Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13841 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Hiába fognak köpködni az ellenszurkerek, mindkét tizi jogos volt. Bár a piros valóban vitatható. De amennyit mi a közelmúltban voltunk szivatva a bírók által, valahogy nem érdekel :mrgreen:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#13842 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Nagyon erősnek érzem ezt a tizi+piros kombót...
211! NEW RECORD!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4801
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#13843 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Hát ez elég béna kéz + sárga.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13844 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

https://livesport365.ws/en/102406-chels ... nnais.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13845 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Egy jó stream jöhetne, nem találok... :/
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13846 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Barca mindig érdekesebb nálunk a sok divat miatt, a leipzig-psg meg érthető a magyar vonatkozás miatt ahogy a fradi meccsei is.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4607
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#13847 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szar csoportban vagyunk, teljesen érdektelenek a párosítások a Sevillát leszámítva.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13848 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dízel írta:Adja valami a mai meccsünket? (Nem találtam)
Ha nem akkor este jöhetnek a streamek. Köszi! :)
Amíg a Fradi BL-ben van és egy napon játszunk velük, addig ne várd, hogy a mi meccsünket választja az M4...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

paliczandras
Hozzászólások: 463
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#13849 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

emsanya írta:
Dízel írta:Adja valami a mai meccsünket? (Nem találtam)
Ha nem akkor este jöhetnek a streamek. Köszi! :)
Csak stream marad. A magyar csatornák választása más meccsekre esett, éjszaka nézhető meg ismételve.
Jó streamet tud valaki?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13850 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Dízel írta:Adja valami a mai meccsünket? (Nem találtam)
Ha nem akkor este jöhetnek a streamek. Köszi! :)
Csak stream marad. A magyar csatornák választása más meccsekre esett, éjszaka nézhető meg ismételve.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#13851 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Adja valami a mai meccsünket? (Nem találtam)
Ha nem akkor este jöhetnek a streamek. Köszi! :)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13852 Hozzászólás Szerző: Szabi »

koni0725 írta:Ez valószínűleg nem lesz népszerű vélemény, mindenesetre leírom: számomra felfoghatatlan, hogy Zouma hogyan lehet fixen kezdő.

Az embernek konkrétan semmilyen labdakezelése nincsen, ez Silva mellett csak még szembetűnőbb lett. Ez kiscsapatok ellen még nem olyan vészes, hiszen kb semmilyen nyomást nem tudnak helyezni a védőinkre, de amint talalkozunk valakivel, aki letámadást alkalmaz az zavarba fogja hozni Zoumat. Akárhányszor labdakihozatalra kenyszerülünk hátul és hozzá kerül a labda a szívinfarktus kerülget, annyira suta.

Persze megvannak az erősségei, jók a becsúszó szerelései, erős és uralja a levegőt, de a modern futballban egy nagycsapat szerintem nem engedheti meg magának, hogy az egyik középső védője teljesen labdaügyetlen legyen.
Nem vagy vele egyedül, nálam Jorginho után a másik olyan ember, akit (vállalom) rühellek a jelenlegi csapatból egy közepes, buta, suta játékosnak tartom, akinek semmi keresnivalója nem lenne nálunk, a képességei alapján valahol egy Newcastle, Southampton szintű csapatban lenne a helye. És roppant mód idegesít, hogy Silva farvizén evezve stabil kezdővé avanzsál. Bárkit szívesebben néznék azon a poszton, mint őt.
6+8+5+4+1+1+2+1

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13853 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

dacultras írta:
koni0725 írta:Ez valószínűleg nem lesz népszerű vélemény, mindenesetre leírom: számomra felfoghatatlan, hogy Zouma hogyan lehet fixen kezdő.

Az embernek konkrétan semmilyen labdakezelése nincsen, ez Silva mellett csak még szembetűnőbb lett. Ez kiscsapatok ellen még nem olyan vészes, hiszen kb semmilyen nyomást nem tudnak helyezni a védőinkre, de amint talalkozunk valakivel, aki letámadást alkalmaz az zavarba fogja hozni Zoumat. Akárhányszor labdakihozatalra kenyszerülünk hátul és hozzá kerül a labda a szívinfarktus kerülget, annyira suta.

