Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
andrewm93
Hozzászólások: 1049
Csatlakozott: 2011. február 19., szombat 20:00
Kedvenc játékos: Frank Lampard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccsek

#13801 Hozzászólás Szerző: andrewm93 »

Úgy tűnik a Chelsea-nél a csatár történelem mindig ismétli önmagát...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13802 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért ez így komoly, hogy mindkét kezdő szélsővédőnk lesérült...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1134
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13803 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Álmaim kezdése! :D

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#13804 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

na ez bármi lehet... kis húzódástól akár szalagszakadásig..

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6940
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13805 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Pat326 írta: 2020. december 16., szerda 12:50 Hihetetlenek vagytok :D jött két meccs bukta, s már elkezdtétek kongatni a vészharangot: "rossz a taktika, váltsunk formációt, blablabla"... Persze azt el is felejtettétek, hogy e 2 meccs előtt 16 vagy hány meccsen nem kaptunk ki, köztük nagyobb gólarányú győzelmekkel :roll:

Nem elvakultan védeni akarom Lampardot, mert igen, vannak hibái, de azért felesleges már most megint a legrosszabbakat vizionálni. Igen, én nekem is jobban tetszene, ha Werner középen lenne, de igenis működött igy a játékunk, hogy ő volt szélen, először Abraham hozta a gólokat sokszor az ő passzai miatt, (majd aztán ő gödörbe került), viszont most meg Giroudnak jött ki a nagy forma. Ha Werner belövi az előző meccseken a ziccereit, most nem lenne miről beszélnünk (és azt azért ne mondjuk, hogy azért hagyja ki mert rossz helyen játszik... szimplán csak túl van játszatva, pihennie kéne, de akkor ki legyen helyette? Puli, CHO, Ziyech hármas egyelőre a szezon 80%ában sérült :( ). Havertz folyamatos játszatása nekem se tetszik, de érthető, hogy miért teszi...

Nem mellesleg szerintem az Everton és a Wolves ellen se kimondottan taktikai hibák miatt kaptunk ki. Az everton ellen nem segített a Mendy hiba, meg a két kapufánk... Mindennek a fáradtság a fő oka, ez a 2-3 naponta egy meccs nagyon megterhelő, főleg egy ilyen támadóbb felfogású csapatnak, mit mi. De hát ez egy ilyen év, el kell fogadni. Na meg ugye, majdnem minden decemberünk sajnos ilyen...

Plusz továbbra se felejtsük el, hogy még 3 hónapja sincs együtt a csapat, persze, hogy jobban függünk az egyénektől, akik ha nincsenek formában, vagy sérültek, az egész csapat kiesik a ritmusból :/ Minket nagyon érzékenyen érintett Ziyech kiesése (aminek morbidul egy kicsit örülök, mert mindjárt kiderült, milyen hihetetlenül fontos láncszeme a gépezetnek :shock: )

Szóval továbbra is csak legyünk türelmesek, összefog ez állni, a többi nagy csapat is fog még meglepő vereséget szenvedni :mrgreen:
Nekem nincs bajom Lampsal csak idegesit hogy siman betudnank huzni a bajnoksagot iden mert mindenki gyenge. :D

Avatar
Pat326
Hozzászólások: 858
Csatlakozott: 2011. december 9., péntek 17:14
Kedvenc játékos: Kante + Azpi
Kedvenc exjátékos: Terry+Lampard+Drogba
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13806 Hozzászólás Szerző: Pat326 »

Hihetetlenek vagytok :D jött két meccs bukta, s már elkezdtétek kongatni a vészharangot: "rossz a taktika, váltsunk formációt, blablabla"... Persze azt el is felejtettétek, hogy e 2 meccs előtt 16 vagy hány meccsen nem kaptunk ki, köztük nagyobb gólarányú győzelmekkel :roll:

Nem elvakultan védeni akarom Lampardot, mert igen, vannak hibái, de azért felesleges már most megint a legrosszabbakat vizionálni. Igen, én nekem is jobban tetszene, ha Werner középen lenne, de igenis működött igy a játékunk, hogy ő volt szélen, először Abraham hozta a gólokat sokszor az ő passzai miatt, (majd aztán ő gödörbe került), viszont most meg Giroudnak jött ki a nagy forma. Ha Werner belövi az előző meccseken a ziccereit, most nem lenne miről beszélnünk (és azt azért ne mondjuk, hogy azért hagyja ki mert rossz helyen játszik... szimplán csak túl van játszatva, pihennie kéne, de akkor ki legyen helyette? Puli, CHO, Ziyech hármas egyelőre a szezon 80%ában sérült :( ). Havertz folyamatos játszatása nekem se tetszik, de érthető, hogy miért teszi...

Nem mellesleg szerintem az Everton és a Wolves ellen se kimondottan taktikai hibák miatt kaptunk ki. Az everton ellen nem segített a Mendy hiba, meg a két kapufánk... Mindennek a fáradtság a fő oka, ez a 2-3 naponta egy meccs nagyon megterhelő, főleg egy ilyen támadóbb felfogású csapatnak, mit mi. De hát ez egy ilyen év, el kell fogadni. Na meg ugye, majdnem minden decemberünk sajnos ilyen...

Plusz továbbra se felejtsük el, hogy még 3 hónapja sincs együtt a csapat, persze, hogy jobban függünk az egyénektől, akik ha nincsenek formában, vagy sérültek, az egész csapat kiesik a ritmusból :/ Minket nagyon érzékenyen érintett Ziyech kiesése (aminek morbidul egy kicsit örülök, mert mindjárt kiderült, milyen hihetetlenül fontos láncszeme a gépezetnek :shock: )

Szóval továbbra is csak legyünk türelmesek, összefog ez állni, a többi nagy csapat is fog még meglepő vereséget szenvedni :mrgreen:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13807 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2020. december 16., szerda 11:22 Ez a baj. Bar szerintem most a nemet a ket kiskedvence.
Szerintem nem baj. Az idő Lampardot igazolja. Mount nagyon látványosan fejlődik. Havertzből kötelessége kihozni a
Maximumot, klubrekord igazolás, valszeg szép nagy teher ez mindkettőjüknek.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6940
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13808 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bubi írta: 2020. december 16., szerda 11:19
kecske01 írta: 2020. december 16., szerda 11:04
emsanya írta: 2020. december 16., szerda 10:56 Jo ideje 4-3-3 van és Havertznek se a szél, se a belső kp nem kedvez. Megy becsülettel de a váratlan megoldásai sehol. Szezon előtt le is nyilatkozta 10-est szeret a legjobban játszani. A leverkusenben meg ha nem volt csatár, őt tolták fel.

Mindenki várta nyáron a 4-2-3-1-et, az álom felállást, mindenki egészséges is volt és azota se láthatjuk (kanté, kova - puli, havertz, zijes - werner). Nagyon remélem hogy Lamps változtat.

Werner is a lipcsében a két csatáros játékban játszott sokszor szélröl indulva meg szélre kisodrodva (általában a magas Poulsennel). Nálunk meg hetek ota 4-3-3 es ő a szélsö. Tegnap meg jobbszélső volt, stabilan ez nem az ő terepe. Ráadásul sprintben közlekedik, látszik a meccsek végére megpusztul az ember. Neki a legjobb volt lipcsében is hogy a védelem vonalban mozgott középröl indulva, kiugratások, inditások, rajtol és gol. Most meg 1 v 1 zik orrvérzésig...

