Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#11581 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Remelem Christensen serulese nem komoly.

Ha esetleg belovik a masodikat le kell fosni a faszba ezt a meccset es menteni aki mentheto még.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11582 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Megúsztuk... Ezen a szinten már kőkeményen büntetik a hibákat, mi kettőt hibáztunk, majdnem 2-0 nekik...

Christensent nem hibáztatom, felpattanás után a labda olyat csavarodott, hogy arra nem számíthatott.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
James Lee
Hozzászólások: 1560
Csatlakozott: 2008. december 29., hétfő 19:18
Kedvenc exjátékos: Lampard Drogba Kante RLC
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#11583 Hozzászólás Szerző: James Lee »

Kapus van itt, kérem. Bánat.

dacultras
Hozzászólások: 770
Csatlakozott: 2010. augusztus 27., péntek 21:32
Kedvenc játékos: Lampard
Kedvenc exjátékos: Drogba

Re: Aktuális meccsek

#11584 Hozzászólás Szerző: dacultras »

Bohoc :mrgreen:

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4800
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#11585 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Sterlingnek a pályán sem szabadna lennie, ez a tizi meg egy vicc.

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1672
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#11586 Hozzászólás Szerző: Traxver »

így elkúrni a félidő végét :evil:

zs198
Hozzászólások: 562
Csatlakozott: 2016. január 15., péntek 11:12
Kedvenc játékos: Mount
Kedvenc exjátékos: JF Hasselbaink

Re: Aktuális meccsek

#11587 Hozzászólás Szerző: zs198 »

Sziasztok!

Sajna nem tudom nézni a meccset😞!

Jók vagyunk?
Vagy sima city győzelem lesz???
GO BLUES

Avatar
Bazsi
Hozzászólások: 379
Csatlakozott: 2011. december 10., szombat 20:22
Kedvenc exjátékos: Lampard
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccsek

#11588 Hozzászólás Szerző: Bazsi »

A kopasz féreg megint jól fúj :)

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4800
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#11589 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Ez a Sterling belépő hogy a herébe nem piros?!

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#11590 Hozzászólás Szerző: emsanya »

És Havertz 21 éves, tegyük hozzá. Már sok felnött meccse is van, ki tudja hol állhat meg.

Örülük hogy Tuchel megtalálta a helyét és ki tudja hozni belőle a maxot. A csávonak engedni kell a szabadsagot a pályán mert ösztönös zseni. De az is durva mennyit képes futni.

Curtoist át akarta emelni és majdnem bejött beteg állat :D

Avatar
Pilgrim
Hozzászólások: 1890
Csatlakozott: 2010. augusztus 23., hétfő 9:50

Re: Aktuális meccsek

#11591 Hozzászólás Szerző: Pilgrim »

Egyetertek az elottem szolokkal, Havertz tegnap is megmutatta, miert tartjak Nemetorszag es korosztalya legtehetsegesebb jatekosonak. Szerintem a kovetkezo szezonban lesz o az igazi, hatalmas tehetseg. Benne es Mountban erzem leginkabb a fiataljaink kozul, hogy minden eselye megvan az aranylabdara a jovoben. Ha Havertz es Mount ilyen utemben fejlodnek, akkor a vilag legjobbjai lesznek a posztjukon.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11592 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Hawaii írta: 2021. május 6., csütörtök 15:53
Pityee írta: 2021. május 6., csütörtök 15:31
Dante írta: 2021. május 6., csütörtök 15:27 Mindenki meg lett dicsérve aki megérdemli (mindenki), viszont én Havertz-et szeretném kiemelni.

A tegnapi meccs alapján el tudom hinni, hogy van alapja a körülötte lévő hype-nak. Még mindig úgy néz ki mozgás közben mint egy telisz@rt gatya, de rengeteg hasznos megoldása van - valószínűleg a furcsa mozgásának köszönhetően.

Ami különösen tetszett, hogy mekkorát küzdött Ramos-szal, nem hagyta magát elnyomni, fizikailag teljesen egyenrangú volt a spanyollal. Szezon elején 50 perc után teljesen elkészült az erejével, úgy néz ki mostanra utolérte magát.
Mondjuk az tény, hogy taknyosra szopatta a real védelmet. Csak 2-3 bebőrözést számoltam nála, amit olyan könnyedén osztott ki, hogy öröm volt nézni.
Ha már Havertz és a szívatás... :D https://twitter.com/V41324/status/1390188974308794369
Ezen majdnem behugyoztam meccs közben...:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11593 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Havertznek szerintem ez volt legjobb meccse nálunk. A befejezésein még csiszolni kell, rúghatott volna egy mesterhármast, szerencsére a real nem büntetett a kihagyott helyzetekért, mert úgy most mindenki Kait szídná.