Persze megvannak az erősségei, jók a becsúszó szerelései, erős és uralja a levegőt, de a modern futballban egy nagycsapat szerintem nem engedheti meg magának, hogy az egyik középső védője teljesen labdaügyetlen legyen.
ezt ma rakta ki egy Chelsea-s magyar fb csoport
A Whoscored értékelései alapján a legjobb belsővédők jelenleg a PL-ben

1. Kurt Zouma - 7.48
2. Jannik Vestergaard - 7.31
3. Ezri Konsa - 7.28
ez mondjuk azért csalóka, mert az életveszélyes labdakezelés, vagy nem gólhoz vezető hibák nem húzzák le annyira amennyire kéne, de a 3 gólja viszont nagyon feltornázza az átlagot

dacultras
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13854 Hozzászólás Szerző: dacultras »

koni0725 írta:Ez valószínűleg nem lesz népszerű vélemény, mindenesetre leírom: számomra felfoghatatlan, hogy Zouma hogyan lehet fixen kezdő.

Az embernek konkrétan semmilyen labdakezelése nincsen, ez Silva mellett csak még szembetűnőbb lett. Ez kiscsapatok ellen még nem olyan vészes, hiszen kb semmilyen nyomást nem tudnak helyezni a védőinkre, de amint talalkozunk valakivel, aki letámadást alkalmaz az zavarba fogja hozni Zoumat. Akárhányszor labdakihozatalra kenyszerülünk hátul és hozzá kerül a labda a szívinfarktus kerülget, annyira suta.

Persze megvannak az erősségei, jók a becsúszó szerelései, erős és uralja a levegőt, de a modern futballban egy nagycsapat szerintem nem engedheti meg magának, hogy az egyik középső védője teljesen labdaügyetlen legyen.
ezt ma rakta ki egy Chelsea-s magyar fb csoport
A Whoscored értékelései alapján a legjobb belsővédők jelenleg a PL-ben

1. Kurt Zouma - 7.48
2. Jannik Vestergaard - 7.31
3. Ezri Konsa - 7.28

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#13855 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

cech19960320 írta:
koni0725 írta:Ez valószínűleg nem lesz népszerű vélemény, mindenesetre leírom: számomra felfoghatatlan, hogy Zouma hogyan lehet fixen kezdő.

Az embernek konkrétan semmilyen labdakezelése nincsen, ez Silva mellett csak még szembetűnőbb lett. Ez kiscsapatok ellen még nem olyan vészes, hiszen kb semmilyen nyomást nem tudnak helyezni a védőinkre, de amint talalkozunk valakivel, aki letámadást alkalmaz az zavarba fogja hozni Zoumat. Akárhányszor labdakihozatalra kenyszerülünk hátul és hozzá kerül a labda a szívinfarktus kerülget, annyira suta.

Persze megvannak az erősségei, jók a becsúszó szerelései, erős és uralja a levegőt, de a modern futballban egy nagycsapat szerintem nem engedheti meg magának, hogy az egyik középső védője teljesen labdaügyetlen legyen.
Egyszerű pedig... Jelenleg a három lehetőség közül még mindig ő a második legmegbízhatóbb.. Valszeg ha Rüdiger visszanyeri a formáját, ő kerül vissza majd a csapatba
Rendben, akkor vegyük sorba, hogy miből is főzünk:

-Silva: az ő pozíciója megkérdőjelezhetetlen, ordított a védelmünk egy ilyen védőért. Higgadt, magabiztos, tapasztalt, egyszóval amit erről a posztról tudni lehet az tudja. Vele kapcsolatban a legnagyobb kihívás az lesz, hogy fitten tartsuk, értem ez alatt azt, hogy a korából adódóan vele szemben nem lehet elvárás egy teljes szezon lenyomása, főleg ilyen menetrend mellett.

-Christrensen: nálam Zouma szöges ellentéte. A technikai képzettségei megvannak, labdabiztos, ellenben pipogya/lefejelik/elnyomják/összetörik. Az elmúlt időszakában elismerem, hogy fejlődő tendenciát mutatott, aztán meg kiállította magát... Zoumával ketten együtt tesznek ki egy védőt.

-Zouma: lásd az előző hozzászólásomban.

-Rüdiger: talán őt tudom a legnehezebben megítélni. Az előző szezont szépen lehozta, aztán az utóbbi időben amikor játszott, akkor hibát hibára halmozott, lásd amikor teljesen veszélytelen helyzetből szögletre rúgta a labdát, amiből aztán gólt kaptunk. Hozzáteszem, hogy sajnos a Krasznodar elleni meccset nem láttam. Személy szerint én megnézném, hogy Mendyvel a háta mögött, Silvaval egy párban hogyan szerepel, mert labdabiztosabb, mint Zouma és erősebb/határozottabb, mint Chris.