Vagy ki kell rakni a két németet vagy nekik kedvező formáciora váltani. Ez van.
Valoszinuleg Mount miatt kell 433 ba jatszani. Mert 4231 be padozna.
Inkább Havertz miatt. Mount előbb játszana center bekket vagy kapust minthogy padra tegye.
Ez a baj. Bar szerintem most a nemet a ket kiskedvence.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13809 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2020. december 16., szerda 11:04
emsanya írta: 2020. december 16., szerda 10:56 Jo ideje 4-3-3 van és Havertznek se a szél, se a belső kp nem kedvez. Megy becsülettel de a váratlan megoldásai sehol. Szezon előtt le is nyilatkozta 10-est szeret a legjobban játszani. A leverkusenben meg ha nem volt csatár, őt tolták fel.

Mindenki várta nyáron a 4-2-3-1-et, az álom felállást, mindenki egészséges is volt és azota se láthatjuk (kanté, kova - puli, havertz, zijes - werner). Nagyon remélem hogy Lamps változtat.

Werner is a lipcsében a két csatáros játékban játszott sokszor szélröl indulva meg szélre kisodrodva (általában a magas Poulsennel). Nálunk meg hetek ota 4-3-3 es ő a szélsö. Tegnap meg jobbszélső volt, stabilan ez nem az ő terepe. Ráadásul sprintben közlekedik, látszik a meccsek végére megpusztul az ember. Neki a legjobb volt lipcsében is hogy a védelem vonalban mozgott középröl indulva, kiugratások, inditások, rajtol és gol. Most meg 1 v 1 zik orrvérzésig...

Vagy ki kell rakni a két németet vagy nekik kedvező formáciora váltani. Ez van.
Valoszinuleg Mount miatt kell 433 ba jatszani. Mert 4231 be padozna.
Inkább Havertz miatt. Mount előbb játszana center bekket vagy kapust minthogy padra tegye.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6940
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13810 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2020. december 16., szerda 10:56 Jo ideje 4-3-3 van és Havertznek se a szél, se a belső kp nem kedvez. Megy becsülettel de a váratlan megoldásai sehol. Szezon előtt le is nyilatkozta 10-est szeret a legjobban játszani. A leverkusenben meg ha nem volt csatár, őt tolták fel.

Mindenki várta nyáron a 4-2-3-1-et, az álom felállást, mindenki egészséges is volt és azota se láthatjuk (kanté, kova - puli, havertz, zijes - werner). Nagyon remélem hogy Lamps változtat.

Werner is a lipcsében a két csatáros játékban játszott sokszor szélröl indulva meg szélre kisodrodva (általában a magas Poulsennel). Nálunk meg hetek ota 4-3-3 es ő a szélsö. Tegnap meg jobbszélső volt, stabilan ez nem az ő terepe. Ráadásul sprintben közlekedik, látszik a meccsek végére megpusztul az ember. Neki a legjobb volt lipcsében is hogy a védelem vonalban mozgott középröl indulva, kiugratások, inditások, rajtol és gol. Most meg 1 v 1 zik orrvérzésig...

Vagy ki kell rakni a két németet vagy nekik kedvező formáciora váltani. Ez van.
Valoszinuleg Mount miatt kell 433 ba jatszani. Mert 4231 be padozna.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#13811 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A nyakamat teszem rá, hogy Werner középen játszatása megoldaná minden gondunk.

Sosem gondoltam volna, hogy a sok jó képességű labdarúgó azonos poszton hátrányt is jelenthet.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13812 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Jo ideje 4-3-3 van és Havertznek se a szél, se a belső kp nem kedvez. Megy becsülettel de a váratlan megoldásai sehol. Szezon előtt le is nyilatkozta 10-est szeret a legjobban játszani. A leverkusenben meg ha nem volt csatár, őt tolták fel.

Mindenki várta nyáron a 4-2-3-1-et, az álom felállást, mindenki egészséges is volt és azota se láthatjuk (kanté, kova - puli, havertz, zijes - werner). Nagyon remélem hogy Lamps változtat.

