten elismert TOP játékosainkat. A legelszomorítóbb ebbe tényleg az, hogy mindössze azért mert neki az olaszbrazil gyerek a világi cimbije és neki mindenképp helyet kell csinálni... nonszensz. Azthittem csozé után nem jöhet rosszabb de lassan visszasírom a bunkerfocit, engem ez a tilitolifaszompasszos játék tönkretesz. Okkal nem nézek katalány meccset, erre lassan itt azt kell néznem. Annyi különbséggel, hogy ők gólokat is rúgnak, nem csak adogatják körbe és körbe a labdát.
A Barcelona pont annyival jobb, amennyivel jobb támadói vannak., ha nekik is Morata, William és Pedro lenne Messi mellett, az első 3ba nem lennének. Nem beszélve mi lenne velük Messi nélkül.
Hisz pont Williant szeretnék Messi mellett tudni, őt üldözik minden átigazolási időszakban. Pedro meg elég sokat eltöltött Messi mellett, azt nem is kell elemezni :mrgreen:
Sztem hülyeség a keretünket a Barcelonáéval összehasonlítani, van kb 3 emberünk aki a Barcánál kezdő lehetne, Hazard, Kanté és max Azpi, bár ő, ismerve, hogy náluk a szélső hátvéd kb támadó középpályás, ezért nem biztos, hogy kezdőbe kerülne. Egy olyan csapattal, ahol a világ aktuális legjobbjaiért perkálnak ki félévente 100+ misit, max egy Atlético tudja felvenni a versenyt, ahol a gynegébb lehetőségeket harccal, verítékkel, csapategységgel kompenzálák. Mi ettől rohadt messze vagyunk, a United és az Arsenal a mi szintünk, akármennyire fáj is ezt kimondani. Hazard-t is egyszer helyretehetné végre Sarri, mert az ő képességeivel, bármilyen poszton játszik, minden meccsen kellene hoznia legalább egy váratlant, meccseket kellene eldöntenie, nem pedig leszegett fejjel tili-tolizni és huzogatni ide-oda a tizenhatos vonalán...
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#18562 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Pityee írta:
becus3 írta:
Pityee írta: Lassan kihozod, hogy mindenki más a csapatban vadbarom körülötte, csak Jorginho a penge igaz? :D Szerintem ezzel a véleményeddel, lassan egyedül maradsz mert mr. Alibipasszkirályunk mindenkinek kezdi szúrni a szemét, tegyük hozzá nem véletlenül. Elhiheted, hogy a kopasz lassan pezsgőt bont amiért nem náluk kötött ki. Sőt továbbmegyek, ha Sarri ezt a vonalat fogja tovább vinni, miszerint haveri és pofaalapon fogja összerakni a kezdőt, valamint nem rakja ki a nullán teljesítő játékosokat, akkor nem csak a szurkolók haragját fogja kivívni, hanem a vezetőségét is és elég hama repülni fog. Egyébként sem tudom felfogni, hogy nem szúrja a szemét a vezetőségnek, hogy a két legjobb játékosunkat teljesen kicsinálja. Megszeretnék netán várni, hogy mindkettő lelépjen a francba? Mert akkor nagyon jó úton haladnak. Abramovicsnak személyesen kéne odamenni Sarrihoz és két nyakleves társaságában elmagyarázni, hogy ne csessze el legalább a világszinten elismert TOP játékosainkat. A legelszomorítóbb ebbe tényleg az, hogy mindössze azért mert neki az olaszbrazil gyerek a világi cimbije és neki mindenképp helyet kell csinálni... nonszensz. Azthittem csozé után nem jöhet rosszabb de lassan visszasírom a bunkerfocit, engem ez a tilitolifaszompasszos játék tönkretesz. Okkal nem nézek katalány meccset, erre lassan itt azt kell néznem. Annyi különbséggel, hogy ők gólokat is rúgnak, nem csak adogatják körbe és körbe a labdát.
A Barcelona pont annyival jobb, amennyivel jobb támadói vannak., ha nekik is Morata, William és Pedro lenne Messi mellett, az első 3ba nem lennének. Nem beszélve mi lenne velük Messi nélkül.
Hisz pont Williant szeretnék Messi mellett tudni, őt üldözik minden átigazolási időszakban. Pedro meg elég sokat eltöltött Messi mellett, azt nem is kell elemezni :mrgreen:
Tehát akkor jobb képességüek a csataraink. William elcsereléséért Malcomra miatt imádkozik itt mindenki. Pedrot hasonlítani sem merem Dembelevel. Morata és Suarez.. Morata.......

