Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Izland
Hozzászólások: 484
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#1 Hozzászólás Szerző: Izland »

Előfordulhat az, hogy Enzo részben a rossz szereplésünk oka? Vagy, hogyha nem is konkrétan Enzo, akkor az, amilyen szerepkörben kell játszania?

Nem játszott az Everton ellen sem, ott is jók voltunk, majd játszott az Arsenal, City ellen, ahol nulla volt a középpályánk (is), majd az elmúlt 3 meccsen szintén nem játszott, ahol ismét jó formában voltunk.

Szerintem ez nem tudható be csak a véletlennek.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9377
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#2 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta: 31 perccel ezelőtt Caicedo miert jobb ennyivel ha Gallagher jatszik mellette? Csipem Enzot nagyon de elgondolkoztato.
Nem Gallaghertől ilyen jó az utóbbi 2 meccsen, Gallagher ugyan úgy fent van egész meccsen teljesen kötetlenül mint Enzo is, Cucurella jelenléte a KPn egy plussz passzopció neki, így sokkal gördülékenyebb a labdakihozatal és a védekezés is.

Fantasztikus volt ma mindenki, így tovább.

Elképesztő, hogy mennyire gyenge volt a WHU. Azonnal elküldeném az edzőt. A keretük minden tagja egyesével volt hogy mai árfolyamon alulról karcolták a 100 millát, Kudus, Paqueta és Antonio még ma is elit. Nagyon erős a keretük.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2731
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#3 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Sindu írta: 31 perccel ezelőtt Nézem, h a MU és a castle játszik egymással, egyikük így biztos veszít pontot, ez nagyon jó nekünk
A Newcastle-nek egyszer ki kell kapnia még, szóval akkor van esélyünk ha ott kikapnak a mu-tól mert a másik 2 meccsüket valószínűleg hozzák.

zs198
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#4 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Sima 5-0!
3p
Szép volt fiúk!!!
Hozni a maradék 3 meccset és meglátjuk, hogy a 63p mire lesz elég!?
GO BLUES

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6786
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#5 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Caicedo miert jobb ennyivel ha Gallagher jatszik mellette? Csipem Enzot nagyon de elgondolkoztato.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Sindu
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6 Hozzászólás Szerző: Sindu »

Nézem, h a MU és a castle játszik egymással, egyikük így biztos veszít pontot, ez nagyon jó nekünk.

Egy MU győzelem kéne ott, az Arsenaltól aztán kikapnak vagy döntetlemeznk reméljük. Nekünk meg be kell húzni maradék hármat. A forest sajnos még küzd a kiesés ellen, de a másik 2 csapatnak már kb mindegy.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sindu 2024. május 5., vasárnap 16:55-kor.

zs198
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#7 Hozzászólás Szerző: zs198 »

:D Jó hogy Bowen csak a kapufát látja…
GO BLUES

zs198
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#8 Hozzászólás Szerző: zs198 »

5-0
Ez nagyon kemény…
Jacko 2 gól! Ma rámcáfolt…
GO BLUES

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3605
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#9 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Caicedo mekkora labdaszerzés és passz! Jackson pedig gyönyörű higgadt befejezés, ez gól volt. Hát évek óta nem láttam így játszani a csapatot, le a kalappal.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1144
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#10 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Az baromira nem volt les

Sindu
Hozzászólások: 773
Csatlakozott: 2008. május 31., szombat 13:37
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11 Hozzászólás Szerző: Sindu »

paliczandras írta: 50 perccel ezelőtt Egyébként most a 6. Hely még EL nem?

Kis szerencsével még még is lehetne
Asszem csak akkor, ha a city nyeri az FA kupát.

Azért azztelismerem, h ezekkel a kapufákkal mákunk is van ma :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sindu 2024. május 5., vasárnap 16:39-kor.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1683
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#12 Hozzászólás Szerző: Traxver »

paliczandras írta: 50 perccel ezelőtt Egyébként most a 6. Hely még EL nem?

Kis szerencsével még még is lehetne
akkor csak ha MU nem nyeri meg a kupát
ha megnyeri akkor nekik az 5.-nek kell lenni hogy az 6. hely EL-t érjen

zs198
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#13 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Traxver írta: 52 perccel ezelőtt Mudryk abszolút kilóg a csapatból nem csak ma de hónapok óta nagyon gyenge
Igen sajnos neki nagyon nem megy….
Szerencsére a mai meccs nem rajta múlik!
Rúgják a többiek szépen!!!
GO BLUES

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3605
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#14 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Traxver írta: 52 perccel ezelőtt Mudryk abszolút kilóg a csapatból nem csak ma de hónapok óta nagyon gyenge
Ez a beindulása és lövése pazar volt de kicsit kevés sajnos igen. Egy kölcsön jó lenne neki.

paliczandras
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2012. május 13., vasárnap 18:10
Kedvenc játékos: lampard
Kedvenc exjátékos: ballack

Re: Aktuális meccsek

#15 Hozzászólás Szerző: paliczandras »

Egyébként most a 6. Hely még EL nem?

Kis szerencsével még még is lehetne

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1683
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#16 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Mudryk abszolút kilóg a csapatból nem csak ma de hónapok óta nagyon gyenge

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3605
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

koni0725 írta: Ma, 16:14
BlueBlood1993 írta: Ma, 16:08
koni0725 írta: Ma, 16:01 Gratula eddig a srácoknak, élvezet nézni most a játékosok önbizalmát és ahogy mennek minden labdáért.
Amúgy annyira kíváncsi lennék, hogy vajon mostanra értünk össze, vagy egy jó sorozatot kaptunk csak el, vagy szimplán az, hogy kvázi tét nélkül (az EL reálisan nem lesz meg, a konfetti meg mindegy) játszhatunk az oka, de egyszerűen szórakoztató őket nézni. Az egészen biztos, hogy előreléptünk tavalyhoz képest, eleve bármikor elcserélem azt, hogy havi 1 gólt rúgunk, de nem kapunk, arra, hogy meccsenként bejön 2-3 átlag, cserébe ugyanennyi, vagy sokszor többet rúgunk.

Rohadt jó lenne nem lemaradni egy Amorimról pl, de (bár én vagyok a legnagyobb ellenzője az argentinnak) ha szimplán arról volt szó, hogy kellett idő, hogy legyen ebből egy csapat, akkor baromság lenne kirúgni. Nem gondoltam volna, hogy ezt leírom, de ha hasonló teljesítménnyel megy le a szezon, lehet adnék neki még egy nyarat+őszt. Bár ez a vesztes mentalitás és rengeteg hiba szörnyű, ami rá jellemző, de ki tudja, hátha tanul belőle? Elvégre még nem 70+ éves.
Remekül foglaltad össze a gondolataimat és aggályaimat is. A fejlődés tavalyhoz képest megkérdőjelezhető, de abban továbbra sem vagyok biztos, hogy Poch elit szinten (amikor reális eséllyeltrófeákért versenyzünk egy szezonban) elég lesz-e, pontosan az általad is említett mentalitása miatt.

Jelenleg én is afelé húzok, hogy kezdje meg a szezont egy egészséges kerettel. Aztán hogy csak a hurráoptimizmus beszél-e belőlem, vagy ez a logikus döntés, majd kiderül.
Igen tehát az egyetlen probléma, hogy ha lemaradunk egy tényleg elit edzorol/egy kifejezetten tehetséges edzőről. Ugyanakkor ami megy itt az amcsik óta, luxus lenne kirúgni az argentint. Megkönnyítené a döntést persze ha visszaesnènk. Őszintén most nem lennék a tulajok helyében.

Crap
Hozzászólások: 1003
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#18 Hozzászólás Szerző: Crap »

BlueBlood1993 írta: Ma, 16:08
koni0725 írta: Ma, 16:01 Gratula eddig a srácoknak, élvezet nézni most a játékosok önbizalmát és ahogy mennek minden labdáért.
Amúgy annyira kíváncsi lennék, hogy vajon mostanra értünk össze, vagy egy jó sorozatot kaptunk csak el, vagy szimplán az, hogy kvázi tét nélkül (az EL reálisan nem lesz meg, a konfetti meg mindegy) játszhatunk az oka, de egyszerűen szórakoztató őket nézni. Az egészen biztos, hogy előreléptünk tavalyhoz képest, eleve bármikor elcserélem azt, hogy havi 1 gólt rúgunk, de nem kapunk, arra, hogy meccsenként bejön 2-3 átlag, cserébe ugyanennyi, vagy sokszor többet rúgunk.

