Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#17461 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Conte karrierje a Juventus-nál is ugyan ez volt. Balhék, veszekedések, megromlott viszony Agnelliékkel, ezek eredményeként leromló teljesítmény. Nem egy egyszerű faszi. Pedig tényleg lenyűgöző ahogy ezer fokon ég és tényleg nagyon jó húzásai vannak, de talán ezért nem kapkodnak érte. Nyáron szóbahozták a Real-lal, ők Solarit választották, a Milan maradt Gattuso-nál, később az MU is kében volt.. Persze lehet hogy ő nem akar dolgozni, nem tudom, de ahhoz képest hogy milyen momentumai voltak jól el van tűnve.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17462 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Neharagudjatok én ilyen sms sztoriknak meg újságoknak nem nagyon akarok hinni, ki tudja ezekből mennyi az igazság. Costárol mindenki tudja mekkora iq betyár és mennyire kezelhetetlen. Ráadásul minden második héten azt hangoztatta hogy mennyire visszavágyódik az atletibe. Nem csodálom hogy ezekután Conte is ugy állt hozzá ahogy. Contenak mindig is olyan emberek de inkább harcosok kellettek akik tűzbe mennek érte és a csapatért. Igaza volt, ha valaki nem támogatta teljes mellszélességgel a csapatot, akkor az nem kell ide.Nem szabad azt sem elfelejteni, hogy Contenak volt töke kirakni a csapatból a félkegyelmű Williant. Lehet már itt sem lenne azóta, ha ő itt marad. De kérdezem én, melyik játékos hiányozna annyira, akit Conte mellőzött? Costa, Willian, DL? Egyik se. DL helyett is már régesrég más középhátvédet kellett volna igazolni. Ő is csak romlik évről évre.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17463 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta:Szerintem nem ugy lett idehozva, hogy beigertek neki 500milliot, hogy annyibol erosithet, nyilvan volt megbeszeles ahol felvazoltak neki a lehetosegeket. Valamint nem o volt az akinek az elso eredmenyes szezonja utan valtoztattak a szerzodesen jo iranyban? Ezutan a sajtoban kopkodte a klubot, a cserei, ha Sarrira azt mondjak, hogy bamban all a pad mellett o sertodotten beleszrt egy jo par meccsen keresztul, sms-ben taho modon eluldozte az utobbi evek legjobb csatarat, elveszitette az oltozot is ez miatt, az elso szezonban valtoztatott a taktikan, de a masodikban semmi, ugyanugy 75-80 perc utan gondolta, hogy lehet cserelni stb.
Mivel az elso szezonjaban egy “ismeretlen” taktikat huzott meg aratott is, de miutan kiismertek azt mi ujat tudott huzni? Ha akkora nagy edzogeniusz, miert nem vitte mar el valaki? Meg ha egy kisebb csapat is. Na mindegy nem akarom megbantani sem emsanyat senkit, csak mar szurta a szemem, hogy allandoan Conte miatt megy a siras.
Ugyanúgy kétdimenziósan látod a dolgokat, mint sok más téma esetében. Ahogy írtam, mi annyit tudunk, hogy Conte beszopta a szezon végére, de azt hogy ki kezdte nem fog kiderülni.

Conte amúgy sokkal jobb szakember, mint Sarri, de ez már egy másik téma.

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17464 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Hawaii írta:
emsanya írta:A türelemről volt szó, nálam Conte sokkal inkább megkapta volna mint bárki más, mert letett valamit az asztalra, nem is kis dolgot. És igen folyton előkerül mert ráadásul ugyanugy olasz is, nem lehet mit tenni, sajnálom hogy zavar még sokszor elő fog kerülni ez.

Amúgy meg Conte legalább a boardnak neki ment, ami miatt itt sokan panaszkodnak, jogosan, hogy szarok Marináék meg Sarri emiatt se lehet sikeres.
Conte nálam emberileg borzasztóan leépítette magát. Eleinte egy igen szenvedélyes és szimpatikus edző benyomását keltette, majd eljött a 2. szezonja Luiz rejtélyes 8 hónapos sérülésével és Costa sms-ben való elküldésével. Nekem ezek nem férnek bele, mert nem volt korrekt egyik esetben sem. Az pedig szintén nem túl profi hozzáállás, hogy a vezetőségnek a sajtón keresztül üzengetett. Ez a fajta viselkedés a klub egyik fő képviselőjétől semelyik csapatnál sem férne bele (még megye2-ben sem). Ha pedig nem tudta a vezetőséggel a közös hangot megtalálni, akkor nyugodtan le is mondhatott volna, csakhogy neki túlságosan kellett az a végkielégítés, amit amúgy azóta sem kapott meg többszöri szerződésszegés miatt. Aki ezek után visszasírja, annak egészségére...
Costanal mindenki elfelejti hogy szezon közben kínába akart menni. Az mennyire etikus? És nem a hatodik helyért mentünk mint most hanem a bajnoki címért. Luiz ugyszintén nem volt akkora veszteség mert durcizott a cimbije miatt, legalább Christensen elkezdett beépülni, aki azota szépen ki is épül.

De mások vagyunk mind, engem nem érdekelnek ezek a blikkes sztorik meg szerződés végkielégitések. Akkor jó volt meccset nézni, első szezonban a gólözönös rekordgyőzelmes bajnok időszakban, de még a másodikban is voltak élvezetes BL meccsek. Sarri jóban van a vezetőséggel ha ez a fontos, viszont nézhetetlen a játékunk és leépiti az egyetlen világsztárunkat.

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17465 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Pityee írta:Conte legalább egy szezonon keresztül cumiztatta a PL mezőnyt, de Sarri már az első szezonban sem tud semmi kiemelkedőt mutatni. Pedig Sarri nem Zappacostát meg Drinkwatert kapta kézhez, hogy faragjon belőlük értelmes játékost. Olyan szinten köpte Contet szembe a klub, hogy sokan már el sem vállalták volna a második szezont. De ő még így is behúzott egy FA kupát. Két szezon alatt begyűjtőtte Anglia két legrangosabb trófeáját, nincs miről beszélni. Ami tény, hogy Contet és Sarrit egy lapon sem lehet említeni. Az egyik egy vérbeli vezér és motivátor, a másik pedig egy láncdohányos tesitanár nullakiállással. Meg amúgy mi az, hogy senki nem vitte még el azóta és ezért nem jó edző? :D egyik top csapatnál sem volt megüresedett hely, még is hova kellett volna mennie? Minek vállalna el az ő kvalitásaival egy középcsapatot? Vár a megfelelő alkalomra. Én titkon bízok benne, hogy elküldik ezt a félnótást és tolnak egy Zizou effektust a csapatnál (visszatér Conte) :D :D :D
Megis mivel kopte szembe a board Contet? :D ha beigertek volna neki azt az osszeget es nem kapja meg akkor azt mondom jogos, de nem hinnem, hogy ez volt aztan a nagy tokos olasz macso lesullyedt az ovodas szintre es a medianak kezdett el sirni, ahelyett, hogy mint az igazi uriemberek megbeszelik egymas kozt.
Akkora tokos uriember, hogy Costat aki nem gyengen hozzajarult, hogy bajnoki cimet nyerjunk meg csak fel se merte hivni, hanem egy uzenetet irt neki, bravo. Mondjuk arra meg most sem kaptam valaszt, hogy miutan kiismertek az egy taktikajat, a 3 vedos rendszert, mivel se elotte se utana nem valt be a taktikaja, mit tudott kitalalni?
A meguresedett padok pl MU, Real, Sevilla, Roma, PSG miutan munkanelkuli lett volt azert mozgas boven az edzok kozt, lehetett volna hova leulni, egyik sem kutyauto csapat, valahogy nem jott szoba a neve tul sok helyen.
Megegyszer Conte masodik szezonjat mondom amiert jogosan elkuldtek, meg csak a latszatat sem keltette, hogy ami van abbol kihozza a maximumot, hanem sertodott, beleszrok modon ult a padon.
Sarrira sem mondtam, hogy mekkora nagy edzo, Conte tole fuggetlenul jott szoba csak az miatt, amit latok kommenteket par embertol.
Ha valahol lesavazod heteken keresztul a fonokeid, a vallalatot nyiltan es raadasul nem ugy dolgozol ekozben, hogy a maximumot adod, onnan el fognak zavarni eleg gyorsan.