Werner is a lipcsében a két csatáros játékban játszott sokszor szélröl indulva meg szélre kisodrodva (általában a magas Poulsennel). Nálunk meg hetek ota 4-3-3 es ő a szélsö. Tegnap meg jobbszélső volt, stabilan ez nem az ő terepe. Ráadásul sprintben közlekedik, látszik a meccsek végére megpusztul az ember. Neki a legjobb volt lipcsében is hogy a védelem vonalban mozgott középröl indulva, kiugratások, inditások, rajtol és gol. Most meg 1 v 1 zik orrvérzésig...

Vagy ki kell rakni a két németet vagy nekik kedvező formáciora váltani. Ez van.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#13813 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Ha Lampard 4-3-3-ban képzeli el a jövőbeli formációt, akkor szerintem alapjaiban ne változtasson rajta! Persze ne véssék kőbe, és való igaz, hogy a formáció meccsek alatt is változik, de nem gondolom, hogy a két német miatt dobni kellene a kidolgozott koncepciót. Főleg nem úgy, hogy több játékosunk számára éppen pozitív változást hozott a 4-3-3-ra átállás, gondolok itt Kantéra, aki végre a hatos posztján a védők előtt játszik, és tegnap is, főleg az első félidőben klasszist teljesítményt hozott, Mount-ra, aki bal oldali nyolcasként az egyik húzóemberünk és a szélsőkre, főleg Ziyech-re, akinek testhezálló a 4-3-3-as jobbszélső poszt. Ha egy Havertz/Werner-kaliberű fiatal játékos igazol egy polccal feljebb, szerintem elvárható, hogy alkalmazkodjanak az új klub játékrendszeréhez (persze normál kereteken belül, Havertz, mint szélső szerintem is elmebeteg dolog). Mindketten úgy érkeztek, mint univerzális, több poszton is bevethető generációs tehetségek, a volt klubjuknál a legjobb játékosok voltak és rájuk szabták a taktikát, itt nekik kellene a taktikához felfejlődniük. Ha 1-2 sztár rossz játéka miatt állandóan módosítjuk a formációt, a United sorsára jutunk, ahol kb egyéni villanásoktól függ a csapat játéka. Mindenki számára komfortos formációt aligha fog találni a mester.
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#13814 Hozzászólás Szerző: Dante »

Egyébként a formáció állandóan változik. A meccsek elején még decemberben sem sikerül jól kiírni, hogy Silva a baloldali, Zouma a jobboldali belső védő, arra kár alapozni.
Az Everton ellen például 4222 volt, Havertz és Mount jó ideig egy magasságban játszottak. 4231 is sokszor volt és van. A formáción nem fog látszódni változás, mert folyamatosan módosul meccs közben is.

Tegnap mondjuk pont 433 volt, több emberrel is posztidegen szerepkörben.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6940
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#13815 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Most kiderul majd Lamps mennyire tokos. Nyilvan nem szivesen valtja le a 433-at mert eddig nyertuk a meccseket, de irtam is hogy ez a sorozat rendesen bearazhatja most keretet. Java meg csak most fog jonni.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6779
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#13816 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Cappy írta: 2020. december 16., szerda 0:00 Ha tenyleg igy van, hogy a Leverkusenben csatart jatszott, akkor vegkepp nem ertem, miert a kozeppalyan robotol. Lathatoan nem valo oda, sem szelsonek. Ennyi erovel ki lehetne probalni középen is, mellette Pulisic meg Werner. Valamit lepni kell, mert ez most nem mukodik megint.
Wernert nagyon gyorsan el kell mozdítani a szélről, mert olyan szinten kezd elmenni az önbizalma, hogy Morata 2.0 lesz belőle. Egyetértek az előttem szólokkal, hogy ez a 4-3-3-as formáció kuka, a vak is látja, váltani kell. Mondjuk mostmár ideje volna némelyik új játékosunkat a posztján játszatni. Például meg lehetne próbálni két csatáros játékot Tammy/Zsiru - Werner duóval, mögöttük pedig Havertz. Mert ilyen formában a két németünk pénzkidobás volt. Ugyanis nekem ne mondja senki, hogy a világ egyik legnagyobb tehetségének kikiálltott Havertz ennyire képes. Konkrétan a csávó az alapokat nem tudja, mint a labda kezelés vagy labda vezetés. De az a Werner sem jobb, aki tavaly a bundásban 28 gólig és 8 gólpasszig jutott, most pedig egy sikeres cselet sem képes bemutatni, a kapuralövésről nem is beszélve. Konkrétan az utolsó 9 tét meccsen gólképtelen volt! Siralmas a helyzet sajnos.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#13817 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Ha tenyleg igy van, hogy a Leverkusenben csatart jatszott, akkor vegkepp nem ertem, miert a kozeppalyan robotol. Lathatoan nem valo oda, sem szelsonek. Ennyi erovel ki lehetne probalni középen is, mellette Pulisic meg Werner. Valamit lepni kell, mert ez most nem mukodik megint.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#13818 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Most már a 4-3-3-at hagyni kell a faszba. Egyik németnek sem jo ez. 4-2-3-1 vagy valami két csatáros játék kéne.

