Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#23821 Hozzászólás Szerző: Bandi »

cech19960320 írta:mert láttad 1 szabiját ami jó volt? Hazard is igen jól rúgja és Moses sem lenne szar, örüljünk neki még hogy nem Luiz rugdossa :) (meg Iva ;) )
Sztem egyet lőtt idén, abból kapufa lett, plusz a Fiorentinaban is volt pár nagy gólja. De inkább abból indulok ki, hogy a többiek nem nagyon tudnak szabadot lőni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bandi 2016. december 31., szombat 17:46-kor.

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23822 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

mert láttad 1 szabiját ami jó volt? Hazard is igen jól rúgja és Moses sem lenne szar, örüljünk neki még hogy nem Luiz rugdossa :) (meg Iva ;) )

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#23823 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Nem értem miért nem Alonso rúgja a szabadokat, messze a legjobb lenne szerintem.

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#23824 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Willian nagyon gyenge mar megint.

kolozsibence
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2014. február 11., kedd 13:53
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23825 Hozzászólás Szerző: kolozsibence »

Ki kell mondani. Pedro sokkal jobban illik a rendszerbe, mint Willian. Több támadás is elhalt a jobb oldalon. Remélem Wili összeszedi magát.

Avatar
IsteniDiego
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2016. december 10., szombat 23:20
Kedvenc játékos: Diego Costa
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#23826 Hozzászólás Szerző: IsteniDiego »

Hihetetlen, hogy Willian minden mecccsen kepes kilogni lefele.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23827 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Wili megoldásai botrányosak.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#23828 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

Ott az a sok lóbaszó Stoke-játékos, Cahill mégis már másodszorra tud szabadon kapura fejelni :D

cech19960320
Hozzászólások: 3850
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#23829 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

na a kapusnak sokat kösztönhetnek... Alonsonál meg az lehet komolyabb lesz :/
szerk: szerencsére mégsem olyan csúnya.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#23830 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

http://www.eurosport.com/football/premi ... tory.shtml" onclick="window.open(this.href);return false;

Mindenkinek szimpatikus Michy, itt egy kis, talán megnyugtató cikk az egész szituról.
Lö Cikk írta:Batshuayi will not be ostracised, as we have seen in some recent manager/player relationships at Chelsea: ignored almost from the off, and left to train away from the group.

That is not Conte's style.

And when the Italian says he will work with him, to bring him up to the standard he is seeking, it is a statement of intent which has to be believed.
(Batshuayi nem lesz száműzve, ahogy azt az utóbbi menedzser/játékos kapcsolatok esetén láthattuk a Chelsea-nél: mellőzés a kezdetektől és a csapattól elkülönített edzések. Ez nem Conte stílusa. Amikor az olasz azt mondja, hogy együtt fog dolgozni vele és felemeli a neki megfelelő színvonalra, akkor az egy szándéknyilatkozatként is érthető.)
Bubi írta:Ha ilyen kategórikusan kijelented akkor biztos így láttad valahol, de hogy a meccsen Pedro volt többet a befejező posztján, az tuti. Hazard inkább a széleken próbálkozott..
Ha így nézzük, akkor Costa sem csatár, mert folyton kihúzódik ő is a szélekre, hogy helyet csináljon a befele húzódó Hazardnak. Nincsenek kötött posztok a támadó triónknál. Amúgy ugyancsak a cikkből:
But Conte has revealed how he told his players following the win over Crystal Palace that he intend to spend the week experimenting with options, before opting for Eden Hazard as a false nine – something vindicated by the eventual 3-0 win.

Avatar
zzzzz
Hozzászólások: 1690
Csatlakozott: 2008. február 2., szombat 19:34
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Bp.

Re: Aktuális meccsek

#23831 Hozzászólás Szerző: zzzzz »

kazomester írta:
rafanadal írta:2) Kell neki 10 meccs, hogy kapjon bajnoki érmet.
Ez már a 11. pályáralépése volt a PL-ben, szóval hacsak nem számolta el magát Conte, ez nem játszik.
És most már csak 5 kell, Cech is bajnok lett 1,5 éve. Mondom, szerintem Hazard miatt volt a csere, mert most még a szokásosnál is nagyobbat játszott.

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4609
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#23832 Hozzászólás Szerző: kazomester »

rafanadal írta:2) Kell neki 10 meccs, hogy kapjon bajnoki érmet.
Ez már a 11. pályáralépése volt a PL-ben, szóval hacsak nem számolta el magát Conte, ez nem játszik.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23833 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Igen, tulajdonképpen nem is volt stabilan befejezőemberünk, aki épp jókor tudott helyezkedni az ment oda, de szerintem Pedro érkezett legtöbbször és kevesebbet láttam hátrajárni mint mikor általában jobboldalt szerepel.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#23834 Hozzászólás Szerző: Dante »

Bubi írta:Ha ilyen kategórikusan kijelented akkor biztos így láttad valahol, de hogy a meccsen Pedro volt többet a befejező posztján, az tuti. Hazard inkább a széleken próbálkozott..
Mikor felállt a csapat (érts, midenki a helyére ment) akkor Hazard volt a csatár, Willian a jobb-, Pedro a balszélső. Az már más kérdés hogy a meccs 30%-ában mindenki össze-vissza van a pályán. (kivéve Courtois)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23835 Hozzászólás Szerző: Bubi »

AwayRoller írta:
Bubi írta:Csúnyán hangzik, de Pedro jelenleg jobb csatár mint Bats, ezért kezdett. Hihetetlen cseleket nyomott ma, nagyon feküdt neki a poszt. Agilis, agresszíven kapuratőr és elég jó a befejezése a poszthoz. Részemről egyébként ennyit arról a földhözragadt elvről, hogy befejezőembernek csak az erős testfelépítésű magas támadók a megfelelőek.
Ne zavarjon, hogy Hazard volt a false 9, nem Pedro :roll:
Ha ilyen kategórikusan kijelented akkor biztos így láttad valahol, de hogy a meccsen Pedro volt többet a befejező posztján, az tuti. Hazard inkább a széleken próbálkozott..
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4813
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#23836 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta:Csúnyán hangzik, de Pedro jelenleg jobb csatár mint Bats, ezért kezdett. Hihetetlen cseleket nyomott ma, nagyon feküdt neki a poszt. Agilis, agresszíven kapuratőr és elég jó a befejezése a poszthoz. Részemről egyébként ennyit arról a földhözragadt elvről, hogy befejezőembernek csak az erős testfelépítésű magas támadók a megfelelőek.
Ne zavarjon, hogy Hazard volt a false 9, nem Pedro :roll:

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9341
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#23837 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megyó írta:
Bubi írta:Csúnyán hangzik, de Pedro jelenleg jobb csatár mint Bats, ezért kezdett. Hihetetlen cseleket nyomott ma
?

Nem értem ez azt egészet. Nyerünk 12 meccs óta, de attól Pedro ugyanolyan képzetlen és eszetlen. Rendkívül fárasztó nézni a vergődését. Mindegy, ez egy örök vita marad itt a fórumon. Idegesítő szar játékos, akkor is ez lesz a véleményem ha veretlenül leszünk bajnokok. Michytől nem nehéz most jobbnak lenni, annyit játszott ma is, mint én.
Nem kedveled, ez van.:) Nehogy azt hidd hogy én a fanja vagyok, tudnék igazolni gondolkodás nélkül legalább 30 játékost a helyére aki jobb lenne, de el kell ismerni, idén nem rossz, sőt, már a jó határát súrolja. Ma Pl zseniális volt majdnem minden labdavezetése, látnod kellett neked is.:)

Ettől függetlenül remélem nem érzi azt Conte hogy telített a jobboldal...
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Bandi
Hozzászólások: 2728
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:13

Re: Aktuális meccsek

#23838 Hozzászólás Szerző: Bandi »

Megyó írta:
Bubi írta:Csúnyán hangzik, de Pedro jelenleg jobb csatár mint Bats, ezért kezdett. Hihetetlen cseleket nyomott ma
?

Nem értem ez azt egészet. Nyerünk 12 meccs óta, de attól Pedro ugyanolyan képzetlen és eszetlen. Rendkívül fárasztó nézni a vergődését. Mindegy, ez egy örök vita marad itt a fórumon. Idegesítő szar játékos, akkor is ez lesz a véleményem ha veretlenül leszünk bajnokok. Michytől nem nehéz most jobbnak lenni, annyit játszott ma is, mint én.
Értem én hogy nem szimpatikus sokaknak, de ez azért jó nagy baromság volt...

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#23839 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Mellesleg a becserélésére rengeteg magyarázat lehet. Csak néhány amire gondolni tudok:
1) Meg akarta tapsoltatni Hazardot.
2) Kell neki 10 meccs, hogy kapjon bajnoki érmet.
3) Sajnálja, mert játékot érdemelne, de mindig kerül nála jobb, becserélésért pedig nagyobb fizetést kap a szerződése alapján.
4) Más szerződésbeli kikötések, mint például ígéretet tettek neki x szereplésre és jelenleg távol áll ettől.
5) Januárban megy kölcsönbe és akart adni neki egy búcsúajándékot, hogy még egyszer pályára léphessen kékbe.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Aktuális meccsek

#23840 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Megyó írta:
Bubi írta:Csúnyán hangzik, de Pedro jelenleg jobb csatár mint Bats, ezért kezdett. Hihetetlen cseleket nyomott ma
?

Nem értem ez azt egészet. Nyerünk 12 meccs óta, de attól Pedro ugyanolyan képzetlen és eszetlen. Rendkívül fárasztó nézni a vergődését. Mindegy, ez egy örök vita marad itt a fórumon. Idegesítő szar játékos, akkor is ez lesz a véleményem ha veretlenül leszünk bajnokok. Michytől nem nehéz most jobbnak lenni, annyit játszott ma is, mint én.
Világ és Európa bajnok. BL és világkupa győztes. Minden hülye botlábú elmondhatja magáról.

Válasz küldése