Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13881 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bandi írta:Havertz amúgy depressziós vagy szerelmi bánata van? Az életkedvem elmegy ha közeli képet mutatnak róla :D
ilyen az arcberendezése :D Leverkusen meccseken én is ezen gondolkodtam :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6460
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13882 Hozzászólás Szerző: Dante »

Amennyiben Havertz belejön a közeljőven, az nagyban lesz köszönhető annak, hogy Abraham egy zseni. Ő, Tomori, CHO és szerintem Ruben is megérdemli a lehetőséget arra, hogy itt bizonyítsanak.

Örülök Kai góljának, de amúgy nyeklik-nyaklik, elpasszolgatja a homályba a labdákat. Mintha el lenne fáradva, vonszolja magát. Viszont a befejezést nagyon jól oldotta meg.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13883 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Havertz amúgy depressziós vagy szerelmi bánata van? Az életkedvem elmegy ha közeli képet mutatnak róla :D

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13884 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem gondoltam volna, hogy valaha leírom ezt, de tetszik Barkley játéka. Okosan osztogat, lát a pályán.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13885 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Dízel írta:Most én leszek az ügyeletes Stream kunyeráló. :oops: Légyszi valaki dobjon linket, nincs digim.
Ha lehet angolt, hd-t, és ne flash playerst. Több kivansagom nincs, bocs. :D
Angol :D

http://liveonscore.tv/soccer-streams/en ... -barnsley/" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13886 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

orosz:
de itt mindig van úgyhogy mentsd el :D

https://livesport365.ws/en/100250-chelsea-barnsley.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#13887 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Most én leszek az ügyeletes Stream kunyeráló. :oops: Légyszi valaki dobjon linket, nincs digim.
Ha lehet angolt, hd-t, és ne flash playerst. Több kivansagom nincs, bocs. :D

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#13888 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Így higgadt fejjel a tegnapi meccsből szerintem nem érdemes hosszabb távú következtetéseket levonni. A 2. félidő teljesen irreleváns, jelenleg nincs olyan csapat a világon, amelyik 10 emberrel nem térdelne le a Liverpool előtt.

Ellenben az első félidei teljesítmenyünkben abszolút voltak bizakodásra okot adó momentumok. Ez a gyors labdakihozatalos, védekezés után pár másodperccel már az ellenfél kapuját veszélyeztető futball nekem nagyon tetszik és ez csak jobb lesz, amikor végre nem kell ennyi kulcsembert nélkülöznünk. Ziyech védelem mögé belőtt labdái Werner elfutásaival gyilkosak lesznek, a másik szélen pedig Pulisic tud majd problémákat okozni.

A védelmünkbe Chilwell es Silva úgy kell mint egy falat kenyér. Alonso-t 4 védős felállásban többet nem akarom kékben látni, Emersont pedig semmilyenben sem. Pár észrevétel még:

-Kepa: én a többségnél tovább voltam türelmes vele kapcsolatban, bízva abban, hogy ez a 2 szezon közti rövid időszak elég lesz neki arra, hogy rendezze a problémáit. Ellenben az első 2 PL meccsünkön 2 gól szárad tisztán az ő lelkén. Jelenleg nem tartom PL szintű kapusnak (Chelsea-szintűnek főleg nem). Adjuk el, adjuk kölcsön, bizisten nem érdekel, elég időt kapott már. Mendy leigazolásáig is remélem Caballero fog védeni, mert a spanyol jelenleg Karius-i mélységekben van.

-Christensen: nyílt titok, hogy ki nem állhatom, soha nem is fogom tagadni. A Brighton ellen valóban jól játszott, illetve a Liverpool ellen a kiállítása előtt is kifejezetten tetszett a teljesítménye, de ez a piros lapja után pontosan annyira vesztette el a jelentőségét, mint Kepa első vállalható szezonja a mostani teljesítményének tükrében. Adott egy védő, aki utolsó emberként piros lapot kapott és ezzel kiherélte az egész csapatot. Ezt ne nevezzük már jó teljesítménynek, felesleges magyarázni a bizonyítványt, rajta meg Kepán ment el az egész meccs. Egy gólt a Liverpool ellen is le lehet dolgozni, de egy emberhátrányt nem.

