Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11261 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Egyébként a Leszter játékosok úgy ünnepelték a kupa győzelmüket, hogy faszán alázták a csapatunk emblémájával ellátott zászlót. Szimpi kis csapat, toljuk még ezt a BLM-et orrba szájba mellé.

https://www.facebook.com/ESPNFC/videos/328444728678734
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#11262 Hozzászólás Szerző: Cappy »

James Lee írta: 2021. május 16., vasárnap 13:40
Pilgrim írta: 2021. május 16., vasárnap 10:31
Pityee írta: 2021. május 16., vasárnap 10:25

Sztem meg igenis el kell kezdeni kongatni a vészharangokat, mielőtt nem esik szét teljesen a szezonunk. Nem hiszem hogy nagyon el kéne magyarázni, hogy mit jelentene az ha nem lenne meg a csapatunknak a BL indulás...
Igaza van Pitye kolleganak. 2 vereseg zsinorba, 0 lott gol. Nem kell temetni magunkat, de valami nincs redben. Ossze kell szednie magat mindenkinek, az utobbi evek legfontosabb meccset jatszunk 29.-en es csak a gyozelem elfogadhato.
Félreértés ne essék, én nem azt mondtam, hogy minden a legnagyobb rendben van, és nem bizonygatom, hogy a kő márpedig felfelé esik.
Én csak azt nem értem, hogy két rosszabb meccs után miért kell azt hinni, hogy juj elfogyott a lendület, vége a Tuchel mágiának, óriási probléma van fejben, vége mindennek. Mintha egy második Csernobiltól tartanánk, úgy van beállítva a legutóbbi két meccs.
Igen, aggasztó, amit láttunk. Nem, nem helyrehozhatatlan. Tuchel a nyilatkozatai alapján pedig nagyon reálisan áll hozzá a dolgokhoz. Elképesztő az a tempó, amit a lenyomtak a srácok az edzőváltás óta és ez az év olyan, hogy a legtöbb top csapatnak bőven van félnivalója.
A Villa véleményem szerint nem lesz nagy falat, a Leicester húzósabb lesz. Ennek ellenére nem látom úgy, hogy ne lenne meg a két meccs. A City már más tészta lesz, ott nem mi vagyunk az esélyesek, de Pep is bőven baszott már el dolgokat.
Ha meg egyik sem jön össze, na bumm. A klub vonzóságát már Lampard menesztésekor amúgy is elvesztettük. Ez az év amúgy is az építkezésről szólt (ugye), ahhoz képest, hol álltunk, gyönyörű hajrát nyomott le a csapat. Így nem szégyen veszíteni egyáltalán. Más kérdés, hogy az okok és a körülmények sokszor dühítők.
Aki pedig egy EL miatt távozni akar, menjen. Aki emiatt nem akar idejönni, ne jöjjön.

Más: Szerintem nem szép gesztus, hogy Chilli ünnepelt a gól után, egyébként emiatt kapja is az ívet a közösségi médián.
Azert egy dontoben a 90.percben egyenliteni, úgyhogy még soha nem nyert semmit.. Szerintem ertheto, hogy orult..

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11263 Hozzászólás Szerző: Pityee »

2015 óta 11 döntőből 8-at veszített el a Chelsea.

2015 League Cup ✅
2015 Community Shield ❌
2017 FA Cup ❌
2017 Community Shield ❌
2018 FA Cup final ✅
2018 Community Shield ❌
2019 League Cup ❌
2019 Europa League ✅
2019 UEFA Super Cup ❌
2020 FA Cup ❌
2021 FA Cup❌

Azért ez a stat botrányos és egyben rémisztő is... Valamint fejben nagyon nem tudunk a döntőkben.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 992
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#11264 Hozzászólás Szerző: Crap »

