Aktuális meccsek

A klubbal kapcsolatos témák.
Üzenet
Szerző
Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22881 Hozzászólás Szerző: laczze »

Bubi írta:A super tv2 tényleg 1 kamerával közvetít?
Totál Mb1 es feeling így a napos oldalról nézve :D kommentátor oda SE való a hangja is idegesítő.
Drogba,Lampard,Terry <3

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#22882 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

Bubi írta:Akárhogy is legyen, az NBC streamje 1000x átfogóbb.
pontosan

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22883 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Akárhogy is legyen, az NBC streamje 1000x átfogóbb.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#22884 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Újabb sündisznó csapat. Szenzációs ... Mennyivel jobbak a rangadók!
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#22885 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

ez ugye nem volt komoly... rohadtul csak a supertv2 ilyen gáz XD

Avatar
Николаевич
Hozzászólások: 8354
Csatlakozott: 2011. július 7., csütörtök 14:42

Re: Aktuális meccsek

#22886 Hozzászólás Szerző: Николаевич »

Bubi írta:A super tv2 tényleg 1 kamerával közvetít?

Igen, egy embert tudtak csak kiküldeni Bournemouth-ba. :)

A világon mindenhol ezt a képet látod.

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22887 Hozzászólás Szerző: Bubi »

A super tv2 tényleg 1 kamerával közvetít?
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

cech19960320
Hozzászólások: 3844
Csatlakozott: 2009. február 6., péntek 14:02
Kedvenc játékos: Petr Cech

Re: Aktuális meccsek

#22888 Hozzászólás Szerző: cech19960320 »

mutatta Kurtinak hogy napba nézett... attól még azért na

rafanadal
Tippverseny győztese 2015/16
Tippverseny győztese 2015/16
Hozzászólások: 11987
Csatlakozott: 2009. augusztus 13., csütörtök 12:59
Kedvenc játékos: Hazard
Kedvenc exjátékos: Mata
Tartózkodási hely: Kolozsvár

Re: Aktuális meccsek

#22889 Hozzászólás Szerző: rafanadal »

Luiz majdnem megszerezte a vezetést. Jól eltalált lövés volt.
Chelsea!!! "Blue Is The Colour"

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22890 Hozzászólás Szerző: laczze »

David Luiz a Cahill 2.0 :D jézusom :D
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
kazomester
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2007. augusztus 24., péntek 18:31

Re: Aktuális meccsek

#22891 Hozzászólás Szerző: kazomester »

Nem tudom honnan veszitek, hogy Zouma megsérült...

" Conte explains the half-time substitution of Matic for Zouma was tactical, as we had been suffering in midfield. He says it worked. "

Avatar
Pityee
Hozzászólások: 6755
Csatlakozott: 2016. február 22., hétfő 11:24
Kedvenc játékos: James-Silva-Kanté
Kedvenc exjátékos: Drogba-Terry-Lampard

Re: Aktuális meccsek

#22892 Hozzászólás Szerző: Pityee »

kecske01 írta:Egyébként Kompany, hogy leépült basszus. Csoda, hogy befejezte a mérkőzést szerintem a piros lapot megérdemelte volna.
Sajnálok ilyen játékosokat, akiket így tönkretesz egy sérülés. Pedig top5 védő volt sérülése előtt. Egyébként Zoumát kikezdeni egy ilyen sérülés után... egyenlőre szerintem örül a gyerek, hogy egyáltalán játszhat még, nem hogy top formákat hozzon.
2012.05.19
2021.05.29 - Champions of Europe

Avatar
kecske01
Hozzászólások: 6893
Csatlakozott: 2010. január 26., kedd 20:33
Kedvenc játékos: Enzo
Kedvenc exjátékos: Hazard
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccsek

#22893 Hozzászólás Szerző: kecske01 »

Egyébként Kompany, hogy leépült basszus. Csoda, hogy befejezte a mérkőzést szerintem a piros lapot megérdemelte volna.

