Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#12001 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Havertz eddigi legjobb teljesitmenye Kekben.

Avatar
Apinho
Hozzászólások: 1098
Csatlakozott: 2016. szeptember 17., szombat 12:21
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12002 Hozzászólás Szerző: Apinho »

Kár érte, ettől függetlenül Kai nagyon él. Timo meg nem :(

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#12003 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

kecske01 írta: 2021. március 8., hétfő 21:13 Nevetseges a biro
Nem, ez jogos... bicepsz környékével vette le, ha ellenünk történik egy ilyen, mindenki egyből rávágná,hogy szabálytalan.
Ez valóban inkább kéz mint nem

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12004 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem is kéz volt, bár kár érte, klasszis megoldás volt a beadás és a befejezés is.

Mondjuk azt nem tudom miből bizonyosodtak meg róla, mert a var képei alapján nem volt eldönthető.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#12005 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Nevetseges a biro

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12006 Hozzászólás Szerző: Pityee »

AwayRoller írta: 2021. március 8., hétfő 20:57
Bubi írta: 2021. március 8., hétfő 20:51 Havertz abszolút hasznos ma, jól mozog, belemegy a fightokba és nem csodálkozik ha nem kap semmit egy tökönrúgásért. Így tovább és lesz néhány álmatlan éjszakája Tuchelnek a felállás miatt.
Épp a BTSportsos elemzésben feldobták, hogy Gomes után(6,2) a legtöbbet fedte le 6,0 km-el az első félidőben :shock:
Sokkal jobban tolja mint Zijes, ez nem kérdés.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#12007 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

AwayRoller írta: 2021. március 8., hétfő 20:52
Amazing24 írta: 2021. március 8., hétfő 20:36 Nagyon kellett ez a gol, hiszen brutalisan betolta a buszt az everton :mrgreen:
A szervezett játék mostmár busz?! :D
Az elso 20 perc szamomra egyertelmu buszozas volt az Everton reszerol, konkretan mind a 10 mezonyjatekos a kapujuk elott 20-25 meterrel vedekezett. Nem tudom szandekosan e, de 89-11 labdabirtoklasi arany kitunoen tukrozi. Nem is tudom lattam e mar ilyen landabirtoklasi aranyt a PL-ben 20 perc idotartamot tekintve.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#12008 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Bubi írta: 2021. március 8., hétfő 20:51 Havertz abszolút hasznos ma, jól mozog, belemegy a fightokba és nem csodálkozik ha nem kap semmit egy tökönrúgásért. Így tovább és lesz néhány álmatlan éjszakája Tuchelnek a felállás miatt.
Épp a BTSportsos elemzésben feldobták, hogy Gomes után(6,2) a legtöbbet fedte le 6,0 km-el az első félidőben :shock:

cech19960320
Hozzászólások: 3840
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#12009 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Ahogy én látom eddig:

Mendynek alig volt dolga, de amikor kell, magabiztos.

Azpi és Zouma stabil de semmi extra.
Chris tanár eddig ma is, és még egy gólpasszt érő labdát is kiosztott.
James nekem kicsit halovány előre és hátra is.
Alonso eddig hátra vállalható, előre pedig elég veszélyes.

Jorginho egy hülye szabálytalanságtól eltekintve korrekt teljesítményt hoz, sok labdát szerez.
Kova szerintem túlpörgött, ma nem érzi a ritmust.

CHO az elején nagyon pontatlan volt, de elkapta a fonalat és egyre veszélyesebb.
Werner ma 2x jól indult be, de azon kívül picit súlytalan. Viszont rendszeresen elvisz egy védőt Havertz útjából.
Havertznek pedig ez a kötetlen támadó a posztja. hol visszalép, hol a szélen, hol középen tűnik fel.
ugyan hibázott is párszor, de ha azt a kupameccset nem számoljuk, ez az eddigi legjobban alakuló meccse, és néhány mozzanatnál már kezdett emlékeztetni a 'Kusenes mozgására, játékára.

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4767
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#12010 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Amazing24 írta: 2021. március 8., hétfő 20:36 Nagyon kellett ez a gol, hiszen brutalisan betolta a buszt az everton :mrgreen:
A szervezett játék mostmár busz?! :D

Havertz elég szépen éledezik, viszont Werner még mindig nagyon pontatlan. Eleinte vicces volt, ahogy próbálták a fejére ívelni a hosszú labdákat, aztán inkább Havertz húzódott középre. Ha így folytatja, volna fantázia egy CHO - Havertz - Mount támadó trióban.

Chris is szépet mentett, a pool elleni kétes piroslapja jutott eszembe. Ki tudja, ha ott nem szóratja ki magát és veszít önbizalmat, lehet idén végig képes lett volna erre a teljesítményre.