Hawaii
Moderátor
Moderátor
Hozzászólások: 3908
Csatlakozott: 2009. február 27., péntek 15:40
Kedvenc játékos: Reece James
Kedvenc exjátékos: JT26 FL08 MB13 EH10

Re: Aktuális meccsek

#17466 Hozzászólás Szerző: Hawaii »

emsanya írta:A türelemről volt szó, nálam Conte sokkal inkább megkapta volna mint bárki más, mert letett valamit az asztalra, nem is kis dolgot. És igen folyton előkerül mert ráadásul ugyanugy olasz is, nem lehet mit tenni, sajnálom hogy zavar még sokszor elő fog kerülni ez.

Amúgy meg Conte legalább a boardnak neki ment, ami miatt itt sokan panaszkodnak, jogosan, hogy szarok Marináék meg Sarri emiatt se lehet sikeres.
Conte nálam emberileg borzasztóan leépítette magát. Eleinte egy igen szenvedélyes és szimpatikus edző benyomását keltette, majd eljött a 2. szezonja Luiz rejtélyes 8 hónapos sérülésével és Costa sms-ben való elküldésével. Nekem ezek nem férnek bele, mert nem volt korrekt egyik esetben sem. Az pedig szintén nem túl profi hozzáállás, hogy a vezetőségnek a sajtón keresztül üzengetett. Ez a fajta viselkedés a klub egyik fő képviselőjétől semelyik csapatnál sem férne bele (még megye2-ben sem). Ha pedig nem tudta a vezetőséggel a közös hangot megtalálni, akkor nyugodtan le is mondhatott volna, csakhogy neki túlságosan kellett az a végkielégítés, amit amúgy azóta sem kapott meg többszöri szerződésszegés miatt. Aki ezek után visszasírja, annak egészségére...

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17467 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Pityee írta:Conte legalább egy szezonon keresztül cumiztatta a PL mezőnyt, de Sarri már az első szezonban sem tud semmi kiemelkedőt mutatni. Pedig Sarri nem Zappacostát meg Drinkwatert kapott mint alapanyagot. De ami tény, hogy Contet és Sarrit egy lapon sem lehet említeni. Az egyik egy vérbeli vezér és motivátor, a másik pedig egy láncdohányos tesitanár nullakiállással. Meg amúgy mi az, hogy senki nem vitte még el azóta és ezért nem jó edző? :D egyik top csapatnál sem volt megüresedett hely, még is hova kellett volna mennie? Minek vállalna el az ő kvalitásaival egy középcsapatot? Vár a megfelelő alkalomra. Én titkon bízok benne, hogy elküldik ezt a félnótást és tolnak egy Zizou effektust a csapatnál (visszatér Conte) :D :D :D
Amugy sok meccsen kint van Conte, PL meccseken is felbukkan(az se véletlen hogy Hollanddel szoktak ülni, nem kell őt bemutatni), mutatják általában a leláton. Miután elment tőlünk lenyilatkozta hogy kétszer meggondolja hova megy és milyen feltételekkel, ne hogy beszopja megint mint nálunk a nyomorék boardal.

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17468 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Conte legalább egy szezonon keresztül cumiztatta a PL mezőnyt, de Sarri már az első szezonban sem tud semmi kiemelkedőt mutatni. Pedig Sarri nem Zappacostát meg Drinkwatert kapta kézhez, hogy faragjon belőlük értelmes játékost. Olyan szinten köpte Contet szembe a klub, hogy sokan már el sem vállalták volna a második szezont. De ő még így is behúzott egy FA kupát. Két szezon alatt begyűjtőtte Anglia két legrangosabb trófeáját, nincs miről beszélni. Ami tény, hogy Contet és Sarrit egy lapon sem lehet említeni. Az egyik egy vérbeli vezér és motivátor, a másik pedig egy láncdohányos tesitanár nullakiállással. Meg amúgy mi az, hogy senki nem vitte még el azóta és ezért nem jó edző? :D egyik top csapatnál sem volt megüresedett hely, még is hova kellett volna mennie? Minek vállalna el az ő kvalitásaival egy középcsapatot? Vár a megfelelő alkalomra. Én titkon bízok benne, hogy elküldik ezt a félnótást és tolnak egy Zizou effektust a csapatnál (visszatér Conte) :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Pityee 2019. március 18., hétfő 19:14-kor.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17469 Hozzászólás Szerző: emsanya »

A türelemről volt szó, nálam Conte sokkal inkább megkapta volna mint bárki más, mert letett valamit az asztalra, nem is kis dolgot. És igen folyton előkerül mert ráadásul ugyanugy olasz is, nem lehet mit tenni, sajnálom hogy zavar még sokszor elő fog kerülni ez.