Avatar
laczze
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2009. július 23., csütörtök 20:12
Kedvenc exjátékos: Drogba
Tartózkodási hely: Nova

Re: Aktuális meccsek

#22894 Hozzászólás Szerző: laczze »

Én se láttam Zoumat kirívóan rossznak.
Azért hozta a közepes szintet és nem is volt nagy hibája sérüles elötti önmaga nálam azonnal leválta Azpit.
Pedron én azt vetten észre sok kritikát kap amit nem érdemel. Többnyire azért eléggé jól játszik és csak ritkán lóg ki lefelé és legalább mindig küzd csúszik mászik, én bírom.
Matic pedig Tavaly elött a bajnoki szezonban amikor visszaigazoltuk mekkorát játszott már... kb mindenki elélvezett rá, tény hogy mostanában elég bizart dogokat tud csinálni, de cserének világbajnok ha formában van akkor meg Top 5 a posztján.
Összességében megérdenelten győztünk jók voltak a srácok Conte meg utcalány jól nyomatta taktikailag zsebre rakta Guardiolat is.
Drogba,Lampard,Terry <3

Avatar
Pethy
Hozzászólások: 966
Csatlakozott: 2006. június 7., szerda 19:45
Kedvenc játékos: Matic
Kedvenc exjátékos: Gudjohnsen
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Aktuális meccsek

#22895 Hozzászólás Szerző: Pethy »

Szerintem Zouma-val nem volt semmi gond. Sőt elég jól játszott. A kapott gól egyértelműen Kürtő hibája. Nem is lehet másra fogni. Zouma egyébként is sérülés miatt ment le a pályáról ami aggasztó, mert az első éles meccsén megsérül a srác. Így sok hasznunkra nincs.

Akit kiemelnék az még Pedro. Hazard után szerintem a legjobbunk volt. Kifogástalan volt a védekezése. Tényleg ideje lenne már abbahagyni az utálatát.

Costa gyenge nincs formában. Ahogy Matic is kezd megint egyre többet ügyetlenkedni, pedig év közben rendben volt.
Chelsea Fc, Houston Rockets&Texans, F.Alonso

Avatar
Bubi
Hozzászólások: 9324
Csatlakozott: 2005. december 21., szerda 15:28
Kedvenc játékos: Mason Mount
Kedvenc exjátékos: Robben
Tartózkodási hely: Erd

Re: Aktuális meccsek

#22896 Hozzászólás Szerző: Bubi »

Szerintem ahhoz képest, hogy milyen keveset és azt is milyen ritkán játsza Zouma, ahhoz képest nem volt annyira gyenge. Biztos, hogy produkál valami kiemelkedőt edzésen ha Conte őt preferálja Aké helyett. Jövőre kell neki egy kölcsön, vagy akár eladni opciós joggal, aztán meglátjuk, hogy mit produkál.
http://www.youtube.com/watch?v=4AurN8Fzw20" onclick="window.open(this.href);return false;

nemtudom
Hozzászólások: 389
Csatlakozott: 2017. március 28., kedd 11:00

Re: Aktuális meccsek

#22897 Hozzászólás Szerző: nemtudom »

Szabi írta:Továbbra is tartom egyébként azt, amit múltkor is írtam, hogy szerintem Zouma-nak ebben a típusú három belső védős rendszerben nincs helye és jövője, meccshiánytól és formán kívüliségtől eltekintve is egyszerűen túl statikus és nem eléggé labdaügyes oda. Én kedvelem őt, meg tavaly is láthattuk, hogy remek képességű védő, de nem ebben a szisztémában. Ha Conte ezt tervezi játszatni a jövőben is (márpedig ezt tervezi úgy néz ki), akkor kérdőjeles a maradása szerintem, hacsak nem cáfol rám, és belejön.