Nem kell ebbe túl sokat bele gondolni. Az eddigi meccseinket is 1 góllal nyertük kb. Most még az ellenfél be is állhatott védekezni, volt extra kapusuk stb.
A védekezés / letamadas viszont szerencsére továbbra is beton és ha ezt a nyomorék Kepat nem kell játszattni, hogy valahova legalább kölcsönbe kelljen, nem kaptunk volna gólt egyik meccsen se.
Persze jó lövés, meg jorghi rosszul ad hátra stb. Ezek a viták mentek anno mikor zsinórban 10 meccsen kaptuk róla a gólokat, aztán 20.-nál már kapizsgálta mindenki, hogy eltűnt minden reflexe plusz olyan lassan dől el mint egy zsák. Ehhez még hozzá jön az a mínusz 15 centi amivel rövidebb mint Mendy és már mind a kettő gólt röhögve ki lehetett volna tolni. Remélem az utolsó meccse volt Chelsea mezben.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11265 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Pilgrim írta: 2021. május 16., vasárnap 10:31
Pityee írta: 2021. május 16., vasárnap 10:25
James Lee írta: 2021. május 16., vasárnap 10:17 Kétszer kaptunk ki egymás után. Ez még nem az a mennyiség, ahol sopánkodni kell. Majd más lesz a játék képe jövő héten is, meg a BL döntőn is. Ezek jobban fel tudják tüzelni a csapatot, mint a segg FA kupa. Én bízom Tuchelben, hogy rendet tud tenni a fejekben.
A Leicester meg bulizzon együtt a bíró haverokkal, kit érdekel.
Sztem meg igenis el kell kezdeni kongatni a vészharangokat, mielőtt nem esik szét teljesen a szezonunk. Nem hiszem hogy nagyon el kéne magyarázni, hogy mit jelentene az ha nem lenne meg a csapatunknak a BL indulás...
Igaza van Pitye kolleganak. 2 vereseg zsinorba, 0 lott gol. Nem kell temetni magunkat, de valami nincs redben. Ossze kell szednie magat mindenkinek, az utobbi evek legfontosabb meccset jatszunk 29.-en es csak a gyozelem elfogadhato.
Félreértés ne essék, én nem azt mondtam, hogy minden a legnagyobb rendben van, és nem bizonygatom, hogy a kő márpedig felfelé esik.
Én csak azt nem értem, hogy két rosszabb meccs után miért kell azt hinni, hogy juj elfogyott a lendület, vége a Tuchel mágiának, óriási probléma van fejben, vége mindennek. Mintha egy második Csernobiltól tartanánk, úgy van beállítva a legutóbbi két meccs.
Igen, aggasztó, amit láttunk. Nem, nem helyrehozhatatlan. Tuchel a nyilatkozatai alapján pedig nagyon reálisan áll hozzá a dolgokhoz. Elképesztő az a tempó, amit a lenyomtak a srácok az edzőváltás óta és ez az év olyan, hogy a legtöbb top csapatnak bőven van félnivalója.
A Villa véleményem szerint nem lesz nagy falat, a Leicester húzósabb lesz. Ennek ellenére nem látom úgy, hogy ne lenne meg a két meccs. A City már más tészta lesz, ott nem mi vagyunk az esélyesek, de Pep is bőven baszott már el dolgokat.
Ha meg egyik sem jön össze, na bumm. A klub vonzóságát már Lampard menesztésekor amúgy is elvesztettük. Ez az év amúgy is az építkezésről szólt (ugye), ahhoz képest, hol álltunk, gyönyörű hajrát nyomott le a csapat. Így nem szégyen veszíteni egyáltalán. Más kérdés, hogy az okok és a körülmények sokszor dühítők.
Aki pedig egy EL miatt távozni akar, menjen. Aki emiatt nem akar idejönni, ne jöjjön.

Más: Szerintem nem szép gesztus, hogy Chilli ünnepelt a gól után, egyébként emiatt kapja is az ívet a közösségi médián.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára James Lee 2021. május 16., vasárnap 13:45-kor.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11266 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

emsanya írta: 2021. május 16., vasárnap 12:46 Nekem is fura volt hogy egy nagy nudli volt a szurkolasunk.

Kedden is visszatérnek a Bridgere a drukkerek, remelem lesz valamennyi erejuk es hajtjak majd a csapatot.
Bezzeg a multkor tudtak tuntetni a stadion elott.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#11267 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Nekem is fura volt hogy egy nagy nudli volt a szurkolasunk.

Kedden is visszatérnek a Bridgere a drukkerek, remelem lesz valamennyi erejuk es hajtjak majd a csapatot.

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#11268 Hozzászólás Szerző: White »

Pityee írta: 2021. május 16., vasárnap 10:58
White írta: 2021. május 16., vasárnap 10:56 Bubi szerintem elég megnézni az elvett gólunknál az örömöt és rájössz hogy igen , ez egy faszság :mrgreen:
Pedig igaza van Bubinak. Bántóan simán leszurkolták a mi szurkolóinkat a leszter szurkolók. Remélem a BL döntőben keményebbek odateszik majd magukat mert joggal érezhették a játékosaink hogy nem kapták meg a támogatást a lelátóról. De szerintem leadni tuti nem adtuk le ezt a meccset.
Nem a szurkolókra gondoltam
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11269 Hozzászólás Szerző: Pityee »

