Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14101 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kommentátor szét ajnározta a krasznodar fiatal kapusát meccs elején, azt mondta jegyezzük meg a nevét (nem sikerült). Lehet, hogy csak szar meccse volt, de Kepa utóbbi produktuma hozzá képest kiváló volt. Borzalmas volt az a gyerek, legalább 2 gól szárad a lelkén.

Egyébként Zijes pazar teljesítménye, és Mendy földöntúli reflexei mellett érdemes szót ejteni Havertzről is, szerintem nagyon jól játszott. Mindig megjátszható volt labdaszerzés után majd jó döntést hozott a labdáival. A védekezésből is alaposan kivette a részét, nagyon sokat dolgozott.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14102 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

vigh92 írta:Na jó, visszavonok mindent Ziyech-el kapcsolatban :lol:
Azért összeírom neked:

5 lövés, 4 kaput talált. 1 kulcspassz, 40 passz, 87,5% pontosság, ebből 5 hosszú labda, mind pontos. 2 szerelés. 1 gól, whoscored-on 8,36-os értékelés, amivel a meccs egyik legjobbja lett

Cappy
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#14103 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Pulisic és Kante be és Jorginho lehozatala mennyit változtatott a jatekunkon.. Jo lenne egy Pulisic-Werner-Cho tamadoharmas, mogottuk Havertz meg Ziyech, Kante meg maradjon hatul, ahogy anno Makelele vagy Mikel tette.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14104 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta:
cech19960320 írta:
Bandi írta:Ebben mi volt a 11-es? :D Na mindegy, reméljük ezzel Werner átveszi ezt a feladatot a műbrazilunktól.
Az, hogy test mellett, kifelé tartott volt a kéz. Ha nem tartja kint ennyire, nem fújják be.
Aha, biztos :D Ha jól láttam először nem is a kezére pattant, hanem a combjáról pattant oda, szóval nem sok mindent tudott volna tenni. Na mindegy, az a kezezés szabály mindig változik, elég követhetetlen már hogy mi szabálytalan és mi nem...
nem, felkarjáról vágódott le. igen, én sem érzem jogosnak a szabályt, de ez a kéztartás miatt volt tizenegyes

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14105 Hozzászólás Szerző: Bandi »

cech19960320 írta:
Bandi írta:Ebben mi volt a 11-es? :D Na mindegy, reméljük ezzel Werner átveszi ezt a feladatot a műbrazilunktól.
Az, hogy test mellett, kifelé tartott volt a kéz. Ha nem tartja kint ennyire, nem fújják be.
Aha, biztos :D Ha jól láttam először nem is a kezére pattant, hanem a combjáról pattant oda, szóval nem sok mindent tudott volna tenni. Na mindegy, az a kezezés szabály mindig változik, elég követhetetlen már hogy mi szabálytalan és mi nem...

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1304
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#14106 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Megmerem kockaztatni, hogy ilyen jo kapusunk nem volt Cech ota 8)
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#14107 Hozzászólás Szerző: Crap »

Jól sikerültek a cserék és piros pont Lamps nak ezért. Sokkal nagyobb pressuret illetve jobb védekezést hoztak a pályára illetve tényleg ilyenkor látszik hogy jorghi mekkora mínusz a pályán sajnos.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#14108 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Na jó, visszavonok mindent Ziyech-el kapcsolatban :lol:

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1564
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#14109 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Így kell büntetőt rúgni, nem pedig buzisan bakkecske módjára ugrándozni. Mint ló a lónak. :D

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14110 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta:Ebben mi volt a 11-es? :D Na mindegy, reméljük ezzel Werner átveszi ezt a feladatot a műbrazilunktól.
Az, hogy test mellett, kifelé tartott volt a kéz. Ha nem tartja kint ennyire, nem fújják be.

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#14111 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Ebben mi volt a 11-es? :D Na mindegy, reméljük ezzel Werner átveszi ezt a feladatot a műbrazilunktól.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14112 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Cappy írta:Ismét marha gyengék vagyunk, semmi elképzelés.. Ziyech nekem az első félidőben tetszett, voltak varatlan probalkozasai, amik nagyon hiányoznak tolunk, és Havertz is nagyon hajt. De az, hogy a kozeppalyankon még egy krasznodar is gond nelkul atrohan, az nevetséges.
Jorginho off, végre. Kétszer is elcsúszott és labdátvesztett a kapu közelében...:/
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Cappy
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#14113 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Ismét marha gyengék vagyunk, semmi elképzelés.. Ziyech nekem az első félidőben tetszett, voltak varatlan probalkozasai, amik nagyon hiányoznak tolunk, és Havertz is nagyon hajt. De az, hogy a kozeppalyankon még egy krasznodar is gond nelkul atrohan, az nevetséges.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14114 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

nah Mendy kiütötte Zoumát, és lehet még ő is megsérült :/
Ebben is jobb kepánál, rombolni is tud.. bár a célpont nem jó választás volt :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#14115 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:
vigh92 írta:Az, hogy Ziyech 1 értelmes passzt nem tud adni és nincs értékelhető megmozdulása, az is kemény. Értem én, hogy sérült volt, de focizni is elfelejtett. Olyan a mozgása, mint a lassított felvétel...
Nem tudom milyen meccset nézel, nem lóg ki eddig a csapatból se fel, se le... pont ugyanúgy játszik kb mint cho meg havertz... az egyetlen aki eddig jó, az mendy.
Osztom, sőt, kiemelném a mezőnyből. Rengeteget melózik, sokat védekezik és nem is rosszul. Hoz egy kis színt a labdakihozatalokba, bevállal rizikósabb passzokat is, és a tőle megszokott hosszú labdák is megvannak, ráadásul jók is. Szerintem jól játszik. Külön örülök neki, hogy hátrébbról indul és szervezi a játékot, mivel gyakorlatilag az összes támadójátékosunk csatár beállítottságú. Chilwell, James és Zijes tűpontos hosszú átadásai és indításai lesznek szerintem a csapat legnagyobb erősségei a jövőben. Nincs még egy csapat akinek egyszerre 3 ilyen kvalitású játékosa lenne.

Fontos láncszem fog belőle válni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#14116 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Egy tipikusan önbizalom növelő gól, szar lövés szarul helyezve, de lökést adhat neki.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14117 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Köszi a kapusnak :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14118 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

vigh92 írta:
cech19960320 írta:
vigh92 írta:Az, hogy Ziyech 1 értelmes passzt nem tud adni és nincs értékelhető megmozdulása, az is kemény. Értem én, hogy sérült volt, de focizni is elfelejtett. Olyan a mozgása, mint a lassított felvétel...
Nem tudom milyen meccset nézel, nem lóg ki eddig a csapatból se fel, se le... pont ugyanúgy játszik kb mint cho meg havertz... az egyetlen aki eddig jó, az mendy.
Megnéznék egy statot a végén :P
Nagyon szúrkolok mindegyik új játékosnak, de jelenleg elég aggasztó ez az impotencia elöl.
Pedig várható volt... bő egy hónap ment le eddig... még 2-3 új igazolás esetén is 2-3 hónap mire összeszokik a csapat, nem 2 nap..

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#14119 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

cech19960320 írta:
vigh92 írta:Az, hogy Ziyech 1 értelmes passzt nem tud adni és nincs értékelhető megmozdulása, az is kemény. Értem én, hogy sérült volt, de focizni is elfelejtett. Olyan a mozgása, mint a lassított felvétel...
Nem tudom milyen meccset nézel, nem lóg ki eddig a csapatból se fel, se le... pont ugyanúgy játszik kb mint cho meg havertz... az egyetlen aki eddig jó, az mendy.
Megnéznék egy statot a végén :P
Nagyon szúrkolok mindegyik új játékosnak, de jelenleg elég aggasztó ez az impotencia elöl.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#14120 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

vigh92 írta:Az, hogy Ziyech 1 értelmes passzt nem tud adni és nincs értékelhető megmozdulása, az is kemény. Értem én, hogy sérült volt, de focizni is elfelejtett. Olyan a mozgása, mint a lassított felvétel...
Nem tudom milyen meccset nézel, nem lóg ki eddig a csapatból se fel, se le... pont ugyanúgy játszik kb mint cho meg havertz... az egyetlen aki eddig jó, az mendy.

Válasz küldése