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6792
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18563 Hozzászólás Szerző: Pityee »

becus3 írta:
Pityee írta: Lassan kihozod, hogy mindenki más a csapatban vadbarom körülötte, csak Jorginho a penge igaz? :D Szerintem ezzel a véleményeddel, lassan egyedül maradsz mert mr. Alibipasszkirályunk mindenkinek kezdi szúrni a szemét, tegyük hozzá nem véletlenül. Elhiheted, hogy a kopasz lassan pezsgőt bont amiért nem náluk kötött ki. Sőt továbbmegyek, ha Sarri ezt a vonalat fogja tovább vinni, miszerint haveri és pofaalapon fogja összerakni a kezdőt, valamint nem rakja ki a nullán teljesítő játékosokat, akkor nem csak a szurkolók haragját fogja kivívni, hanem a vezetőségét is és elég hama repülni fog. Egyébként sem tudom felfogni, hogy nem szúrja a szemét a vezetőségnek, hogy a két legjobb játékosunkat teljesen kicsinálja. Megszeretnék netán várni, hogy mindkettő lelépjen a francba? Mert akkor nagyon jó úton haladnak. Abramovicsnak személyesen kéne odamenni Sarrihoz és két nyakleves társaságában elmagyarázni, hogy ne csessze el legalább a világszinten elismert TOP játékosainkat. A legelszomorítóbb ebbe tényleg az, hogy mindössze azért mert neki az olaszbrazil gyerek a világi cimbije és neki mindenképp helyet kell csinálni... nonszensz. Azthittem csozé után nem jöhet rosszabb de lassan visszasírom a bunkerfocit, engem ez a tilitolifaszompasszos játék tönkretesz. Okkal nem nézek katalány meccset, erre lassan itt azt kell néznem. Annyi különbséggel, hogy ők gólokat is rúgnak, nem csak adogatják körbe és körbe a labdát.
A Barcelona pont annyival jobb, amennyivel jobb támadói vannak., ha nekik is Morata, William és Pedro lenne Messi mellett, az első 3ba nem lennének. Nem beszélve mi lenne velük Messi nélkül.
Hisz pont Williant szeretnék Messi mellett tudni, őt üldözik minden átigazolási időszakban. Pedro meg elég sokat eltöltött Messi mellett, azt nem is kell elemezni :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#18564 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Pityee írta:
Gaba írta:
Bubi írta:Ja amúgy Moses utcalány nagy klasszis volt, aranylabdát neki.

Mindegy, félreértés ne essék, én nagyon kedveltem Contét és ha rajtam múlt volna még mindig vezetőedző lenne, csupán bassza a csőröm hogy megy a "Sarri takarodj" így fél év után...

De jó lett volna a Poolnak ha elküldik Kloppot az első szezonja után, vagy a City Guardiolát...

Jorginho? Szerintem egy nagy nulla az a gyerek és akkor nagyon visszafogott voltam. Viszont mások akik látták a Napolyban azt mondják, hogy nagyon jól tette a dolgát, szal időt adok neki.
Sokan 0-nak ítélik Jorgit,de közben ő a mozgatórugója a Sarri féle rendszernek.

- Neki nem az a feladata, hogy hosszú labdákkal hozza helyzetbe a támadókat. A csapat játéka a gyors, rövidpasszos játékra épül, aminek lényege, hogy másodpercek alatt helyezkedj úgy, hogy megjátszható légy és tovább is tudd adni a labdát.

- Ő mozgatja a csapatot, diktálja a játék tempóját és a hátrapasszok is taktikai elemnek számítanak.

- Azért ő van leghátul, mert neki kell a legközelebb játszania a védelemhez úgy, hogy a lehető leghamarabb tovább tudja játszani a labdát a középpályásoknak, ezért cserélt helyet Kantéval( Sajnos ebben a rendszerben nem tudna ott játszani)

- Van a középpályán rajta és Kantén kívül egy harmadik játékos is, aki támadóbb szellemű és neki, valamint a három elől játszódnak, illetve a két felfutó szélsővédőnek kellene megoldania a a támadásokat.

