Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
broduer
Hozzászólások: 1669
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#461 Hozzászólás Szerző: broduer »

Colwill teljesen vakon van. Bár az egész csapat. Jól fel lettünk készítve.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#462 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Eddig 10 perc alatt közünk nincs a meccshez, labda sincs nálunk. Szarul néz ki.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3466
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#463 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Caicedo kezdi a borzalmas ütemű belépőket. Nem tudom ki védte már meg múltkor, de ezeket mivel magyarazza? Mèg csak nem is egyedül kellett volna szerelnie...

Avatar
Izland
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#464 Hozzászólás Szerző: Izland »

Nincs mese, nyerni kell gyerekek. Vereség 11-eseket leszámítva nem elfogadható.

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#465 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2024. február 25., vasárnap 16:56 Hánynom kell ettől a liverpool és szoboszlai szopástól
Csak engedd el a füled mellett. Igenis legyünk büszkék rá, de azzal meg ne foglalkozzunk, ha túltolják, annyit nem ér, hogy ezen bárki felhúzza magát.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#466 Hozzászólás Szerző: Bubi »

kecske01 írta: 2024. február 25., vasárnap 16:56 Hánynom kell ettől a liverpool és szoboszlai szopástól
Gyomorforgató, 100x megkérdezik ugyan azt az apjától, már nem jut más az eszükbe.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#467 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Hánynom kell ettől a liverpool és szoboszlai szopástól

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#468 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ki gondolta volna?! Szélsővédők vannak a szélsővédő pozíciókban és stabil a csapatunk, ráadásul eredményes is. Micsoda MAGIC!!!! Már csak az a kérdés, hogy miért kellett ezzel a Villa meccsig, fél éven át kínozni minket. Gratula a srácoknak, mindent beleadtak. Jó volt látni azt a tűzet, amit Colwill és Disasi mutatott minden tisztázás után, azt hiszem rég volt már ilyen.

1) Ha csak az eredményt nézem, meccs előtt bármikor aláírtam volna, úgyhogy örülök az 1 pontnak.
2) Ha azt nézem, hogy meccsben voltunk a Cityvel és Poch beszari magatartása vágta tönkre az egészet, akkor kissé csalódott vagyok.
3) Ahogy már előttem is írták, City ellen elővenni egy poros taktikát és egy 8 hónapja mellőzött játékost, elég meredek. De ez nem zavar annyira mint a következő pont.
4) Mi a retkes lópöcsért nem vagyunk képesek a JM/Conte korszak óta végigvinni egy gyors kontrát és beb*szni azt a labdát?! Mostmár hihetetlen idegesítő, hogy bármilyen létszámfölényben vezetjük az ellenfélre - vagy eladjuk a labdát vagy kihagyjuk a helyzetet vagy bevárjuk az ellen védőit, aztán mehet vissza középpályára a labda.... Csak a tegnap volt legalább 5-6 tiszta kontránk, amit így elbénáztunk. És akkor ennek fényében, hogy nem tudunk kontrázni, még inkább érthetetlen a 3. pont, hogy miért húzzuk őket magunkra, ha képtelenek vagyunk adott helyzetben odacsapni nekik. Így csak lefeküdtünk, szét tettük és gyere baby...

Avatar
tegwol
Hozzászólások: 182
Csatlakozott: 2009. január 5., hétfő 17:16
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: Gyömöre

Re: Aktuális meccsek

#469 Hozzászólás Szerző: tegwol »

koni0725 írta: 2024. február 18., vasárnap 2:12 Az eredmény mindenképp dícséretes, viszont érdemes a helyén kezelni a dolgokat. Csak Haaland lőhetett volna nekünk egy triplát, szerencsére pocsék napot fogott ki.
Ha öreganyámnak farka lett volna, akkor meg ő lett volna az öregapám. Simán megérdemelt x-volt, én inkább azon aggódom, hogy mennyire tudjuk ezt a formát állandósítani.

Egyébként ennyiből Jackson és Sterling is lőhetett volna 2-2 gólt. Az első meccsünkön meg a 4 City gólból volt egy kamu 11-es, egy szabálytalanság utáni találat meg egy les gól.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3185
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#470 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Az eredmény mindenképp dícséretes, viszont érdemes a helyén kezelni a dolgokat. Csak Haaland lőhetett volna nekünk egy triplát, szerencsére pocsék napot fogott ki.
211! NEW RECORD!

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#471 Hozzászólás Szerző: Pityee »

zs198 írta: 2024. február 17., szombat 22:20 Szép volt fiúk!
Semmit se láttam a meccsből, de az 1 pontnak is örülök nagyon!😉
Én sem láttam sajnos, de statok alapján több kaput eltaláló lövésünk volt mint a citynek. Ezt elérni az etihadban nem kis dolog. Amit ki lehet jelenteni, hogy idén bármennyire is szarok vagyunk, de a city ellen vmiért megy a csapatnak. Veretlenek maradtunk ellenük :D
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

zs198
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#472 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Szép volt fiúk!
Semmit se láttam a meccsből, de az 1 pontnak is örülök nagyon!😉
GO BLUES

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6259
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#473 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Izland írta: 2024. február 17., szombat 21:28 Majd, ha valaki ráér, magyarázza már el nekem a cseréinket. Rohadtul nem értem.
Mit kellett volna? Behozni Mudrykot és Maduekét, hogy agyatlanul futkossanak a széleken?

Az elérhető opciók közül ezeket a cseréket lehetett meghúzni. A középpályán is frissíteni kellett, az egyedüli ember Casadei volt oda, nem lehetett mást beküldeni. Chalobah oké, hogy 8 hónapja nem játszott, de volt már korábban kb. 30 meccse jobb oldali CB-ként háromvédős szisztémában, kellett a rutin, nem lehetett most a tapasztalatlan Gilchristet betenni a darálóba. Szerintem teljesen jól cserélt Poch, védeni próbálta az eredményt, nem sokon múlott, hogy kihúzzuk.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#474 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Izland írta: 2024. február 17., szombat 21:30 Ja és egy egyébként ha Gusto így folytatja, akkor Jamesből vagy csinálunk kp-t, vagy a padon fog rohadni, mert rohadt jó a srác.
James szinten tolja.
Szerintem is fantasztikus Gusto, nade hogy James szinten lenne... James ha formában van egy félisten.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Sasur
Hozzászólások: 548
Csatlakozott: 2009. január 3., szombat 16:49
Kedvenc játékos: Ballack
Kedvenc exjátékos: Flo

Re: Aktuális meccsek

#475 Hozzászólás Szerző: Sasur »

Kicsit lehiggadva talán védhető ez a buszozás a végén. Gondolom Casadei a magassága és fejelő képessége miatt jött be.
Ha 0-1 senkinek se savanyú a szájíze, így azért mégis.
El Nino ! Form is temporary ,class is permanent.

Avatar
White
Hozzászólások: 3442
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#476 Hozzászólás Szerző: White »

Büszke vagyok a csapatra , megérdemelt 1 pont
#OnceABlueAlwaysABlue

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9286
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#477 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Nyerni a city ellen idegenben egy Chelseanek az scifi. Gyönyörű a döntetlen, minden elismerésem.
Ritkán látni olyat, hogy a city ötlet nélkül forgatja az oldalakat és adogatja be a labdákat.
Ritka az is, hogy Dokut 1v1ben rendszeresen lenyomják, mert Gusto megreggelizte a gyereket.
Disasi MOTM, nagyon jók együtt Colwillal, külön öröm volt látni az ünnepléseiket.

Palmer az a játékos akit Lampard óta vár mindenki, az ahogy ő lát a pályán az utcalány ritka és emellé még technikailag is kifogástalan.

Semmit sem számít ez a mai, simán lehet, hogy legközelebb a PLben kapunk egy 5öst az utolsótól, de ma is tudtunk gyorsan játszani, jól mentek a labdakihozatalok és rutinos volt az összjáték. Részben gondolom a felépülő játékosok, részben az, hogy Silva nincs a védelemben és részben gondolom Poch érdeme a jobb játék, remélem így megyünk tovább.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
vigh92
Hozzászólások: 717
Csatlakozott: 2009. február 8., vasárnap 13:24
Kedvenc játékos: lampard
Tartózkodási hely: Nagyszalonta

Re: Aktuális meccsek

#478 Hozzászólás Szerző: vigh92 »

Ennyi ajtó-ablak helyzetet kihagyni, művészet.....simán rúghattunk volna még 3-at, ha nem töketlenkedik el.
Jó lenne, ha abbahagyná már Poch ezt a buszozást, mert mindig rosszúl sűl el.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 420
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#479 Hozzászólás Szerző: Izland »

Ja és egy egyébként ha Gusto így folytatja, akkor Jamesből vagy csinálunk kp-t, vagy a padon fog rohadni, mert rohadt jó a srác.
James szinten tolja.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6846
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#480 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Poch dicséretet érdemelt, de a vége miatt nem tudom teljesen megdicsérni. X semmire se jó

Válasz küldése