Werner is jó volt, szinte hiba nélkül játszott és fontos gólt szerzett.

Kell sajnos a helyzetkihasználásunkról beszélni, mert ugyan nyertünk és megérdemelnek minden elismerést, de nem mindegy, hogy 3-1el vagy 10-1el megyünk tovább, mert minden nagyképűség vagy irreális elvárás nélkül legalább 10 olyan helyzetet dolgoztunk ki a két meccsen amire azt mondja mindenki, hogy "ezt be kell tudni lőni"". A 10ből 3at belőttünk, elégnek bizonyult, de a city nem fog ennyi ziccert engedni.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#11594 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

Pityee írta: 2021. május 6., csütörtök 15:31
Dante írta: 2021. május 6., csütörtök 15:27 Mindenki meg lett dicsérve aki megérdemli (mindenki), viszont én Havertz-et szeretném kiemelni.

A tegnapi meccs alapján el tudom hinni, hogy van alapja a körülötte lévő hype-nak. Még mindig úgy néz ki mozgás közben mint egy telisz@rt gatya, de rengeteg hasznos megoldása van - valószínűleg a furcsa mozgásának köszönhetően.

Ami különösen tetszett, hogy mekkorát küzdött Ramos-szal, nem hagyta magát elnyomni, fizikailag teljesen egyenrangú volt a spanyollal. Szezon elején 50 perc után teljesen elkészült az erejével, úgy néz ki mostanra utolérte magát.
Mondjuk az tény, hogy taknyosra szopatta a real védelmet. Csak 2-3 bebőrözést számoltam nála, amit olyan könnyedén osztott ki, hogy öröm volt nézni.
Ha már Havertz és a szívatás... :D https://twitter.com/V41324/status/1390188974308794369

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11595 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Dante írta: 2021. május 6., csütörtök 15:27 Mindenki meg lett dicsérve aki megérdemli (mindenki), viszont én Havertz-et szeretném kiemelni.

A tegnapi meccs alapján el tudom hinni, hogy van alapja a körülötte lévő hype-nak. Még mindig úgy néz ki mozgás közben mint egy telisz@rt gatya, de rengeteg hasznos megoldása van - valószínűleg a furcsa mozgásának köszönhetően.

Ami különösen tetszett, hogy mekkorát küzdött Ramos-szal, nem hagyta magát elnyomni, fizikailag teljesen egyenrangú volt a spanyollal. Szezon elején 50 perc után teljesen elkészült az erejével, úgy néz ki mostanra utolérte magát.
Mondjuk az tény, hogy taknyosra szopatta a real védelmet. Csak 2-3 bebőrözést számoltam nála, amit olyan könnyedén osztott ki, hogy öröm volt nézni.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6472
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#11596 Hozzászólás Szerző: Dante »

Mindenki meg lett dicsérve aki megérdemli (mindenki), viszont én Havertz-et szeretném kiemelni.

A tegnapi meccs alapján el tudom hinni, hogy van alapja a körülötte lévő hype-nak. Még mindig úgy néz ki mozgás közben mint egy telisz@rt gatya, de rengeteg hasznos megoldása van - valószínűleg a furcsa mozgásának köszönhetően.

Ami különösen tetszett, hogy mekkorát küzdött Ramos-szal, nem hagyta magát elnyomni, fizikailag teljesen egyenrangú volt a spanyollal. Szezon elején 50 perc után teljesen elkészült az erejével, úgy néz ki mostanra utolérte magát.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9329
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#11597 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Kiváncsi lennék meccs végén Modric mit mondott Mountnak. Szerintem ők hasonló játékosok.

Olyan önbizalma van a gyereknek, sugárzik, de jó értelemben. Szólt neki valamit MODRIC -csupa nagy betűvel- ő meg így halál lazán a hóna alá csapta...:D
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

edeskeves
Hozzászólások: 3117
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#11598 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

AwayRoller írta: 2021. május 6., csütörtök 6:35 A csapat teljesítménye mellett két emberkét szeretnék kiemelni, akik szerintem viszonylag kevés felszopkodást kapnak, úgy a médiában, mint itt a fórumon.