- Sarri ismeri, tudja, hogy miért hozta ide és hiába sok szurkoló szerint gyengén játszik, ha valóban így lenne, Sarri kivenné őt a csapatból

(De kire? Nincs alternatívája, mivel kevesen játsszák ezt és a piac sem hemzseg a hozzá hasonló játékosokkal. Guardiola sem véletlen szerette volna nyáron a Citybe hozni. Fernandinho ott is egy zseniális zongoracipelő, különbség az, hogy mellette vannak olyan játékosok, akik támadásban többet képesek hozzátenni a csapat egészhez, mint nálunk Barkley, Kovacic, RLC, vagy éppen Kanté.
Lassan kihozod, hogy mindenki más a csapatban vadbarom körülötte, csak Jorginho a penge igaz? :D Szerintem ezzel a véleményeddel, lassan egyedül maradsz mert mr. Alibipasszkirályunk mindenkinek kezdi szúrni a szemét, tegyük hozzá nem véletlenül. Elhiheted, hogy a kopasz lassan pezsgőt bont amiért nem náluk kötött ki. Sőt továbbmegyek, ha Sarri ezt a vonalat fogja tovább vinni, miszerint haveri és pofaalapon fogja összerakni a kezdőt, valamint nem rakja ki a nullán teljesítő játékosokat, akkor nem csak a szurkolók haragját fogja kivívni, hanem a vezetőségét is és elég hama repülni fog. Egyébként sem tudom felfogni, hogy nem szúrja a szemét a vezetőségnek, hogy a két legjobb játékosunkat teljesen kicsinálja. Megszeretnék netán várni, hogy mindkettő lelépjen a francba? Mert akkor nagyon jó úton haladnak. Abramovicsnak személyesen kéne odamenni Sarrihoz és két nyakleves társaságában elmagyarázni, hogy ne csessze el legalább a világszinten elismert TOP játékosainkat. A legelszomorítóbb ebbe tényleg az, hogy mindössze azért mert neki az olaszbrazil gyerek a világi cimbije és neki mindenképp helyet kell csinálni... nonszensz. Azthittem csozé után nem jöhet rosszabb de lassan visszasírom a bunkerfocit, engem ez a tilitolifaszompasszos játék tönkretesz. Okkal nem nézek katalány meccset, erre lassan itt azt kell néznem. Annyi különbséggel, hogy ők gólokat is rúgnak, nem csak adogatják körbe és körbe a labdát.
A Barcelona pont annyival jobb, amennyivel jobb támadói vannak., ha nekik is Morata, William és Pedro lenne Messi mellett, az első 3ba nem lennének. Nem beszélve mi lenne velük Messi nélkül.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6792
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18565 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Gaba írta:
Bubi írta:Ja amúgy Moses utcalány nagy klasszis volt, aranylabdát neki.

Mindegy, félreértés ne essék, én nagyon kedveltem Contét és ha rajtam múlt volna még mindig vezetőedző lenne, csupán bassza a csőröm hogy megy a "Sarri takarodj" így fél év után...

De jó lett volna a Poolnak ha elküldik Kloppot az első szezonja után, vagy a City Guardiolát...

Jorginho? Szerintem egy nagy nulla az a gyerek és akkor nagyon visszafogott voltam. Viszont mások akik látták a Napolyban azt mondják, hogy nagyon jól tette a dolgát, szal időt adok neki.
Sokan 0-nak ítélik Jorgit,de közben ő a mozgatórugója a Sarri féle rendszernek.

- Neki nem az a feladata, hogy hosszú labdákkal hozza helyzetbe a támadókat. A csapat játéka a gyors, rövidpasszos játékra épül, aminek lényege, hogy másodpercek alatt helyezkedj úgy, hogy megjátszható légy és tovább is tudd adni a labdát.

- Ő mozgatja a csapatot, diktálja a játék tempóját és a hátrapasszok is taktikai elemnek számítanak.

- Azért ő van leghátul, mert neki kell a legközelebb játszania a védelemhez úgy, hogy a lehető leghamarabb tovább tudja játszani a labdát a középpályásoknak, ezért cserélt helyet Kantéval( Sajnos ebben a rendszerben nem tudna ott játszani)

- Van a középpályán rajta és Kantén kívül egy harmadik játékos is, aki támadóbb szellemű és neki, valamint a három elől játszódnak, illetve a két felfutó szélsővédőnek kellene megoldania a a támadásokat.

