Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6934
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11961 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Cappy írta: 2021. április 28., szerda 7:16 Bar boven nyerheto lett volna a meccs, elegedetetlenek nem lehetunk igy sem. Wernerrel kell valamit kezdeni, vagy kihagyni a csapatbol, egyenlore nagyobb fek a palk mint segitseg.

Pulisicet be lehetne tenni Werner helyere, ha a gyorsasag a fo szempont Tuchelnel, es mellé mehetne Mount es Odoi. A gyors tamadok megmaradnanak es Pulisic joval hatékonyabb mint Werner.

Azpi az elso felidoben szerintem nagyon jol jatszott, de el is faradt egy felido alatt ott. Nem az az o posztja.
Werner nagyon hasznos a mezonyben. Meg amugy tegnap 2x is szarul ugrattak ki, arrol nem o tehet, hogy szar labdat kap. Ziccer az ciki volt.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11962 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Kanté lett a meccs embere egyébként! 8)

Kép
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Amazing24
Hozzászólások: 2495
Csatlakozott: 2011. augusztus 29., hétfő 13:31
Kedvenc játékos: John Obi Mikel

Re: Aktuális meccsek

#11963 Hozzászólás Szerző: Amazing24 »

Csalodottak, ha nem is, de hianyerzetunk mindenkepp lehet, ami Tuchel es a csapatot dicseri. Kis tulzassal, az elso 30 percben tovabbjuthattunk volna, a Realnak koze nem volt a meccshez.

Hihetetlen pali amugy ez a Tuchel, en nagyon kedvelem. 3 honap leforgasa alatt jelenleg ott jarunk, hogy a Real Madrid konkretan sundiszno allasba, a jatekunkhoz alkalmazkodva lep ellenunk palyara. Mourinhonak az elso korszakat leszamitva nem tudom, hogy ult e ekkora taktikai zseni a padon. Nagyon bizakodo vagyok a jovot illetoen. Hosszu evek utan ugy erzem, nagy dolgok kuszoben allunk.

fst200
Hozzászólások: 908
Csatlakozott: 2015. augusztus 29., szombat 18:32
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11964 Hozzászólás Szerző: fst200 »

Szép volt fiúk! Nagyon jól játszottunk tegnap, azért durva hogy a Real kerete színte a három, négyszeres bl győztes magból áll, van rutin azért bőven
Nálunk pedig itt van ez a brutál jó fiatal csapat akik bármeddig eljuthatnak, sokat fogjuk még látni őket a bl döntőben, végre jön egy 2004 korszak, hogy ott vagyunk az elitbe

Cappy
Hozzászólások: 590
Csatlakozott: 2013. június 13., csütörtök 22:20

Re: Aktuális meccsek

#11965 Hozzászólás Szerző: Cappy »

Bar boven nyerheto lett volna a meccs, elegedetetlenek nem lehetunk igy sem. Wernerrel kell valamit kezdeni, vagy kihagyni a csapatbol, egyenlore nagyobb fek a palk mint segitseg.

Pulisicet be lehetne tenni Werner helyere, ha a gyorsasag a fo szempont Tuchelnel, es mellé mehetne Mount es Odoi. A gyors tamadok megmaradnanak es Pulisic joval hatékonyabb mint Werner.

Azpi az elso felidoben szerintem nagyon jol jatszott, de el is faradt egy felido alatt ott. Nem az az o posztja.

Avatar
koni0725
Hozzászólások: 3195
Csatlakozott: 2008. december 13., szombat 0:18
Kedvenc játékos: James
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: London

Re: Aktuális meccsek

#11966 Hozzászólás Szerző: koni0725 »

Azert azoknak, akik most nem elegedettek a meccs eredmenyevel megneztem volna a reakciojat, amikor Januarban valaki azt mondta volna nekik, hogy marpedig az Atleticot legyozve idegenben lott gollal tovabbjutasra fogunj allni a Real Madrid ellen a BL elodontoben! :D

Valoban kar, hogy az elso gol utan nem folytattuk azt a pressinget, amivel a Real nem tudott mit kezdeni, bar megertem, hogy a bekapott gol kicsit visszavette a fiukat. Osszessegeben viszont elegedett vagyok a csapattal, szervezett, erett jatekot mutattunk, minden eselyunk megvan a bizakodasra a visszavago elott. Csak igy tovabb!
211! NEW RECORD!

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#11967 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Amazing24 írta: 2021. április 27., kedd 22:51 Ez a meccs nyerheto lett volna, akar tobb gollal is. Sajnalhatjuk es remelgetoleg nem fizetunk tul nagy arat.
Jol allunk, idegenben lott golunk megvan. Es ismerjuk a csapatot, egykonnyen nem fogjuk engedni, hogy golt lojjenek a masodik meccsen. Remelhetoleg ott mar Werner nem szol bele a dolgokba, hanem Havertz, Giroud, Tammy kozul valaki.
Masodik felido olyan volt, mint amire szamitani lehetett meccs elott, az elso felidoben 2-3 gollal nagy elonybe kerulhettunk volna. Osszessegeben elegedett vagyok az eredmennyel, meg azzal ahogy Kante nyomta tamadokat megszegyenitve sokszor :D

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#11968 Hozzászólás Szerző: emsanya »

trueblue11 írta: 2021. április 27., kedd 23:12 Azért nem játszik Giroud és Tammy, mert lassúak. Werner helyzeteit vakon belőnék, de nagy eséllyel oda sem tudnának kerülni, és védekezésben sem tudnának úgy letámadni. Az első félidőben nem tudtunk volna így átszaladni rajtuk.
Ugyanezt gondolom en is. Plane ilyen talajon az anyahajo gyorsasagu Giroudval semmire se mentunk volna. Werner gyorsasaga nem egy fontos meccsen hozott golt.

Egyebkent sztem a Fulham ellen lesz rotalas szoval siman lehet hogy Giroud vagy Abraham jatszani fog.

Avatar
focimark
Hozzászólások: 4005
Csatlakozott: 2009. december 28., hétfő 13:25
Kedvenc exjátékos: Lampard Costa Mata

Re: Aktuális meccsek

#11969 Hozzászólás Szerző: focimark »

Christensenrol viszonylag keves szo esik, pedig ma is kivaloan jatszott es elkepesztoen jo szezonja van. Raadasul ma nem a megszokott posztjan kapott szerepet.

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#11970 Hozzászólás Szerző: broduer »

trueblue11 írta: 2021. április 27., kedd 23:12 Azért nem játszik Giroud és Tammy, mert lassúak. Werner helyzeteit vakon belőnék, de nagy eséllyel oda sem tudnának kerülni, és védekezésben sem tudnának úgy letámadni. Az első félidőben nem tudtunk volna így átszaladni rajtuk.

Megannyi meccset hoztunk már nagy csapatok ellen clean sheettel, ideje a legfontosabbat is megcsinálni. Azpit viszont nem érzem elég jónak a szélre , ha nem fér be a CB-k közé, akkor padozzon.
Na igen, ebben van valami. Mondjuk én úgy általában gondoltam Giroud mellőzésére, nem feltétlen ezen a meccsen. Azpi valóban sokat hibázott ma, nem tom minek őt ott erőltetni, James simán megjátssza azt amit ő + jobb támadásban.

Avatar
trueblue11
Hozzászólások: 64
Csatlakozott: 2011. augusztus 14., vasárnap 15:33

Re: Aktuális meccsek

#11971 Hozzászólás Szerző: trueblue11 »

Azért nem játszik Giroud és Tammy, mert lassúak. Werner helyzeteit vakon belőnék, de nagy eséllyel oda sem tudnának kerülni, és védekezésben sem tudnának úgy letámadni. Az első félidőben nem tudtunk volna így átszaladni rajtuk.

Megannyi meccset hoztunk már nagy csapatok ellen clean sheettel, ideje a legfontosabbat is megcsinálni. Azpit viszont nem érzem elég jónak a szélre , ha nem fér be a CB-k közé, akkor padozzon.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#11972 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Buszke vagyok a csapatra! Ki mondta meg ezt par honapja hogy a Real majd osszeszarik tolunk a BL elodontoben? 5 vedovel jatszott a nagy real...

Még 1 gol benne lehetett volna de így is nagyot ment mindenki, minden meccs hetek ota elet-halal es megpusztulunk de megyunk elore. Nagyon reg lattam ilyen szervezett csapatot mint a mienk.

Pont leszarom ha ki is esunk a visszavagon akkor is nagyon emlekezetes eddig minden!

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4817
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#11973 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Meccs előtt bármikor aláírtam volna az 1-1-et, a játék képe alapján viszont már nem. Borzasztó a helyzetkihasználásunk és a BL-re nézve lenne cink, ha így behúznánk. Tuchel is vagy betojt vagy nem szóltak neki, hogy a BL-ben 5-öt lehet cserélni, mert a CHO-Tammy-Giroud trióból bár egy elfért volna úgy 20-30 percre.

Ja és a második félidőre jól jött a kávé, Bubi :wink:

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6474
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#11974 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta: 2021. április 27., kedd 22:00 Alonso-t be kéne tenni centerbe, simán továbbmennénk.
Alonso-t centerben, Azpi-t Kanté mellé és egyből két gyenge pont lenne két jobb opcióval pótolva.

Havertz nem volt olyan rossz mint szokott, de számomra nagyon furcsa hogy ő és Werner a két csatár opciónk, amikor egyikőjük sem igazi befejező és van két hatékonyabb játékosunk. Mintha Tuchel direkt nem akarná a kézenfekvőt választani. (Ugyanez Ziyech-nél, mint egyetlen kreatív játékos, bár ő legalább szereplő)

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11975 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A pontrúgásaik tényleg veszélyesek, túl sok a törpe nálunk, ezzel még megszívhatjuk.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6777
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11976 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Azért Kante ma is megmutatta, hogy miért tartják a világ egyik legjobb játékosának. Eszméletlen a pali. Kicsi sajnáltam, hogy pulit lekapta Tuchel, mert utána meg is halt a támadojátékunk. Összességében nem rossz az 1-1, legyen a visszavágó egy békés 0-0 8)
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Crap
Hozzászólások: 995
Csatlakozott: 2013. január 5., szombat 17:41

Re: Aktuális meccsek

#11977 Hozzászólás Szerző: Crap »

A Real egyetlen előnye, hogy sokkal magasabbak és erősebbek mint a mi játékosaink, főleg középpályán. Militao, Varane, Benzema, Casamiro, még Kroos is. Minden helyzetük be adásból illetve a szogleteik életveszélyesek. Erre rá segített nekik, hogy az esős idő miatt sokszor előre kellett vágnunk a labdát a kipasszolgatas helyett és így jóval kevesebbet tudtuk birtokolni a labdát.
Wernert és Havertzet is el kell felejteni elől szerintem, de ez sajnos nem fog megtörténni.

Abszolút hozható a visszavágó, amúgy ezzel a játékkal, sőt ha Werner nem balfasz ezt a meccset is hoztuk volna.

Avatar
White
Hozzászólások: 3447
Csatlakozott: 2011. január 31., hétfő 12:49
Kedvenc játékos: Eden Hazard
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba.
Tartózkodási hely: Dunaszerdahely

Re: Aktuális meccsek

#11978 Hozzászólás Szerző: White »

Srácok szerintem kicsit szálljunk vissza a földre és gondoljunk abba bele hogy pár hónappal ezelőtt álmodni se mertünk volna hogy itt leszünk az elődöntőben. Persze lehetett volna jobb eredmény is de azt tudtuk hogy talán egyéni megvilanásaik az egyetlen fegyverük , és igen nekik van csatáruk ..

Ettől függetlenül szerintem mindeki büszke és elégedett lehet , előnyből várjuk a visszavágót
Kante MOTM
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára White 2021. április 27., kedd 22:58-kor.
#OnceABlueAlwaysABlue

DrAd
Hozzászólások: 104
Csatlakozott: 2016. augusztus 27., szombat 19:23
Kedvenc játékos: Terry

Re: Aktuális meccsek

#11979 Hozzászólás Szerző: DrAd »

Az mindenképpen pozitív, és mutat valamit, hogy a Real tele gatyával állt ki ellenünk, és mi irányítottuk a mérkőzést.

HA lenne csat..áá..ru..nk...hagyjuk..

Avatar
broduer
Hozzászólások: 1701
Csatlakozott: 2010. február 22., hétfő 11:27
Kedvenc játékos: petr cech
Tartózkodási hely: Pilisvörösvár

Re: Aktuális meccsek

#11980 Hozzászólás Szerző: broduer »

Ha Tuchelt most már el lehet valamiért kritizálni, akkor az a két német erőltetése. Giroud már meccsek óta nem játszik egy percet sem, pedig amikor játszott fosta a gólokat + hasznos is volt a mezőnyben. Abraham szerintem ilyen szintre nagyon súlytalan, de azért az ő mellőzése is érdekes. Ahogy CHO is megérdemelné néha a játékperceket.

Válasz küldése