Amúgy meg Conte legalább a boardnak neki ment, ami miatt itt sokan panaszkodnak, jogosan, hogy szarok Marináék meg Sarri emiatt se lehet sikeres.

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17470 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

Dante írta:
edeskeves írta:De megszepiti nalad az ido vagy feledesbe merul Conte masodik szezonja a hasonlo baromsagaival, mint amiket Sarri is csinal.. :D Az elsoben uj edzo jol seper es uj taktika, de amint meglett az ellenszere emlekszel hogy alltunk?
Conte esetében sokkal összetettebb volt a probléma, mint gyenge játék. Csak feltételezni tudjuk, hogy mindenki hibás volt, Conte, a játékosok, a vezetőség stb, de azt nem tudjuk még soha, hogy mi miért történt. A második szezon borzalmas volt, de a klub botrányosan bánt vele az első szezon eredményeit követően, viszont nem tudom elképzelni, hogy Conte nem tudta előre, hogy nem kap minőségi erősítést, max kukázhat valami csiszolatlant.
Szerintem nem ugy lett idehozva, hogy beigertek neki 500milliot, hogy annyibol erosithet, nyilvan volt megbeszeles ahol felvazoltak neki a lehetosegeket. Valamint nem o volt az akinek az elso eredmenyes szezonja utan valtoztattak a szerzodesen jo iranyban? Ezutan a sajtoban kopkodte a klubot, a cserei, ha Sarrira azt mondjak, hogy bamban all a pad mellett o sertodotten beleszrt egy jo par meccsen keresztul, sms-ben taho modon eluldozte az utobbi evek legjobb csatarat, elveszitette az oltozot is ez miatt, az elso szezonban valtoztatott a taktikan, de a masodikban semmi, ugyanugy 75-80 perc utan gondolta, hogy lehet cserelni stb.
Mivel az elso szezonjaban egy “ismeretlen” taktikat huzott meg aratott is, de miutan kiismertek azt mi ujat tudott huzni? Ha akkora nagy edzogeniusz, miert nem vitte mar el valaki? Meg ha egy kisebb csapat is. Na mindegy nem akarom megbantani sem emsanyat senkit, csak mar szurta a szemem, hogy allandoan Conte miatt megy a siras.

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17471 Hozzászólás Szerző: Dante »

edeskeves írta:De megszepiti nalad az ido vagy feledesbe merul Conte masodik szezonja a hasonlo baromsagaival, mint amiket Sarri is csinal.. :D Az elsoben uj edzo jol seper es uj taktika, de amint meglett az ellenszere emlekszel hogy alltunk?
Conte esetében sokkal összetettebb volt a probléma, mint gyenge játék. Csak feltételezni tudjuk, hogy mindenki hibás volt, Conte, a játékosok, a vezetőség stb, de azt nem tudjuk még soha, hogy mi miért történt. A második szezon borzalmas volt, de a klub botrányosan bánt vele az első szezon eredményeit követően, viszont nem tudom elképzelni, hogy Conte nem tudta előre, hogy nem kap minőségi erősítést, max kukázhat valami csiszolatlant.

edeskeves
Hozzászólások: 3118
Csatlakozott: 2008. július 8., kedd 15:22
Kedvenc játékos: Cesc Fabregas
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba

Re: Aktuális meccsek

#17472 Hozzászólás Szerző: edeskeves »

emsanya írta:Én voltam aki utolso pillanatig kiálltam José mellett, már mindenki anyázott, de türelemmel voltam felé és adtam volna még neki is időt, pedig igaz lett, sajnos már nincs a toppon. Conterol ne is beszéljünk, az egyik legfelkészültebb embert basztuk el, aki eredményt hozott azonnal, vele pláne türelmes lettem volna és minden támogatást meg kellett volna adni neki.

Szóval én türelmes lennék és nem vagyok az edző kirugdosás híve, de ebben ez az esetben azonnal váltanék amikor csak lehet. Rengeteg oka van, többször le lett írva hogy miért.

Ja és természetesen #freeKanté. Jelenleg ez az első számú motivácio nálam, már pont leszarom mennyi a labdabirtoklás, meg a sok statisztika...
De megszepiti nalad az ido vagy feledesbe merul Conte masodik szezonja a hasonlo baromsagaival, mint amiket Sarri is csinal.. :D Az elsoben uj edzo jol seper es uj taktika, de amint meglett az ellenszere emlekszel hogy alltunk? Ez az allando Conte utani sirankozas sok embernel :roll:
Mellesleg azota is milyen kelendo :?

Avatar
emsanya
Hozzászólások: 9991
Csatlakozott: 2007. december 27., csütörtök 14:44

Re: Aktuális meccsek

#17473 Hozzászólás Szerző: emsanya »

Én voltam aki utolso pillanatig kiálltam José mellett, már mindenki anyázott, de türelemmel voltam felé és adtam volna még neki is időt, pedig igaz lett, sajnos már nincs a toppon. Conterol ne is beszéljünk, az egyik legfelkészültebb embert basztuk el, aki eredményt hozott azonnal, vele pláne türelmes lettem volna és minden támogatást meg kellett volna adni neki.

Szóval én türelmes lennék és nem vagyok az edző kirugdosás híve, de ebben ez az esetben azonnal váltanék amikor csak lehet. Rengeteg oka van, többször le lett írva hogy miért.

Ja és természetesen #freeKanté. Jelenleg ez az első számú motivácio nálam, már pont leszarom mennyi a labdabirtoklás, meg a sok statisztika...

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9358
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#17474 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Pityee írta:
Николаевич írta:
AwayRoller írta:Csak pep és klopp előtte letett valamit az asztalra, egyrészt indokolván a türelmet, másrészt a taktikai felkészültségük "enyhén" gazdagabb.

Értem én, hogy mindenki pöcse kivan már az edzőkeringővel, de nem kéne annyira görcsösen hadakozni sem ellene, hogy pont az utóbbi évek legkevésbé helytálló személyének szavazzunk bizalmat.
Ez ugyan az a szitu mint a “cho-nak sokkal jobb a statisztikaja mint pulisicnek” vitaban. Nem vagyunk hajlandoak egy cseppet a szamok moge nezni, minden fekete vagy feher. Igen, ha a komoly trofeakat nezzuk akkor a kopasz tette le a legtobbet az asztalra, de total mas az egesz edzoi palyafutasa es eletpalyaja minr Guardiolanak. De ettol meg hogy ne tett volna le semmit az asztalra? Self made mankent a NULLAROL eljutott a Napoli padjaig ahol ugy szorongatta a Juvet ahogy se elotte se utana senki az utobbi evekben a Serie A-ban. Kozben Pep trofeaitol elelvez mindenki, koztuk a nemet bajnoki cimektol. De hat a lenyeg a statisztika.

Ennyi erovel Kloppot meg Pepet miert nevezte ki anno a csapatuk? Elotte nemet 2 meg spanyol 2 volt csak mogottuk.

A taktikai felkeszultseguk gazdagabb szoveg meg szimplan nem ul. Persze, ugy konnyu taktikailag felkeszultnek lenni hogy Mahrez a 5. szami embered egy posztra meg Otanendi ul a padon. Pep meg Klopp is nagyon komoly szoporollerekre ult ra 1-2 eve, csak akkor Conte verte oket es orultunk neki.

Honvedban van valami gruz gyerek aki 30+ golt kott es 25+ golpasszt adott a sajat ligajaban, gondolom o mindenki nagy alma mert jo a statisztikaja. Tok mindegy hogy minden mas csak rakjunk egymas melle ket szamot es aki rosszl jon ki az elsofoku egyenletbol az egy leirt ember.
Pedig ahogy nézem, rajtad kívül ezen a fórumon már senki sem pártolja ezt a kóklert. Engedd el...
Nem a pártolásról van szó. Én sem sarrival tervezek hosszútávon, de arra megfelelő hogy lerakja a következő generáció alapjait.

