Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#15081 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Ezt csak úgy itt hagyom. 8)

Kép

Avatar
almos
Tippverseny győztese 2014/15
Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 2530
Csatlakozott: 2009. január 16., péntek 19:32
Kedvenc játékos: Juan Mata
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Szeged, néha Szerbia

Re: Aktuális meccsek

#15082 Hozzászólás Szerző: almos »

Kép
LAMPARD#8

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3455
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#15083 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Christensen azért rászolgált a kételkedésre. Előző meccsen is eladott egy labdát a 16on bellül amiből majdnem gólt kaptunk. Ma kiváló volt ez igaz.
Azpi és pedro jól leszopatták Tammy-t, egyik sem foglalkozott vele pedig tisztán kérte a labdát. Sajnáltam, nagyon gólt akart rúgni, kell is neki mert fiatal, nem ugy mint pedronak.
Pep jól meglátta azt kiket kell lehozni, ez a Mendy akkora szerencsétlenség, hogy eszméletlen. :D
Jó volt elverni a City-t, nem hittem volna bevallom, de ezért szép a foci. :)

Avatar
mikel12
Hozzászólások: 3926
Csatlakozott: 2010. július 3., szombat 13:21
Kedvenc játékos: Nincs
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15084 Hozzászólás Szerző: mikel12 »

Pulisic oriasit ment. A ragyorsulasai, utemvaltoztoztatasai mar-mar Edent ideztek ezen a meccsen, sot, a golt o sem tudta volna jobban befejezni. Szerintem az amerikai most a legjobb szelsonk, remelem hosszu elete lesz itt.

Christensent szokas szidnom, de ma ot sem erheti rossz szo, a vedelembol kimagaslott.

Williannek respect, hogy nem esett ossze, mikor KdB meglokte es tovabb ment.

Nem jatszottunk rossz meccset, bar a kapott gol utan meleg volt a pite, de halistennek sikerult behuzni. Maradt az ot pont elony, a harmadik hely pedig egy pontra.

Lampardnak nagy pirospont ismet, jol ossze tudja rakni a csapatot, habar mindenkinek kikerekedik a szeme, amikor meglatja, hogy Kante mellett Mount-Barkley kettos kezd, hiszen egyik sem a vedekezeserol hires, de ma is jol megoldottak mind a ketten a feladatukat.

Gratulalok a Liverpoolnak is.
Ohh Chelsea we love you..

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#15085 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

focimark írta:En nem ertem miert ekkora meglepetes Chris jo jateka? Mar egy ideje eleg jol teljesit, nem veletlen rakja Lamps allandoan a kezdobe.
nem a jó játéka a meglepő, az valóban javult.
a mai hihetetlen magabiztossága és határozottsága volt a meglepő, mert korábban azért jó néhányszor lépett ki bizonytalanul és ment puhán egy párharcba... a mai játéka viszont nekem nagyon Carvalhot idézte :D
jól passzolt és kemény volt amikor kellett

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15086 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Igaz h a spileren csak pool ömlengés megy, de nem szabad elmenni az mellett hogy ezt a cityt a jelenlegi keretünkkel óriàsi fegyvertény volt legyőzni. A hab a tortán hogy még a harmadik helyre is valós esély van, in Super Frankie we trust 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#15087 Hozzászólás Szerző: focimark »

En nem ertem miert ekkora meglepetes Chris jo jateka? Mar egy ideje eleg jol teljesit, nem veletlen rakja Lamps allandoan a kezdobe.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1564
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15088 Hozzászólás Szerző: James Lee »

cech19960320 írta:
James Lee írta:Gyönyörű. Számomra a meccs meglepetése Christensen és Kepa. Annak pedig külön örülök, hogy Puli amilyen pocsékul kezdte a szezont, olyan faszán magára talált.

+1: Billy beáll, fél perc múlva kulcspassz :mrgreen: Kár, hogy Pödrő ezt is képes volt eltrehánykodni.

Eltrehánykodni? ezt Messi sem helyezte volna jobban, Ederson ott geci nagyot védett
Tammy szvsz sokkal jobb helyzetben volt, ha egyből, vagy pár ütemmel később tovább teszi neki.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#15089 Hozzászólás Szerző: Dante »

Biztosan szó lesz itt a meccs összes pozitívumáról és negatívumáról, úgyhogy csak Tammy-ről írok; az utóbbi meccseken nem jönnek a gólok, de a meccseket nézve ez egyáltalán nem meglepő. A mai és az előző meccsen is ordító helyzetekbe hozhatnák a többiek, de Mount-hoz, Pedro-hoz hasonlóan inkább más opciót választanak. Nem tudom hogy a saját passzukban, vagy Tammy-ben nem bíznak, de egyik opció sem tartható. Emellé még szerencséje sincs, ma Fernandinho góltól fosztotta meg - bár tény, hogyha értelmesen találja el, akkor nem lett volna emberelőny.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#15090 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

James Lee írta:Gyönyörű. Számomra a meccs meglepetése Christensen és Kepa. Annak pedig külön örülök, hogy Puli amilyen pocsékul kezdte a szezont, olyan faszán magára talált.

