Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16701 Hozzászólás Szerző: fst200 »

huh nagyon jó mecs volt, régen izgultam már ennyire. Nagyon jó látni ez a Lampard által írányított csapatot . Remélem összejön egy nagyon jó , fiatal mag, akire lehet építkezni később, utána nyáron pár világklasszis igazolás és újra visszakerülhetünk az elitbe

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16702 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Élvezetes meccs volt (jobb, mint a BL döntő), igaz ez még csak a 2. meccs volt idén és a 2. vereség is egyben (bár ez az én olvasatomban egy bajnoki döntetlen inkább), ezt az utat kell járni és erőltetni. Be kell tenni Tammy-ékat, tolni kell őket, meglesz a gyümölcse :) Tökös húzás volt mind3 csere, le a kalappal. Btw Kanté rcm-ként hozta le ezt a bivaly teljesítményt.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1891
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#16703 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Oszinte leszek, hosszu evek utan ujra motivaltnak erzem magam, hogy leuljek meccsset nezni. Gondolkodtam, es nem is tudom, mikor lattam ilyen felszabadult, motivalt focit a csapat reszerol. 2 vereseggel kezdtuk, de hidegen hagy, az sem erdekel, ha 15. helyen vegzunk, hiszen vegre elindultunk egy uton. Lampardot hagyni kell dolgozni, tamogatni es zold utat adni neki. Ez az ev az epitkezes eve lesz, lesznek meg fajo kudarcok, de kibirjuk. Vegre valahara, ujra fenyes jovo ele nezhetunk, ha a vezetoseg is igy akarja!

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16704 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Kanté április végén összeszed egy sérülést, le kell cserélni a Watford elleni meccs elején, úgy néz ki vége a szezonjának. Az EL-döntőt mégis vállalni tudja, valahogy összedrótozzák, és bár nem ő a kulcsszereplő, de 4-1-re lemossuk az Arsenal-t. Ezt követően a felkészülést, előszezont szinte teljes mértékben kihagyja, miután egy térdsérülés miatt haza kell térnie rögtön az edzőtábor megkezdését követően Japánból és így csak az utolsó pre-season meccsen láthatja Lampard először akcióban a meccs végén beszállva. Az MU ellen fél órára már bevethető állapotúra rehabilitálja magát - ahol ismét összeszed egy kisebb sérülést, játéka erősen kérdéses a Szuperkupa-döntőn. "Váratlan" csattanó: helyet kap a kezdőben és olyan MOTM teljesítményt tesz ki a pályára 120 játékperc alatt, amit még 100%-os fittségi állapotában is csak ritkán látunk tőle.

Több szót azt hiszem nem is érdemel a történet, addig örüljünk, míg a kirakatklubok inkább a Neymar-féle celebbohócokat üldözik 200 milliókért és Kantét szépen békén hagyják. :D
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3456
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#16705 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Semmi okunk a búslakodásra. Nagyon odarakták magukat a srácok.
Persze, rúghatta volna Azpi az uccsó tizit, nagyon jól szokta rúgni, csak ilyenen múlt... Kepa 2/3 tizin is rajta volt, majdnem kikaparta.
Én örülök a srácoknak, hogy így tudtak játszani egy extra klasszis Liverpool ellen.
Ez az év ilyen lesz, és az is lehet, hogy a következő sem lesz sokkal jobb, de a lényeg, hogy van tűz, harc, koncepció. Alakul az új Chelsea, kitartás! :twisted:

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#16706 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Chris22 írta:Csak Tammy ne rúgjon tizenegyest könyörgöm, ne lukakusítsuk el. :D
Csak nehogy telitalálatom legyen pénteken az eurojackpoton, ne abramovichosodjam el. :D

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#16707 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Nagyon jól játszottunk, ma is szerintem jobbak voltunk. Kanté hihetetlen jó volt. Olyan jó látni, hogy végre nem a totális fogalmatlanság kapja el a csapatot az ellenfél kapuja előtt. Zouma is stabil volt ma. Tomori is magabiztosan hozta a kötelezőt. Sajnos nagyon nem volt szerencsénk, két épphogy lesgól, nem sokon múlott, hogy Kepa két tizit is megfog... Jó lesz ez.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#16708 Hozzászólás Szerző: focimark »

Kar erte, nem erdemelte meg a Pool a gyozelmet. Ettol fuggetlenul a csapatra buszkek lehetunk. Nekem Emerson, Jorginho es Pedro jateka tetszett ma nagyon. Kantet meg inkabb kulon emlitenem, az csak egy dolog, hogy mennyit robotol a meccsen, de szerintem egesz nyaron Ronaldinho videokat nezett, nagyon latvanyos megoldasokat hozott es volt par szep szoloja is, nalam MOTM.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16709 Hozzászólás Szerző: Dante »

Kár a végeredményért, de nagyon sok pozitívum volt a játékunkban, megérte elutazniuk Isztanbulba.

Szegény Tammy, egyébként jó büntető rúgó, de látszik rajta, hogy extra nyomás számára a mez, viszont ha érzi Lamps bizalmát, akkor nagyon jó lehet, jól helyezkedett, Maguire és van Dijk ellen is pariban volt fizikálisan, ami azért elég nagy ugrás a Champo-s védőkhöz képest. Jók lesznek a következő meccsek, kicsit kevésbé kiélezett légkör, lehet építkezni, próbálgatni. Eddig amúgy szerencsénk sincs, két lesgól, kapufák ma is és Kepa kétszer is rajta volt a büntetőn.

Szerintem elégedettek lehetünk az eddigiek alapján, remélem Londonban is így látják, folytatódjon a fejlődés. :)

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16710 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Ahh faszom, szokásos makker pool. Fejben még fel kell nőnie a feladathoz, de idővel meglesz az is. Nem lesz belőle Lukaku, Lamps nem akkora paraszt, mint Mou.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16711 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Látszott tammyn hogy kihagyja :(
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16712 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Chris22 írta:Csak Tammy ne rúgjon tizenegyest könyörgöm, ne lukakusítsuk el. :D
Ámen
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6778
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#16713 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta:A United elleni és mai futómennyiség elég bíztató képet fest a felkészülésünkról, ha valamivel, akkor azzal nem lesz gond a szezon közben. 120 perc ilyen intenzív futótmennyiség mellett a Pool ellen elégedettségre ad okot. Tényleg csak a védelmen kellen csiszolni, vagy faragni, mert Kepa nélkül bajban lennénk. (Mintha Tomori-val az oldalán Zouma is határozottabb lenne, bár én szurkolok Christensen-nek.)

Emerson, Kovacic, Pedro, Jorginho és Kanté embertelen munkát végzett.
Zouma is elég rendesen lekapta a pályáról Salahot. Bele fog jönni a papa :wink:
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#16714 Hozzászólás Szerző: Dante »

A United elleni és mai futómennyiség elég bíztató képet fest a felkészülésünkról, ha valamivel, akkor azzal nem lesz gond a szezon közben. 120 perc ilyen intenzív futótmennyiség mellett a Pool ellen elégedettségre ad okot. Tényleg csak a védelmen kellen csiszolni, vagy faragni, mert Kepa nélkül bajban lennénk. (Mintha Tomori-val az oldalán Zouma is határozottabb lenne, bár én szurkolok Christensen-nek.)

Emerson, Kovacic, Pedro, Jorginho és Kanté embertelen munkát végzett.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16715 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Az előnyszabályt még meg kell tanulnia a bírónak, mármint nyilván érti mi az, csak baromira nem jelezte egész meccsen. A 11es meg jogos volt, nem volt durva szabálytalanság, de volt kontakt.

A lest meg szándékosan jelzik később, hogy nehogy olyat állítsanak meg ami nem volt az.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#16716 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Bubi írta:Szerintem nincs baj a bírói csapattal, komolyabb hiba nem rémlik. Kaptunk egy 11est is ami rohadtúl nem volt gólhelyzet.
Csak azért mert nők nem kell őket lenézni. A szőke partjelző csajt rojtosra.....nám...
Nem azért írtam, csak iszonyat idegesítő a reakcióidő. A lest rendszerint fél percel később jelzik, nem igazán érzi mikor kell sárgát adni...stb
(A szöszi tényleg nem rossz bőr :D )

Avatar
Chris22
Tippverseny győztese 2012/13
Tippverseny győztese 2012/13
Hozzászólások: 1300
Csatlakozott: 2009. július 2., csütörtök 18:55
Kedvenc játékos: Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Eidur Floyd Zola
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#16717 Hozzászólás Szerző: Chris22 »

Csak Tammy ne rúgjon tizenegyest könyörgöm, ne lukakusítsuk el. :D

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9359
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#16718 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem nincs baj a bírói csapattal, komolyabb hiba nem rémlik. Kaptunk egy 11est is ami rohadtúl nem volt gólhelyzet.
Csak azért mert nők nem kell őket lenézni. A szőke partjelző csajt rojtosra.....nám...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 725
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#16719 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Ezek a fehérnépek maradjanak csak a saját kategóriájukon belül, ez a teljesítmény itt eléggé nyögve nyelős...

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4610
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#16720 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Bármi is lesz a vége, elég sok pizitívuma van a játékunknak. Mount és Tammy beállása is közte van.

Válasz küldése