Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#25941 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Nézi majd valaki a meccset? Én próbálom megnézni aztán meglátom összejön-e... :D

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#25942 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Mindig adj hozzá egy órát az oldalán látott időhöz. Magyarul a mi meccsünk 19kor kezdődik. A matematika hasznosul az életben. :DDD

Avatar
szali1
Hozzászólások: 136
Csatlakozott: 2007. április 21., szombat 21:41
Kedvenc exjátékos: Shevchenko
Tartózkodási hely: Budapest

#25943 Hozzászólás Szerző: szali1 »

Szerintem 19-kor kezdődik.

Chelseafan
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 19:38
Kedvenc játékos: Cesar Azpilicueta
Kedvenc exjátékos: Didier Drogba
Tartózkodási hely: Gelénes

#25944 Hozzászólás Szerző: Chelseafan »

18:00-kor kezdődik? Vagy 1 órával később?

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#25945 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Zsoca87 írta:Lesz közvetítés a meccsünkről: (talán)

A link

Holland csatorna a neve alapján, de jó lesz. :D
Jah talán, de ha megnézed eurosport fut rajta de majd kiderül... :?

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#25946 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

Lesz közvetítés a meccsünkről: (talán)

A link

Holland csatorna a neve alapján, de jó lesz. :D

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

#25947 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Feyenoord-Chelsea meccset csak a Chelsea TV adja mert http://www.myp2p.eu/Matches/Match2.htm itt semmit nem találtam :evil:

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#25948 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

Ricko írta:
ZenZo írta:
kdako írta:Egyébként nem értem a Sportklubot sem. A manure-nak már két ázsiai felkészülési meccsét leadták a mutv-ben, viszont a mi eddigi három felkészülési meccsünket nem csíptem el a CHELSEATV-ben. Vasárnap is egy 99-es meccset adtak, meg a Pool elleni zakót. Ez utóbbi a különösen érthetetlen, miért pont egy vereséget kell ismételni?
Pontossan ezt a kérdést tettem fel én is magamban némi szentségelés közben otthon, mikor ugyanezen felfedezést tettem. Ráadásnak a ChelseaTv-n mostanában tényleg azokat a meccseket adják többségben, mikor kikaptunk :?
Azt akarják elhitetni a néppel, hogy mi régen szar csapat voltunk és csak Abra papa miatt megy nekünk jól, ízléstelen,gusztustalan, pffffff
A mostani meccsek közül is azokat tolják: én legutóbb végignéz(hettem) volna a Werder elleni idegenbeli BL-t és a Pool elleni tizenegyesekkel eldőlt párbajt... hát na... :?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

Avatar
Zsoca
Hozzászólások: 6182
Csatlakozott: 2006. augusztus 21., hétfő 14:28
Kedvenc játékos: Michael Essien
Kedvenc exjátékos: Claude Makelele Joe Cole
Tartózkodási hely: Pécs
Kapcsolat:

#25949 Hozzászólás Szerző: Zsoca »

A sportklub egy rakat szar. Nem szabad ilyen magas elvárásokat támasztni feléjük! :D :lol:

Örülnek, ha találnak olyan kommentátort, aki leérettségizett. :D

Avatar
Ricko
Hozzászólások: 1200
Csatlakozott: 2006. július 30., vasárnap 18:47
Kedvenc játékos: Didier Drogba
Kedvenc exjátékos: Gianfranco Zola
Tartózkodási hely: Budapest

#25950 Hozzászólás Szerző: Ricko »

ZenZo írta:
kdako írta:Egyébként nem értem a Sportklubot sem. A manure-nak már két ázsiai felkészülési meccsét leadták a mutv-ben, viszont a mi eddigi három felkészülési meccsünket nem csíptem el a CHELSEATV-ben. Vasárnap is egy 99-es meccset adtak, meg a Pool elleni zakót. Ez utóbbi a különösen érthetetlen, miért pont egy vereséget kell ismételni?
Pontossan ezt a kérdést tettem fel én is magamban némi szentségelés közben otthon, mikor ugyanezen felfedezést tettem. Ráadásnak a ChelseaTv-n mostanában tényleg azokat a meccseket adják többségben, mikor kikaptunk :?
Azt akarják elhitetni a néppel, hogy mi régen szar csapat voltunk és csak Abra papa miatt megy nekünk jól, ízléstelen,gusztustalan, pffffff
Yes, We BLUE!!!

Avatar
ZenZo
Hozzászólások: 7579
Csatlakozott: 2006. augusztus 26., szombat 17:00
Tartózkodási hely: Jászberény

#25951 Hozzászólás Szerző: ZenZo »

kdako írta:Egyébként nem értem a Sportklubot sem. A manure-nak már két ázsiai felkészülési meccsét leadták a mutv-ben, viszont a mi eddigi három felkészülési meccsünket nem csíptem el a CHELSEATV-ben. Vasárnap is egy 99-es meccset adtak, meg a Pool elleni zakót. Ez utóbbi a különösen érthetetlen, miért pont egy vereséget kell ismételni?
Pontossan ezt a kérdést tettem fel én is magamban némi szentségelés közben otthon, mikor ugyanezen felfedezést tettem. Ráadásnak a ChelseaTv-n mostanában tényleg azokat a meccseket adják többségben, mikor kikaptunk :?
-- We'll keep the Blue Flag flying high!!! --

kdako
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6535
Csatlakozott: 2005. december 16., péntek 22:06
Tartózkodási hely: Budapest

#25952 Hozzászólás Szerző: kdako »

Egyébként nem értem a Sportklubot sem. A manure-nak már két ázsiai felkészülési meccsét leadták a mutv-ben, viszont a mi eddigi három felkészülési meccsünket nem csíptem el a CHELSEATV-ben. Vasárnap is egy 99-es meccset adtak, meg a Pool elleni zakót. Ez utóbbi a különösen érthetetlen, miért pont egy vereséget kell ismételni?
GO BLUES!

twopac
Hozzászólások: 1604
Csatlakozott: 2006. október 25., szerda 21:23
Kedvenc játékos: Terry
Kedvenc exjátékos: Zola
Tartózkodási hely: göldöllö
Kapcsolat:

#25953 Hozzászólás Szerző: twopac »

az espn classic sportot hogy lehet fogni vagy melyik szolgáltatónál?
mindörökké chelsea!!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#25954 Hozzászólás Szerző: undertow »


Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#25955 Hozzászólás Szerző: undertow »


-Ba7u-
Hozzászólások: 518
Csatlakozott: 2005. december 23., péntek 13:25

#25956 Hozzászólás Szerző: -Ba7u- »

na már engem is érdekelne a tegnapi match

undertow, majd ha tudsz linkelj be 1 torrentet :oops:

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#25957 Hozzászólás Szerző: undertow »

tulzol tore, szo nem volt kismillio cselrol. 1-2 jo cselrol van szo. es utana nem lehetetlen helyzetbol rugta ra, egyszeruen nem talalta el a kaput. meg veletlenul se kellett volna hatraadnia.

essien a masodik felidoben bejatszotta az egesz jobboldalt.

sheva: nem figyelted? :) jol mozgott a palyan, hatrament labdaert, szervezett, kuzdott. drogba ezzel szembem most csak maszkalt a palyan, ha kuzdott is nem adott bele mindent, de inkabb csak alldogalt. nagyon nem volt a topon ma ejjel. persze nyilvan nem kell ebbol kovetkezteteseket levonni, egyszeruen arrol van szo, hogy most sheva jobb volt.
malouda a masodik felidoben nem parszor ment hatra vedekezni, azt csinalta a balszelen, mint essien a jobbon. tulajdonkebben wingbacket jatszottak.

Avatar
ToreAndre
Hozzászólások: 5221
Csatlakozott: 2005. december 19., hétfő 13:27
Tartózkodási hely: Budapest

#25958 Hozzászólás Szerző: ToreAndre »

A hetedik-nyolcadik csel helyett inkább passzolnia kellett volna. Mondjuk hátrafele, amiből egy oldalváltás után lehetett volna egy pofás támadás. De nem,ő belevezette a védőkbe.

Pár kérdés hozzád Winston:

-Essien a második félidőben is tetszett??
-Azt az egy szép gólt leszámítva Seva mi az ördögöt csinált?? Drogba legalább harcolt, kiugrásra készen állt mindig, hihetetlen, hogy csak 5öst kapott nálad!
-Bár sok a feka, de azért megtudom különböztetni őket. Malouda párszor hátrament védekezni, ami a minimum volt balhátvéd hijján. Támadásban viszont nulla volt.

Nem értem miféle előítéletekről beszélsz. Szerintem pont én vagyok az, aki elismeri, ha valaki jó, sőt istenkirály, még akkor is, ha nem szimpatizál vele. (Mikel, Drogba, anno Essien)
Only one Di Matteo!

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#25959 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:Az előző két meccsen sokkal jobb volt, mint tegnap. Néha teljesen eltünt a mezőnyben. Mellesleg a hozzászólásom után 5 perccel cserélték le.:)
Semmi bajom nincs vele, csak gyenge volt.
Kalou-nak voltak ügyes cselei, de minek? Mind, mind teljesen felesleges volt. Befejezni meg képtelen. Leckéket kéne vennie JFH-től...

Az amerikai torna legjobbja pedig Terry és Carvalho. (na meg nekem Hutchinson)
Hihetetlen, hogy Riccy-nek micsoda előrelódulásai voltak!:) Terry gólja meg csodaszép volt.
ja igen, elfelejtettem, hogy csuszik itt a szerverido.
de hogy rossz lett volna... max nem lattad. vagy rossz helyen kerested, mert epp hatul szerzett labdat ;)

kalout meg latom egyszeruen nem birod. azert lettek volna feleslegesek a cselek, mert utana nem talalta el a kaput? ne viccelj mar. ha nem viszi el a vedo mellett akkor eselye sincs rarugni...
ennyi erovel carvalho neked annyira tetszo elorerohanasai is feleslegesek voltak, hiszen gol nem szuletett beloluk. sot, veszelyes es meggondolatlan is volt, mert ures helyet hagyott hatul, amikor amugyis keves vedovel jatszottunk...

Avatar
undertow
Site Admin
Site Admin
Hozzászólások: 6656
Csatlakozott: 2005. december 18., vasárnap 3:23
Tartózkodási hely: Buda

#25960 Hozzászólás Szerző: undertow »

ToreAndre írta:A végén pedig:

Cech: 7
Carlo, Johnno, Makelele, Hutchie - nem is voltak játékban.:(
Terry, Carv - világ legjobb középsővédőpárosa.
Essien - nem az Ő posztja, jócskán legyengült a második félidőre - 5
Mikel - nem rossz, de az átlagosnál semmivel sem több - 6
Sidwell - nem csinált nagyon sok mindent, de az volt az érzésem, hogy még így is többet, mint Lamps - 6
Coley, Seva - láthatatlanok, gyengék - 4 és fél
Malouda, Kalou - gyengék

Egyedül Petr-t, Carvalho-t, Terry-t, illetve az első félidei Essient és Ben Haim-ot lehet kiemelni. Talán még Drogbát.

Nna, jóéjt mindenkinek!

tore, tore, mar megint az eloiteletek :)

cech, carlo - 6 semmi dolguk nem volt. igen, carlo vedett a masodik felidoben, egy meccset neztunk mi? ;)
ferreira - 5 rossz napja volt, meglepoen sok szabadrugast adott el
terry - 7 k*a nagy gol :lol: egyebkent o lett a hivatalos MOTM
carv - 6
tbh - 6 jobban jatszott, mint vartam.
essien - 7 nem is ember :) nalam o a MOTM, mindenhol ott volt a palyan.
lamps - 6 javulo tendencia, bar a plben ennel nyilvan jobban kell koncentralnia. (ami meg is lesz, lamps eddig minden szezonjat lassan kezdte)
malouda - 6 nagyon tetszik. kicsit lejjebb mar mondtam rola tobbet.
swp - 6 nem nyujtott sokat, de igazan nem is benazott
drogba - 5 ez nem az o napja volt.
kalou - 6 nagyon ugyes. amig el nem jut a kapuig...
glenny - 6 sok dolga neki se volt
joey - 5 remelem gyorsan osszekapja magat, mert nekem mar nagyon hianyzik egy top formas joe cole.
maka - 6
sheva - 6 tetszett. jol mozgott, probalkozott, harcolt. es az a gol amit osszehozott, gyonyoru.
mikel - 6
sidwell - 5 felrugta beckhamet, ennyi volt minden amit csinalt. bar ez lehet megert egy 6ost onmagaban :lol:

Válasz küldése