Rohadt jó lenne nem lemaradni egy Amorimról pl, de (bár én vagyok a legnagyobb ellenzője az argentinnak) ha szimplán arról volt szó, hogy kellett idő, hogy legyen ebből egy csapat, akkor baromság lenne kirúgni. Nem gondoltam volna, hogy ezt leírom, de ha hasonló teljesítménnyel megy le a szezon, lehet adnék neki még egy nyarat+őszt. Bár ez a vesztes mentalitás és rengeteg hiba szörnyű, ami rá jellemző, de ki tudja, hátha tanul belőle? Elvégre még nem 70+ éves.
Egyébként ha már sérülések és sok gól.
Vajon ez kellett ahhoz hogy végre azok vannak fent elől akiknek kell és mindenki a posztján játszik?
Enzo 10, Gallagher Lw vagy Csatár. Sterling a mindenes , Chilwell LW és stb. Ha nincs szűk keret vajon akkor is el engedte volna Poch ezeket a hülyeségeket vagy még mindig szenvednenk tőlük? Noni bekerült volna a keretbe?

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3197
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#19 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

BlueBlood1993 írta: Ma, 16:08
koni0725 írta: Ma, 16:01 Gratula eddig a srácoknak, élvezet nézni most a játékosok önbizalmát és ahogy mennek minden labdáért.
Amúgy annyira kíváncsi lennék, hogy vajon mostanra értünk össze, vagy egy jó sorozatot kaptunk csak el, vagy szimplán az, hogy kvázi tét nélkül (az EL reálisan nem lesz meg, a konfetti meg mindegy) játszhatunk az oka, de egyszerűen szórakoztató őket nézni. Az egészen biztos, hogy előreléptünk tavalyhoz képest, eleve bármikor elcserélem azt, hogy havi 1 gólt rúgunk, de nem kapunk, arra, hogy meccsenként bejön 2-3 átlag, cserébe ugyanennyi, vagy sokszor többet rúgunk.

Rohadt jó lenne nem lemaradni egy Amorimról pl, de (bár én vagyok a legnagyobb ellenzője az argentinnak) ha szimplán arról volt szó, hogy kellett idő, hogy legyen ebből egy csapat, akkor baromság lenne kirúgni. Nem gondoltam volna, hogy ezt leírom, de ha hasonló teljesítménnyel megy le a szezon, lehet adnék neki még egy nyarat+őszt. Bár ez a vesztes mentalitás és rengeteg hiba szörnyű, ami rá jellemző, de ki tudja, hátha tanul belőle? Elvégre még nem 70+ éves.
Remekül foglaltad össze a gondolataimat és aggályaimat is. A fejlődés tavalyhoz képest megkérdőjelezhető, de abban továbbra sem vagyok biztos, hogy Poch elit szinten (amikor reális eséllyeltrófeákért versenyzünk egy szezonban) elég lesz-e, pontosan az általad is említett mentalitása miatt.

Jelenleg én is afelé húzok, hogy kezdje meg a szezont egy egészséges kerettel. Aztán hogy csak a hurráoptimizmus beszél-e belőlem, vagy ez a logikus döntés, majd kiderül.
211! NEW RECORD!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4824
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#20 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: Ma, 16:10 Kár h ez a jatek mar akkor jon, mikor gyakorlatilag tetnelkuli a szezon. Tudom az EL hely még jatszik, de a newcastle is rendbe szedte magat meg az mu se botladozik minden forduloban.
Játszanak még egymással, ott tuti bukik valamelyik/mindkettő pontot.

Csirkéknek meg pool és city + a gyenge forma.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára AwayRoller 2024. május 5., vasárnap 16:18-kor.

Válasz küldése