Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15821 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Zanyád írta:
Bubi írta:
cech19960320 írta:Már jó ideje összeszarja magát az oldal minden alkalommal mikor kb 10 ember szeretne csatlakozni rá, ami azért elég gáz, de jelenleg úgy néz ki, az üzemeltetőknek ez megfelel...pedig párszor páran már panaszkodtunk rá...
Nekem is megfelel, pedig nem vagyok üzemeltető. Bármi megfelel amit tudnak áldozni a szabadidejükből erre az egész dologra. Menjen csak így még legalább 40 évig, hálás köszönetem érte!

A meccshez:

Egyszerűen nem értem miért passzolgattunk a 80+ percben még mindig hátul. Úgy játszottunk, mintha az eredményt akarnánk tartani. Sajnos még Lampard se hitte el, hogy idegenben pontot csenhetünk a citytől. Egyszer se láttam, hogy előre küldené a fiúkat, nem bátorította őket támadásra, ha pedig ő se hiszi el, akkor nem csoda, hogy tele gatyával játszottuk végig majdnem az egész meccset.

Kovacicot emelném ki, nem emlékszem tőle hibára, szerintem utcalány jó volt.
Ezt nem tudom miért írod, mert támadtunk akár mennyit. És érdekes mód mindig a mélyről indított gyors ellentámadásokból alakultak ki a veszélyes helyzetek, nem amikor 50 passz erejéig benyomtuk az amúgy is marha jól záró City-t a kapuja elé...
Ezt megint nem vágom.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#15822 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

na ez a meccs idén 3. rangadó volt és mindegyiken úgy kaptunk ki, hogy nem játszottak le minket a pályáról, de az tény, hogy hiába a sok fiatal amíg nincs minden poszton legalább 1 klasszis játékosunk addig szerintem nem kell itt álmodozni, sajnos nem túl jó előjel ez a hétközi kirándulásra ahol ha kikapunk akkor tavasszal jöhet az EL.
Lampard kicsit kockáztathatott volna, és a végén játszhattunk volna 2 csatárral hátha....
Willian-t sem értem hogy mire fel játszotta végig a meccset.
Sajnos kiderült, hogy a támadósorunk top csapatok ellen nem hatékony a pool ellen is Kante verte a gólunkat, mert ő az egyetlen klasszis játékosunk.
Hiába voltak sokan azon, hogy télen nem kell igazolni mert hová én tudnék mondani kapásból 3 posztot.
Jelenleg ez lenne a legjobb kezdőnk:
Kepa James Tomori Zouma(ide egy világklasszis védő) Emerson(ide Chilwell) Kovacic Kante Mount Willian (ide Sancho) Abraham Pulisic.
persze ez se lenne garancia semmire de azért ha ezeken a posztokon javulnánk akkor nem lenne lehetetlen jövőre elérni azt, hogy mehessünk a pool-al és a city-vel.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15823 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Hihetetlen mennyire nincs szerencsenk ezeken a top6 elleni meccseken..Egy 2-3 labon megpattano lovesbol hoztuk oket vissza a meccsbe, amikor olyan mederben folyt a meccs, hogy siman meglohettuk volna a masodikat. A masodik felido elejen jogos volt, hogy nem rohantuk le oket, de a vegen az utolso negyedoraban vartam volna, hogy Frankie elore tereli a fiukat es ami a csovon kifer, mert boven volt keresnivalonk. Mount, Reece beallitasa jo otlet volt, de Tammyt biztos nem hoztam volna le, mezonyben nagyon jo munkat vegzett, Bats pedig egyszer nem tudta megtartani a labdat.

Kozel vagyunk kozel..Megint minimum raszolgaltunk volna a dontetlenre.
Ohh Chelsea we love you..

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#15824 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Bubi írta:
cech19960320 írta:Már jó ideje összeszarja magát az oldal minden alkalommal mikor kb 10 ember szeretne csatlakozni rá, ami azért elég gáz, de jelenleg úgy néz ki, az üzemeltetőknek ez megfelel...pedig párszor páran már panaszkodtunk rá...
Nekem is megfelel, pedig nem vagyok üzemeltető. Bármi megfelel amit tudnak áldozni a szabadidejükből erre az egész dologra. Menjen csak így még legalább 40 évig, hálás köszönetem érte!

A meccshez:

Egyszerűen nem értem miért passzolgattunk a 80+ percben még mindig hátul. Úgy játszottunk, mintha az eredményt akarnánk tartani. Sajnos még Lampard se hitte el, hogy idegenben pontot csenhetünk a citytől. Egyszer se láttam, hogy előre küldené a fiúkat, nem bátorította őket támadásra, ha pedig ő se hiszi el, akkor nem csoda, hogy tele gatyával játszottuk végig majdnem az egész meccset.

Kovacicot emelném ki, nem emlékszem tőle hibára, szerintem utcalány jó volt.
Ezt nem tudom miért írod, mert támadtunk akár mennyit. És érdekes mód mindig a mélyről indított gyors ellentámadásokból alakultak ki a veszélyes helyzetek, nem amikor 50 passz erejéig benyomtuk az amúgy is marha jól záró City-t a kapuja elé...