- Sarri ismeri, tudja, hogy miért hozta ide és hiába sok szurkoló szerint gyengén játszik, ha valóban így lenne, Sarri kivenné őt a csapatból

(De kire? Nincs alternatívája, mivel kevesen játsszák ezt és a piac sem hemzseg a hozzá hasonló játékosokkal. Guardiola sem véletlen szerette volna nyáron a Citybe hozni. Fernandinho ott is egy zseniális zongoracipelő, különbség az, hogy mellette vannak olyan játékosok, akik támadásban többet képesek hozzátenni a csapat egészhez, mint nálunk Barkley, Kovacic, RLC, vagy éppen Kanté.
Lassan kihozod, hogy mindenki más a csapatban vadbarom körülötte, csak Jorginho a penge igaz? :D Szerintem ezzel a véleményeddel, lassan egyedül maradsz mert mr. Alibipasszkirályunk mindenkinek kezdi szúrni a szemét, tegyük hozzá nem véletlenül. Elhiheted, hogy a kopasz lassan pezsgőt bont amiért nem náluk kötött ki. Sőt továbbmegyek, ha Sarri ezt a vonalat fogja tovább vinni, miszerint haveri és pofaalapon fogja összerakni a kezdőt, valamint nem rakja ki a nullán teljesítő játékosokat, akkor nem csak a szurkolók haragját fogja kivívni, hanem a vezetőségét is és elég hama repülni fog. Egyébként sem tudom felfogni, hogy nem szúrja a szemét a vezetőségnek, hogy a két legjobb játékosunkat teljesen kicsinálja. Megszeretnék netán várni, hogy mindkettő lelépjen a francba? Mert akkor nagyon jó úton haladnak. Abramovicsnak személyesen kéne odamenni Sarrihoz és két nyakleves társaságában elmagyarázni, hogy ne csessze el legalább a világszinten elismert TOP játékosainkat. A legelszomorítóbb ebbe tényleg az, hogy mindössze azért mert neki az olaszbrazil gyerek a világi cimbije és neki mindenképp helyet kell csinálni... nonszensz. Azthittem csozé után nem jöhet rosszabb de lassan visszasírom a bunkerfocit, engem ez a tilitolifaszompasszos játék tönkretesz. Okkal nem nézek katalány meccset, erre lassan itt azt kell néznem. Annyi különbséggel, hogy ők gólokat is rúgnak, nem csak adogatják körbe és körbe a labdát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18566 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Bubi írta:
Chucky írta:
Bubi írta:Chucky: A bajnokság elején még meg volt az a csepp önbizalom mind a két csatárunkban ami kellett ahhoz, hogy jobb hijján pályán lehessenek. Szép lassan hülyét csináltak magukból, mind a ketten. Addig hozták a rosszabbnál rosszabb teljesítményeket amíg Sarri berakta Hazardot középre - onnantól kezdve nekik végük volt, egyben Sarri és a saját maguk szemében is nullák lettek.

Tegnap Giroud luftjánál nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek....
De pont ez volt a legnagyobb baromság! Önbizalom csak úgy szerezhető, ha játszik az ember. Na most ezzel a döntéssel Sarri elintézte, hogy: A csatárok még jobban nem bíznak magukban. Hazard (elöl) a legszarabb poziban játszik. A játék fos lett, mert nem tud onnan fazont adni neki. És a hab a tortán: legalább gólt sem lövünk.....

Értem én, hogy ha valami szar, akkor próbálok tenni ellene, de könyörgöm! Ne lapátoljunk már rá még egy vagon fost is!
Várj mert itt most kicsit sok az ellentmondás. Tehát azt mondod változtatni kéne, de Te Moratát a kezdőben hagytad volna, agyonjátszatod Girouddal párhuzamosan annak ellenére, hogy 5 méterről üres kapuba nem tudják bevágni. Sarri itt változtatott, átrakta Hazardot.

Akkor egyébként mindenki értette a döntését, nem jött be sajnos, erre most mindenki elküldené a faszba mert hogy miért nem változtat..

Utólag könnyű okosnak lenni.
MIért lenne ellentmondás? Vagy csak úgy lehet változtatni, hogy nem lesz csatárunk? Ez a világ legnagyobb baromsága, hogy egy olyan embert teszel máshová, ahol top 5 játékos. Én hagytam volna csatárt igen. Mivel csatár kell. Ha másra nem, lekötni a védőket. Vagy egy kósza beadás miatt. Bármi. Itt meg Hazard kösse le a védőket, hogy ő maga érvényesüljön.....

Én mit tettem volna? Lényegtelen, mert nem vagyok edző. És engem nem is ezért fizetnek. De.... Kante, Hazard mehet a helyére. Fiatalok játszatása, ha már nem megy nekik szarul. De egy ADOTT POZIBAN zseni embert berakni oda, ahol szar.... csak, hogy jobb legyen a támadó szekciónk. Na ez a gáz Bubi.

Ismerje fel, hogy ha valaki szar és tegyen be helyette mást. Próbáljon ki más taktikát. Tököm tudja. Oldja meg, ez a dolga. De nekem az nem próbálkozás, hogy a szarból fost csinál. És nem utólag okos az ember. Szerintem elég hamar lejött sok NEM EDZŐNEK, hogy ki játszik szarul és ki játszik szar pozícióba. Sajnos Sarri a kivétel.....

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18567 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chucky írta:
Bubi írta:Chucky: A bajnokság elején még meg volt az a csepp önbizalom mind a két csatárunkban ami kellett ahhoz, hogy jobb hijján pályán lehessenek. Szép lassan hülyét csináltak magukból, mind a ketten. Addig hozták a rosszabbnál rosszabb teljesítményeket amíg Sarri berakta Hazardot középre - onnantól kezdve nekik végük volt, egyben Sarri és a saját maguk szemében is nullák lettek.

Tegnap Giroud luftjánál nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek....
De pont ez volt a legnagyobb baromság! Önbizalom csak úgy szerezhető, ha játszik az ember. Na most ezzel a döntéssel Sarri elintézte, hogy: A csatárok még jobban nem bíznak magukban. Hazard (elöl) a legszarabb poziban játszik. A játék fos lett, mert nem tud onnan fazont adni neki. És a hab a tortán: legalább gólt sem lövünk.....

Értem én, hogy ha valami szar, akkor próbálok tenni ellene, de könyörgöm! Ne lapátoljunk már rá még egy vagon fost is!
Várj mert itt most kicsit sok az ellentmondás. Tehát azt mondod változtatni kéne, de Te Moratát a kezdőben hagytad volna, agyonjátszatod Girouddal párhuzamosan annak ellenére, hogy 5 méterről üres kapuba nem tudják bevágni. Sarri itt változtatott, átrakta Hazardot.

Akkor egyébként mindenki értette a döntését, nem jött be sajnos, erre most mindenki elküldené a faszba mert hogy miért nem változtat..

Utólag könnyű okosnak lenni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18568 Hozzászólás Szerző: Chucky »

Bubi írta:Chucky: A bajnokság elején még meg volt az a csepp önbizalom mind a két csatárunkban ami kellett ahhoz, hogy jobb hijján pályán lehessenek. Szép lassan hülyét csináltak magukból, mind a ketten. Addig hozták a rosszabbnál rosszabb teljesítményeket amíg Sarri berakta Hazardot középre - onnantól kezdve nekik végük volt, egyben Sarri és a saját maguk szemében is nullák lettek.

Tegnap Giroud luftjánál nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek....
De pont ez volt a legnagyobb baromság! Önbizalom csak úgy szerezhető, ha játszik az ember. Na most ezzel a döntéssel Sarri elintézte, hogy: A csatárok még jobban nem bíznak magukban. Hazard (elöl) a legszarabb poziban játszik. A játék fos lett, mert nem tud onnan fazont adni neki. És a hab a tortán: legalább gólt sem lövünk.....

Értem én, hogy ha valami szar, akkor próbálok tenni ellene, de könyörgöm! Ne lapátoljunk már rá még egy vagon fost is!

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18569 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Chucky: A bajnokság elején még meg volt az a csepp önbizalom mind a két csatárunkban ami kellett ahhoz, hogy jobb hijján pályán lehessenek. Szép lassan hülyét csináltak magukból, mind a ketten. Addig hozták a rosszabbnál rosszabb teljesítményeket amíg Sarri berakta Hazardot középre - onnantól kezdve nekik végük volt, egyben Sarri és a saját maguk szemében is nullák lettek.

Tegnap Giroud luftjánál nem tudtam, hogy sírjak-e vagy nevessek....
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18570 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Idővel el kell úgyis dönteni milyen irányba haladunk. Vagy Sarri kapjon meg mindenkit akit csak akar és akkor működhet a dolog vagy jöjjön egy edző más felfogással aki nem Kantét akarja megtanitani gólt lőni.

Avatar
Chucky
Hozzászólások: 901
Csatlakozott: 2008. november 16., vasárnap 11:25
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#18571 Hozzászólás Szerző: Chucky »

De Bubi. Akkor hasonlítsuk össze a tavalyi és az idei Chelsea-t. Tavaly egy erősebb MC és egy jóval erősebb MU volt ellenünk, mint most. Ugyan úgy nem volt csatár. Kért (magyarán nem szart bele....), de nem kapott senkit. A bajnokság 1 felében úgy szerepelt a csapat, mint most, +- 1-2 pont. Előző évben bajnokságot nyert. És mégis ő volt a dilettáns, a fél hülye, a balfasz. Ja és a játék egyesek szerint szar volt.

Most mi van? A játék fos. Csatár nincs. A pontok alapján minimálissal vagyunk jobbak, mint tavaly ilyenkor. Ellenben van egy edzőnk, aki elmondása szerint nem foglalkozik az igazolásokkal. Van világ szinten két olyan játékosunk, akik BÁRHOVÁ beférnének a kezdőbe és a top 5-ben vannak. Erre vegetálnak egy szar pozícióban. Itt bömbizik pár ember, hogy persze hogy Hazard ott játszik, mivel nincs csatár.

Kérdezem én: Amikor a bajnokság elején sikerszéria volt, nem játszott csatár? Hm? Ki volt a csatár, amikor kupában vertük a poolt? Vagy ki volt a csatár, amikor a szarzit vertük a hazai meccsen? VAgy az első 5 győztes meccsen? Lehet nem lőtt gólt, de legalább Hazard a helyén játszott!

Hidd el, nekem is elegem van az edzőkeringőből. De ezt már AVB menesztése előtt is elmondtam. De azért most olyan hibák vannak, ami szerintem gáz. Tudom, hogy Te is Conte maradása mellett voltál, de ez nem is Neked szól. Sőt! Nem is érdemes idevenni őt (bár hasonlítjuk a szezonokat). Itt szerintem sok embert az zavar (aztán lehet tévedek), hogy amíg neki az anyázás jutott, addig ez most elmarad....

Én nem szeretnék menesztést, csak ha már nincs más kiút. De azt szívesen olvasnám pár embertől, hogy: Bassza meg Mester! Ez a két hónap egy bálnafos volt! És annál nincs lentebb semmi, mert az az Óceán fenekére esik.

Avatar
Gaba
Hozzászólások: 1444
Csatlakozott: 2016. október 5., szerda 11:44
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18572 Hozzászólás Szerző: Gaba »

Bubi írta:Ja amúgy Moses utcalány nagy klasszis volt, aranylabdát neki.

Mindegy, félreértés ne essék, én nagyon kedveltem Contét és ha rajtam múlt volna még mindig vezetőedző lenne, csupán bassza a csőröm hogy megy a "Sarri takarodj" így fél év után...

De jó lett volna a Poolnak ha elküldik Kloppot az első szezonja után, vagy a City Guardiolát...

Jorginho? Szerintem egy nagy nulla az a gyerek és akkor nagyon visszafogott voltam. Viszont mások akik látták a Napolyban azt mondják, hogy nagyon jól tette a dolgát, szal időt adok neki.
Sokan 0-nak ítélik Jorgit,de közben ő a mozgatórugója a Sarri féle rendszernek.

- Neki nem az a feladata, hogy hosszú labdákkal hozza helyzetbe a támadókat. A csapat játéka a gyors, rövidpasszos játékra épül, aminek lényege, hogy másodpercek alatt helyezkedj úgy, hogy megjátszható légy és tovább is tudd adni a labdát.

- Ő mozgatja a csapatot, diktálja a játék tempóját és a hátrapasszok is taktikai elemnek számítanak.

