Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20901 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dízel írta:Wenger ezt jól csinálta, idegenben jó volt neki az x, majd otthon felküldi özil, sanchez, lacazette triot támadni. Én is ezt csináltam volna. Ha a támadásra helyezi a hangsúlyt a stamfordon kapott volna párat az tuti, most meg otthon várhat minket teljes harci felszereltségben. Igazából kövi meccsen nekünk kéne bunkerezni gyúrni a kontrákra és gyakorolni a tiziket... Már ha biztosra akarunk menni.
A bajnokin se volt ra szukseg, hogy bunkerezzunk, jobb helyzetkihasznalassal nyerunk, igy se sokon mult.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#20902 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Wenger ezt jól csinálta, idegenben jó volt neki az x, majd otthon felküldi özil, sanchez, lacazette triot támadni. Én is ezt csináltam volna. Ha a támadásra helyezi a hangsúlyt a stamfordon kapott volna párat az tuti, most meg otthon várhat minket teljes harci felszereltségben. Igazából kövi meccsen nekünk kéne bunkerezni gyúrni a kontrákra és gyakorolni a tiziket... Már ha biztosra akarunk menni.

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20903 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

vigh92 írta:
edeskeves írta:
vigh92 írta:Nem tudom mit fog kezdeni magával Morata a Barca ellen....semmi harciasság nincs benne
Nem egyszer harcolta ki maganak a labdakat pl a kapufajanal, tobbszor felrugni birtak csak. Szerintem ez pont nem volt igaz most.
Én a kellő pofátlanságot, "agresszivitást" hiányolom tőle...ne essen el egy kis lökéstől stb. Ezt átvehetné Costa-tól ☺
Most jott egy olyan ligabol, ahol ezeket lefujtak kell meg ido neki, hogy megszokja ezt (is).
Costatol pedig lenne mit tanulnia meg, nem csak ebben jobb egyenlore. O egy top csatar volt, Alvaro pedig meg fejlodo idoszakat eli, eloszor elso szamu csatar ugye. Nem 1-2 meccs kell meg neki, hogy a ziccereinel higgadt tudjon maradni, idovel belejon majd. Jelenleg a legjobb valasztas center poziciora o.
Ma viszont szerintem mezonyben jo munkat vegzett, helyzetbe nem nagyon tudott kerulni, leszamitva a kapufajat, de szerintem az elnezheto, hogy onnan nem sikerult belonie, elotte parade volt.
Turelmesnek kell lennunk, mert jelenleg nincs jobb es amugy is hiszem, hogy idovel labbal is lovi a golokat majd, addig pedig kompenzaljon a fejevel.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#20904 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

edeskeves írta:
vigh92 írta:Nem tudom mit fog kezdeni magával Morata a Barca ellen....semmi harciasság nincs benne
Nem egyszer harcolta ki maganak a labdakat pl a kapufajanal, tobbszor felrugni birtak csak. Szerintem ez pont nem volt igaz most.
Én a kellő pofátlanságot, "agresszivitást" hiányolom tőle...ne essen el egy kis lökéstől stb. Ezt átvehetné Costa-tól ☺

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4608
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20905 Hozzászólás Szerző: kazomester »

emsanya írta:Sikerült (egy újabb) meccset lehozni kapott gól nélkül, ez pozitivum mindkét kupameccsen. A támadójáték gyenge volt, de még lehet javítani mindkét visszavágón, idegengen meg lőni kell gólt az ágyusoknak.
8) 8) 8)

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#20906 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Sikerült (egy újabb) meccset lehozni kapott gól nélkül, ez pozitivum mindkét kupameccsen. A támadójáték gyenge volt, de még lehet javítani mindkét visszavágón, idegengen meg lőni kell gólt az ágyusoknak.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#20907 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Bejött amit Wenger akart. Remélem a visszavágóra se Özil, se Sanchez nem lesz kerettag.

Én Fabregas erőltetését nem értem, szerintem haszontalan ebben a játékrendszerben. Két támadóval játszunk, baromi kevés, Hazardra 3 védő jut...

Kéne egy klasszis a csatárok mögé, 10es posztra, gondolom ezért jött Barkley, csakhogy az a gyerek pont annyit tud mint Drinkwater.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#20908 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

egy szó jut eszembe: szégyen
azért kíváncsi lennék, hogy a vezetőség aki az igazolásokat intézi egy ilyen és a Norwich meccs után mit csinálnak megpaskolják egymás vállát, hogy ezaz nézd meg milyen kis fasza játékosokat vettünk: Drinkwater Morata stb...
Hazard-on látszik, hogy ez nem az a csapat akiért össze fogja magát törni és ez miatt kicsit haragszom is rá, mert amíg itt van küzdjön mint állat azért a címerért.
Lampard-ék soha nem játszottak volna ilyen leszarom stílusba egy 4rsenal ellen.

