Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3761 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem jövőre is alap lesz a BL indulás, idén is az volt csak menet közben elengedték. Kell egy jó alapozás és jó felkészülési meccsek. Nem kell őket kímélni a nyáron, nem lesz sok meccs.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#3762 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2023. május 14., vasárnap 8:10 Szerintem Bl indulás is nélkül lehet jókat igazolni. Sosem értettem ezt a fajta szemléletet. Elég kevés az esélye, hogy az a csapat nyeri a Bl-t ahova az adott játékos igazol. Jövőre már 5 angol csapat indulhat Bl-ben nem? Utd meg Spurstől nem tartanék jövőre, ha csak nem veszi meg katar Utd-t, mert akkor lesz sok pénzük igazolni. Kane meg ha lép Spursből akkor nekik befellegzett.

Viszont idén jó lenne, ha nem csak fiatalokat hoznánk nyáron. Nincsenek vezérek a pályán, kellene 1-2 tapasztaltabb játékos.
Lehet, de nem olyan egyszerű, főleg látva az aktuális formát...

Amit ELVÁRHATUNK JÖVŐRE:
- Erős keretszűkítés (25-27 játékos tartozzon max az első kerethez, és a fiatalabbakból is csak azokat tartsuk meg, akikben valóban látunk lehetőséget, és ők is a csapatban). Ez a legfontosabb, ennél nagyobb kerettel nem lehet semmit kezdeni (kivéve az Olaszoknál, de ők imádják ha zsúfolt az öltöző :D)
-Kibaszott durva alapozás! Tökmindegy ki az edző, ha a 30. percben húzzák a belüket
-Játékstílus kialakítása (nem a formáció a fontos). A lényeg, hogy a játékosok tudják, mi az ő szerepkörük, hogyan kell helyezkedniük hogyan kell mozogniuk, milyen passzokat indításokat kell összehozni, stb. Ez az amit már teljesen elvesztett a csapat az önbizalma mellett az utóbbi években.

Ha ezek megvannak, akkor el kell fogadni azt is, ha döcögősen indul a dolog és gyengébb lesz a szezon. De ahhoz látni kell az irányvonalat.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3763 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Szerintem Bl indulás is nélkül lehet jókat igazolni. Sosem értettem ezt a fajta szemléletet. Elég kevés az esélye, hogy az a csapat nyeri a Bl-t ahova az adott játékos igazol. Jövőre már 5 angol csapat indulhat Bl-ben nem? Utd meg Spurstől nem tartanék jövőre, ha csak nem veszi meg katar Utd-t, mert akkor lesz sok pénzük igazolni. Kane meg ha lép Spursből akkor nekik befellegzett.

Viszont idén jó lenne, ha nem csak fiatalokat hoznánk nyáron. Nincsenek vezérek a pályán, kellene 1-2 tapasztaltabb játékos.

Avatar
Izland
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3764 Hozzászólás Szerző: Izland »

Dízel írta: 2023. május 14., vasárnap 1:16
Izland írta: 2023. május 13., szombat 18:10
Ennek ellenére nagy tettél mernék fogadni, hogy azok, akik most örülnek annak, hogy leül a padra, decemberben verni fogják az asztalt, hogy mikor rúgják már ki végre, és kevés ember fogja velem együtt azt gondolni, hogy hagyják dolgozni, ha már egyszer leültettük a padra.
Meg kell adni neki is az eselyt, de objektivan kell nezni a dolgot, nekem teljesen mindegy ki ul a padon, ha fel ev alatt nincs javulas, koncepcio, ki kell rugni.
Nem varok top4 et, de ha a top 6 kornyeken sem leszunk akkor azonnali hatallyal ki kell rugni.
Mellozni kell mindenfele szipmatiat, ez nem az a kavehaz.
Eredmenyek kellenek!
Mint ahogy az edzők is tízszer meggondolják jelenleg, hogy leüljenek a padra, a játékosok szerintem szintén. Ezt figyelembe véve és a BL-ből történő kimaradást is, sok jóra nem számítok az átigazolási időszakban.

Top4 szerintem kizárt, a Top6 kétséges.
- Arsenal, City más kávézóház.
- Newcastle BL indulás mellett szerintem a nyáron nagy neveket fog hozni, és már jelenleg is jók.
- Liverpool erősíteni fogja a középpályát
- Manu sem hiszem, hogy gyengülni fog nyáron BL indulás mellett
- Ott van még a Tottenham, Brentford, Brighton, hogyha a keretek nem lesznek szétrabolva, jövőre velük küzdhetünk a 6. helyezésért.

Objektívan nézni a dolgokat azt jelentené, hogy akárkit ültetünk be ebbe a fostengerbe, nem akarjuk fél év után kirúgni értelmetlenül, mert a csapat a 6-8. hely környékén tanyázik éppen, hiszen sajnos jelenleg ez a realitás. A Chelsea drukkerekbe mélyen bele lett nevelve, hogy mindenért az edzőt kell hibáztatni.

Avatar
Dízel
Hozzászólások: 3452
Csatlakozott: 2008. április 25., péntek 12:38
Kedvenc játékos: Joe cole
Kedvenc exjátékos: Robben

Re: Aktuális meccsek

#3765 Hozzászólás Szerző: Dízel »

Izland írta: 2023. május 13., szombat 18:10
Ennek ellenére nagy tettél mernék fogadni, hogy azok, akik most örülnek annak, hogy leül a padra, decemberben verni fogják az asztalt, hogy mikor rúgják már ki végre, és kevés ember fogja velem együtt azt gondolni, hogy hagyják dolgozni, ha már egyszer leültettük a padra.
Meg kell adni neki is az eselyt, de objektivan kell nezni a dolgot, nekem teljesen mindegy ki ul a padon, ha fel ev alatt nincs javulas, koncepcio, ki kell rugni.
Nem varok top4 et, de ha a top 6 kornyeken sem leszunk akkor azonnali hatallyal ki kell rugni.
Mellozni kell mindenfele szimpatiat, ez nem az a kavehaz.
Eredmenyek kellenek!

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1124
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#3766 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Most fejeztem be felvételről, és amire egyből gondoltam: f@szok, f@szok, f@szok!!! Semmi más.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3547
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3767 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Izland írta: 2023. május 13., szombat 18:10 Mikor zárta utoljára 43 ponttal és 36 rúgott góllal a csapat?
Valószínűleg itt nekünk véget ért a szezon, 3 vereséget várok a szezontól már.

Lampardnak köszönjük, hogy ilyen sorsolás mellett elvállalta a csapat irányítását, ezzel pedig valószínűleg hosszú időre, de inkább végleg lenullázta az edzői pályafutását.
Ha valóban igazak azok a pletykák korábbról, hogy kiket szeretett volna anno az első edzősködése alatt leigazolni például, ( csak az akkori board nem engedte) akkor bízom benne, hogy fog valamilyen vezető beosztást kapni az elnökségben, lehet az jobban passzolna hozzá ez és mi is jól járnánk vele.

Az argentín edzősködésétől pedig én semmit nem várok igazából a következő szezonban.
Ennek ellenére nagy tettél mernék fogadni, hogy azok, akik most örülnek annak, hogy leül a padra, decemberben verni fogják az asztalt, hogy mikor rúgják már ki végre, és kevés ember fogja velem együtt azt gondolni, hogy hagyják dolgozni, ha már egyszer leültettük a padra.
Nyilvánvaló, hogy nem ideális, de őszintén senki nem is akarja. Hol volt egy komment, aki várná? Egyszerűen jelen esetben lófasz nem vállal el minket teljesen jogosan és örülni kell hogy a sok szar közül a kevésbé büdös szart kell megennünk.

Szerk: na Pityee pont le is írta gyakorlatilag azt, amit én. Ezen a ponton örülhetünk neki. Én sem láttam a meccset, de vér ciki még őket sem elverni, ráadásul a stat alapján még csak nem is voltunk meggyőzően jobbak...

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3768 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Nem láttam a meccset, de azért eléggé vicces, hogy egy nyomorult nottinghamet se tudunk megverni hazai pályán. Lesz mit csinálnia pokketinónak ezzel a motiválatlan túlfizetett bandával. Le a kalappal bármelyik edzö előtt aki szivesen jön ide jelenleg. Finoman szólva sem vonzó projekt.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Izland
Hozzászólások: 451
Csatlakozott: 2023. január 6., péntek 0:04
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: Frank James Lampard

Re: Aktuális meccsek

#3769 Hozzászólás Szerző: Izland »

Mikor zárta utoljára 43 ponttal és 36 rúgott góllal a csapat?
Valószínűleg itt nekünk véget ért a szezon, 3 vereséget várok a szezontól már.

Lampardnak köszönjük, hogy ilyen sorsolás mellett elvállalta a csapat irányítását, ezzel pedig valószínűleg hosszú időre, de inkább végleg lenullázta az edzői pályafutását.
Ha valóban igazak azok a pletykák korábbról, hogy kiket szeretett volna anno az első edzősködése alatt leigazolni például, ( csak az akkori board nem engedte) akkor bízom benne, hogy fog valamilyen vezető beosztást kapni az elnökségben, lehet az jobban passzolna hozzá ez és mi is jól járnánk vele.

Az argentín edzősködésétől pedig én semmit nem várok igazából a következő szezonban.
Ennek ellenére nagy tettél mernék fogadni, hogy azok, akik most örülnek annak, hogy leül a padra, decemberben verni fogják az asztalt, hogy mikor rúgják már ki végre, és kevés ember fogja velem együtt azt gondolni, hogy hagyják dolgozni, ha már egyszer leültettük a padra.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3770 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Jobbak vagyunk mint az utóbbi időben, jobban tudjuk kihozni a labdákat és gólokat is szerzünk. Kár, hogy ilyen szarul jön ki a sorsolás a végére...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3771 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Chalobah egész jól beletanult a jobbhátvéd poziba.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Moldván
Hozzászólások: 1677
Csatlakozott: 2009. július 22., szerda 15:20
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccsek

#3772 Hozzászólás Szerző: Moldván »

Nem mondjátok komolyan, hogy abból a bedobásból alakult ki ez a gól? :lol: Nyomorultak.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3773 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Na, Sterling jó lenne, ha formába lendülne és az alapozást már így kezdené meg.

Silva azért ma nincs a helyzet magaslatán.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#3774 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Sterling beindult. Na de az a védő mit csinált? Nem tudja, hogy jobblábas? Még csak lövőcsel se volt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#3775 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Szabi írta: 2023. május 13., szombat 16:56
Cappy írta: 2023. május 13., szombat 16:53
Szabi írta: 2023. május 13., szombat 16:23 Madueke eddig ma is több kárt csinál, mint hasznot.
Ne azt szidjuk mar aki legalabb probalkozik valamivel.
Attól még 30-ból 29-szer az ellenfél védőjét vagy a kapust találja meg. Meg hátul is eladott úgy egy labdát, hogy kapuig gyalogolhattak vele.
persze hogy rengeteg eladott labdája van, mert ő az egyetlen aki valamit meg is próbál csinálni a támadó 3asból... Most én simán behoznám Havertzet középre, Fofanat meg Sterling helyére.

Még mindig szar vagy Sterling (úgy néz ki csak le kell szaroznom és megtanul kapuralőni) :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3776 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Cappy írta: 2023. május 13., szombat 16:53
Szabi írta: 2023. május 13., szombat 16:23 Madueke eddig ma is több kárt csinál, mint hasznot.
Ne azt szidjuk mar aki legalabb probalkozik valamivel.
Attól még 30-ból 29-szer az ellenfél védőjét vagy a kapust találja meg. Meg hátul is eladott úgy egy labdát, hogy kapuig gyalogolhattak vele.
6+8+5+4+1+1+2+1

Cappy
Hozzászólások: 588
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#3777 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Szabi írta: 2023. május 13., szombat 16:23 Madueke eddig ma is több kárt csinál, mint hasznot.
Ne azt szidjuk mar aki legalabb probalkozik valamivel.

Avatar
Drogbert
Hozzászólások: 1296
Csatlakozott: 2010. április 2., péntek 8:52
Kedvenc játékos: Drogba
Kedvenc exjátékos: Zola

Re: Aktuális meccsek

#3778 Hozzászólás Szerző: Drogbert »

Megvan a szukseges pontmennyiseg a tobbi meg mehet a levesbe :lol: szeretnek en is meccsenkent 300.000et keresni es telibesz@rni az egeszet...
TRUE BLUE (IT'S IN THE BLOOD)

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6270
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#3779 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Madueke eddig ma is több kárt csinál, mint hasznot.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6898
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#3780 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mendy :lol:

Válasz küldése