Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#18521 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Nem volt egyszerű, de nagyon kellett az Arsenal veresége és az Sp*rs-United meccs miatt.

Remélhetőleg jövő hétre már lesz egy új csatárunk, baromira kell már.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18522 Hozzászólás Szerző: Dante »

Remélem ezzel a góllal eladta magát a Barcanak. Sajnos valószínűleg az ellenkezőjét erősítette meg, de jó lenne ha eggyel kevesebb alibi játékos lenne a keretben.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#18523 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

kazomester írta:Pedro ezzel a góllal beérte Williant (27), és ehhez 74 meccsel kevesebbre volt szüksége, mint a csodabrazilunknak :)
8) Hold my beer!

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18524 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Csoda :shock:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18525 Hozzászólás Szerző: Dante »

Jorginho-nak ma eddig hány pár méteres sikertelen, eladott passza volt..? Vérlázítóan gyenge. Kár hogy minden edzőnek van valami kettyója...


Ezért nem kedvelem Williant. Ha ez szerencse volt, akkor azért nincs itt a helye, ha megy neki akkor máskor miért nem lő?! Ebben az esetben egy alibi játékos, tehát azért nincs itt a helye.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dante 2019. január 12., szombat 20:47-kor.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18526 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Pedro ezzel a góllal beérte Williant (27), és ehhez 74 meccsel kevesebbre volt szüksége, mint a csodabrazilunknak :)

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#18527 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Luiz passza megint nagyon extra volt. Ez mindenkèpp hiányozni fog tőle.

dacultras
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18528 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Még egy hazai vereség is benne van, de ez nem lep már meg. Helyzetig sem jutunk el. Hazard visszamehetne a helyére mert itt nulla.

becus3
Hozzászólások: 540
Csatlakozott: 2014. szeptember 13., szombat 16:43
Kedvenc játékos: oscar
Kedvenc exjátékos: Makelele

Re: Aktuális meccsek

#18529 Hozzászólás Szerző: becus3 »

Aludt az egész csapat a gól óta. Hazard eddig csak fék.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#18530 Hozzászólás Szerző: Dante »

DL ezerszer jobb irányító, mint az olasz wannabe.

Borzalmas a játékunk, pontatlan passzok, meddő támadósor.

Ennyi. A bajnokság egyik leggyengébbje ellen is meg kell szenvedni, mert nincs center, szarnak a meccsbe.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18531 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Bubi írta:Azért a Madrid az Madrid, hiába döcög. Ráadásul most szüksége van rá a Madridnak, amíg volt Ronaldo addig csak keretmélyítésként funkcionált volna. Most akár a csapat legjobbja is lehetne.
A madrid bárnikor képes nagy neveket robbantani, föleg h egy ideje nem vettek. Pl a mai hírek szerint Hazard mellett Erikksent is vinnék. Na nekünk egy ilyenre hol van esélyünk?? Simán lehet ha oda megy Hazard, Icardival vagy Neymarral játszhatna.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6932
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#18532 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Azt nem ertem, hogy ilyenkor Hazard nem jelzi meccs utan Sarrinak, hogy Héé igazolni kene egy BHV-t mogem, mert retek szar a jatszotarsam.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18533 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Azért a Madrid az Madrid, hiába döcög. Ráadásul most szüksége van rá a Madridnak, amíg volt Ronaldo addig csak keretmélyítésként funkcionált volna. Most akár a csapat legjobbja is lehetne.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18534 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta:
kazomester írta:
emsanya írta: Jobb lesz.mindenkinek ha elmegy. Neki is, meg nekünk se kell remegni tovább, hogy mi lesz vele. Pulisic-Odoi megvan jövre két szélen, középre meg tök mindegy ki játszik.
Ezt most nem tudom eldönteni, hogy komolyan írtad-e vagy szarkasztikusan, mindenesetre sorsdöntő év ez az idei.
Amerre haladunk, már komolyan. Ne szopassuk már szerencsétlent tovább. Sok ilyen sorsdöntő év volt már, csak köszönettel tartozunk neki.
Figyelemmel követed a madrid jelenlegi helyzetét is? Ők sem épp a legjobb úton haladnak. Szerintem Kürtöskalács is megbánta, hogy odament. Jelenleg még talán nagyobb szarban vannak mint mi. Az a szitu, hogy szerintem ő szívesen ment volna Zidane kezei alá, amikor a madrid csúcsra volt járatva, de ebbe a megrogyott döcögő Zidane nélküli madridba már nem biztos, hogy annyira vágyik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2019. január 9., szerda 11:37-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18535 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:
emsanya írta:
kazomester írta:https://pbs.twimg.com/media/DwbueITUUAA6rqq.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Dwbudf-V4AASzys.jpg