+1: Billy beáll, fél perc múlva kulcspassz :mrgreen: Kár, hogy Pödrő ezt is képes volt eltrehánykodni.

Eltrehánykodni? ezt Messi sem helyezte volna jobban, Ederson ott geci nagyot védett

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1564
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15091 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Gyönyörű. Számomra a meccs meglepetése Christensen és Kepa. Annak pedig külön örülök, hogy Puli amilyen pocsékul kezdte a szezont, olyan faszán magára talált.

+1: Billy beáll, fél perc múlva kulcspassz :mrgreen: Kár, hogy Pödrő ezt is képes volt eltrehánykodni.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#15092 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nagyon fontos 3 pont! 1 pontra vagyunk a 3ik helytol. Szep volt :twisted:

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15093 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta:
Pityee írta: Rengeteg segíthet azzal, hogy a védőket leköti és a felíveléseket lekezelgeti a támadó társának. Igaz, hogy gyorsasága nincs, de technikai adottsága viszont eléggé magas szinten van, nem egyszer hozta a társait gólhelyzetbe, akár sarokkal is.
Annyit még hozzátennék, hogy Tammyhez képest hegyomlásnyi méretű és ezt nagyon okosan használja ki. Bírom Tammyt, de ez egy nagy hátrány számára, hogy egyszerűen nincsenek olyan fizikai adottságai, amelyekkel könnyedén bele tudna menni egy iszapbirkózásba.
Tegnap ez egyik vaddisznó Villa középhátvéd hátulról telierőből bedarálta a levegőben Zsirut, kicsit fájlalta a derekát, de leporolta magát, felállt és játszott tovább. Ha ott más fizikumú csatár van, akkor azt hordágyon viszik el :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1564
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15094 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pityee írta: Rengeteg segíthet azzal, hogy a védőket leköti és a felíveléseket lekezelgeti a támadó társának. Igaz, hogy gyorsasága nincs, de technikai adottsága viszont eléggé magas szinten van, nem egyszer hozta a társait gólhelyzetbe, akár sarokkal is.
Annyit még hozzátennék, hogy Tammyhez képest hegyomlásnyi méretű és ezt nagyon okosan használja ki. Bírom Tammyt, de ez egy nagy hátrány számára, hogy egyszerűen nincsenek olyan fizikai adottságai, amelyekkel könnyedén bele tudna menni egy iszapbirkózásba.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#15095 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: Zsiruval kapcsolatban viszont belátható, hogy többen tévedtünk. Elképesztő, mekkora profizmussal viselte a mellőzést és milyen hasznosan tudott visszatérni, de ez már a szünet előtt is kezdett körvonalazódni. Szvsz a gólja nélkül is kellően hasznos tagja volt a tegnapi csapatnak. Nagyon bízom benne, hogy Werner érkezésével is megkapja a kellő lehetőséget, a csapatnak szüksége van a higgadtságára és az intelligenciájára. Akár kétcsatáros felállást is el tudok vele képzelni, amolyan hátrébb tolt supportként. Persze ez csak elképzelés és a középpályán is okozna szűkülést, ahol így is túltengés van.
Zsiru egyénként utcalány jó backup csatár lehet bárki mellé/mögé. Nem véletlen, hogy a francia válogatottban is állandóan bizalmat szavaznak neki és kezdő 11ben van. Rengeteg segíthet azzal, hogy a védőket leköti és a felíveléseket lekezelgeti a támadó társának. Igaz, hogy gyorsasága nincs, de technikai adottsága viszont eléggé magas szinten van, nem egyszer hozta a társait gólhelyzetbe, akár sarokkal is.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#15096 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

James Lee írta:... Persze ez csak elképzelés és a középpályán is okozna szűkülést, ahol így is túltengés van.
Ezt több helyen olvastam már a fórumon, lehet, hogy vak vagyok, de én nem igazán látom azt a túltengést. Jelenleg az 5 pozícióból egyedül Kanté az egyetlen, akinek biztosnak mondanám a helyét.

Az olyan emberkék, akikkel reálisan számolhatunk, ha az elitbe való visszatérés a célunk: Jorg, Barkley, Kova, Gilmour, CHO, RLC, Mount, Puli, Zijecs és ha összejön, akkor Havertz. Ez 10 ember, ebből ha minden jól megy Jorg-on és Barkley-n túladunk. A 8 már eleve nem lenne sok a 4 pozícióra + Kanté cseréje, de ebben még rengeteg a bizonytalansági faktor. CHO-ról nem ma volt, hogy utoljára brillírozott, RLC-t is fel kell építeni, valamint Billy-ről és Mountról sem tudjuk mennyire lesznek kiegyensúlyozottak.