Azpi magasságát szoktuk kiemelni, mint legnagyobb gyenge pont ebben a belső alakzatban, de az ő esetében ez az egyetlen olyan negatívum, ami felróható. Minden más játékelemben rendkívül magas szintet hoz, amit megkövetel ez a poszt. Zouma viszont nekem (és amint látom nem csak nekem) teljesen testidegennek tűnik oda.

Egyébként ha még előfordulna ilyen gond, hogy Moses nem bevethető valamikor, és Conte nem vállalná be Pedro wingback-ként való játszatását, érdekes lenne megnézni egy Cahill - DL - Aké sort, szerintem nem halott ötlet. Cahill lazán eljátszik a másik oldalon is ha kell, Aké pedig jó fit lenne a helyére. Terry a sebessége miatt nyilván nem igazán jöhet szóba a hármas szélére, a francia pedig ugye nem volt túl meggyőző nekem/nekünk.

Nehéz meccs volt egyébként, az egyenlítőgóljuk után kicsit megijedtem, hogy akár baj is lehet, de szerencsére az újbóli vezetés után már nagyjából kézben tartottuk a találkozót. Costa pedig minősíthetetlen volt ismét, bár sajnos semmilyen veszély nem fenyegeti a tagságát a kezdőben, szóval továbbra is szarhat bele magasról ha úgy tartja kedve.
a tavalyi zouma jó lenne, majdnem azt hozta mint idén DL (csúszott-mászott-ugrott) de a sérülés betett neki.látszik csórin hogy azért imádkozik a pályán nehogy rásérüljön a korábbira, így viszont nem lehet játszani pláne ebben a bajnokságban.
nagy rá az esély, hogy lefőtt neki a kávé a chelsea-ben. mindenképp kölcsön kell adni, hogy lehetősége legyen újra felépítenie magát. viszont ez idő alatt saját érdekünk, hogy beépítsünk újakat.

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Aktuális meccsek

#22898 Hozzászólás Szerző: becus07 »

Szabi írta:Továbbra is tartom egyébként azt, amit múltkor is írtam, hogy szerintem Zouma-nak ebben a típusú három belső védős rendszerben nincs helye és jövője, meccshiánytól és formán kívüliségtől eltekintve is egyszerűen túl statikus és nem eléggé labdaügyes oda. Én kedvelem őt, meg tavaly is láthattuk, hogy remek képességű védő, de nem ebben a szisztémában. Ha Conte ezt tervezi játszatni a jövőben is (márpedig ezt tervezi úgy néz ki), akkor kérdőjeles a maradása szerintem, hacsak nem cáfol rám, és belejön.

Azpi magasságát szoktuk kiemelni, mint legnagyobb gyenge pont ebben a belső alakzatban, de az ő esetében ez az egyetlen olyan negatívum, ami felróható. Minden más játékelemben rendkívül magas szintet hoz, amit megkövetel ez a poszt. Zouma viszont nekem (és amint látom nem csak nekem) teljesen testidegennek tűnik oda.

Egyébként ha még előfordulna ilyen gond, hogy Moses nem bevethető valamikor, és Conte nem vállalná be Pedro wingback-ként való játszatását, érdekes lenne megnézni egy Cahill - DL - Aké sort, szerintem nem halott ötlet. Cahill lazán eljátszik a másik oldalon is ha kell, Aké pedig jó fit lenne a helyére. Terry a sebessége miatt nyilván nem igazán jöhet szóba a hármas szélére, a francia pedig ugye nem volt túl meggyőző nekem/nekünk.