Nem csodálom, hogy kivolt, nekem is elegem lenne, ha ilyen Willian - Barkley - Alonso félék lennének a bal oldalon :(
Jobb lesz.mindenkinek ha elmegy. Neki is, meg nekünk se kell remegni tovább, hogy mi lesz vele. Pulisic-Odoi megvan jövre két szélen, középre meg tök mindegy ki játszik.
Ezt most nem tudom eldönteni, hogy komolyan írtad-e vagy szarkasztikusan, mindenesetre sorsdöntő év ez az idei.
Amerre haladunk, már komolyan. Ne szopassuk már szerencsétlent tovább. Sok ilyen sorsdöntő év volt már, csak köszönettel tartozunk neki.

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#18536 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

http://m.nemzetisport.hu/angol_labdarug ... tt-2677649
Na errol beszeltem tegnap, hogy van VAR, de nincs olyan kamerajuk, ami vonalban van es egyertelmuen kiszurheto a dolog. Ebben az esetben pl ha nincs a VAR szabadrugas kifele, mert a partjelzo kiszurta, a technika meg ami elvileg arra szolgal hogy az emberi hibakat kiszurja, tovabbengedte.
Ha nincs rendesen kiepitve a kamerarendszer, inkabb hanyagoljak, mert ez igy fel munka csak. Mondjuk az is vicc, hogy a forest ellen mikor Morata kiugrott es felrugta Fox, hogy nem lattak szabalytalansagot mikor azt is visszaneztek..

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#18537 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:
kazomester írta:https://pbs.twimg.com/media/DwbueITUUAA6rqq.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Dwbudf-V4AASzys.jpg

Nem csodálom, hogy kivolt, nekem is elegem lenne, ha ilyen Willian - Barkley - Alonso félék lennének a bal oldalon :(
Jobb lesz.mindenkinek ha elmegy. Neki is, meg nekünk se kell remegni tovább, hogy mi lesz vele. Pulisic-Odoi megvan jövre két szélen, középre meg tök mindegy ki játszik.
Ezt most nem tudom eldönteni, hogy komolyan írtad-e vagy szarkasztikusan, mindenesetre sorsdöntő év ez az idei.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#18538 Hozzászólás Szerző: emsanya »

kazomester írta:https://pbs.twimg.com/media/DwbueITUUAA6rqq.jpg
https://pbs.twimg.com/media/Dwbudf-V4AASzys.jpg

Nem csodálom, hogy kivolt, nekem is elegem lenne, ha ilyen Willian - Barkley - Alonso félék lennének a bal oldalon :(
Jobb lesz.mindenkinek ha elmegy. Neki is, meg nekünk se kell remegni tovább, hogy mi lesz vele. Pulisic-Odoi megvan jövre két szélen, középre meg tök mindegy ki játszik.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#18539 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Én azt figyeltem, hogy sokat kereste a labdával CHO-t, egyedül ő van annyira penge, hogy tudjon vele játszani, Odoi-on viszont azt láttam hogy egyrészt még nem érzi a társai mozgását, nem érzi a taktikát és szerintem sok is volt neki a Sp*rs, teljesen érthető okokból. Így se lógott ki lefelé.

Bal oldalt már komfortosabban mozgott, akkor viszont már keveset találkozott a labdával.

Alonso szerintem semmire való.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6775
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#18540 Hozzászólás Szerző: Pityee »

emsanya írta: A csatáruk meg megnyerte a meccset viszont mi többet passzoltunk, juhuuu!
...és többet birtokoltuk a labdát, duplajuhuuu!

Hazardon egyébként tegnap nagyon lehetett látni, hogy a pokolba kívánja Alonsot és a társait. Többször is jelezte különböző gesztusokkal, mondjuk én nem csodálkozom. Tegnap is inkább egy maga próbált valamit kialakítani, egészen addig míg 5-en körbe nem vették és le nem szerelték.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése