Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6881 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

ma nagyon nem érzem a win-t, plusz brentford 2 nappal többet pihent, ami ilyen menetrendnél már-már csalás kategória

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6796
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6882 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta: 2022. október 17., hétfő 7:05 Mendy kíváncsi vagyok mikor fog így védeni, kupa nem nagyon lesz most, bl-t nem fogja megkapni szerintem amíg nem megyünk tovább.

Sterling utóbbi meccseken gyenge, de nem is a helyén játszik meccsek óta, de mondta valaki még szezon elején, hogy ez a sterling lendület hamar el fog fogyni, mert felveszi a többiek ritmusát. Hát ügyesen beleszürkült a többiekhez :D
Amíg Kepa így véd, egyértelmű a helye szerintem. Nem is kell kivenni őt. Ráadásul én legalábbis rohadt nyugodt vagyok, hogy végre hátra lehet passzolni a kapusnak nyugiban a labdát.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6883 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Mendy kíváncsi vagyok mikor fog így védeni, kupa nem nagyon lesz most, bl-t nem fogja megkapni szerintem amíg nem megyünk tovább.

Sterling utóbbi meccseken gyenge, de nem is a helyén játszik meccsek óta, de mondta valaki még szezon elején, hogy ez a sterling lendület hamar el fog fogyni, mert felveszi a többiek ritmusát. Hát ügyesen beleszürkült a többiekhez :D

Bandi
Hozzászólások: 2734
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#6884 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Tényleg nagyon magára talált, de a beadásoknál továbbra is életveszély, egyszerűen túl alacsony ahhoz hogy le tudja húzni a labdát, maximum beleboxolni tud, a kis csapatok ellen akik leginkább pontrúgásokra építenek majd visszaüthet ez. Az idei Mendy-nél mindenképpen jobb, de hosszútávon nem hiszem hogy ő lenne a megoldás úgyhogy ki kell majd találni valamit a kapusposztra is.

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6885 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

koni0725 írta: 2022. október 16., vasárnap 19:04 Kepa másodvirágzása valóban megér egy misét. Hihetetlen, hogy honnan szedte össze magát, azért azt nem lehetett könnyű megemészteni, hogy a világ legdrágább kapusaként egy hullámvölgy után (amúgy teljesen jogosan) kikerült a kezdőből hosszú időre, a posztriválisa pedig BL-t nyert a csapattal.

Persze, lehet itt jönni ilyen közhelyekkel, hogy ekkora fizuval ne sírjon a száma, denkönyörgöm, emberekről beszélünk, elérzelmekkel és akkora rájuk nehezedő teljesítménykényszerrel, amit egy átlag ember el sem tud képzelni.

Mindenesetre én örülök a kostani formájának, így kell megharcolnod a helyedért egy csapatban. Remélem sokáig fog tartani.
Szerintem senki nem savazta sose, hogy márpedig ennyi pénzért kuss a neve. Emberek ők is, elnézhető a rossz teljesítmény, a rossz hozzáállás nem. Nézd meg Wernert, imádta az attitűdjét minden CFC szurkoló, abszolút pozitív figuraként távozott, neki nem jött össze a pálfordulás. Kepának is kiemelkedő a hozzáállása, neki reméljük igen, nagyon kell(ett?) már egy jó kapus. Durva, hogy nyáron még kölcsön akartuk adni olaszba a fizuját is mi álltuk volna...hála a jó égnek, hogy nem bővült még egy ostoba döntéssel a finoman fogalmazva is felemás igazolási szezon.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3200
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#6886 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Kepa másodvirágzása valóban megér egy misét. Hihetetlen, hogy honnan szedte össze magát, azért azt nem lehetett könnyű megemészteni, hogy a világ legdrágább kapusaként egy hullámvölgy után (amúgy teljesen jogosan) kikerült a kezdőből hosszú időre, a posztriválisa pedig BL-t nyert a csapattal.

Persze, lehet itt jönni ilyen közhelyekkel, hogy ekkora fizuval ne sírjon a száma, denkönyörgöm, emberekről beszélünk, elérzelmekkel és akkora rájuk nehezedő teljesítménykényszerrel, amit egy átlag ember el sem tud képzelni.

Mindenesetre én örülök a kostani formájának, így kell megharcolnod a helyedért egy csapatban. Remélem sokáig fog tartani.
211! NEW RECORD!