-Tomori: a Lampard-éra egyik legnagyobb talánya számomra a mellőzése (de ugye ott van Jorginho is, khm). Silva előtt Lampard azon kijelentése, miszerint egy tapasztaltabb védelmet szeretne érthető volt, azonban a brazil érkezésével pont most lenne rá a legjobb alkalom, hogy az elmúlt 10 év egyik legjobb védője vegye a szárnyai alá. Akármikor játszott, szerintem helyt állt. Szeretném többet látni a pályán, bármelyik középső védőnk kárára is akár.

-Azpi: egy újabb fájdalmas hiányzó. Azt megértem , hogy a szélen már nem elég gyors, (bár Chilwell esetleges kidőlésével nálam még mindig hamarabb játszana a bal oldalon, mint bármelyik, a két hulladék alternatívánk közül) de arra, hogy miért nem Silva állandó partnere csak két magyarázatot látok: a magassága és/vagy az a feltételezés, hogy Lampard a jövő védelmét akarja összerakni, amibe nem fér bele két 30+-os belső védő.

Egy kicsit terjedelmes lett ez a hsz, szóval összegezve: Silva alap, a második poszton nálam viszont Zouma maximum kiscsapatok ellen kezdene, akiknek minden erejét leköti a támadásaink semlegesítése, azt a néhány felívelt labdát viszont a franciánk fizikai adottságaiból kifolyólag lecápázza.
211! NEW RECORD!

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13856 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

koni0725 írta:Ez valószínűleg nem lesz népszerű vélemény, mindenesetre leírom: számomra felfoghatatlan, hogy Zouma hogyan lehet fixen kezdő.

Az embernek konkrétan semmilyen labdakezelése nincsen, ez Silva mellett csak még szembetűnőbb lett. Ez kiscsapatok ellen még nem olyan vészes, hiszen kb semmilyen nyomást nem tudnak helyezni a védőinkre, de amint talalkozunk valakivel, aki letámadást alkalmaz az zavarba fogja hozni Zoumat. Akárhányszor labdakihozatalra kenyszerülünk hátul és hozzá kerül a labda a szívinfarktus kerülget, annyira suta.

Persze megvannak az erősségei, jók a becsúszó szerelései, erős és uralja a levegőt, de a modern futballban egy nagycsapat szerintem nem engedheti meg magának, hogy az egyik középső védője teljesen labdaügyetlen legyen.
Egyszerű pedig... Jelenleg a három lehetőség közül még mindig ő a második legmegbízhatóbb.. Valszeg ha Rüdiger visszanyeri a formáját, ő kerül vissza majd a csapatba

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3191
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#13857 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Ez valószínűleg nem lesz népszerű vélemény, mindenesetre leírom: számomra felfoghatatlan, hogy Zouma hogyan lehet fixen kezdő.

Az embernek konkrétan semmilyen labdakezelése nincsen, ez Silva mellett csak még szembetűnőbb lett. Ez kiscsapatok ellen még nem olyan vészes, hiszen kb semmilyen nyomást nem tudnak helyezni a védőinkre, de amint talalkozunk valakivel, aki letámadást alkalmaz az zavarba fogja hozni Zoumat. Akárhányszor labdakihozatalra kenyszerülünk hátul és hozzá kerül a labda a szívinfarktus kerülget, annyira suta.

Persze megvannak az erősségei, jók a becsúszó szerelései, erős és uralja a levegőt, de a modern futballban egy nagycsapat szerintem nem engedheti meg magának, hogy az egyik középső védője teljesen labdaügyetlen legyen.
211! NEW RECORD!

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#13858 Hozzászólás Szerző: broduer »

tutaj írta:Azt ne felejtsük el, hogy az első szezonjában, a Sarris évben semmi baj nem volt vele, az egyik legkevesebb gólt kapta a bajnokságban, ha megvizsgáljuk a tavaly kapott gollijait, a 90% -át senki nem fogta volna. Ziccer, fejesek 8 méterről stb.
Majd tavaszra teljesen elment az önbizalma.
Örülök én is, hogy Mendy jól kezdett, de majd amikor Zouma -ék hibáznak hátul és neki is 20% -os lesz a védési hatékonysága, mert mi játszuk a focit az ellenfel meg találja a gólokat a nagy helyzetekből amiket a mi hibáinkból vagy kontrákból alakítanak ki, akkor leszünk okosabbak.