- Azért ő van leghátul, mert neki kell a legközelebb játszania a védelemhez úgy, hogy a lehető leghamarabb tovább tudja játszani a labdát a középpályásoknak, ezért cserélt helyet Kantéval( Sajnos ebben a rendszerben nem tudna ott játszani)

- Van a középpályán rajta és Kantén kívül egy harmadik játékos is, aki támadóbb szellemű és neki, valamint a három elől játszódnak, illetve a két felfutó szélsővédőnek kellene megoldania a a támadásokat.

- Sarri ismeri, tudja, hogy miért hozta ide és hiába sok szurkoló szerint gyengén játszik, ha valóban így lenne, Sarri kivenné őt a csapatból

(De kire? Nincs alternatívája, mivel kevesen játsszák ezt és a piac sem hemzseg a hozzá hasonló játékosokkal. Guardiola sem véletlen szerette volna nyáron a Citybe hozni. Fernandinho ott is egy zseniális zongoracipelő, különbség az, hogy mellette vannak olyan játékosok, akik támadásban többet képesek hozzátenni a csapat egészhez, mint nálunk Barkley, Kovacic, RLC, vagy éppen Kanté.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18573 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Ja amúgy Moses utcalány nagy klasszis volt, aranylabdát neki.

Mindegy, félreértés ne essék, én nagyon kedveltem Contét és ha rajtam múlt volna még mindig vezetőedző lenne, csupán bassza a csőröm hogy megy a "Sarri takarodj" így fél év után...

De jó lett volna a Poolnak ha elküldik Kloppot az első szezonja után, vagy a City Guardiolát...

Jorginho? Szerintem egy nagy nulla az a gyerek és akkor nagyon visszafogott voltam. Viszont mások akik látták a Napolyban azt mondják, hogy nagyon jól tette a dolgát, szal időt adok neki.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#18574 Hozzászólás Szerző: laczze »

Sarri és Conte között az a különbség jelenleg, hogy amíg Conte megtalálta az embereknek a legjobb posztot és közepes játékosból klasszist csinállt lásd Moses, addig Sarri teljesen az ellenkezőjét teszi, Hazard nak és Kanté nak kihuzza a méregfogát kb semlegesítí így az ellenfélnek már nincs túl nehéz dolga.
Aztán nem veszi észre magát. Az évezred poénja, hogy csatár nélkül játszunk.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18575 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta: Nem akarom elvitatni Conte érdemeit, de hasonlítsd össze a konkurenseink akkori formáját és a mostanit. És persze a 3-4-3 is meglepte a népet, de összességében elég gyenge szezont futott akkor a PL. Lényeg, hogy az a csapat, azzal az edzővel idén nem tartana sokkal előrébb.

Ha meg hozol egy edzőt, egy olyat aki mestere egy játékstílusnak és neked az kell, akkor nehogy már érdemi alapon kérhessen játékosokat. Hogy bizonyítson, ha meg sincs az alapanyag?

Szerk.: Ja és Conténak volt egy Costája elöl, ami nagyon nem mindegy. (Én egyébként conte maradása mellett voltam)
Nem tudom lehet-e szezonokat összehasonlítani, de amit Conte csinált, az első szezonjában volt, teljesen új bajnokságban. És nem is pár ponttal lettünk bajnokok, letaroltunk mindenkit.

Sarri idehozatalában ezt a hibát látom, hogy neki speciális játékosok kellenek, technikás középhátvédek, jol passzolo középpályások stb. De mi nem erről vagyunk híresek hogy megveszünk bárkit. Sokkal jobban illett a csapathot az amit Conte is próbált, egy totál lenézett Moses-ből csinált egy jó wingback-et. A Napolit meg ne hozzuk fel példának átigazolásokban, az a Serie A, gyengébb és lassabb bajnokság.

Bubi akartam kérdezni tőled, korábban írtad hogy egy futballista mindegy milyen poszton játszik azért lőnie, cseleznie, alap dolgokat tudnia kellenne. Jorginho-t hogy látod ez ügyben? :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18576 Hozzászólás Szerző: Bubi »

emsanya írta:
Bubi írta:
Dízel írta:Ez az igazolni kéne dolog már Conte alatt is felvetődött, de ő nem kapott meg senkit, most megkapta Sarri a "karmester" (haha) jorginho haverját meg egy 70 millás kapust. Nekem kicsit bicskanyitogató, hogy Conte nem kap senkit és kivan rúgva viszont Sarrinak kellenek az új játékosok mert hát akkor nemtudja összehozni a szariballt.. :roll:
De ezért ne Sarrit okold. Egyértelmű volt Conténál is, hogy meghatározott tipusú játékosok kellenek a rendszerébe, akiket ha nem kap meg akkor lepattan, mint ahogy a Juvétól is.