Majd az új edző szépen elkezdi előröl amit az összes többi. Felméri a keretet, willian és társai elkezdenek játszani, így azt fogja hinni, hogy nem kell számottevő erősítés. Majd akkor azt az az edzőt fogjátok szídni, utána meg a következőt.1
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1676
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#17475 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Szabi írta:
Traxver írta:Szezonban talán 1 meccs volt ahol tudtunk fordítani... Cardiff ellen hazai pályán...több nem rémlik
Még a Liverpool elleni CC-meccs volt ilyen, de tényleg ennyi. A Cardiff ellen azért sikerülhetett, mert ők bevallottan nem szeretik a bunkert, nyílt sisakkal támadtak a vezetésük után is. Ha visszaállnak, bajba lettünk volna ott is. A 'Pool ellen meg Hazard és az ő zsenialitása jelentette a különbséget, különben ott se lett volna fordítás.
Magyarul csapatként, egy visszaálló együttes ellen még nem sikerült talpra állni vesztett helyzetből ebben a szezonban, ez is elég sokatmondó. Mondjuk nem meglepő, mert csak az nem kontráz le és rúg abból gólt, aki nem akar.
7 vereségünk van...
Abból talán csak a Wolves elleni idegenbeli meccsen tudtunk betalálni a többin nem... ez is szomorú

Avatar
Dante
Hozzászólások: 6473
Csatlakozott: 2009. február 21., szombat 18:30
Kedvenc játékos: James Mount Chilwell
Kedvenc exjátékos: Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17476 Hozzászólás Szerző: Dante »

Szabi írta:Még a Liverpool elleni CC-meccs volt ilyen, de tényleg ennyi. A Cardiff ellen azért sikerülhetett, mert ők bevallottan nem szeretik a bunkert, nyílt sisakkal támadtak a vezetésük után is. Ha visszaállnak, bajba lettünk volna ott is. A 'Pool ellen meg Hazard és az ő zsenialitása jelentette a különbséget, különben ott se lett volna fordítás.
Magyarul csapatként, egy visszaálló együttes ellen még nem sikerült talpra állni vesztett helyzetből ebben a szezonban, ez is elég sokatmondó. Mondjuk nem meglepő, mert csak az nem kontráz le és rúg abból gólt, aki nem akar.
Azt is ki lehet jelenteni, hogy október óta nem a taktika/játékstílus nyeri a meccseket, hanem az egyéni megoldások.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17477 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Traxver írta:Szezonban talán 1 meccs volt ahol tudtunk fordítani... Cardiff ellen hazai pályán...több nem rémlik
Még a Liverpool elleni CC-meccs volt ilyen, de tényleg ennyi. A Cardiff ellen azért sikerülhetett, mert ők bevallottan nem szeretik a bunkert, nyílt sisakkal támadtak a vezetésük után is. Ha visszaállnak, bajba lettünk volna ott is. A 'Pool ellen meg Hazard és az ő zsenialitása jelentette a különbséget, különben ott se lett volna fordítás.
Magyarul csapatként, egy visszaálló együttes ellen még nem sikerült talpra állni vesztett helyzetből ebben a szezonban, ez is elég sokatmondó. Mondjuk nem meglepő, mert csak az nem kontráz le és rúg abból gólt, aki nem akar.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Traxver
Hozzászólások: 1676
Csatlakozott: 2009. március 10., kedd 15:39

Re: Aktuális meccsek

#17478 Hozzászólás Szerző: Traxver »

Szezonban talán 1 meccs volt ahol tudtunk fordítani... Cardiff ellen hazai pályán...több nem rémlik

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6277
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#17479 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Николаевич írta:
AwayRoller írta:Csak pep és klopp előtte letett valamit az asztalra, egyrészt indokolván a türelmet, másrészt a taktikai felkészültségük "enyhén" gazdagabb.

Értem én, hogy mindenki pöcse kivan már az edzőkeringővel, de nem kéne annyira görcsösen hadakozni sem ellene, hogy pont az utóbbi évek legkevésbé helytálló személyének szavazzunk bizalmat.
Ez ugyan az a szitu mint a “cho-nak sokkal jobb a statisztikaja mint pulisicnek” vitaban. Nem vagyunk hajlandoak egy cseppet a szamok moge nezni, minden fekete vagy feher. Igen, ha a komoly trofeakat nezzuk akkor a kopasz tette le a legtobbet az asztalra, de total mas az egesz edzoi palyafutasa es eletpalyaja minr Guardiolanak. De ettol meg hogy ne tett volna le semmit az asztalra? Self made mankent a NULLAROL eljutott a Napoli padjaig ahol ugy szorongatta a Juvet ahogy se elotte se utana senki az utobbi evekben a Serie A-ban. Kozben Pep trofeaitol elelvez mindenki, koztuk a nemet bajnoki cimektol. De hat a lenyeg a statisztika.