Az első az Mendy - a sz*ros kis underdog kapusunk, akit azért hoztunk, hogy legyen valaki Kepa helyett, amíg szerzünk valaki klasszist... Hát az ürge ma kivédte a margit szemgolyóját is és meccsek óta bemutat jó pár bravúrt. Lélektanilag sokat számított, hogy 1-0nál nem tudtak kiegyenlíteni, így tovább tolhattuk a saját játékunk. Nagyon tetszett, hogy mostmár bátran utasítgatja a védelmet és leszedi annak a fejét, aki hibázik (tegnap egy Rüdigeres szitu ugrik be :D ) Le a kalappal előtte és persze Cech előtt, aki felfedezte.

A második az pedig Mr. Chelsea. Rengetegszer megkapta a szezon elején és főleg tavaly(akkor néha jogosan), hogy csak azért játszik mert ő a "kiskedvenc". Az angol válogatottnál is nem egyszer kérdőjelezték meg, hogy miért ő kezd Grealish helyett, nálunk ugye Havertz helyett. Hát Lamps kis kedvence, szerintem túlzás nélkül kijelenthető, hogy a csapat húzóemberévé nőtte ki magát. Cselek, irányváltások, nagy intenzitás, jól lát, passzol, lő.... nálam mostmár utcahosszal vezeti a Fodennel való összevetést. A technikai és fizikai adottságai mellett meg mentálisan is rendben van, képes nyilatkozni egy Szoboszlai "gondoltamcsakellövömmár" szerénységűt, hogy még életében nem nyert semmit, úgyhogy nagyon szeretné ha ezt a két döntőt meg tudnánk nyerni. Két lábbal a földön jár és mégis... szerintem nincs már olyan, aki egy Chelsea XI-et nélküle vázolna fel.
Tavaly azert jo par olyan meccse volt Mountnak amikor ugy tunt, hogy tenyleg sokszor erdemtelenul nyomatja Lamps csak azert mert kedveli, voltak idoszakok amikor elegge nem ment neki.
Azota viszont olyan fejlodesen ment keresztul, hogy halas vagyok neki, hogy akkor nem vette ki a kezdobol es folyamatosan jatszatta, mert olyan szintre fejlodott, hogy a legrosszabb meccsen is hoz egy atlagot amivel nem log ki lefele. De altalaban nem ez van, hanem a csapat vezerei kozt van es olyan lendulettel jatszik es remek megoldasai vannak, hogy az egyik kedvencemme novi ki magat lassan. Teszi ezt Liverpool, Real Madrid stb szintu csapatok ellen, tehat nem csak egy olyan tehetseg aki anglian belul a kis csapatok ellen neha megvillan, hanem komoly szinten is hozza amit tud.
Legjobban ugy tudnam osszefoglalni a mondandom lenyeget, hogy ha osszehasonlitom a tavalyi Bayern elleni parharcot a mostani top csapatok elleni szereplesevel. Amig tavaly elnyomtak meg teljesen mas szint volt sebessegben, megoldasokban addig most a tegnapi meccsen is pl egy Sergio Ramost forgatgatott, Liverpool ellen gyoztes gol stb mindez szamomra jol mutatja, hogy oriasit fejlodott a jateka minden teren es lassan a nemzetkozi sajto is kezdi elismerni, hogy egy oriasi tehetseg.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6758
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#11599 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Jaj egyébként ha esetleg valaki még nem tudná a tegnapi meccs embere Kanté lett, az ég pedig még mindig kék, a fű meg zöld 8) Ngoloooooo

https://scontent.fbts8-1.fna.fbcdn.net/ ... e=60B81B38
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
AwayRoller
Hozzászólások: 4800
Csatlakozott: 2008. július 1., kedd 18:24
Kedvenc játékos: -
Kedvenc exjátékos: Azpi Kanté Lamps Zola

Re: Aktuális meccsek

#11600 Hozzászólás Szerző: AwayRoller »

Pityee írta: 2021. május 6., csütörtök 7:43 Nagyon szép jelenet volt az is, amikor a lefújás után ő volt az egyik aki megkönnyezte a döntőbe jutást! :)
Tehetség alapján talán ő az egyedüli a tegnapi kezdőből, akinek max távoli álom lehetett egy BL döntő. Egy sokadvonalas játékos volt, amíg Sarri be nem tette alibizni, aztán hozta magával. Az, hogy most is kezdő persze magának és az egyéniségének köszönheti, tehát nem az érdemeiből akarok elvenni. Ha már döntős párhuzam, akkor legjobban Meireleshez tudom hasonlítani nyers tehetség/hozzáállás aránya alapján.

Válasz küldése