White írta: 2021. május 16., vasárnap 10:56 Bubi szerintem elég megnézni az elvett gólunknál az örömöt és rájössz hogy igen , ez egy faszság :mrgreen:
Pedig igaza van Bubinak. Bántóan simán leszurkolták a mi szurkolóinkat a leszter szurkolók. Remélem a BL döntőben keményebbek odateszik majd magukat mert joggal érezhették a játékosaink hogy nem kapták meg a támogatást a lelátóról. De szerintem leadni tuti nem adtuk le ezt a meccset.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
White
Hozzászólások: 3443
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#11270 Hozzászólás Szerző: White »

Bubi szerintem elég megnézni az elvett gólunknál az örömöt és rájössz hogy igen , ez egy faszság :mrgreen:
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11271 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem az utóbbi idő eredményei, az atleti, city, reál verések és a sok jó egyéb eredmény kifacsarta a srácokat. Kovacic felépülése új lendületet adhat, talán a labdafelhozatalai kicsit megolajozzák a berozsdásodott támadóalakzatunkat.

Tegnap olyan volt, mintha idegenben játszottunk volna. Mi volt a drukkereinkkel? Nem volt hangjuk... Amúgy is lekiabálja őket a legtöbb topcsapat, nade ez a tegnapi... Egy hugyos cmon chelseat se hallottam.

Bennem is érik egy olyan összeesküvés elmélet, miszerint leadtuk ezt a meccset azért, hogy megtömjük a leszter lelkét elégedettséggel, hogy kevesebb legyen a motivációjuk, de a józan paraszti eszem ilyenkor odasúg: ez egy faszság.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Tölgyesi Tamás
Hozzászólások: 22
Csatlakozott: 2016. március 12., szombat 16:51

Re: Aktuális meccsek

#11272 Hozzászólás Szerző: Tölgyesi Tamás »

Mit gondoltok arról, hogy talán Tuchel feláldozta ezt a döntőt, azért, hogy Guardiola ne tudjon elemezni a BL előtt? A szokottnál higgadtabb volt Tuchel, és nyílván nem akarta felfedni a kártyáit.

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#11273 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Pityee írta: 2021. május 16., vasárnap 10:25
James Lee írta: 2021. május 16., vasárnap 10:17 Kétszer kaptunk ki egymás után. Ez még nem az a mennyiség, ahol sopánkodni kell. Majd más lesz a játék képe jövő héten is, meg a BL döntőn is. Ezek jobban fel tudják tüzelni a csapatot, mint a segg FA kupa. Én bízom Tuchelben, hogy rendet tud tenni a fejekben.
A Leicester meg bulizzon együtt a bíró haverokkal, kit érdekel.
Sztem meg igenis el kell kezdeni kongatni a vészharangokat, mielőtt nem esik szét teljesen a szezonunk. Nem hiszem hogy nagyon el kéne magyarázni, hogy mit jelentene az ha nem lenne meg a csapatunknak a BL indulás...
Igaza van Pitye kolleganak. 2 vereseg zsinorba, 0 lott gol. Nem kell temetni magunkat, de valami nincs redben. Ossze kell szednie magat mindenkinek, az utobbi evek legfontosabb meccset jatszunk 29.-en es csak a gyozelem elfogadhato.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11274 Hozzászólás Szerző: Pityee »

James Lee írta: 2021. május 16., vasárnap 10:17 Kétszer kaptunk ki egymás után. Ez még nem az a mennyiség, ahol sopánkodni kell. Majd más lesz a játék képe jövő héten is, meg a BL döntőn is. Ezek jobban fel tudják tüzelni a csapatot, mint a segg FA kupa. Én bízom Tuchelben, hogy rendet tud tenni a fejekben.
A Leicester meg bulizzon együtt a bíró haverokkal, kit érdekel.
Sztem meg igenis el kell kezdeni kongatni a vészharangokat, mielőtt nem esik szét teljesen a szezonunk. Nem hiszem hogy nagyon el kéne magyarázni, hogy mit jelentene az ha nem lenne meg a csapatunknak a BL indulás...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2491
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#11275 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Tovabbra is csalodott vagyok, egyreszt az elveszitett donto miatt, masreszt a mutatott jatekunk miatt. Mintha megtort volna a Tuchel magia, vagy nem is tudom. Ez a het katasztrofalis volt szamunkra. A BL dontot nagyon varom, bizok a csodaban, de oszinten szolva mar vannak ketelyeim. Nem hibaztatom Tuchel-t vagy a jatekosokat,hiszen kihoztak magukbol a legtobbet, eron felul teljesitettek az elmult honapokban. Januarban, ha azt mondja valaki, hogy a 4. helyert kuzdunk meg az utolso ket forduloban, akkor alairtam volna. Ennek ellennere megis oriasi csalodas lehet a szezonunk,ket elveszitett donto eseten. Bizom a csapatban, es bizom, hogy a kovetkezo harom merkozesunket megnyerjuk.

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1558
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11276 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Kétszer kaptunk ki egymás után. Ez még nem az a mennyiség, ahol sopánkodni kell. Majd más lesz a játék képe jövő héten is, meg a BL döntőn is. Ezek jobban fel tudják tüzelni a csapatot, mint a segg FA kupa. Én bízom Tuchelben, hogy rendet tud tenni a fejekben.
A Leicester meg bulizzon együtt a bíró haverokkal, kit érdekel.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6757
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11277 Hozzászólás Szerző: Pityee »

fst200 írta: 2021. május 16., vasárnap 8:43 Szerintetek mennyire gyengült a játékos fejekben a Tuchel mágia, mármint hogy vele mindent megnyerunk, bárkit letudunk győzni? Sajnálom a fa kupát, de igazából a bl előtti mentális problémát jobban, mármint amit ez a vereség okozhatott, bár ha ez kellett ahhoz hogy bl nyerjünk akkor nem számít :)
Én jelenleg sajnos nagyon negatívan látom a helyzetet. Úgy néz ki mintha a játékosaink kezdenének szétesni mentálisan és formailag is. Pont a legfontosabb etapban. Nem tudom elképzelni hogy fognak tudni 13 nap múlva felpörögni egy olyan fontos meccsre mint egy BL döntő. Főleg hogy előtte mèg van két PL meccs. City játékosok konkrétan pezsifürdőben lógathatják a lábukat és halálnyugalomban készülhetnek a döntőre, míg mi élet-halál meccseket fogunk addig tolni. Nem jó előjelek.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11278 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

fst200 írta: 2021. május 16., vasárnap 8:43 Szerintetek mennyire gyengült a játékos fejekben a Tuchel mágia, mármint hogy vele mindent megnyerunk, bárkit letudunk győzni? Sajnálom a fa kupát, de igazából a bl előtti mentális problémát jobban, mármint amit ez a vereség okozhatott, bár ha ez kellett ahhoz hogy bl nyerjünk akkor nem számít :)
Meg voltak a lehetosegeink a vegen. Tegnap meg azt irtam, hogyha nyerunk a dontoben az rossz hatassal lehet, majd a keddi meccsen a Leicesterre, most ezt meg is lehetne forditani. Lehet pont emiatt a gyozelem miatt elkenyelmesednek majd. Rodgers lehet kijatszotta minden kartyajat ezen a meccsen, kivancsi leszek Tuchel hogy fog reagalni a bajnoki meccsre. Nalam Giroud kezdene most Werner mellett.

fst200
Hozzászólások: 905
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11279 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Szerintetek mennyire gyengült a játékos fejekben a Tuchel mágia, mármint hogy vele mindent megnyerunk, bárkit letudunk győzni? Sajnálom a fa kupát, de igazából a bl előtti mentális problémát jobban, mármint amit ez a vereség okozhatott, bár ha ez kellett ahhoz hogy bl nyerjünk akkor nem számít :)

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#11280 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Dante írta: 2021. május 15., szombat 22:55
Cappy írta: 2021. május 15., szombat 22:40Ziyecht en nem akarom nagyon bantani, de o nem pl-be valo. Spanyolba meg nemetbe elvigeckedne, ott van ido megfontolni, hova rugja. Ebbe a bajnoksagba lassu (fejben is) es gyenge.
Az ilyen kijelentéseken mindig megakad a szemem. Az ember több döntő fontosságú meccsen is betalált és remekül játszott. Nem kell az előző két City elleni meccsnél továbbmenni. Akkor nyilván nem kapja az ívet, meg akkor sem, mikor egy meccsen öt gólpasszt erő labdát varázsol a támadóink elé. Támadók, mint Havertz, vagy Pulisic, akik több lehetőséget kaptak, mint a marokkói, gyengébben játszanak, mégse kapnak annyi kritikát és előítélet.

Werner-t csak azért nem írom, mert már rugattak vele 10 gólt idén és kétszámjegyű gólpasszt is kiosztott.
Igen, lott ket golt a citynek. Ahogy az ellenpeldakent felhozott Pulisic is szo*patta a real vedelmet a ket meccsen es golt lott, Havertz szinten szórakozott velük, es tobb golt es jo jatekot hoztak a szezon vegere mint a marokkoi.

Van egy-egy jo meccse Ziyechnek, ezt nem is vitattam,de többségében gyengen jatszik. Pulisicet mindenki szidja, hogy botladozik, de azt senki nem nezi, hogy altalaban faragjak is rendesen, de o legalabb probalkozik tovabb. Ziyech mit csinalt tegnap is? Elpasszolgatta a labdakat a semmibe, aztan ugy elment a kedve hogy kb labdahoz sem ert tobbet.

Válasz küldése