Mellesleg Kepat ne soroljuk ide, hiszen az áruló távozott, muszáj volt pótolni. Jorginho viszont szinte biztos, hogy Sarri kérése volt.
Conte és Sarri helyzete között az a különbség hogy Conte első szezonjában lerakott valamit az asztalra, nem is kis dolgot (köhöm bajnoki cím és kupa döntő). Nála talán elfogadottabb hogy voltak kérései.
Nem akarom elvitatni Conte érdemeit, de hasonlítsd össze a konkurenseink akkori formáját és a mostanit. És persze a 3-4-3 is meglepte a népet, de összességében elég gyenge szezont futott akkor a PL. Lényeg, hogy az a csapat, azzal az edzővel idén nem tartana sokkal előrébb.

Ha meg hozol egy edzőt, egy olyat aki mestere egy játékstílusnak és neked az kell, akkor nehogy már érdemi alapon kérhessen játékosokat. Hogy bizonyítson, ha meg sincs az alapanyag?

Szerk.: Ja és Conténak volt egy Costája elöl, ami nagyon nem mindegy. (Én egyébként conte maradása mellett voltam)
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18577 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:
Dízel írta:Ez az igazolni kéne dolog már Conte alatt is felvetődött, de ő nem kapott meg senkit, most megkapta Sarri a "karmester" (haha) jorginho haverját meg egy 70 millás kapust. Nekem kicsit bicskanyitogató, hogy Conte nem kap senkit és kivan rúgva viszont Sarrinak kellenek az új játékosok mert hát akkor nemtudja összehozni a szariballt.. :roll:
De ezért ne Sarrit okold. Egyértelmű volt Conténál is, hogy meghatározott tipusú játékosok kellenek a rendszerébe, akiket ha nem kap meg akkor lepattan, mint ahogy a Juvétól is.

Mellesleg Kepat ne soroljuk ide, hiszen az áruló távozott, muszáj volt pótolni. Jorginho viszont szinte biztos, hogy Sarri kérése volt.
Conte és Sarri helyzete között az a különbség hogy Conte első szezonjában lerakott valamit az asztalra, nem is kis dolgot (köhöm bajnoki cím és kupa döntő). Nála talán elfogadottabb hogy voltak kérései.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9382
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18578 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Dízel írta:Ez az igazolni kéne dolog már Conte alatt is felvetődött, de ő nem kapott meg senkit, most megkapta Sarri a "karmester" (haha) jorginho haverját meg egy 70 millás kapust. Nekem kicsit bicskanyitogató, hogy Conte nem kap senkit és kivan rúgva viszont Sarrinak kellenek az új játékosok mert hát akkor nemtudja összehozni a szariballt.. :roll:
De ezért ne Sarrit okold. Egyértelmű volt Conténál is, hogy meghatározott tipusú játékosok kellenek a rendszerébe, akiket ha nem kap meg akkor lepattan, mint ahogy a Juvétól is.

Mellesleg Kepat ne soroljuk ide, hiszen az áruló távozott, muszáj volt pótolni. Jorginho viszont szinte biztos, hogy Sarri kérése volt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#18579 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Ez az igazolni kéne dolog már Conte alatt is felvetődött, de ő nem kapott meg senkit, most megkapta Sarri a "karmester" (haha) jorginho haverját meg egy 70 millás kapust. Nekem kicsit bicskanyitogató, hogy Conte nem kap senkit és kivan rúgva viszont Sarrinak kellenek az új játékosok mert hát akkor nemtudja összehozni a szariballt.. :roll:

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18580 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Ez a legjobb. Hoztunk egy edzőt akinek különleges játékosokra van szüksége ahhoz hogy ami taktikát tud játszani tudja. De amugy nem költünk nagyban ilyen játékosokra, szoval nem müködik ez a rendszer. Ja és az edző nagy ívben szarik az átigazolási piacra. Imádom ezt a csapatot :D

Válasz küldése