Avatar
BlueBlood1993
Hozzászólások: 3614
Csatlakozott: 2008. december 23., kedd 10:55
Kedvenc játékos: Enzo Fernández
Kedvenc exjátékos: Frank Lampard

Re: Aktuális meccsek

#6887 Hozzászólás Szerző: BlueBlood1993 »

Érdekes meccs volt, a villa mindent kihagyott, mi kis túlzással ami jutott, azt belőttük. Két hiba két gól, olyan szempontból tetszett a mai, hogy végre nagycsapat VS kiscsapat leosztás volt ilyen téren, hogy mi könyörtelenül bevágtuk ezeket. Kepa nálam (Mount dupla ide vagy oda) abszolút MOTM, imádom, megérkezett, itt van, magabiztos, techikás, kva jól passzol ki, üdv nálunk, csak így tovább! Betonbiztos No1, klasszis teljesítmény, remélem továbbra is kérdés nélkül ő kezd és helyreáll a világ rendje.

A két negatívum ma az egyértelműen Cucu, szegény tényleg a nyár flopja, elképesztően rossz volt középen, szélen Chilly mellett esélye sincs, hát nem tudom...ennél tóval több van benne, hátha idővel, de amit itt nagyjából senki nem értett, hogy miért kellett rá 50-et elkölteni, amikor egy CDM sokkal, de sokkal égetőbb lett volna, de igazából még egy szélső is, hát ez kezd kijönni.

A másik pedig Sterling, játszott már mindenhol az elmúlt meccseken, most is jutott hozzá a labda, de rendre vagy rossz döntést hoz, vagy szarul lő rá.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1688
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#6888 Hozzászólás Szerző: Traxver »

első félidőt jobban követtem a 2. félidőben csak Mount gólját láttam
Kepával egyébként mi lett? kb első Lampardos évében kapott volna 3at mindegy örülök, hogy ilyen jó lett

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6889 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Bandi írta: 2022. október 16., vasárnap 16:57
kecske01 írta: 2022. október 16., vasárnap 16:48 Jorgi mióta bejött stabilak lettünk
Mondjuk akkor rúgta Mount a gólt amikor bejött és azután nagyjából el is engedte a Villa a meccset.
Ez is igaz :D

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6481
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6890 Hozzászólás Szerző: Dante »

Látom ma már nem csak én adtam hangot Cucurella bohóckodásának. Nem szint a ember, jó lenne mielőbb túllépni rajta.

Bandi
Hozzászólások: 2734
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#6891 Hozzászólás Szerző: Bandi »

kecske01 írta: 2022. október 16., vasárnap 16:48 Jorgi mióta bejött stabilak lettünk
Mondjuk akkor rúgta Mount a gólt amikor bejött és azután nagyjából el is engedte a Villa a meccset.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6892 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Jorgi mióta bejött stabilak lettünk

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1571
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6893 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Öröm volt nézni ennek a nagyképű szarzsáknak a bamba ábrázatát, mikor kihalászta a labdát a kapujából.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6894 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

na így már talán kihúzzuk :D

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6895 Hozzászólás Szerző: Szabi »

kecske01 írta: 2022. október 16., vasárnap 16:03 Koulibaly and Azpilicueta will be coming on for the second half - both stripped off and out early to warm up
Lekapta a két kutyaütő kerékkötőt.
6+8+5+4+1+1+2+1

Bandi
Hozzászólások: 2734
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#6896 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Az mindenképpen pozitívum hogy Potter bele mer nyúlni korán a meccsbe ha látja hogy gond van.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6283
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#6897 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Az is röhej, hogy a legveszélyesebb támadónkat (Sterling) egy ilyen szárnyvédős hibrid baromságban pazaroljuk, teljesen kivéve a játékból.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6898 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Koulibaly and Azpilicueta will be coming on for the second half - both stripped off and out early to warm up

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4006
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#6899 Hozzászólás Szerző: focimark »

RLC a meccs nagy reszeben cm/cdm poszton mozgott, kicsit jobbra huzodva, de valoszinuleg ok a pivot Kovaval. Sterling mozog még vissza néha a jobb oldalon, de szerintem is inkabb a bal ami szornyu, Cucurellanak jo megmozdulasa nincs, de Chilwell sem sokkal jobb, palyan sem kene lennie. Kepa hozza a meccset eddig.

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6968
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#6900 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nagyon nehéz belenyúlni most ebbe. Max azpi jöhetne rwb-be, de az is halál lenne. James kidőlése rendesen elintézett minket.

Válasz küldése