Mindenesetre én szurkolok Kepa -nak, remélem így vagy úgy, de összekapja magát és fog még első számú kapusunk lenni.
Zoumáék már hibáztak hátul (lsd. Mu elleni meccs) és Mendy megmentette a seggünket. Nem feltétlen rád gondolok, de megfigyeltem, hogy többen a fórumon alapból szkeptikusak Mendyvel szemben. Védik Kepát, és mintha arra számítanának, hogy a szenegáli majd ugyanolyan flop lesz. Nem értem, hogy lehet még Kepát védeni. Nagyon úgy néz ki, hogy a rengeteg bekapott gól és a védelmi bizonytalanságok elsősorban neki voltak köszönhetőek.
Mendy még visszaeshet, de egyelőre elképzelhetetlenül nagy upgrade, hihetetlenül magabiztosan és jól véd a srác. Kepát személy szerint soha többé nem akarom a klub közelében sem látni. Nem tudom, hogy a néhol felbukkanó Mendy-pesszimizmus a bőrszínének, a származásának, vagy a még nem túl nagy nemzetközi hírnevének köszönhető-e, de az eddigi meccsek alapján nálam ő a nyár legnagyobb transfere.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13859 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

tutaj írta:Azt ne felejtsük el, hogy az első szezonjában, a Sarris évben semmi baj nem volt vele, az egyik legkevesebb gólt kapta a bajnokságban, ha megvizsgáljuk a tavaly kapott gollijait, a 90% -át senki nem fogta volna. Ziccer, fejesek 8 méterről stb.
Majd tavaszra teljesen elment az önbizalma.
Örülök én is, hogy Mendy jól kezdett, de majd amikor Zouma -ék hibáznak hátul és neki is 20% -os lesz a védési hatékonysága, mert mi játszuk a focit az ellenfel meg találja a gólokat a nagy helyzetekből amiket a mi hibáinkból vagy kontrákból alakítanak ki, akkor leszünk okosabbak.

Mindenesetre én szurkolok Kepa -nak, remélem így vagy úgy, de összekapja magát és fog még első számú kapusunk lenni.
Csak Mendy tud hozni bravurokat is es kijon minden besdasra amiket szinte kivetel nelkul le is huz. Ez annyit jelent, hogy kevesebb helyzet alakul ki ezekbol a beadasokbol, mert Kepa nem jott ki es az alkatabol adodoan minek is jonne.
Maga a tekintelye is nagyobb, mert gondold el jon veled Kepa vagy egy ekkora ember 48as hosszu labakkal meg hosszu kezekkel tobb helyet le tud zarni.
En semmit nem tudtam rola es az elejen eleg fura volt ot latni a kapuban de kellemes meglepetes idaig es azt se gondoltam rola, hogy labbal is ennyire magabiztos es nem kirugdossa vakon, hanem az esetek nagy reszeben szepen megjatssza.
Kepat szerintem nem erdemes itt tartani, mert masodik szamu kapus gondolom nem akar lenni ilyen fiatalon, elso szamunak meg nem valo ide sajnos.

tutaj
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2015. szeptember 14., hétfő 10:55
Kedvenc játékos: Ramires
Kedvenc exjátékos: Mata

Re: Aktuális meccsek

#13860 Hozzászólás Szerző: tutaj »

Azt ne felejtsük el, hogy az első szezonjában, a Sarris évben semmi baj nem volt vele, az egyik legkevesebb gólt kapta a bajnokságban, ha megvizsgáljuk a tavaly kapott gollijait, a 90% -át senki nem fogta volna. Ziccer, fejesek 8 méterről stb.
Majd tavaszra teljesen elment az önbizalma.
Örülök én is, hogy Mendy jól kezdett, de majd amikor Zouma -ék hibáznak hátul és neki is 20% -os lesz a védési hatékonysága, mert mi játszuk a focit az ellenfel meg találja a gólokat a nagy helyzetekből amiket a mi hibáinkból vagy kontrákból alakítanak ki, akkor leszünk okosabbak.

Mindenesetre én szurkolok Kepa -nak, remélem így vagy úgy, de összekapja magát és fog még első számú kapusunk lenni.

Válasz küldése