Én elég sokat láttam játszani Havertzer a leverkusenben. Ő akkor a legjobb ha a csatár mögött vagy csatárként játszhat szabadon. Ez a belső kp meg a szélső sok melozással teljesen megöli. Konkrétan golokat fejelt a leverkusenben, legeredményesebb játékos volt. Most a kapu közelében sincs.

Werner pedig szintén középen a legjobb. Ha szélsőnk nincs miért nem azt vettünk? Egy kiugratásra nincs lehetőség, állandoan visszajár.

Muszáj formácio váltás mert látszik hogy nem megy.

Cappy
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#13819 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Az elmúlt meccseken mindig azon gondolkodtam es idegeskedtem, hogy minek pazarlom az idot erre. A tamadojatekunk az utobbi par meccsen abbol all, hogy odaadjuk James-nek a jobb oldalon, o beadja, aztan csak lesz valami belole.. Ha visszajon Ziyech ugyanez lesz. Odaadjuk vagy neki vagy James-nek aztan remenykedunk, hogy eppen valakit megtalalnak a labdaik.

Egyedul Pulisic-ben erzem, hogy tudna valtoztatni a jatekunkon, de az abszolut nulla/faradt Werner miatt nem jatszhat a sajat posztján. Havertz teljesen idegenul mozog a palyan, nagyon sutan passzol sokszor. Mount hajt mint az allat, o korrekt, Kante es Kovacic szintén. Rajuk nem lehet panasz. Zouma nevetseges volt a golnal, fogtam a fejem, ahogy kiseri a tamadot es megvarja mig berugja. Bravo.

Jo lenne ha Pulisic visszakerulne balra, CHO meg jobbra. Kozepen meg szinte mindegy, hogy Werner, Giroud vagy Abraham van. Havertzzel jo lenne valamit kezdeni, tobb van benne, mint amit eddig nyujt. Kovacic is visszakerulhetne a kezdobe, mert botranyos a kozeppalyas vedekezesunk ismet.

edeskeves
Hozzászólások: 3120
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#13820 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Sajnos botranyos volt ez a meccs kb Kanten kivul olyan emberek is hoztak fura es amator dolgokat mint Chilwell vagy Silva, nem tudom mi lehetett ennek az oka.
Havertz szora sem erdemes remelem Lampard tudja mit csinal hogy barhogy jatszik kezdo marad.
Werner is botrany volt ma es mintha kezdene elveszteni az onbizalmat is, eddig legalabb cselezgetett probalkozott elorefele, de ma amiket o is csinalt (vagy nem csinalt) eleg durva volt.
Rendesen vissza fogunk esni igy az uj evre a tabellan, nem is a bajnoki cim miatt (mert arra nincs sok esely) hanem a BL hely miatt, az Atletit egyenlore hagyjuk is..

Válasz küldése