Zanyád
Hozzászólások: 701
Csatlakozott: 2009. január 14., szerda 22:58
Kedvenc játékos: Essien
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#15825 Hozzászólás Szerző: Zanyád »

Megint néhány egyéni hiba és a szerencse. Ha utóbbi kicsit kiegyensúlyozotabban oszlik el a két csapat közt, és nem teljesen a City-nek kedvez, akkor ma simán nyerhettünk volna.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15826 Hozzászólás Szerző: Bubi »

cech19960320 írta:Már jó ideje összeszarja magát az oldal minden alkalommal mikor kb 10 ember szeretne csatlakozni rá, ami azért elég gáz, de jelenleg úgy néz ki, az üzemeltetőknek ez megfelel...pedig párszor páran már panaszkodtunk rá...
Nekem is megfelel, pedig nem vagyok üzemeltető. Bármi megfelel amit tudnak áldozni a szabadidejükből erre az egész dologra. Menjen csak így még legalább 40 évig, hálás köszönetem érte!

A meccshez:

Egyszerűen nem értem miért passzolgattunk a 80+ percben még mindig hátul. Úgy játszottunk, mintha az eredményt akarnánk tartani. Sajnos még Lampard se hitte el, hogy idegenben pontot csenhetünk a citytől. Egyszer se láttam, hogy előre küldené a fiúkat, nem bátorította őket támadásra, ha pedig ő se hiszi el, akkor nem csoda, hogy tele gatyával játszottuk végig majdnem az egész meccset.

Kovacicot emelném ki, nem emlékszem tőle hibára, szerintem utcalány jó volt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15827 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na ilyenkor Batshuayi gyereket kilőnem az űrbe. Miután bejött, emberhátrányba voltunk. Egyébként nem tetszett ez a beszari játék. A végén olyanok voltunk, mint ha mi vezettünk volna.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15828 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Egy Willi, Tammy csere lehetne még...
Mire leírtam csak az egyik jött be

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6894
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15829 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mindenki csak áll, mint a f@asz.

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#15830 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Már jó ideje összeszarja magát az oldal minden alkalommal mikor kb 10 ember szeretne csatlakozni rá, ami azért elég gáz, de jelenleg úgy néz ki, az üzemeltetőknek ez megfelel...pedig párszor páran már panaszkodtunk rá...

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#15831 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Bubi írta:
Moldván írta:
Bubi írta:Félgőzzel, szar formában is fordítanak. Ennyit ér minden poszton egy klasszis, elég 1-2 egyéni villanás.
A szarul játszunk és a félgőz között azért van különbség.

Kepának meg hatalmas mákja van.
Ezt nem értem, rájuk értettem, hogy félgőzzel, szar formában játszanak és így is meglövik a góljaikat. Mi szvsz pazarul kezdtük a meccset elől hátul. A 2. gól óta nem merünk kijönni a labdával, ahogy előre passzolunk el is adjuk ezek meg mint az őrültek rohannak kontrázni 8 emberrel.

A végére sajnos összeszartuk magunkat, de még lehet menni a döntetlenért.
Tudom mire írtad én értelmeztem rosszul, bocs. Mire javítottam volna a hülyeségemet màr beszart az oldal.
Off: csak nálam szarakodik minden egyes meccs alatt a fórum vagy másnál is?

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4002
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#15832 Hozzászólás Szerző: focimark »

Miért kell hátul passzolgatni folyton? Eladjuk és ebből jön a a helyzetük, néha sokkal többet érne ha kibasznák a lelátóra.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15833 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Moldván írta:
Bubi írta:Félgőzzel, szar formában is fordítanak. Ennyit ér minden poszton egy klasszis, elég 1-2 egyéni villanás.
A szarul játszunk és a félgőz között azért van különbség.

Kepának meg hatalmas mákja van.
Ezt nem értem, rájuk értettem, hogy félgőzzel, szar formában játszanak és így is meglövik a góljaikat. Mi szvsz pazarul kezdtük a meccset elől hátul. A 2. gól óta nem merünk kijönni a labdával, ahogy előre passzolunk el is adjuk ezek meg mint az őrültek rohannak kontrázni 8 emberrel.

A végére sajnos összeszartuk magunkat, de még lehet menni a döntetlenért.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15834 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Hmmm, majd mi segítünk nekik. Kb. már úgy játszanak velünk, mint macska az egérrel.
Volt az a támadás, amikor Wili balra adta a labdát, pedig a másik oldalon többen voltak üresben. Ha jobbra teszi, lehet most 2 ide.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Apinho 2019. november 23., szombat 20:24-kor.

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#15835 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Bubi írta:Félgőzzel, szar formában is fordítanak. Ennyit ér minden poszton egy klasszis, elég 1-2 egyéni villanás.
A szarul játszunk és a félgőz között azért van különbség.

Kepának meg hatalmas mákja van.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1695
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#15836 Hozzászólás Szerző: broduer »

Kepa lassan elmehet már oda, ahova gondolom. Legrosszabb védési hatékonyság mellé még ilyen hibák.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15837 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Na innentől lesz nehéz...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15838 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Félgőzzel, szar formában is fordítanak. Ennyit ér minden poszton egy klasszis, elég 1-2 egyéni villanás.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15839 Hozzászólás Szerző: Apinho »

A Fa@szba má! Na jó, elég az álmodozásból...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9327
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#15840 Hozzászólás Szerző: Bubi »

És bepattog nekik... Megőrülök.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Válasz küldése