Havertz: másfél meccs után ezek a flop lesz hozzászólásokat nem tudom komolyan venni. Ítéljük meg a játékát akkor, amikor középen játszik majd a Pulisic-Ziyech kettős között.

És végül Lampard: nem tudok nem elfogult lenni vele szemben. Látom a hibáit, (Mount és főleg Jorginho túljátszatása) de az ő munkájához is idő kell. Térjünk erre vissza akkor, amikor nem lesz harcképtelen a fél keret és pályára tudja majd küldeni az elképzeléseinek megfelelő csapatot.
211! NEW RECORD!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13889 Hozzászólás Szerző: Pityee »

edeskeves írta:
Hawaii írta:Az a címeres balfasz tegnap kb 3x mentette meg a seggünket, de már a Brighton ellen is bőven a jobbak közé tartozott. Tomoriról pedig úgy nagyjából 86x hangzott el ez a kérdés eddig, és ugyanennyiszer meg is lett már válaszolva, hogy Lampard arra a posztra egy tapasztaltabb embert szeretne. Első gólnál egyébként Tomori elég rosszul helyezkedett. Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy idén több szerep juthat majd neki, főleg ha Rüdigert is sikerül elpasszolni.
Elso golnal mindenkirol szo esik, kiveve a kb legnagyobb ludasrol Jamesrol nem. Ugy lepett le rola Sane, mint a huzat, tisztan emlekszek nem egy ilyen golrol a tavalyi szezonbol is, amikor James aszisztalt csak. Es itt elojon Lampard felelossege, hogy egy ilyen csapat ellen miert nem a tapasztalt, CSK, eddig biztos pont Azpi helyett miert o jatszott.
5 vedos rendszerben en is a kezdobe tettem volna, ahogy irtam meccs elott is, de egy Pool ellen Azpi a padon eleg nagy luxus.
Észrevettem, hogy már sokadjára hívod Manét Sanénak, de igazából ez most tökmindegy. Egyetértek a hsz mondandójával, miszerint az első gólnál inkább James hibázott, mint Tomori. Ő nem tudta követni a homlokost, konkrétan lemaradt mint a borravaló. Egyébként nyugodtan kezdhetett is volna tegnap Tomori, Christensen helyett és akkor lehet most nem egy vesztes meccsről folyik a duma. Pont ez a baj néha Lampssal, hogy vannak emberei akiket egy bizonyos időszakban szeret erőltetni. Sajnos most Christensen és Jorginho ilyen, aminek nem biztos, hogy jó vége lesz. De Mountnak is itt-ott kijárna egy kis pihenő.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13890 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Hawaii írta:
Bazsi írta:
James Lee írta:Tomori jegelését soha nem értettem. Annak idején többször is elhangzott, hogy a hozzáállásával van a baj. Ha a lenti számok jelentik a szar hozzáállást, akkor szerintem bőven elfér a keretben.
Ezt nem értem én sem, hogy miért nem bízik benne Frank jobban. Neki is voltak hibái, de így is ő volt a legjobb középhátvédünk. Chrisre pedig sajnos csak azt lehet mondani, hogy egy címeres balf.sz...
Az a címeres balfasz tegnap kb 3x mentette meg a seggünket, de már a Brighton ellen is bőven a jobbak közé tartozott. Tomoriról pedig úgy nagyjából 86x hangzott el ez a kérdés eddig, és ugyanennyiszer meg is lett már válaszolva, hogy Lampard arra a posztra egy tapasztaltabb embert szeretne. Első gólnál egyébként Tomori elég rosszul helyezkedett. Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy idén több szerep juthat majd neki, főleg ha Rüdigert is sikerül elpasszolni.
Elso golnal mindenkirol szo esik, kiveve a kb legnagyobb ludasrol Jamesrol nem. Ugy lepett le rola Sane, mint a huzat, tisztan emlekszek nem egy ilyen golrol a tavalyi szezonbol is, amikor James aszisztalt csak. Es itt elojon Lampard felelossege, hogy egy ilyen csapat ellen miert nem a tapasztalt, CSK, eddig biztos pont Azpi helyett miert o jatszott.
5 vedos rendszerben en is a kezdobe tettem volna, ahogy irtam meccs elott is, de egy Pool ellen Azpi a padon eleg nagy luxus.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13891 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Bubi írta:Tomori szerintem azért került ki, mert egyrészt akkoriban ő is hibázott, nem keveset, másrészt Rüdiger felépült, harmadrészt túl volt rotálva a védelem, szerette volna ha van két stabil embere akiknek ad időt hogy összeszokjanak.

Ha Kovacic mindig ilyen szinten játszik majd, Havertz és Zijes felveszik a tempót és Pulisic felépül Mount akkor is játszani fog, ha kell berakja védőnek vagy kapusnak, de pályán lesz...:D
Én támogatom is ebben, Mount a legnagyobb tehetségünk.
Igen, de tudni kell azt is, mikor kell padra tenni. Tavaly Lamps nagyon sokszor jól keverte a kártyáit, viszont Mount állandóan pályán volt ha kellett, ha nem. A folyamatos erőltetése most már testidegen pozíciót eredményez, és nem csak neki.
Félreértés ne essék, nagyon szeretem nézni a srácot és örülök hogy egy fix pontja lett a keretnek, de így szűkülnek a lehetőségek és fennáll a veszélye annak is, hogy a biztos helye miatt idővel motiválatlanná válhat.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3905
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#13892 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Bazsi írta:
James Lee írta:Tomori jegelését soha nem értettem. Annak idején többször is elhangzott, hogy a hozzáállásával van a baj. Ha a lenti számok jelentik a szar hozzáállást, akkor szerintem bőven elfér a keretben.
Ezt nem értem én sem, hogy miért nem bízik benne Frank jobban. Neki is voltak hibái, de így is ő volt a legjobb középhátvédünk. Chrisre pedig sajnos csak azt lehet mondani, hogy egy címeres balf.sz...
Az a címeres balfasz tegnap kb 3x mentette meg a seggünket, de már a Brighton ellen is bőven a jobbak közé tartozott. Tomoriról pedig úgy nagyjából 86x hangzott el ez a kérdés eddig, és ugyanennyiszer meg is lett már válaszolva, hogy Lampard arra a posztra egy tapasztaltabb embert szeretne. Első gólnál egyébként Tomori elég rosszul helyezkedett. Ettől függetlenül úgy gondolom, hogy idén több szerep juthat majd neki, főleg ha Rüdigert is sikerül elpasszolni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13893 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Tomori szerintem azért került ki, mert egyrészt akkoriban ő is hibázott, nem keveset, másrészt Rüdiger felépült, harmadrészt túl volt rotálva a védelem, szerette volna ha van két stabil embere akiknek ad időt hogy összeszokjanak.

Ha Kovacic mindig ilyen szinten játszik majd, Havertz és Zijes felveszik a tempót és Pulisic felépül Mount akkor is játszani fog, ha kell berakja védőnek vagy kapusnak, de pályán lesz...:D
Én támogatom is ebben, Mount a legnagyobb tehetségünk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3436
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#13894 Hozzászólás Szerző: Dízel »

James Lee írta:Tomori jegelését soha nem értettem. Annak idején többször is elhangzott, hogy a hozzáállásával van a baj. Ha a lenti számok jelentik a szar hozzáállást, akkor szerintem bőven elfér a keretben.
Én sem értem, rajta látom legjobban a magabiztosságot, a lendületet, a küzdési hajlamot, a védőink közül, Rüdiger a másik, de ő meg szintén nagyon sokat szerencsétlenkedik, mint Chris.

Az első veszte Franknek az lesz, hogy erőlteti továbbra is Jorginho-t. Nagyon kevés ő ide, főleg egy olyan vérszomjas, mindenre harapó Pool ellen, mint a tegnapi volt.

--------Werner------------
-Pulisic--Havertz-Ziyech-
------Kanté-Kovacic------
Chillwell - Silva - ??? - James
-----------Mendy---------

Nálam ez lenne a jövő Chelsea-je. Havertz Timo mögött lenne közvetlenül, kanté szűr, kovacic irányít, és kihozza a labád és osztogat. Nyilván ez sok mindentől függ. Az újak felveszik e a tempót, Havertz, de főleg Ziyechből eddig nem lattunk semmit.

Pulisic rengeteget sérült, ezzel kezdeni kell valamit mert ez nonszensz. Botrány. Lehetne egy új Hazardunk, de gyakorlatilag semmit se játszik.

Rendes szélsőkkel kell kiállnunk, nem kibaszni oldalra Mountot meg Havertz-et, mert teljes kudarc a taktika rájuk épülve, nem a helyükön játszanak és ezt a vak is látja.

Kanté mozdithatatlan, Mount kérdőjel, de nálam Kova összejátékban elörébb van, mint ő, mondhattok amit akartok.

A védelem meg hát olyan amilyen, nem lesz teljes Silvával sem mert ő csak vészmegoldásnak jött 2 évre. Én simán beraknám Tomorit párjaként, de sajnos ez nem fog megtörténni, mert:
Játszani fog: Jorginho, Christensen, kifogja rakni lamps mountot szélre mert őt mindenképp játszatni akarja, puli játszik 2 hetet majd 2 hónapra kiesik, non szensz, Odoi kap majd 10 perceket, de inkább játszik ott havertz vagy bárki más, csak ne egy rendes szélső.

Vészjósló dolgok ezek, de én bízom abban, hogy sok a sérült, most kezdődött a szezon, össze kell állnia a csapatnak. Csak már mély a keret, tessék forgatni őket, bebaszni Tomorit, meg a fiatal és újakat.

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13895 Hozzászólás Szerző: Bandi »

James Lee írta:
Pityee írta: Közbe lesz sajnos egy válogatott szünet is, ami valszeg megint nem fog jót tenni a csapatnak. Egyébként számomra aggasztó Havertz eddig teljesítménye is. Ha nem tudnám, hogy a világ egyik legnagyobb tehetsége érkezett ide, simán azt mondanám rá, hogy egy átlagos teljesítménnyel rendelkező PL középcsapatba való játékos. Nagyon remélem, hogy Frankie megtalálja a helyét a csapatban, mert ő még a Torres-Sheva duónál is nagyobb flop lehet majd.
Jogos, de szerintem volt már elég későn beérő játékosunk is ahhoz, hogy egyelőre ne aggódjunk miatta.
A másik meg hogy mióta van itt? Kb 2 hete kezdett el edzeni a többiekkel, meg játszott 1,5 meccset a saját posztján kívül, tehát teljesen felesleges még ilyenekről beszélni hogy mekkora flop lehet. Egy 4-5 meccset adjunk már neki minimum mielőtt elkezdünk aggódni miatta (és amúgy még akkor is korai lenne...).

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#13896 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

James Lee írta:Tomori jegelését soha nem értettem. Annak idején többször is elhangzott, hogy a hozzáállásával van a baj. Ha a lenti számok jelentik a szar hozzáállást, akkor szerintem bőven elfér a keretben.
Ezt nem értem én sem, hogy miért nem bízik benne Frank jobban. Neki is voltak hibái, de így is ő volt a legjobb középhátvédünk. Chrisre pedig sajnos csak azt lehet mondani, hogy egy címeres balf.sz...

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13897 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta:
Bandi írta:
Botond9797 írta:Rengeteg a kívülálló szemmel teljesen logikátlannak tűnő húzás, Tomori teljes jegelésétől, majd Pool elleni csapatba dobásától kezdve Jorginho szerepén (alapember, a leállás után teljesen kiszorul, most csk) át CHO teljes mellőzéséig szélső hiányában. Jó lenne, ha Silva mellé találnának egy állandó opciót, nálam a legkisebb rossz, Zouma lenne az. Rüdiger helyzete is hatalmas kérdőjel, ha hónapokig a lelátóról nézi a meccseket és egyszer Lamps úgy dönt, mégis ő kellene Silva mellé, nem csoda, hogy nem fogja hozni az elvártat. Káosz még az egész, néhány hét alatt csapatot kellene gyúrni ebből a társaságból, különben a bajnokság elején tetemes hátrányra teszünk szert a riválisokkal szemben.
West Brom, Palace, Southampton hármas jön a bajnokságban, plusz most szerdán egy Ligakupa meccs, szerencsére nem túl veretes a lista. Jó lenne ha ez idő alatt nagyjából rendbe jönne mindenki és kialakulna valamilyen koncepció a játékunkban és akkor bő 1 hónap múlva már egy csapatnak kinéző társaság csaphatna össze a MU-val.
Közbe lesz sajnos egy válogatott szünet is, ami valszeg megint nem fog jót tenni a csapatnak. Egyébként számomra aggasztó Havertz eddig teljesítménye is. Ha nem tudnám, hogy a világ egyik legnagyobb tehetsége érkezett ide, simán azt mondanám rá, hogy egy átlagos teljesítménnyel rendelkező PL középcsapatba való játékos. Nagyon remélem, hogy Frankie megtalálja a helyét a csapatban, mert ő még a Torres-Sheva duónál is nagyobb flop lehet majd.
Jogos, de szerintem volt már elég későn beérő játékosunk is ahhoz, hogy egyelőre ne aggódjunk miatta.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13898 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Bandi írta:
Botond9797 írta:Rengeteg a kívülálló szemmel teljesen logikátlannak tűnő húzás, Tomori teljes jegelésétől, majd Pool elleni csapatba dobásától kezdve Jorginho szerepén (alapember, a leállás után teljesen kiszorul, most csk) át CHO teljes mellőzéséig szélső hiányában. Jó lenne, ha Silva mellé találnának egy állandó opciót, nálam a legkisebb rossz, Zouma lenne az. Rüdiger helyzete is hatalmas kérdőjel, ha hónapokig a lelátóról nézi a meccseket és egyszer Lamps úgy dönt, mégis ő kellene Silva mellé, nem csoda, hogy nem fogja hozni az elvártat. Káosz még az egész, néhány hét alatt csapatot kellene gyúrni ebből a társaságból, különben a bajnokság elején tetemes hátrányra teszünk szert a riválisokkal szemben.
West Brom, Palace, Southampton hármas jön a bajnokságban, plusz most szerdán egy Ligakupa meccs, szerencsére nem túl veretes a lista. Jó lenne ha ez idő alatt nagyjából rendbe jönne mindenki és kialakulna valamilyen koncepció a játékunkban és akkor bő 1 hónap múlva már egy csapatnak kinéző társaság csaphatna össze a MU-val.
Közbe lesz sajnos egy válogatott szünet is, ami valszeg megint nem fog jót tenni a csapatnak. Egyébként számomra aggasztó Havertz eddig teljesítménye is. Ha nem tudnám, hogy a világ egyik legnagyobb tehetsége érkezett ide, simán azt mondanám rá, hogy egy átlagos teljesítménnyel rendelkező PL középcsapatba való játékos. Nagyon remélem, hogy Frankie megtalálja a helyét a csapatban, mert ő még a Torres-Sheva duónál is nagyobb flop lehet majd.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Bandi
Hozzászólások: 2715
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#13899 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Botond9797 írta:Rengeteg a kívülálló szemmel teljesen logikátlannak tűnő húzás, Tomori teljes jegelésétől, majd Pool elleni csapatba dobásától kezdve Jorginho szerepén (alapember, a leállás után teljesen kiszorul, most csk) át CHO teljes mellőzéséig szélső hiányában. Jó lenne, ha Silva mellé találnának egy állandó opciót, nálam a legkisebb rossz, Zouma lenne az. Rüdiger helyzete is hatalmas kérdőjel, ha hónapokig a lelátóról nézi a meccseket és egyszer Lamps úgy dönt, mégis ő kellene Silva mellé, nem csoda, hogy nem fogja hozni az elvártat. Káosz még az egész, néhány hét alatt csapatot kellene gyúrni ebből a társaságból, különben a bajnokság elején tetemes hátrányra teszünk szert a riválisokkal szemben.
West Brom, Palace, Southampton hármas jön a bajnokságban, plusz most szerdán egy Ligakupa meccs, szerencsére nem túl veretes a lista. Jó lenne ha ez idő alatt nagyjából rendbe jönne mindenki és kialakulna valamilyen koncepció a játékunkban és akkor bő 1 hónap múlva már egy csapatnak kinéző társaság csaphatna össze a MU-val.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1555
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13900 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Tomori jegelését soha nem értettem. Annak idején többször is elhangzott, hogy a hozzáállásával van a baj. Ha a lenti számok jelentik a szar hozzáállást, akkor szerintem bőven elfér a keretben.

Válasz küldése