Nehéz meccs volt egyébként, az egyenlítőgóljuk után kicsit megijedtem, hogy akár baj is lehet, de szerencsére az újbóli vezetés után már nagyjából kézben tartottuk a találkozót. Costa pedig minősíthetetlen volt ismét, bár sajnos semmilyen veszély nem fenyegeti a tagságát a kezdőben, szóval továbbra is szarhat bele magasról ha úgy tartja kedve.
Nem tudom, hogy Zumáből mi lesz. Egy biztos , ilyen kihagyás után, a labda ügyesség nehezebben jön vissza , mint a jó védőmunka, Engem amúgy a lába jobban izgat. Valamelyik meccs végén nagyon csúnya mozgása volt. Húzta a lábát.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára becus07 2017. április 6., csütörtök 1:09-kor.

Avatar
Szabi
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Moderátor + Tippverseny győztese 2014/15
Hozzászólások: 6268
Csatlakozott: 2009. július 18., szombat 21:57
Kedvenc játékos: Hazard_Mertens
Kedvenc exjátékos: Lampard_Hazard

Re: Aktuális meccsek

#22899 Hozzászólás Szerző: Szabi »

Továbbra is tartom egyébként azt, amit múltkor is írtam, hogy szerintem Zouma-nak ebben a típusú három belső védős rendszerben nincs helye és jövője, meccshiánytól és formán kívüliségtől eltekintve is egyszerűen túl statikus és nem eléggé labdaügyes oda. Én kedvelem őt, meg tavaly is láthattuk, hogy remek képességű védő, de nem ebben a szisztémában. Ha Conte ezt tervezi játszatni a jövőben is (márpedig ezt tervezi úgy néz ki), akkor kérdőjeles a maradása szerintem, hacsak nem cáfol rám, és belejön.

Azpi magasságát szoktuk kiemelni, mint legnagyobb gyenge pont ebben a belső alakzatban, de az ő esetében ez az egyetlen olyan negatívum, ami felróható. Minden más játékelemben rendkívül magas szintet hoz, amit megkövetel ez a poszt. Zouma viszont nekem (és amint látom nem csak nekem) teljesen testidegennek tűnik oda.

Egyébként ha még előfordulna ilyen gond, hogy Moses nem bevethető valamikor, és Conte nem vállalná be Pedro wingback-ként való játszatását, érdekes lenne megnézni egy Cahill - DL - Aké sort, szerintem nem halott ötlet. Cahill lazán eljátszik a másik oldalon is ha kell, Aké pedig jó fit lenne a helyére. Terry a sebessége miatt nyilván nem igazán jöhet szóba a hármas szélére, a francia pedig ugye nem volt túl meggyőző nekem/nekünk.

Nehéz meccs volt egyébként, az egyenlítőgóljuk után kicsit megijedtem, hogy akár baj is lehet, de szerencsére az újbóli vezetés után már nagyjából kézben tartottuk a találkozót. Costa pedig minősíthetetlen volt ismét, bár sajnos semmilyen veszély nem fenyegeti a tagságát a kezdőben, szóval továbbra is szarhat bele magasról ha úgy tartja kedve.
6+8+5+4+1+1+2+1

becus07
Hozzászólások: 113
Csatlakozott: 2016. december 18., vasárnap 12:25
Kedvenc játékos: hazard
Kedvenc exjátékos: drogba

Re: Aktuális meccsek

#22900 Hozzászólás Szerző: becus07 »

kazomester írta:
becus07 írta:Ő passzolta feleslegesen vissza. De mondtam már neked egyszer, hogy beszélj normálisan,
Atyaég de érzékeny vagy... De ha már itt tartunk, Kurti meg feleslegesen játszatta folyamatosan Zouma-t, mikor látszott rajta, hogy bizonytalan. A kapus rúgja ki a labdát jó messzire, ha komoly pressure van a védelmen.
Kurti hibázott 95%-ban, sőt, de Zuma mozgását nézd meg. Haza passzolta és megállt ahelyett, hogy lefutott volna a szögletzászlóhoz, hogy nagyobb tért keljen a Citysnek levédekezni. Nem húzta szét őket. Előtte is bénázott lábbal. ilyen kihagyás után nem csoda.

Válasz küldése