Ennyi erovel Kloppot meg Pepet miert nevezte ki anno a csapatuk? Elotte nemet 2 meg spanyol 2 volt csak mogottuk.

A taktikai felkeszultseguk gazdagabb szoveg meg szimplan nem ul. Persze, ugy konnyu taktikailag felkeszultnek lenni hogy Mahrez a 5. szami embered egy posztra meg Otanendi ul a padon. Pep meg Klopp is nagyon komoly szoporollerekre ult ra 1-2 eve, csak akkor Conte verte oket es orultunk neki.

Honvedban van valami gruz gyerek aki 30+ golt kott es 25+ golpasszt adott a sajat ligajaban, gondolom o mindenki nagy alma mert jo a statisztikaja. Tok mindegy hogy minden mas csak rakjunk egymas melle ket szamot es aki rosszl jon ki az elsofoku egyenletbol az egy leirt ember.
Mögé nézünk mi a számoknak, csak az a gond, hogy ott ugyanazt a semmit látjuk. Se eredmény, se szép játék. Nápolyban az utóbbi megvolt, és kis túlzással félig-meddig előbbi is, mert az azért nagy fegyvertény, hogy tavaly sokáig versenyben voltak a bajnoki címért. Viszont a taktikai felkészültségének milyenségével kár vitatkozni, se az olaszoknál, se nálunk nem tud (és akar) újat mutatni és váratlant húzni, ez független attól, hogy éppen Mahrez vagy Moses, Otamendi vagy Cahill az 5. számú csere a poszton. A Napoli-nál persze nem is kellett változtatnia, nálunk viszont nem ártana. Pep és Klopp ilyen szempontból (is) köröket ver az öregre, sajnos ez teljesen nyilvánvaló.
6+8+5+4+1+1+2+1

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6776
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#17480 Hozzászólás Szerző: Pityee »

Николаевич írta:
AwayRoller írta:Csak pep és klopp előtte letett valamit az asztalra, egyrészt indokolván a türelmet, másrészt a taktikai felkészültségük "enyhén" gazdagabb.

Értem én, hogy mindenki pöcse kivan már az edzőkeringővel, de nem kéne annyira görcsösen hadakozni sem ellene, hogy pont az utóbbi évek legkevésbé helytálló személyének szavazzunk bizalmat.
Ez ugyan az a szitu mint a “cho-nak sokkal jobb a statisztikaja mint pulisicnek” vitaban. Nem vagyunk hajlandoak egy cseppet a szamok moge nezni, minden fekete vagy feher. Igen, ha a komoly trofeakat nezzuk akkor a kopasz tette le a legtobbet az asztalra, de total mas az egesz edzoi palyafutasa es eletpalyaja minr Guardiolanak. De ettol meg hogy ne tett volna le semmit az asztalra? Self made mankent a NULLAROL eljutott a Napoli padjaig ahol ugy szorongatta a Juvet ahogy se elotte se utana senki az utobbi evekben a Serie A-ban. Kozben Pep trofeaitol elelvez mindenki, koztuk a nemet bajnoki cimektol. De hat a lenyeg a statisztika.

Ennyi erovel Kloppot meg Pepet miert nevezte ki anno a csapatuk? Elotte nemet 2 meg spanyol 2 volt csak mogottuk.

A taktikai felkeszultseguk gazdagabb szoveg meg szimplan nem ul. Persze, ugy konnyu taktikailag felkeszultnek lenni hogy Mahrez a 5. szami embered egy posztra meg Otanendi ul a padon. Pep meg Klopp is nagyon komoly szoporollerekre ult ra 1-2 eve, csak akkor Conte verte oket es orultunk neki.

Honvedban van valami gruz gyerek aki 30+ golt kott es 25+ golpasszt adott a sajat ligajaban, gondolom o mindenki nagy alma mert jo a statisztikaja. Tok mindegy hogy minden mas csak rakjunk egymas melle ket szamot es aki rosszl jon ki az elsofoku egyenletbol az egy leirt ember.
Pedig ahogy nézem, rajtad kívül ezen a fórumon már senki sem pártolja ezt a kóklert. Engedd el...
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Válasz küldése