Avatar
kiskacsa08
Hozzászólások: 2311
Csatlakozott: 2008. december 11., csütörtök 22:47
Kedvenc exjátékos: Petr Cech
Tartózkodási hely: Pápa, Veszprém

Re: Aktuális meccsek

#20909 Hozzászólás Szerző: kiskacsa08 »

Azért most már kezd kibaszott frusztráló lenni, hogy nem tudjuk megverni ezt a nyomorult csapatot...
Chelsea FC - Making history, not living off it.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4608
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#20910 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Szóval a legerősebb csapatunkkal képtelenek voltunk megverni ezt a hulladék gyenge Arsenal-t. :arrow:

Avatar
kakas19
Hozzászólások: 293
Csatlakozott: 2012. május 28., hétfő 19:55
Kedvenc játékos: John Terry
Kedvenc exjátékos: Dan Petrescu
Tartózkodási hely: Sepsiszentgyörgy
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#20911 Hozzászólás Szerző: kakas19 »

Mitol lett ilyen nezhetetlen a jatekunk?

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20912 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

vigh92 írta:Nem tudom mit fog kezdeni magával Morata a Barca ellen....semmi harciasság nincs benne
Nem egyszer harcolta ki maganak a labdakat pl a kapufajanal, tobbszor felrugni birtak csak. Szerintem ez pont nem volt igaz most.

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 723
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#20913 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Nem tudom mit fog kezdeni magával Morata a Barca ellen....semmi harciasság nincs benne

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1131
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20914 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Ja, Iwobi :D

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20915 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

En azt az egyet szeretnem tudni, hogy akinek eszebejutott Drinkwatert leigazolni azok melyik tulajdonsaga miatt tettek?
Lassu mind fejben mind futasban, semmi kreativitas, totyog, otlettelen, rugotechnika es intelligencia semmi extra.
Mi az a tulajdonsaga ami miatt o egy Chelseaben jatszik? Azt nem er mondani, hogy angol. Ja es elismerem a multkori golja szep volt, de konyorgom az felert egy edzomeccsel, abbol ne induljunk ki.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6762
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#20916 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Ettől féltem, hogy mi szépen felrakjuk az A csapatot erre a mikiegér kupára és még így sem fogunk bírni a szarzi B csapatával, hihetetlen impotens a támadójátékunk.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1696
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#20917 Hozzászólás Szerző: broduer »

Dízel írta:
broduer írta:Azt hiszem mi szereztük a legtöbb gólt fejesből a bajnokságban. Tele vagyunk 190 magas emberkékkel. Valaki magyarázza már meg nekem hogy mi a fenéért kell egy meccsen átlagban 5 kisszögletet rúgni? Az esetek 90 %-ban az egész veszély nélküli... Már persze ha nem az ellenfél támad belőle. Vagy ez csak engem zavar ennyire?
Nem emlékszem, hogy valaha is volt egy sikeres támadásunk ezekből a kisszögletekből, de mégis úgy csinálnak, mintha ez ilyen jolly joker kombó lenne és bármikor bejöhet, pedig nem.
Ez egyedül akkor lehet hatásos, ha még az ellenfél nem rendeződött össze és be lehet cipelni a labdát gyorsan a tizenhatosra. Ha már felállt a védelmük semmi értelme, mi mégis erőltetjük. Bár gyanús, hogy ez a régi barcás arcoktól ered (Fabregas, Pedro). Ott nagy divat ez a tiki-taka miatt :D

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3453
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#20918 Hozzászólás Szerző: Dízel »

broduer írta:Azt hiszem mi szereztük a legtöbb gólt fejesből a bajnokságban. Tele vagyunk 190 magas emberkékkel. Valaki magyarázza már meg nekem hogy mi a fenéért kell egy meccsen átlagban 5 kisszögletet rúgni? Az esetek 90 %-ban az egész veszély nélküli... Már persze ha nem az ellenfél támad belőle. Vagy ez csak engem zavar ennyire?
Nem emlékszem, hogy valaha is volt egy sikeres támadásunk ezekből a kisszögletekből, de mégis úgy csinálnak, mintha ez ilyen jolly joker kombó lenne és bármikor bejöhet, pedig nem.

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#20919 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Mindent elmond a meccsrol, hogy Iwobi oktatja a mezonyt.
Ohh Chelsea we love you..

Avatar
adrian1989
Hozzászólások: 2079
Csatlakozott: 2016. május 28., szombat 20:18
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Komárom

Re: Aktuális meccsek

#20920 Hozzászólás Szerző: adrian1989 »

elég gáz ez a mai meccs.
Moses-t megint hülyére veszi Maitland-Niles.
Drinkwater nagyon nem illik ebbe a rendszerbe de lehet ebbe a csapatba se.
Rüdigernek majdnem sikerült összehoznia egy gól a szarzinak.
Hazard semmi extra csak van a pályán.
Morata a szokásos ugyanolyan mint Batshuayi volt hétvégén lehet nem a csatárokkal van csak a gond?
Fabregas nagyon kényelmes.
Zappacosta jöhetne Moses helyett meg Drinkwater helyett Pedro vagy Willian és mehetne a 3-4-3.
a szarzinak jó az x mert majd hazai pályán akarnak gondolom nyerni.
mondjuk szerintem mindegy mi lesz mert a döntőbe szerintem a City ellen nem sok esély lesz főleg ezzel az irtó kreatív játékkal.

Válasz küldése