Ahhoz, hogy újra a legjobbak között legyünk, elengedhetetlen, hogy minden pozícióra közel 2 jó képességű játékosunk jusson és ez a szituáció JM második regnálásos leépítése óta nem volt meg, úgyhogy én örülök az érkezőknek és még jobban örülnék, ha Havertzet is sikerülne bezsákolnunk.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1564
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#15097 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Szigorúan magánvélemény, de nekem tetszett a játék, legalábbis sokkal több ötletességet és elképzelést láttam benne a szünet előtti időszakhoz képest, amikor a jóvanazúgy beívelgetéseké volt a főszerep. Most legalább sokkal több kiugratás és kreatív passzolgatás történt, bár emellett valóban túl sok a céltalan beadás. Az egyébként elég kreatívan kialakított helyzetek kihasználása viszont a béka segge alatt van és ez bárki ellen megbosszulja magát. Úgyhogy ezen még illik dolgozni.

A cserék nagyon jól sültek el. Viszont Willian kiakaszt. Annak idején bírtam, de idén az meccsek többségén katasztrofális amit művel. Rávezeti a védőre, totyorog, lassítja a játékot, aztán vagy jobbra csel beadás, vagy balra csel lövés, vagy ad egy teljesen értelmetlen passzt. Előbbiek 100-ból egyszer bejönnek és ez már elég performansz a bizonyítványlobogtatásra. Szomorú és teljesen kiszámítható. Kövezzetek meg, de eljutottam arra a pontra, hogy ennél még Pödrő buziságait is szívesebben nézem, pedig aztán...

Zsiruval kapcsolatban viszont belátható, hogy többen tévedtünk. Elképesztő, mekkora profizmussal viselte a mellőzést és milyen hasznosan tudott visszatérni, de ez már a szünet előtt is kezdett körvonalazódni. Szvsz a gólja nélkül is kellően hasznos tagja volt a tegnapi csapatnak. Nagyon bízom benne, hogy Werner érkezésével is megkapja a kellő lehetőséget, a csapatnak szüksége van a higgadtságára és az intelligenciájára. Akár kétcsatáros felállást is el tudok vele képzelni, amolyan hátrébb tolt supportként. Persze ez csak elképzelés és a középpályán is okozna szűkülést, ahol így is túltengés van.

A védelemről szerintem már felesleges beszélni, bár azért történt egy-két életmentő tisztázás. Természetesen minden egyes mentésre jutott egy-két szívroham is.

Avatar
Botond9797
Hozzászólások: 1038
Csatlakozott: 2012. február 12., vasárnap 18:40
Kedvenc játékos: Mount James Kanté
Kedvenc exjátékos: JT26 DD11 FL8

Re: Aktuális meccsek

#15098 Hozzászólás Szerző: Botond9797 »

Ami pozitívum:

-Kanté VKP, Mount előtte középen szabadon, végre!
-Pulisic úgy szállt be, ahogy az tőle elvárható
-Giroud az egyik, valaha volt legszimpatikusabb játékosunk. Gól+hasznos játék, a bajnoki hajrá fontos szereplője lehet.
-3 pont a zsebben, ötpontos előny a MU előtt.

Negatívumok:

-A két középhátvéd életveszély volt ma is. Mentség lehet most a hosszú kihagyás, de fel kell javulniuk, főleg Rüdigernek, ha jövőre is alapember akar lenni hátul.

-Willian. A szokásosnál is lelketlenebbül játszott. A minimális motivációja is elfogyott, szvsz semmi nem indokolja, h továbbra is ő játsszon Puli/CHO helyett.

-Egy taktikai negatívum, hogy 99%-ban ugyanazt a támadási figurát erőltetjük (behúzni mindenkit középre, labdát ki a felfutó Azpinak, aki beadja vagy szökteti a bemozgó Mountot vagy Williant). Okés, ma született egy gól a figurából, várható volt, hogy egy a százból bejön, mégis jó lenne valami mást is alkalmazni, néha úgy éreztem, hogy a Villa rá is játszik ezekre, gondolván, Mings és a többi colos úgyis kifejelik a veszélytelen beadást.


+ Grealish csak nekem olyan, mint egy gyengébb képességű prime Beckham? :lol:
James, Mount, Loftus-Cheek, Hudson-Odoi, Abraham

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#15099 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nagyon vártam már a meccset, de az utolsó 10 percben kb csak az órát néztem hogy mikor lesz már vége, nagyon féltem hogy pontrúgásból kapunk egy gólt :mrgreen: Szép játékot nem várhattunk, a 3 pont a lényeg, nem sérült meg senki, RLC visszatért, nem nagyon kívánhattunk ennél többet. Kanté remélem végleg meggyőzte Lampardot hogy neki ez az igazi posztja, rajta látszott talán legkevésbé a kihagyás, pedig ő alapból sokat kihagyott a szezonban, az edzéseket is később kezdte meg, nem semmi a pali :D

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#15100 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Giroud verprofi es oriasi sportemberre notte ki magat a szememben, azok utan, hogy falabu Michy is elotte volt, az utolso meccseken hozza a golokat es egy percig se rinyalt elotte, dolgozott kemenyen. Orulok, hogy vegul Lampard is belatta, hogy sokkal inkabb hasznalhato O, mint a belga.
Nagyon kellett ez a gyozelem, engem hidegen hagy, hogy milyen jatekkal, a szunet utan nem vartam, hogy sziporkazo jatek lesz. Pulisic goljanak is orulok, meg annak is ahogy beszallt.

Válasz küldése