A pletykált középpályás érkező pedig nagyon is indokolt, főleg annak fényében, ha Jorg és Kova összeszerencsétlenkedne vagy 10-15 mezőnygólt egy évben, sokkal könnyebb dolgunk lenne. Most is legalább 3üal mehetnénk, ha tudnának lőni.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9287
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#12011 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Havertz abszolút hasznos ma, jól mozog, belemegy a fightokba és nem csodálkozik ha nem kap semmit egy tökönrúgásért. Így tovább és lesz néhány álmatlan éjszakája Tuchelnek a felállás miatt.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12012 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Hihetetlen a ket nemet mennyire balszerencses, Timo a par centis leseivel elvett goljai, most a mait is ongolnak adtak vegul... pedig megerdemelte Havertz, jol nyomja ma, sokkal jobb mint Ziyech. Jo lett volna, ha Alonso belovi a ziccert es 2-0 megyunk a pihenore, bar oszinten szolva megint uraljuk a meccset az Evertonban eddig nincs benne a gol. Nagyon kell a 3 pont, felolem maradhat 1-0 is csak legyen meg.

zs198
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#12013 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Alonso baszki😡😡😡
Mekkora lett volna
GO BLUES

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6849
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#12014 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Havertz mintha agilisabb lenne a korabbiakhoz kepest. Nehez játszani most az Everton ellen. Nagyon masszivak.

zs198
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#12015 Hozzászólás Szerző: zs198 »

70-30 as labdabirtoklás... ez már meg sem lep👏🏼
Csak legyen meg a 3 pont! 😉
GO BLUES

Amazing24
Hozzászólások: 2489
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#12016 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Nagyon kellett ez a gol, hiszen brutalisan betolta a buszt az everton :mrgreen:

Avatar
Anti
Hozzászólások: 2268
Csatlakozott: 2005. december 17., szombat 21:25
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

Re: Aktuális meccsek

#12017 Hozzászólás Szerző: Anti »

zs198 írta: 2021. március 5., péntek 0:10 Szép volt fiúk!
Gratula!

Azért az Anfieldről elhozni 3 pontot nem semmi👍🏼
Sokan megtették már előttünk mostanában 😄
Carefree, wherever we may be,
We're the famous CFC

Cappy
Hozzászólások: 582
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#12018 Hozzászólás Szerző: Cappy »

kecske01 írta: 2021. március 5., péntek 13:02 Puli meg Ziyech is nagyon gyenge volt ebben a tegnapi szerepkorben. Ki kene erre valamit talalni, mert sok jatekos elol nem tudjak kihozni magabol a maxot. Mount meg Wernernek fekszik ez a taktika. Odoi-t meg talan el tudnam kepzelni ebben a szerepkorben a csatar mogott.
Ziyech-el egyetertek. Pulisic alig jatszik, így a második felido alapjan, amikor 15 percet leszamitva csak védekeztünk, nem jogos egy csatárrol velemenyt formálni. Ha Tuchel adna neki is 2-3 meccset kezdőként, akkor jobban lehetne latni mennyire illik bele ebbe a rendszerbe.

Nagy kár lenne szerintem őt is elpazarolni és elengedni a Bayern-be, mert Salah 2 lenne a srac velemenyem szerint. De igy, hogy alig kap lehetoseget szerintem le fog lépni és meg is lehet erteni. Én benne látom az egyik legtöbb fantáziát a jelenlegi keretből.

James szerintem gyenge volt tegnap, én Azpi helyén kiprobalnam, bar most valószínű Tuchel nem akarja megbontani a működő védősort.

edeskeves
Hozzászólások: 3113
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#12019 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Bandi írta: 2021. március 5., péntek 13:09
kecske01 írta: 2021. március 5., péntek 13:02 Puli meg Ziyech is nagyon gyenge volt ebben a tegnapi szerepkorben. Ki kene erre valamit talalni, mert sok jatekos elol nem tudjak kihozni magabol a maxot. Mount meg Wernernek fekszik ez a taktika. Odoi-t meg talan el tudnam kepzelni ebben a szerepkorben a csatar mogott.
Szerintem is CHO-t kellene inkább erőltetni elől, James kezd belejönni ebbe a wing-back pozícióba, jó lesz ő oda. Na meg Havertz-et kellene nyomni, jó lenne azért ha a szezon végére valamennyire elkapná a fonalat.
Mindenkepp kiprobalnam ugyanabban a szerepkorben, ahol Ziyech jatszott tegnap es a MU ellen is, Werner mogott-mellett szerintem az fekudne neki, remelem csak azert nem jatszik meg, mert nem teljesen kerult olyan allapotba a serulese utan. Ziyech nalam kijatszotta magat a kezdobol az utobbi ket meccsen, johet Havertz. (Vagy igazabol barki)

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6709
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#12020 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Jorgi tegnap: (illetve adott egy gólpasszt Wernernek)

Jorginho's game by numbers for Chelsea vs. Liverpool:
100% aerials won
87% passing accuracy
81 touches
5 tackles (most)
3 interceptions (most)
2 ball recoveries
2 fouls won
1 clearance
1 block
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése